SubCurses

8RESULTATS

30a Cursa per Collserola

7_5K

11 juny 2022

14K 7_5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:27:19

T. oficial: 00:27:19

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 20:27:19

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: cerdanyola at

0:31:27
00:27:19
0:23:11
Javier Torres Carrasco
00:28:31 (Tr: 0:28:30)
Adrià Vicente Delmar
00:28:54 (Tr: 0:28:53)
Daniel Rivero García
00:30:28 (Tr: 0:30:20)
Dennis Ramos Rot
00:30:30 (Tr: 0:30:16)
i
Ricard Groh
00:31:19 (Tr: 0:31:16)
i
Sergi Dominguez Froilan
00:31:27 (Tr: 0:31:27)

T. real: 00:28:30

T. oficial: 00:28:31

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:28:31

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: cim cerdanyola

0:31:27
00:28:31
0:25:35
i
Fernando Ruiz De Pedro
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
Adrià Vicente Delmar
00:28:54 (Tr: 0:28:53)
Daniel Rivero García
00:30:28 (Tr: 0:30:20)
Dennis Ramos Rot
00:30:30 (Tr: 0:30:16)
i
Ricard Groh
00:31:19 (Tr: 0:31:16)
i
Sergi Dominguez Froilan
00:31:27 (Tr: 0:31:27)

T. real: 00:28:53

T. oficial: 00:28:54

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 20:28:54

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: at cerdanyola

0:31:27
00:28:54
0:26:21
i
Fernando Ruiz De Pedro
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
Javier Torres Carrasco
00:28:31 (Tr: 0:28:30)
Daniel Rivero García
00:30:28 (Tr: 0:30:20)
Dennis Ramos Rot
00:30:30 (Tr: 0:30:16)
i
Ricard Groh
00:31:19 (Tr: 0:31:16)
i
Sergi Dominguez Froilan
00:31:27 (Tr: 0:31:27)

T. real: 00:30:20

T. oficial: 00:30:28

Inici real: 20:00:09

Hora meta: 20:30:28

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club:

0:33:37
00:30:28
0:27:19
i
Fernando Ruiz De Pedro
00:27:19 (Tr: 0:27:19)
Javier Torres Carrasco
00:28:31 (Tr: 0:28:30)
Adrià Vicente Delmar
00:28:54 (Tr: 0:28:53)
Dennis Ramos Rot
00:30:30 (Tr: 0:30:16)
i
Ricard Groh
00:31:19 (Tr: 0:31:16)
i
Sergi Dominguez Froilan
00:31:27 (Tr: 0:31:27)
Francesc Ferrando Muntó
00:31:43 (Tr: 0:31:32)
Javier Cejas Patané
00:31:44 (Tr: 0:31:41)
Cristian Pérez Rodríguez
00:31:51 (Tr: 0:31:49)
Ivan Benítez Torrescasana
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Nico Rodriguez Marroig
00:32:20 (Tr: 0:32:16)
Roberto Gamero Poveda
00:32:21 (Tr: 0:32:14)
Karim Baami González
00:32:25 (Tr: 0:32:25)
i
Rubén López Castillo
00:32:29 (Tr: 0:32:23)
i
Lorenzo Algaba Ramirez
00:32:40 (Tr: 0:32:30)
Cyril Marquer
00:33:25 (Tr: 0:33:20)
i
Antonio Sanchez
00:33:28 (Tr: 0:33:18)

T. real: 00:30:16

T. oficial: 00:30:30

Inici real: 20:00:15

Hora meta: 20:30:30

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club:

0:32:28
00:30:30
0:28:31
Javier Torres Carrasco
00:28:31 (Tr: 0:28:30)
Adrià Vicente Delmar
00:28:54 (Tr: 0:28:53)
Daniel Rivero García
00:30:28 (Tr: 0:30:20)
i
Ricard Groh
00:31:19 (Tr: 0:31:16)
i
Sergi Dominguez Froilan
00:31:27 (Tr: 0:31:27)
Francesc Ferrando Muntó
00:31:43 (Tr: 0:31:32)
Javier Cejas Patané
00:31:44 (Tr: 0:31:41)
Cristian Pérez Rodríguez
00:31:51 (Tr: 0:31:49)
Ivan Benítez Torrescasana
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Nico Rodriguez Marroig
00:32:20 (Tr: 0:32:16)
Roberto Gamero Poveda
00:32:21 (Tr: 0:32:14)
Karim Baami González
00:32:25 (Tr: 0:32:25)

