SubCurses

8RESULTATS

30a Cursa per Collserola

14K

11 juny 2022

14K 7_5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:15:54

T. oficial: 01:16:59

Inici real: 20:01:05

Hora meta: 21:16:59

Cat:M3

Pos. categoria: 69

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club: asociación deportiva vill

1:17:30
01:16:59
1:16:29
Alejandro Rodríguez Duran
01:17:01 (Tr: 1:16:03)
Sergi Sanchez Carpintero
01:17:01 (Tr: 1:16:03)
Xavi Abante Palomar
01:17:12 (Tr: 1:16:10)
Antoni Castellon Huertas
01:17:21 (Tr: 1:17:14)
i
Albert Fernández Bufias
01:17:21 (Tr: 1:16:24)
Oscar Morales Cantabella
01:17:30 (Tr: 1:16:02)

T. real: 01:16:03

T. oficial: 01:17:01

Inici real: 20:00:58

Hora meta: 21:17:01

Cat:M2

Pos. categoria: 68

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

1:17:30
01:17:01
1:16:31
i
Dani Martinez Pujadas
01:16:59 (Tr: 1:15:54)
Sergi Sanchez Carpintero
01:17:01 (Tr: 1:16:03)
Xavi Abante Palomar
01:17:12 (Tr: 1:16:10)
Antoni Castellon Huertas
01:17:21 (Tr: 1:17:14)
i
Albert Fernández Bufias
01:17:21 (Tr: 1:16:24)
Oscar Morales Cantabella
01:17:30 (Tr: 1:16:02)

T. real: 01:16:03

T. oficial: 01:17:01

Inici real: 20:00:58

Hora meta: 21:17:01

Cat:M2

Pos. categoria: 69

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club: c.e. rayoteam

1:17:30
01:17:01
1:16:32
i
Dani Martinez Pujadas
01:16:59 (Tr: 1:15:54)
Alejandro Rodríguez Duran
01:17:01 (Tr: 1:16:03)
Xavi Abante Palomar
01:17:12 (Tr: 1:16:10)
Antoni Castellon Huertas
01:17:21 (Tr: 1:17:14)
i
Albert Fernández Bufias
01:17:21 (Tr: 1:16:24)
Oscar Morales Cantabella
01:17:30 (Tr: 1:16:02)

T. real: 01:16:10

T. oficial: 01:17:12

Inici real: 20:01:02

Hora meta: 21:17:12

Cat:M2

Pos. categoria: 70

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club:

1:17:30
01:17:12
1:16:53
i
Dani Martinez Pujadas
01:16:59 (Tr: 1:15:54)
Alejandro Rodríguez Duran
01:17:01 (Tr: 1:16:03)
Sergi Sanchez Carpintero
01:17:01 (Tr: 1:16:03)
Antoni Castellon Huertas
01:17:21 (Tr: 1:17:14)
i
Albert Fernández Bufias
01:17:21 (Tr: 1:16:24)
Oscar Morales Cantabella
01:17:30 (Tr: 1:16:02)

T. real: 01:17:14

T. oficial: 01:17:21

Inici real: 20:00:07

Hora meta: 21:17:21

Cat:M4

Pos. categoria: 20

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club: s.a.corbera

1:17:41
01:17:21
1:17:01
Alejandro Rodríguez Duran
01:17:01 (Tr: 1:16:03)
Sergi Sanchez Carpintero
01:17:01 (Tr: 1:16:03)
Xavi Abante Palomar
01:17:12 (Tr: 1:16:10)
i
Albert Fernández Bufias
01:17:21 (Tr: 1:16:24)
Oscar Morales Cantabella
01:17:30 (Tr: 1:16:02)
Antonio Buenosvinos Palomares
01:17:38 (Tr: 1:16:56)
i
Alberto Larumbe
01:17:38 (Tr: 1:17:31)

T. real: 01:16:24

T. oficial: 01:17:21

Inici real: 20:00:58

Hora meta: 21:17:21

Cat:M3

Pos. categoria: 70

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:28 min/km

Club:

1:17:41
01:17:21
1:17:01
Sergi Sanchez Carpintero
01:17:01 (Tr: 1:16:03)
Xavi Abante Palomar
01:17:12 (Tr: 1:16:10)
Antoni Castellon Huertas
01:17:21 (Tr: 1:17:14)
Oscar Morales Cantabella
01:17:30 (Tr: 1:16:02)
Antonio Buenosvinos Palomares
01:17:38 (Tr: 1:16:56)
i
Alberto Larumbe
01:17:38 (Tr: 1:17:31)

T. real: 01:16:02

T. oficial: 01:17:30

Inici real: 20:01:28

Hora meta: 21:17:30

Cat:M3

Pos. categoria: 71

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

1:17:48
01:17:30
1:17:12
Xavi Abante Palomar
01:17:12 (Tr: 1:16:10)
Antoni Castellon Huertas
01:17:21 (Tr: 1:17:14)
i
Albert Fernández Bufias
01:17:21 (Tr: 1:16:24)
Antonio Buenosvinos Palomares
01:17:38 (Tr: 1:16:56)
i
Alberto Larumbe
01:17:38 (Tr: 1:17:31)
Israel Ruiz Pelegrin
01:17:41 (Tr: 1:17:18)
Aleix Elias Bandrés
01:17:46 (Tr: 1:17:13)

T. real: 01:16:56

T. oficial: 01:17:38

Inici real: 20:00:43

Hora meta: 21:17:38

Cat:M3

Pos. categoria: 72

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club:

1:17:56
01:17:38
1:17:21
Antoni Castellon Huertas
01:17:21 (Tr: 1:17:14)
i
Albert Fernández Bufias
01:17:21 (Tr: 1:16:24)
Oscar Morales Cantabella
01:17:30 (Tr: 1:16:02)
i
Alberto Larumbe
01:17:38 (Tr: 1:17:31)
Israel Ruiz Pelegrin
01:17:41 (Tr: 1:17:18)
Aleix Elias Bandrés
01:17:46 (Tr: 1:17:13)
Gustavo Montero Gutiérrez
01:17:56 (Tr: 1:17:37)

T. real: 01:17:31

T. oficial: 01:17:38

Inici real: 20:00:08

Hora meta: 21:17:38

Cat:M2

Pos. categoria: 71

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club:

1:17:56
01:17:38
1:17:21
i
Albert Fernández Bufias
01:17:21 (Tr: 1:16:24)
Oscar Morales Cantabella
01:17:30 (Tr: 1:16:02)
Antonio Buenosvinos Palomares
01:17:38 (Tr: 1:16:56)
Israel Ruiz Pelegrin
01:17:41 (Tr: 1:17:18)
Aleix Elias Bandrés
01:17:46 (Tr: 1:17:13)
Gustavo Montero Gutiérrez
01:17:56 (Tr: 1:17:37)

T. real: 01:17:18

T. oficial: 01:17:41

Inici real: 20:00:24

Hora meta: 21:17:41

Cat:M3

Pos. categoria: 73

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:32 min/km

Club:

1:18:09
01:17:41
1:17:14
Antoni Castellon Huertas
01:17:21 (Tr: 1:17:14)
i
Albert Fernández Bufias
01:17:21 (Tr: 1:16:24)
Oscar Morales Cantabella
01:17:30 (Tr: 1:16:02)
Antonio Buenosvinos Palomares
01:17:38 (Tr: 1:16:56)
i
Alberto Larumbe
01:17:38 (Tr: 1:17:31)
Aleix Elias Bandrés
01:17:46 (Tr: 1:17:13)
Gustavo Montero Gutiérrez
01:17:56 (Tr: 1:17:37)
Jordi Reyes Tineo
01:18:09 (Tr: 1:17:59)

T. real: 01:17:13

T. oficial: 01:17:46

Inici real: 20:00:33

Hora meta: 21:17:46

Cat:M3

Pos. categoria: 74

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club:

1:18:16
01:17:46
1:17:16
Antoni Castellon Huertas
01:17:21 (Tr: 1:17:14)
i
Albert Fernández Bufias
01:17:21 (Tr: 1:16:24)
Oscar Morales Cantabella
01:17:30 (Tr: 1:16:02)
Antonio Buenosvinos Palomares
01:17:38 (Tr: 1:16:56)
i
Alberto Larumbe
01:17:38 (Tr: 1:17:31)
Israel Ruiz Pelegrin
01:17:41 (Tr: 1:17:18)
Gustavo Montero Gutiérrez
01:17:56 (Tr: 1:17:37)
Jordi Reyes Tineo
01:18:09 (Tr: 1:17:59)
Cristian Rotari
01:18:16 (Tr: 1:17:46)

T. real: 01:17:37

T. oficial: 01:17:56

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 21:17:56

Cat:M3

Pos. categoria: 75

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club:

1:18:21
01:17:56
1:17:31
Antonio Buenosvinos Palomares
01:17:38 (Tr: 1:16:56)
i
Alberto Larumbe
01:17:38 (Tr: 1:17:31)
Israel Ruiz Pelegrin
01:17:41 (Tr: 1:17:18)
Aleix Elias Bandrés
01:17:46 (Tr: 1:17:13)
Jordi Reyes Tineo
01:18:09 (Tr: 1:17:59)
Cristian Rotari
01:18:16 (Tr: 1:17:46)
Jose Ortuño Mesa
01:18:21 (Tr: 1:17:53)

T. real: 01:17:59

T. oficial: 01:18:09

Inici real: 20:00:11

Hora meta: 21:18:09

Cat:M2

Pos. categoria: 72

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:35 min/km

Club:

1:18:37
01:18:09
1:17:41
Israel Ruiz Pelegrin
01:17:41 (Tr: 1:17:18)
Aleix Elias Bandrés
01:17:46 (Tr: 1:17:13)
Gustavo Montero Gutiérrez
01:17:56 (Tr: 1:17:37)
Cristian Rotari
01:18:16 (Tr: 1:17:46)
Jose Ortuño Mesa
01:18:21 (Tr: 1:17:53)
Assef Eïd Tur
01:18:23 (Tr: 1:17:41)
Juan antonio Torres Zamora
01:18:24 (Tr: 1:17:33)

T. real: 01:17:46

T. oficial: 01:18:16

Inici real: 20:00:31

Hora meta: 21:18:16

Cat:M2

Pos. categoria: 73

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club:

1:18:46
01:18:16
1:17:46
Aleix Elias Bandrés
01:17:46 (Tr: 1:17:13)
Gustavo Montero Gutiérrez
01:17:56 (Tr: 1:17:37)
Jordi Reyes Tineo
01:18:09 (Tr: 1:17:59)
Jose Ortuño Mesa
01:18:21 (Tr: 1:17:53)
Assef Eïd Tur
01:18:23 (Tr: 1:17:41)
Juan antonio Torres Zamora
01:18:24 (Tr: 1:17:33)
i
Sergi Trias Navarro
01:18:38 (Tr: 1:17:45)
Alberto Lacasa Santolaria
01:18:39 (Tr: 1:18:29)

T. real: 01:17:53

T. oficial: 01:18:21

Inici real: 20:00:28

Hora meta: 21:18:21

Cat:M3

Pos. categoria: 76

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club:

1:18:46
01:18:21
1:17:56
Gustavo Montero Gutiérrez
01:17:56 (Tr: 1:17:37)
Jordi Reyes Tineo
01:18:09 (Tr: 1:17:59)
Cristian Rotari
01:18:16 (Tr: 1:17:46)
Assef Eïd Tur
01:18:23 (Tr: 1:17:41)
Juan antonio Torres Zamora
01:18:24 (Tr: 1:17:33)
i
Sergi Trias Navarro
01:18:38 (Tr: 1:17:45)
Alberto Lacasa Santolaria
01:18:39 (Tr: 1:18:29)

