SubCurses

8RESULTATS

30a Cursa per Collserola

14K

11 juny 2022

14K 7_5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:14:40

T. oficial: 01:15:15

Inici real: 20:00:35

Hora meta: 21:15:15

Cat:M4

Pos. categoria: 17

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club: madteam

1:15:40
01:15:15
1:14:50
Miquel Soler
01:15:20 (Tr: 1:15:00)
Carlos Reyes Lanau
01:15:26 (Tr: 1:14:39)
Albert Iraizor Martinez
01:15:27 (Tr: 1:15:08)
i
Carlos Pérez
01:15:34 (Tr: 1:15:05)
i
Antoni Velasco Jiménez
01:15:35 (Tr: 1:15:01)
i
Moises Treviño Cabot
01:15:40 (Tr: 1:15:04)

T. real: 01:15:00

T. oficial: 01:15:20

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 21:15:20

Cat:M4

Pos. categoria: 18

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: at cerdanyola

1:15:40
01:15:20
1:15:00
Jordi Sanchez Sanchez
01:15:15 (Tr: 1:14:40)
Carlos Reyes Lanau
01:15:26 (Tr: 1:14:39)
Albert Iraizor Martinez
01:15:27 (Tr: 1:15:08)
i
Carlos Pérez
01:15:34 (Tr: 1:15:05)
i
Antoni Velasco Jiménez
01:15:35 (Tr: 1:15:01)
i
Moises Treviño Cabot
01:15:40 (Tr: 1:15:04)

T. real: 01:14:39

T. oficial: 01:15:26

Inici real: 20:00:47

Hora meta: 21:15:26

Cat:M3

Pos. categoria: 59

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:20 min/km

Club:

1:15:40
01:15:26
1:15:12
Jordi Sanchez Sanchez
01:15:15 (Tr: 1:14:40)
Miquel Soler
01:15:20 (Tr: 1:15:00)
Albert Iraizor Martinez
01:15:27 (Tr: 1:15:08)
i
Carlos Pérez
01:15:34 (Tr: 1:15:05)
i
Antoni Velasco Jiménez
01:15:35 (Tr: 1:15:01)
i
Moises Treviño Cabot
01:15:40 (Tr: 1:15:04)

T. real: 01:15:08

T. oficial: 01:15:27

Inici real: 20:00:19

Hora meta: 21:15:27

Cat:M3

Pos. categoria: 60

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: cd deutsche bank

1:15:40
01:15:27
1:15:15
Jordi Sanchez Sanchez
01:15:15 (Tr: 1:14:40)
Miquel Soler
01:15:20 (Tr: 1:15:00)
Carlos Reyes Lanau
01:15:26 (Tr: 1:14:39)
i
Carlos Pérez
01:15:34 (Tr: 1:15:05)
i
Antoni Velasco Jiménez
01:15:35 (Tr: 1:15:01)
i
Moises Treviño Cabot
01:15:40 (Tr: 1:15:04)

T. real: 01:15:05

T. oficial: 01:15:34

Inici real: 20:00:29

Hora meta: 21:15:34

Cat:M2

Pos. categoria: 57

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club:

1:15:48
01:15:34
1:15:20
Miquel Soler
01:15:20 (Tr: 1:15:00)
Carlos Reyes Lanau
01:15:26 (Tr: 1:14:39)
Albert Iraizor Martinez
01:15:27 (Tr: 1:15:08)
i
Antoni Velasco Jiménez
01:15:35 (Tr: 1:15:01)
i
Moises Treviño Cabot
01:15:40 (Tr: 1:15:04)
i
Ferran Algueró Artigau
01:15:47 (Tr: 1:15:11)
i
Jaume Otaegui
01:15:47 (Tr: 1:15:19)

T. real: 01:15:01

T. oficial: 01:15:35

Inici real: 20:00:34

Hora meta: 21:15:35

Cat:M3

Pos. categoria: 61

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: at cerdanyola

1:15:47
01:15:35
1:15:22
Carlos Reyes Lanau
01:15:26 (Tr: 1:14:39)
Albert Iraizor Martinez
01:15:27 (Tr: 1:15:08)
i
Carlos Pérez
01:15:34 (Tr: 1:15:05)
i
Moises Treviño Cabot
01:15:40 (Tr: 1:15:04)
i
Ferran Algueró Artigau
01:15:47 (Tr: 1:15:11)
i
Jaume Otaegui
01:15:47 (Tr: 1:15:19)