T. real: 00:31:16

T. oficial: 00:31:19

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:31:19

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: escola trail barcelona

0:33:44
00:31:19
0:28:54
Adrià Vicente Delmar
00:28:54 (Tr: 0:28:53)
Daniel Rivero García
00:30:28 (Tr: 0:30:20)
Dennis Ramos Rot
00:30:30 (Tr: 0:30:16)
i
Sergi Dominguez Froilan
00:31:27 (Tr: 0:31:27)
Francesc Ferrando Muntó
00:31:43 (Tr: 0:31:32)
Javier Cejas Patané
00:31:44 (Tr: 0:31:41)
Cristian Pérez Rodríguez
00:31:51 (Tr: 0:31:49)
Ivan Benítez Torrescasana
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Nico Rodriguez Marroig
00:32:20 (Tr: 0:32:16)
Roberto Gamero Poveda
00:32:21 (Tr: 0:32:14)
Karim Baami González
00:32:25 (Tr: 0:32:25)
i
Rubén López Castillo
00:32:29 (Tr: 0:32:23)
i
Lorenzo Algaba Ramirez
00:32:40 (Tr: 0:32:30)
Cyril Marquer
00:33:25 (Tr: 0:33:20)
i
Antonio Sanchez
00:33:28 (Tr: 0:33:18)
Carlos Alonso Gómez
00:33:39 (Tr: 0:33:29)

T. real: 00:31:27

T. oficial: 00:31:27

Inici real: 20:00:00

Hora meta: 20:31:27

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: cims cerdanyola

0:32:27
00:31:27
0:30:28
Daniel Rivero García
00:30:28 (Tr: 0:30:20)
Dennis Ramos Rot
00:30:30 (Tr: 0:30:16)
i
Ricard Groh
00:31:19 (Tr: 0:31:16)
Francesc Ferrando Muntó
00:31:43 (Tr: 0:31:32)
Javier Cejas Patané
00:31:44 (Tr: 0:31:41)
Cristian Pérez Rodríguez
00:31:51 (Tr: 0:31:49)
Ivan Benítez Torrescasana
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Nico Rodriguez Marroig
00:32:20 (Tr: 0:32:16)
Roberto Gamero Poveda
00:32:21 (Tr: 0:32:14)
Karim Baami González
00:32:25 (Tr: 0:32:25)

T. real: 00:31:32

T. oficial: 00:31:43

Inici real: 20:00:11

Hora meta: 20:31:43

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:13 min/km

Club: ce picornell

0:32:56
00:31:43
0:30:30
Dennis Ramos Rot
00:30:30 (Tr: 0:30:16)
i
Ricard Groh
00:31:19 (Tr: 0:31:16)
i
Sergi Dominguez Froilan
00:31:27 (Tr: 0:31:27)
Javier Cejas Patané
00:31:44 (Tr: 0:31:41)
Cristian Pérez Rodríguez
00:31:51 (Tr: 0:31:49)
Ivan Benítez Torrescasana
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Nico Rodriguez Marroig
00:32:20 (Tr: 0:32:16)
Roberto Gamero Poveda
00:32:21 (Tr: 0:32:14)
Karim Baami González
00:32:25 (Tr: 0:32:25)
i
Rubén López Castillo
00:32:29 (Tr: 0:32:23)
i
Lorenzo Algaba Ramirez
00:32:40 (Tr: 0:32:30)