T. real: 01:17:41

T. oficial: 01:18:23

Inici real: 20:00:42

Hora meta: 21:18:23

Cat:M3

Pos. categoria: 77

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: jocs interempreses

1:18:39
01:18:23
1:18:07
Jordi Reyes Tineo
01:18:09 (Tr: 1:17:59)
Cristian Rotari
01:18:16 (Tr: 1:17:46)
Jose Ortuño Mesa
01:18:21 (Tr: 1:17:53)
Juan antonio Torres Zamora
01:18:24 (Tr: 1:17:33)
i
Sergi Trias Navarro
01:18:38 (Tr: 1:17:45)
Alberto Lacasa Santolaria
01:18:39 (Tr: 1:18:29)

T. real: 01:17:33

T. oficial: 01:18:24

Inici real: 20:00:51

Hora meta: 21:18:24

Cat:M3

Pos. categoria: 78

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: woll runners

1:18:59
01:18:24
1:17:49
Gustavo Montero Gutiérrez
01:17:56 (Tr: 1:17:37)
Jordi Reyes Tineo
01:18:09 (Tr: 1:17:59)
Cristian Rotari
01:18:16 (Tr: 1:17:46)
Jose Ortuño Mesa
01:18:21 (Tr: 1:17:53)
Assef Eïd Tur
01:18:23 (Tr: 1:17:41)
i
Sergi Trias Navarro
01:18:38 (Tr: 1:17:45)
Alberto Lacasa Santolaria
01:18:39 (Tr: 1:18:29)
Daniel Lopez Amorós
01:18:59 (Tr: 1:18:51)

T. real: 01:17:45

T. oficial: 01:18:38

Inici real: 20:00:53

Hora meta: 21:18:38

Cat:M2

Pos. categoria: 74

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club:

1:19:02
01:18:38
1:18:14
Cristian Rotari
01:18:16 (Tr: 1:17:46)
Jose Ortuño Mesa
01:18:21 (Tr: 1:17:53)
Assef Eïd Tur
01:18:23 (Tr: 1:17:41)
Juan antonio Torres Zamora
01:18:24 (Tr: 1:17:33)
Alberto Lacasa Santolaria
01:18:39 (Tr: 1:18:29)
Daniel Lopez Amorós
01:18:59 (Tr: 1:18:51)
i
Carlos Alvarez Córdoba
01:19:02 (Tr: 1:18:46)

T. real: 01:18:29

T. oficial: 01:18:39

Inici real: 20:00:10

Hora meta: 21:18:39

Cat:M3

Pos. categoria: 79

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club:

1:19:02
01:18:39
1:18:16
Cristian Rotari
01:18:16 (Tr: 1:17:46)
Jose Ortuño Mesa
01:18:21 (Tr: 1:17:53)
Assef Eïd Tur
01:18:23 (Tr: 1:17:41)
Juan antonio Torres Zamora
01:18:24 (Tr: 1:17:33)
i
Sergi Trias Navarro
01:18:38 (Tr: 1:17:45)
Daniel Lopez Amorós
01:18:59 (Tr: 1:18:51)
i
Carlos Alvarez Córdoba
01:19:02 (Tr: 1:18:46)
i
Juan manuel Dávila Santos
01:19:02 (Tr: 1:18:19)

T. real: 01:18:51

T. oficial: 01:18:59

Inici real: 20:00:08

Hora meta: 21:18:59

Cat:M3

Pos. categoria: 80

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:38 min/km

Club: born to run

1:19:33
01:18:59
1:18:24
Juan antonio Torres Zamora
01:18:24 (Tr: 1:17:33)
i
Sergi Trias Navarro
01:18:38 (Tr: 1:17:45)
Alberto Lacasa Santolaria
01:18:39 (Tr: 1:18:29)
i
Carlos Alvarez Córdoba
01:19:02 (Tr: 1:18:46)
i
Juan manuel Dávila Santos
01:19:02 (Tr: 1:18:19)
Sergio Salvador Caminal
01:19:09 (Tr: 1:18:16)
Blai Gomez Humet
01:19:09 (Tr: 1:18:34)
i
Ramon Puiggene Brecha
01:19:22 (Tr: 1:18:57)
i
Eli Martínez Casado
01:19:23 (Tr: 1:19:06)
i
Javi García Pacheco
01:19:23 (Tr: 1:19:07)
Nicolás Szescielinski Laino
01:19:25 (Tr: 1:18:46)
i
Marta Escobosa Pulido
01:19:25 (Tr: 1:19:00)
i
Susana Cortés Barba
01:19:26 (Tr: 1:19:18)