T. real: 01:15:04

T. oficial: 01:15:40

Inici real: 20:00:36

Hora meta: 21:15:40

Cat:M3

Pos. categoria: 62

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: cd deutsche bank

1:15:52
01:15:40
1:15:27
Albert Iraizor Martinez
01:15:27 (Tr: 1:15:08)
i
Carlos Pérez
01:15:34 (Tr: 1:15:05)
i
Antoni Velasco Jiménez
01:15:35 (Tr: 1:15:01)
i
Ferran Algueró Artigau
01:15:47 (Tr: 1:15:11)
i
Jaume Otaegui
01:15:47 (Tr: 1:15:19)
Germán Martínez Verdún
01:15:50 (Tr: 1:15:40)

T. real: 01:15:11

T. oficial: 01:15:47

Inici real: 20:00:37

Hora meta: 21:15:47

Cat:M2

Pos. categoria: 58

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club:

1:16:00
01:15:47
1:15:34
i
Carlos Pérez
01:15:34 (Tr: 1:15:05)
i
Antoni Velasco Jiménez
01:15:35 (Tr: 1:15:01)
i
Moises Treviño Cabot
01:15:40 (Tr: 1:15:04)
i
Jaume Otaegui
01:15:47 (Tr: 1:15:19)
Germán Martínez Verdún
01:15:50 (Tr: 1:15:40)
i
Esther Gómez Ginel
01:15:53 (Tr: 1:15:45)
Adrian Ballester Peñarrubia
01:15:58 (Tr: 1:15:01)
i
Guillerno Gómez Montoya
01:15:58 (Tr: 1:15:51)

T. real: 01:15:19

T. oficial: 01:15:47

Inici real: 20:00:29

Hora meta: 21:15:47

Cat:M2

Pos. categoria: 59

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club:

1:16:00
01:15:47
1:15:35
i
Antoni Velasco Jiménez
01:15:35 (Tr: 1:15:01)
i
Moises Treviño Cabot
01:15:40 (Tr: 1:15:04)
i
Ferran Algueró Artigau
01:15:47 (Tr: 1:15:11)
Germán Martínez Verdún
01:15:50 (Tr: 1:15:40)
i
Esther Gómez Ginel
01:15:53 (Tr: 1:15:45)
Adrian Ballester Peñarrubia
01:15:58 (Tr: 1:15:01)
i
Guillerno Gómez Montoya
01:15:58 (Tr: 1:15:51)

T. real: 01:15:40

T. oficial: 01:15:50

Inici real: 20:00:11

Hora meta: 21:15:50

Cat:M3

Pos. categoria: 63

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

1:16:01
01:15:50
1:15:40
i
Moises Treviño Cabot
01:15:40 (Tr: 1:15:04)
i
Ferran Algueró Artigau
01:15:47 (Tr: 1:15:11)
i
Jaume Otaegui
01:15:47 (Tr: 1:15:19)
i
Esther Gómez Ginel
01:15:53 (Tr: 1:15:45)
Adrian Ballester Peñarrubia
01:15:58 (Tr: 1:15:01)
i
Guillerno Gómez Montoya
01:15:58 (Tr: 1:15:51)

T. real: 01:15:45

T. oficial: 01:15:53

Inici real: 20:00:09

Hora meta: 21:15:53

Cat:F3

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:25 min/km

Club: at cerdanyola

1:16:02
01:15:53
1:15:44
i
Ferran Algueró Artigau
01:15:47 (Tr: 1:15:11)
i
Jaume Otaegui
01:15:47 (Tr: 1:15:19)
Germán Martínez Verdún
01:15:50 (Tr: 1:15:40)
Adrian Ballester Peñarrubia
01:15:58 (Tr: 1:15:01)
i
Guillerno Gómez Montoya
01:15:58 (Tr: 1:15:51)
Daniel Sánchez Jiménez-pajarero
01:16:02 (Tr: 1:15:27)

T. real: 01:15:01

T. oficial: 01:15:58

Inici real: 20:00:57

Hora meta: 21:15:58

Cat:M2

Pos. categoria: 60

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club:

1:16:09
01:15:58
1:15:47
i
Jaume Otaegui
01:15:47 (Tr: 1:15:19)
Germán Martínez Verdún
01:15:50 (Tr: 1:15:40)
i
Esther Gómez Ginel
01:15:53 (Tr: 1:15:45)
i
Guillerno Gómez Montoya
01:15:58 (Tr: 1:15:51)
Daniel Sánchez Jiménez-pajarero
01:16:02 (Tr: 1:15:27)
Juan Antoli Bernabe
01:16:05 (Tr: 1:15:56)