T. real: 00:31:41

T. oficial: 00:31:44

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 20:31:44

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: team hybrid

0:32:20
00:31:44
0:31:08
i
Ricard Groh
00:31:19 (Tr: 0:31:16)
i
Sergi Dominguez Froilan
00:31:27 (Tr: 0:31:27)
Francesc Ferrando Muntó
00:31:43 (Tr: 0:31:32)
Cristian Pérez Rodríguez
00:31:51 (Tr: 0:31:49)
Ivan Benítez Torrescasana
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Nico Rodriguez Marroig
00:32:20 (Tr: 0:32:16)

T. real: 00:31:49

T. oficial: 00:31:51

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:31:51

Cat:M2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:15 min/km

Club: club atlètic tmb

0:32:21
00:31:51
0:31:22
i
Sergi Dominguez Froilan
00:31:27 (Tr: 0:31:27)
Francesc Ferrando Muntó
00:31:43 (Tr: 0:31:32)
Javier Cejas Patané
00:31:44 (Tr: 0:31:41)
Ivan Benítez Torrescasana
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Nico Rodriguez Marroig
00:32:20 (Tr: 0:32:16)
Roberto Gamero Poveda
00:32:21 (Tr: 0:32:14)

T. real: 00:32:13

T. oficial: 00:32:14

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:32:14

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: at cerdanyola

0:32:46
00:32:14
0:31:43
Francesc Ferrando Muntó
00:31:43 (Tr: 0:31:32)
Javier Cejas Patané
00:31:44 (Tr: 0:31:41)
Cristian Pérez Rodríguez
00:31:51 (Tr: 0:31:49)
i
Nico Rodriguez Marroig
00:32:20 (Tr: 0:32:16)
Roberto Gamero Poveda
00:32:21 (Tr: 0:32:14)
Karim Baami González
00:32:25 (Tr: 0:32:25)
i
Rubén López Castillo
00:32:29 (Tr: 0:32:23)
i
Lorenzo Algaba Ramirez
00:32:40 (Tr: 0:32:30)

T. real: 00:32:16

T. oficial: 00:32:20

Inici real: 20:00:05

Hora meta: 20:32:20

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club:

0:32:56
00:32:20
0:31:44
Javier Cejas Patané
00:31:44 (Tr: 0:31:41)
Cristian Pérez Rodríguez
00:31:51 (Tr: 0:31:49)
Ivan Benítez Torrescasana
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
Roberto Gamero Poveda
00:32:21 (Tr: 0:32:14)
Karim Baami González
00:32:25 (Tr: 0:32:25)
i
Rubén López Castillo
00:32:29 (Tr: 0:32:23)
i
Lorenzo Algaba Ramirez
00:32:40 (Tr: 0:32:30)

T. real: 00:32:14

T. oficial: 00:32:21

Inici real: 20:00:07

Hora meta: 20:32:21

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: corredores imperial

0:32:50
00:32:21
0:31:51
Cristian Pérez Rodríguez
00:31:51 (Tr: 0:31:49)
Ivan Benítez Torrescasana
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Nico Rodriguez Marroig
00:32:20 (Tr: 0:32:16)
Karim Baami González
00:32:25 (Tr: 0:32:25)
i
Rubén López Castillo
00:32:29 (Tr: 0:32:23)
i
Lorenzo Algaba Ramirez
00:32:40 (Tr: 0:32:30)

T. real: 00:32:25

T. oficial: 00:32:25

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 20:32:25

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: club natació cerdanyola

0:33:25
00:32:25
0:31:26
i
Sergi Dominguez Froilan
00:31:27 (Tr: 0:31:27)
Francesc Ferrando Muntó
00:31:43 (Tr: 0:31:32)
Javier Cejas Patané
00:31:44 (Tr: 0:31:41)
Cristian Pérez Rodríguez
00:31:51 (Tr: 0:31:49)
Ivan Benítez Torrescasana
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Nico Rodriguez Marroig
00:32:20 (Tr: 0:32:16)
Roberto Gamero Poveda
00:32:21 (Tr: 0:32:14)
i
Rubén López Castillo
00:32:29 (Tr: 0:32:23)
i
Lorenzo Algaba Ramirez
00:32:40 (Tr: 0:32:30)
Cyril Marquer
00:33:25 (Tr: 0:33:20)