T. real: 01:18:46

T. oficial: 01:19:02

Inici real: 20:00:16

Hora meta: 21:19:02

Cat:M2

Pos. categoria: 75

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:38 min/km

Club:

1:19:26
01:19:02
1:18:38
i
Sergi Trias Navarro
01:18:38 (Tr: 1:17:45)
Alberto Lacasa Santolaria
01:18:39 (Tr: 1:18:29)
Daniel Lopez Amorós
01:18:59 (Tr: 1:18:51)
i
Juan manuel Dávila Santos
01:19:02 (Tr: 1:18:19)
Sergio Salvador Caminal
01:19:09 (Tr: 1:18:16)
Blai Gomez Humet
01:19:09 (Tr: 1:18:34)
i
Ramon Puiggene Brecha
01:19:22 (Tr: 1:18:57)
i
Eli Martínez Casado
01:19:23 (Tr: 1:19:06)
i
Javi García Pacheco
01:19:23 (Tr: 1:19:07)
Nicolás Szescielinski Laino
01:19:25 (Tr: 1:18:46)
i
Marta Escobosa Pulido
01:19:25 (Tr: 1:19:00)

T. real: 01:18:19

T. oficial: 01:19:02

Inici real: 20:00:43

Hora meta: 21:19:02

Cat:M2

Pos. categoria: 76

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club:

1:19:25
01:19:02
1:18:39
Alberto Lacasa Santolaria
01:18:39 (Tr: 1:18:29)
Daniel Lopez Amorós
01:18:59 (Tr: 1:18:51)
i
Carlos Alvarez Córdoba
01:19:02 (Tr: 1:18:46)
Sergio Salvador Caminal
01:19:09 (Tr: 1:18:16)
Blai Gomez Humet
01:19:09 (Tr: 1:18:34)
i
Ramon Puiggene Brecha
01:19:22 (Tr: 1:18:57)
i
Eli Martínez Casado
01:19:23 (Tr: 1:19:06)
i
Javi García Pacheco
01:19:23 (Tr: 1:19:07)
Nicolás Szescielinski Laino
01:19:25 (Tr: 1:18:46)
i
Marta Escobosa Pulido
01:19:25 (Tr: 1:19:00)

T. real: 01:18:16

T. oficial: 01:19:09

Inici real: 20:00:53

Hora meta: 21:19:09

Cat:M3

Pos. categoria: 81

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club:

1:19:23
01:19:09
1:18:55
Daniel Lopez Amorós
01:18:59 (Tr: 1:18:51)
i
Carlos Alvarez Córdoba
01:19:02 (Tr: 1:18:46)
i
Juan manuel Dávila Santos
01:19:02 (Tr: 1:18:19)
i
Ramon Puiggene Brecha
01:19:22 (Tr: 1:18:57)
i
Eli Martínez Casado
01:19:23 (Tr: 1:19:06)

T. real: 01:18:34

T. oficial: 01:19:09

Inici real: 20:00:35

Hora meta: 21:19:09

Cat:M3

Pos. categoria: 82

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club:

1:19:23
01:19:09
1:18:55
Daniel Lopez Amorós
01:18:59 (Tr: 1:18:51)
i
Carlos Alvarez Córdoba
01:19:02 (Tr: 1:18:46)
i
Juan manuel Dávila Santos
01:19:02 (Tr: 1:18:19)
i
Ramon Puiggene Brecha
01:19:22 (Tr: 1:18:57)
i
Eli Martínez Casado
01:19:23 (Tr: 1:19:06)
i
Javi García Pacheco
01:19:23 (Tr: 1:19:07)