T. real: 01:15:51

T. oficial: 01:15:58

Inici real: 20:00:08

Hora meta: 21:15:58

Cat:M2

Pos. categoria: 61

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club: cd deutsche bank

1:16:11
01:15:58
1:15:45
i
Ferran Algueró Artigau
01:15:47 (Tr: 1:15:11)
i
Jaume Otaegui
01:15:47 (Tr: 1:15:19)
Germán Martínez Verdún
01:15:50 (Tr: 1:15:40)
i
Esther Gómez Ginel
01:15:53 (Tr: 1:15:45)
Adrian Ballester Peñarrubia
01:15:58 (Tr: 1:15:01)
Daniel Sánchez Jiménez-pajarero
01:16:02 (Tr: 1:15:27)
Juan Antoli Bernabe
01:16:05 (Tr: 1:15:56)
Joan Bech Rustullet
01:16:11 (Tr: 1:15:23)

T. real: 01:15:27

T. oficial: 01:16:02

Inici real: 20:00:36

Hora meta: 21:16:02

Cat:M3

Pos. categoria: 64

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club:

1:16:12
01:16:02
1:15:53
i
Esther Gómez Ginel
01:15:53 (Tr: 1:15:45)
Adrian Ballester Peñarrubia
01:15:58 (Tr: 1:15:01)
i
Guillerno Gómez Montoya
01:15:58 (Tr: 1:15:51)
Juan Antoli Bernabe
01:16:05 (Tr: 1:15:56)
Joan Bech Rustullet
01:16:11 (Tr: 1:15:23)
Christian Massaguer Alier
01:16:12 (Tr: 1:15:35)

T. real: 01:15:56

T. oficial: 01:16:05

Inici real: 20:00:09

Hora meta: 21:16:05

Cat:M3

Pos. categoria: 65

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

1:16:12
01:16:05
1:15:57
Adrian Ballester Peñarrubia
01:15:58 (Tr: 1:15:01)
i
Guillerno Gómez Montoya
01:15:58 (Tr: 1:15:51)
Daniel Sánchez Jiménez-pajarero
01:16:02 (Tr: 1:15:27)
Joan Bech Rustullet
01:16:11 (Tr: 1:15:23)
Christian Massaguer Alier
01:16:12 (Tr: 1:15:35)
Sergio Hidalgo Esquinas
01:16:12 (Tr: 1:15:16)

T. real: 01:15:23

T. oficial: 01:16:11

Inici real: 20:00:48

Hora meta: 21:16:11

Cat:M3

Pos. categoria: 66

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club:

1:16:24
01:16:11
1:15:58
i
Guillerno Gómez Montoya
01:15:58 (Tr: 1:15:51)
Daniel Sánchez Jiménez-pajarero
01:16:02 (Tr: 1:15:27)
Juan Antoli Bernabe
01:16:05 (Tr: 1:15:56)
Christian Massaguer Alier
01:16:12 (Tr: 1:15:35)
Sergio Hidalgo Esquinas
01:16:12 (Tr: 1:15:16)
i
Manel Soler Gómez
01:16:19 (Tr: 1:16:01)
Jordi Font Giménez
01:16:19 (Tr: 1:15:39)

T. real: 01:15:35

T. oficial: 01:16:12

Inici real: 20:00:38

Hora meta: 21:16:12

Cat:M2

Pos. categoria: 62

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club:

1:16:22
01:16:12
1:16:02
Daniel Sánchez Jiménez-pajarero
01:16:02 (Tr: 1:15:27)
Juan Antoli Bernabe
01:16:05 (Tr: 1:15:56)
Joan Bech Rustullet
01:16:11 (Tr: 1:15:23)
Sergio Hidalgo Esquinas
01:16:12 (Tr: 1:15:16)
i
Manel Soler Gómez
01:16:19 (Tr: 1:16:01)
Jordi Font Giménez
01:16:19 (Tr: 1:15:39)

T. real: 01:15:16

T. oficial: 01:16:12

Inici real: 20:00:57

Hora meta: 21:16:12

Cat:M2

Pos. categoria: 63

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club:

1:16:24
01:16:12
1:16:01
Daniel Sánchez Jiménez-pajarero
01:16:02 (Tr: 1:15:27)
Juan Antoli Bernabe
01:16:05 (Tr: 1:15:56)
Joan Bech Rustullet
01:16:11 (Tr: 1:15:23)
Christian Massaguer Alier
01:16:12 (Tr: 1:15:35)
i
Manel Soler Gómez
01:16:19 (Tr: 1:16:01)
Jordi Font Giménez
01:16:19 (Tr: 1:15:39)
i
Idal7ina Villalba Arevalos
01:16:24 (Tr: 1:16:03)