T. real: 00:32:23

T. oficial: 00:32:29

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:32:29

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: at cerdanyola

0:33:28
00:32:29
0:31:29
Francesc Ferrando Muntó
00:31:43 (Tr: 0:31:32)
Javier Cejas Patané
00:31:44 (Tr: 0:31:41)
Cristian Pérez Rodríguez
00:31:51 (Tr: 0:31:49)
Ivan Benítez Torrescasana
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Nico Rodriguez Marroig
00:32:20 (Tr: 0:32:16)
Roberto Gamero Poveda
00:32:21 (Tr: 0:32:14)
Karim Baami González
00:32:25 (Tr: 0:32:25)
i
Lorenzo Algaba Ramirez
00:32:40 (Tr: 0:32:30)
Cyril Marquer
00:33:25 (Tr: 0:33:20)
i
Antonio Sanchez
00:33:28 (Tr: 0:33:18)

T. real: 00:32:30

T. oficial: 00:32:40

Inici real: 20:00:11

Hora meta: 20:32:40

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: zuas sab

0:33:39
00:32:40
0:31:42
Francesc Ferrando Muntó
00:31:43 (Tr: 0:31:32)
Javier Cejas Patané
00:31:44 (Tr: 0:31:41)
Cristian Pérez Rodríguez
00:31:51 (Tr: 0:31:49)
Ivan Benítez Torrescasana
00:32:14 (Tr: 0:32:13)
i
Nico Rodriguez Marroig
00:32:20 (Tr: 0:32:16)
Roberto Gamero Poveda
00:32:21 (Tr: 0:32:14)
Karim Baami González
00:32:25 (Tr: 0:32:25)
i
Rubén López Castillo
00:32:29 (Tr: 0:32:23)
Cyril Marquer
00:33:25 (Tr: 0:33:20)
i
Antonio Sanchez
00:33:28 (Tr: 0:33:18)
Carlos Alonso Gómez
00:33:39 (Tr: 0:33:29)

T. real: 00:33:20

T. oficial: 00:33:25

Inici real: 20:00:05

Hora meta: 20:33:25

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club: club proam

0:34:24
00:33:25
0:32:25
Karim Baami González
00:32:25 (Tr: 0:32:25)
i
Rubén López Castillo
00:32:29 (Tr: 0:32:23)
i
Lorenzo Algaba Ramirez
00:32:40 (Tr: 0:32:30)
i
Antonio Sanchez
00:33:28 (Tr: 0:33:18)
Carlos Alonso Gómez
00:33:39 (Tr: 0:33:29)
Laia Cuervo Noguera
00:34:14 (Tr: 0:34:06)
Felix Bataller Rivas
00:34:17 (Tr: 0:34:15)
i
Jesus Garcia Anta
00:34:19 (Tr: 0:34:12)

T. real: 00:33:18

T. oficial: 00:33:28

Inici real: 20:00:10

Hora meta: 20:33:28

Cat:M2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club: rua

0:34:28
00:33:28
0:32:29
i
Rubén López Castillo
00:32:29 (Tr: 0:32:23)
i
Lorenzo Algaba Ramirez
00:32:40 (Tr: 0:32:30)
Cyril Marquer
00:33:25 (Tr: 0:33:20)
Carlos Alonso Gómez
00:33:39 (Tr: 0:33:29)
Laia Cuervo Noguera
00:34:14 (Tr: 0:34:06)
Felix Bataller Rivas
00:34:17 (Tr: 0:34:15)
i
Jesus Garcia Anta
00:34:19 (Tr: 0:34:12)

T. real: 00:33:29

T. oficial: 00:33:39

Inici real: 20:00:11

Hora meta: 20:33:39

Cat:M2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club: jalamandrú team

0:34:38
00:33:39
0:32:40
i
Lorenzo Algaba Ramirez
00:32:40 (Tr: 0:32:30)
Cyril Marquer
00:33:25 (Tr: 0:33:20)
i
Antonio Sanchez
00:33:28 (Tr: 0:33:18)
Laia Cuervo Noguera
00:34:14 (Tr: 0:34:06)
Felix Bataller Rivas
00:34:17 (Tr: 0:34:15)
i
Jesus Garcia Anta
00:34:19 (Tr: 0:34:12)
Carlos Prieto Molano
00:34:35 (Tr: 0:34:20)