T. real: 01:18:57

T. oficial: 01:19:22

Inici real: 20:00:26

Hora meta: 21:19:22

Cat:M3

Pos. categoria: 83

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:39 min/km

Club: jocs interempreses

1:19:43
01:19:22
1:19:02
i
Juan manuel Dávila Santos
01:19:02 (Tr: 1:18:19)
Sergio Salvador Caminal
01:19:09 (Tr: 1:18:16)
Blai Gomez Humet
01:19:09 (Tr: 1:18:34)
i
Eli Martínez Casado
01:19:23 (Tr: 1:19:06)
i
Javi García Pacheco
01:19:23 (Tr: 1:19:07)
Nicolás Szescielinski Laino
01:19:25 (Tr: 1:18:46)
i
Marta Escobosa Pulido
01:19:25 (Tr: 1:19:00)
i
Susana Cortés Barba
01:19:26 (Tr: 1:19:18)

T. real: 01:19:06

T. oficial: 01:19:23

Inici real: 20:00:17

Hora meta: 21:19:23

Cat:F4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:39 min/km

Club: metropolitan gran via

1:19:37
01:19:23
1:19:09
Sergio Salvador Caminal
01:19:09 (Tr: 1:18:16)
Blai Gomez Humet
01:19:09 (Tr: 1:18:34)
i
Ramon Puiggene Brecha
01:19:22 (Tr: 1:18:57)
i
Javi García Pacheco
01:19:23 (Tr: 1:19:07)
Nicolás Szescielinski Laino
01:19:25 (Tr: 1:18:46)
i
Marta Escobosa Pulido
01:19:25 (Tr: 1:19:00)
i
Susana Cortés Barba
01:19:26 (Tr: 1:19:18)

T. real: 01:19:07

T. oficial: 01:19:23

Inici real: 20:00:17

Hora meta: 21:19:23

Cat:M3

Pos. categoria: 84

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:40 min/km

Club: metropolitan gran via

1:19:37
01:19:23
1:19:09
Sergio Salvador Caminal
01:19:09 (Tr: 1:18:16)
Blai Gomez Humet
01:19:09 (Tr: 1:18:34)
i
Ramon Puiggene Brecha
01:19:22 (Tr: 1:18:57)
i
Eli Martínez Casado
01:19:23 (Tr: 1:19:06)
Nicolás Szescielinski Laino
01:19:25 (Tr: 1:18:46)
i
Marta Escobosa Pulido
01:19:25 (Tr: 1:19:00)
i
Susana Cortés Barba
01:19:26 (Tr: 1:19:18)

T. real: 01:18:46

T. oficial: 01:19:25

Inici real: 20:00:39

Hora meta: 21:19:25

Cat:M2

Pos. categoria: 77

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:38 min/km

Club:

1:19:27
01:19:25
1:19:22
i
Ramon Puiggene Brecha
01:19:22 (Tr: 1:18:57)
i
Eli Martínez Casado
01:19:23 (Tr: 1:19:06)
i
Javi García Pacheco
01:19:23 (Tr: 1:19:07)
i
Marta Escobosa Pulido
01:19:25 (Tr: 1:19:00)
i
Susana Cortés Barba
01:19:26 (Tr: 1:19:18)

T. real: 01:19:00

T. oficial: 01:19:25

Inici real: 20:00:26

Hora meta: 21:19:25

Cat:F2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:39 min/km

Club:

1:19:28
01:19:25
1:19:23
i
Eli Martínez Casado
01:19:23 (Tr: 1:19:06)
i
Javi García Pacheco
01:19:23 (Tr: 1:19:07)
Nicolás Szescielinski Laino
01:19:25 (Tr: 1:18:46)
i
Susana Cortés Barba
01:19:26 (Tr: 1:19:18)

T. real: 01:19:18

T. oficial: 01:19:26

Inici real: 20:00:08

Hora meta: 21:19:26

Cat:F3

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:40 min/km

Club: at cerdanyola

1:19:29
01:19:26
1:19:23
i
Javi García Pacheco
01:19:23 (Tr: 1:19:07)
Nicolás Szescielinski Laino
01:19:25 (Tr: 1:18:46)
i
Marta Escobosa Pulido
01:19:25 (Tr: 1:19:00)