T. real: 01:16:01

T. oficial: 01:16:19

Inici real: 20:00:18

Hora meta: 21:16:19

Cat:M2

Pos. categoria: 64

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

1:16:26
01:16:19
1:16:11
Joan Bech Rustullet
01:16:11 (Tr: 1:15:23)
Christian Massaguer Alier
01:16:12 (Tr: 1:15:35)
Sergio Hidalgo Esquinas
01:16:12 (Tr: 1:15:16)
Jordi Font Giménez
01:16:19 (Tr: 1:15:39)
i
Idal7ina Villalba Arevalos
01:16:24 (Tr: 1:16:03)
Isabel Abril Centeno
01:16:25 (Tr: 1:16:09)

T. real: 01:15:39

T. oficial: 01:16:19

Inici real: 20:00:41

Hora meta: 21:16:19

Cat:M2

Pos. categoria: 65

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

1:16:29
01:16:19
1:16:09
Joan Bech Rustullet
01:16:11 (Tr: 1:15:23)
Christian Massaguer Alier
01:16:12 (Tr: 1:15:35)
Sergio Hidalgo Esquinas
01:16:12 (Tr: 1:15:16)
i
Manel Soler Gómez
01:16:19 (Tr: 1:16:01)
i
Idal7ina Villalba Arevalos
01:16:24 (Tr: 1:16:03)
Isabel Abril Centeno
01:16:25 (Tr: 1:16:09)
i
Carlos Cisneros González
01:16:29 (Tr: 1:16:26)

T. real: 01:16:03

T. oficial: 01:16:24

Inici real: 20:00:21

Hora meta: 21:16:24

Cat:F2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club: masquefa trail

1:16:36
01:16:24
1:16:12
Sergio Hidalgo Esquinas
01:16:12 (Tr: 1:15:16)
i
Manel Soler Gómez
01:16:19 (Tr: 1:16:01)
Jordi Font Giménez
01:16:19 (Tr: 1:15:39)
Isabel Abril Centeno
01:16:25 (Tr: 1:16:09)
i
Carlos Cisneros González
01:16:29 (Tr: 1:16:26)
Juan luis Rico Coronado
01:16:32 (Tr: 1:16:17)

T. real: 01:16:09

T. oficial: 01:16:25

Inici real: 20:00:16

Hora meta: 21:16:25

Cat:F3

Pos. categoria: 11

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:27 min/km

Club: runningvigia

1:16:39
01:16:25
1:16:11
Christian Massaguer Alier
01:16:12 (Tr: 1:15:35)
Sergio Hidalgo Esquinas
01:16:12 (Tr: 1:15:16)
i
Manel Soler Gómez
01:16:19 (Tr: 1:16:01)
Jordi Font Giménez
01:16:19 (Tr: 1:15:39)
i
Idal7ina Villalba Arevalos
01:16:24 (Tr: 1:16:03)
i
Carlos Cisneros González
01:16:29 (Tr: 1:16:26)
Juan luis Rico Coronado
01:16:32 (Tr: 1:16:17)
Jose luis Alonso Paniagua
01:16:39 (Tr: 1:15:44)

T. real: 01:16:26

T. oficial: 01:16:29

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 21:16:29

Cat:M2

Pos. categoria: 66

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:28 min/km

Club:

1:16:46
01:16:29
1:16:12
Christian Massaguer Alier
01:16:12 (Tr: 1:15:35)
Sergio Hidalgo Esquinas
01:16:12 (Tr: 1:15:16)
i
Manel Soler Gómez
01:16:19 (Tr: 1:16:01)
Jordi Font Giménez
01:16:19 (Tr: 1:15:39)
i
Idal7ina Villalba Arevalos
01:16:24 (Tr: 1:16:03)
Isabel Abril Centeno
01:16:25 (Tr: 1:16:09)
Juan luis Rico Coronado
01:16:32 (Tr: 1:16:17)
Jose luis Alonso Paniagua
01:16:39 (Tr: 1:15:44)
Marta Navarro I Jané
01:16:46 (Tr: 1:16:06)