T. real: 00:34:06

T. oficial: 00:34:14

Inici real: 20:00:09

Hora meta: 20:34:14

Cat:F1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 4:33 min/km

Club:

0:35:04
00:34:14
0:33:25
Cyril Marquer
00:33:25 (Tr: 0:33:20)
i
Antonio Sanchez
00:33:28 (Tr: 0:33:18)
Carlos Alonso Gómez
00:33:39 (Tr: 0:33:29)
Felix Bataller Rivas
00:34:17 (Tr: 0:34:15)
i
Jesus Garcia Anta
00:34:19 (Tr: 0:34:12)
Carlos Prieto Molano
00:34:35 (Tr: 0:34:20)
i
David Rubio Morón
00:34:39 (Tr: 0:34:32)
Sandra Jiménez Argüello
00:34:41 (Tr: 0:34:40)

T. real: 00:34:15

T. oficial: 00:34:17

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:34:17

Cat:M3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: club atlètic tmb

0:35:06
00:34:17
0:33:28
i
Antonio Sanchez
00:33:28 (Tr: 0:33:18)
Carlos Alonso Gómez
00:33:39 (Tr: 0:33:29)
Laia Cuervo Noguera
00:34:14 (Tr: 0:34:06)
i
Jesus Garcia Anta
00:34:19 (Tr: 0:34:12)
Carlos Prieto Molano
00:34:35 (Tr: 0:34:20)
i
David Rubio Morón
00:34:39 (Tr: 0:34:32)
Sandra Jiménez Argüello
00:34:41 (Tr: 0:34:40)

T. real: 00:34:12

T. oficial: 00:34:19

Inici real: 20:00:07

Hora meta: 20:34:19

Cat:M3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: bcteam

0:34:59
00:34:19
0:33:39
Carlos Alonso Gómez
00:33:39 (Tr: 0:33:29)
Laia Cuervo Noguera
00:34:14 (Tr: 0:34:06)
Felix Bataller Rivas
00:34:17 (Tr: 0:34:15)
Carlos Prieto Molano
00:34:35 (Tr: 0:34:20)
i
David Rubio Morón
00:34:39 (Tr: 0:34:32)
Sandra Jiménez Argüello
00:34:41 (Tr: 0:34:40)

T. real: 00:34:20

T. oficial: 00:34:35

Inici real: 20:00:15

Hora meta: 20:34:35

Cat:M2

Pos. categoria: 12

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:35 min/km

Club:

0:35:19
00:34:35
0:33:50
Laia Cuervo Noguera
00:34:14 (Tr: 0:34:06)
Felix Bataller Rivas
00:34:17 (Tr: 0:34:15)
i
Jesus Garcia Anta
00:34:19 (Tr: 0:34:12)
i
David Rubio Morón
00:34:39 (Tr: 0:34:32)
Sandra Jiménez Argüello
00:34:41 (Tr: 0:34:40)
i
Jordi Bonnin Tomas
00:35:19 (Tr: 0:35:17)

T. real: 00:34:32

T. oficial: 00:34:39

Inici real: 20:00:08

Hora meta: 20:34:39

Cat:M2

Pos. categoria: 13

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club:

0:35:19
00:34:39
0:33:59
Laia Cuervo Noguera
00:34:14 (Tr: 0:34:06)
Felix Bataller Rivas
00:34:17 (Tr: 0:34:15)
i
Jesus Garcia Anta
00:34:19 (Tr: 0:34:12)
Carlos Prieto Molano
00:34:35 (Tr: 0:34:20)
Sandra Jiménez Argüello
00:34:41 (Tr: 0:34:40)
i
Jordi Bonnin Tomas
00:35:19 (Tr: 0:35:17)
i
Andreu Bonnin Cobos
00:35:19 (Tr: 0:35:17)