T. real: 01:16:17

T. oficial: 01:16:32

Inici real: 20:00:16

Hora meta: 21:16:32

Cat:M3

Pos. categoria: 67

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club: jocs interempreses

1:16:46
01:16:32
1:16:17
i
Manel Soler Gómez
01:16:19 (Tr: 1:16:01)
Jordi Font Giménez
01:16:19 (Tr: 1:15:39)
i
Idal7ina Villalba Arevalos
01:16:24 (Tr: 1:16:03)
Isabel Abril Centeno
01:16:25 (Tr: 1:16:09)
i
Carlos Cisneros González
01:16:29 (Tr: 1:16:26)
Jose luis Alonso Paniagua
01:16:39 (Tr: 1:15:44)
Marta Navarro I Jané
01:16:46 (Tr: 1:16:06)
i
Inés Callahan
01:16:46 (Tr: 1:16:06)

T. real: 01:15:44

T. oficial: 01:16:39

Inici real: 20:00:56

Hora meta: 21:16:39

Cat:M3

Pos. categoria: 68

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club:

1:16:57
01:16:39
1:16:22
i
Idal7ina Villalba Arevalos
01:16:24 (Tr: 1:16:03)
Isabel Abril Centeno
01:16:25 (Tr: 1:16:09)
i
Carlos Cisneros González
01:16:29 (Tr: 1:16:26)
Juan luis Rico Coronado
01:16:32 (Tr: 1:16:17)
Marta Navarro I Jané
01:16:46 (Tr: 1:16:06)
i
Inés Callahan
01:16:46 (Tr: 1:16:06)
Alex Soteras Roig
01:16:57 (Tr: 1:16:50)

T. real: 01:16:06

T. oficial: 01:16:46

Inici real: 20:00:40

Hora meta: 21:16:46

Cat:F3

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:27 min/km

Club:

1:17:03
01:16:46
1:16:29
i
Carlos Cisneros González
01:16:29 (Tr: 1:16:26)
Juan luis Rico Coronado
01:16:32 (Tr: 1:16:17)
Jose luis Alonso Paniagua
01:16:39 (Tr: 1:15:44)
i
Inés Callahan
01:16:46 (Tr: 1:16:06)
Alex Soteras Roig
01:16:57 (Tr: 1:16:50)
i
Ana Cañero Vila
01:16:57 (Tr: 1:16:41)
i
Javier Méndez Vallecillos
01:16:59 (Tr: 1:16:53)

T. real: 01:16:06

T. oficial: 01:16:46

Inici real: 20:00:41

Hora meta: 21:16:46

Cat:F2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:27 min/km

Club:

1:17:00
01:16:46
1:16:32
Juan luis Rico Coronado
01:16:32 (Tr: 1:16:17)
Jose luis Alonso Paniagua
01:16:39 (Tr: 1:15:44)
Marta Navarro I Jané
01:16:46 (Tr: 1:16:06)
Alex Soteras Roig
01:16:57 (Tr: 1:16:50)
i
Ana Cañero Vila
01:16:57 (Tr: 1:16:41)
i
Javier Méndez Vallecillos
01:16:59 (Tr: 1:16:53)

T. real: 01:16:50

T. oficial: 01:16:57

Inici real: 20:00:07

Hora meta: 21:16:57

Cat:M4

Pos. categoria: 19

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club: s.a.corbera

1:17:14
01:16:57
1:16:39
Jose luis Alonso Paniagua
01:16:39 (Tr: 1:15:44)
Marta Navarro I Jané
01:16:46 (Tr: 1:16:06)
i
Inés Callahan
01:16:46 (Tr: 1:16:06)
i
Ana Cañero Vila
01:16:57 (Tr: 1:16:41)
i
Javier Méndez Vallecillos
01:16:59 (Tr: 1:16:53)

T. real: 01:16:41

T. oficial: 01:16:57

Inici real: 20:00:16

Hora meta: 21:16:57

Cat:F2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:29 min/km

Club:

1:17:08
01:16:57
1:16:46
Marta Navarro I Jané
01:16:46 (Tr: 1:16:06)
i
Inés Callahan
01:16:46 (Tr: 1:16:06)
Alex Soteras Roig
01:16:57 (Tr: 1:16:50)
i
Javier Méndez Vallecillos
01:16:59 (Tr: 1:16:53)

T. real: 01:16:53

T. oficial: 01:16:59

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 21:16:59

Cat:M2

Pos. categoria: 67

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club:

1:17:12
01:16:59
1:16:46
i
Inés Callahan
01:16:46 (Tr: 1:16:06)
Alex Soteras Roig
01:16:57 (Tr: 1:16:50)
i
Ana Cañero Vila
01:16:57 (Tr: 1:16:41)