T. real: 00:34:40

T. oficial: 00:34:41

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:34:41

Cat:F3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 4:38 min/km

Club: at cerdanyola

0:35:44
00:34:41
0:33:38
Carlos Alonso Gómez
00:33:39 (Tr: 0:33:29)
Laia Cuervo Noguera
00:34:14 (Tr: 0:34:06)
Felix Bataller Rivas
00:34:17 (Tr: 0:34:15)
i
Jesus Garcia Anta
00:34:19 (Tr: 0:34:12)
Carlos Prieto Molano
00:34:35 (Tr: 0:34:20)
i
David Rubio Morón
00:34:39 (Tr: 0:34:32)
i
Jordi Bonnin Tomas
00:35:19 (Tr: 0:35:17)
i
Andreu Bonnin Cobos
00:35:19 (Tr: 0:35:17)
i
Juan Muñoz Alcázar
00:35:44 (Tr: 0:35:34)

T. real: 00:35:17

T. oficial: 00:35:19

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:35:19

Cat:M3

Pos. categoria: 10

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club:

0:36:04
00:35:19
0:34:35
Carlos Prieto Molano
00:34:35 (Tr: 0:34:20)
i
David Rubio Morón
00:34:39 (Tr: 0:34:32)
Sandra Jiménez Argüello
00:34:41 (Tr: 0:34:40)
i
Andreu Bonnin Cobos
00:35:19 (Tr: 0:35:17)
i
Juan Muñoz Alcázar
00:35:44 (Tr: 0:35:34)
i
Roger Gómez Pérez
00:35:52 (Tr: 0:35:44)

T. real: 00:35:17

T. oficial: 00:35:19

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:35:19

Cat:M2

Pos. categoria: 14

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club: muntanyenc sant cugat

0:36:16
00:35:19
0:34:23
Carlos Prieto Molano
00:34:35 (Tr: 0:34:20)
i
David Rubio Morón
00:34:39 (Tr: 0:34:32)
Sandra Jiménez Argüello
00:34:41 (Tr: 0:34:40)
i
Jordi Bonnin Tomas
00:35:19 (Tr: 0:35:17)
i
Juan Muñoz Alcázar
00:35:44 (Tr: 0:35:34)
i
Roger Gómez Pérez
00:35:52 (Tr: 0:35:44)
i
Roger Contijoch Montpart
00:36:16 (Tr: 0:36:03)

T. real: 00:35:34

T. oficial: 00:35:44

Inici real: 20:00:10

Hora meta: 20:35:44

Cat:M2

Pos. categoria: 15

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:45 min/km

Club: ripollet unió atlètica

0:36:47
00:35:44
0:34:41
Sandra Jiménez Argüello
00:34:41 (Tr: 0:34:40)
i
Jordi Bonnin Tomas
00:35:19 (Tr: 0:35:17)
i
Andreu Bonnin Cobos
00:35:19 (Tr: 0:35:17)
i
Roger Gómez Pérez
00:35:52 (Tr: 0:35:44)
i
Roger Contijoch Montpart
00:36:16 (Tr: 0:36:03)

T. real: 00:35:44

T. oficial: 00:35:52

Inici real: 20:00:09

Hora meta: 20:35:52

Cat:M1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club: at cerdanyola

0:36:26
00:35:52
0:35:19
i
Jordi Bonnin Tomas
00:35:19 (Tr: 0:35:17)
i
Andreu Bonnin Cobos
00:35:19 (Tr: 0:35:17)
i
Juan Muñoz Alcázar
00:35:44 (Tr: 0:35:34)
i
Roger Contijoch Montpart
00:36:16 (Tr: 0:36:03)

T. real: 00:36:03

T. oficial: 00:36:16

Inici real: 20:00:13

Hora meta: 20:36:16

Cat:M2

Pos. categoria: 16

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club:

0:37:12
00:36:16
0:35:19
i
Andreu Bonnin Cobos
00:35:19 (Tr: 0:35:17)
i
Juan Muñoz Alcázar
00:35:44 (Tr: 0:35:34)
i
Roger Gómez Pérez
00:35:52 (Tr: 0:35:44)