SubCurses

8RESULTATS

30a Cursa per Collserola

7_5K

11 juny 2022

14K 7_5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:40:17

T. oficial: 00:40:31

Inici real: 20:00:15

Hora meta: 20:40:31

Cat:F2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:40:55
00:40:31
0:40:08
i
Ricardo García De Gracia
00:40:37 (Tr: 0:40:18)
i
Rafael Gonzalez Garcia
00:40:44 (Tr: 0:39:40)
i
Laura Jurado Soriano
00:40:47 (Tr: 0:40:39)
i
David Sánchez Comino
00:40:47 (Tr: 0:40:26)
Guim Deltell Casacuberta
00:40:55 (Tr: 0:40:44)
Natalia Arenas
00:40:55 (Tr: 0:40:45)

T. real: 00:40:18

T. oficial: 00:40:37

Inici real: 20:00:20

Hora meta: 20:40:37

Cat:M3

Pos. categoria: 19

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club: at cerdanyola

0:40:55
00:40:37
0:40:19
i
Tamara Aullon Martinez
00:40:31 (Tr: 0:40:17)
i
Rafael Gonzalez Garcia
00:40:44 (Tr: 0:39:40)
i
Laura Jurado Soriano
00:40:47 (Tr: 0:40:39)
i
David Sánchez Comino
00:40:47 (Tr: 0:40:26)
Guim Deltell Casacuberta
00:40:55 (Tr: 0:40:44)
Natalia Arenas
00:40:55 (Tr: 0:40:45)

T. real: 00:39:40

T. oficial: 00:40:44

Inici real: 20:01:05

Hora meta: 20:40:44

Cat:M2

Pos. categoria: 29

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:18 min/km

Club: cem cerdanyola

0:40:57
00:40:44
0:40:31
i
Tamara Aullon Martinez
00:40:31 (Tr: 0:40:17)
i
Ricardo García De Gracia
00:40:37 (Tr: 0:40:18)
i
Laura Jurado Soriano
00:40:47 (Tr: 0:40:39)
i
David Sánchez Comino
00:40:47 (Tr: 0:40:26)
Guim Deltell Casacuberta
00:40:55 (Tr: 0:40:44)
Natalia Arenas
00:40:55 (Tr: 0:40:45)
Dídac Alonso Ramos
00:40:55 (Tr: 0:40:24)

T. real: 00:40:39

T. oficial: 00:40:47

Inici real: 20:00:08

Hora meta: 20:40:47

Cat:F2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club:

0:41:02
00:40:47
0:40:31
i
Tamara Aullon Martinez
00:40:31 (Tr: 0:40:17)
i
Ricardo García De Gracia
00:40:37 (Tr: 0:40:18)
i
Rafael Gonzalez Garcia
00:40:44 (Tr: 0:39:40)
i
David Sánchez Comino
00:40:47 (Tr: 0:40:26)
Guim Deltell Casacuberta
00:40:55 (Tr: 0:40:44)
Natalia Arenas
00:40:55 (Tr: 0:40:45)
Dídac Alonso Ramos
00:40:55 (Tr: 0:40:24)
i
Jacob Sánchez Comino
00:41:02 (Tr: 0:40:40)

T. real: 00:40:26

T. oficial: 00:40:47

Inici real: 20:00:22

Hora meta: 20:40:47

Cat:M2

Pos. categoria: 30

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club:

0:40:58
00:40:47
0:40:37
i
Ricardo García De Gracia
00:40:37 (Tr: 0:40:18)
i
Rafael Gonzalez Garcia
00:40:44 (Tr: 0:39:40)
i
Laura Jurado Soriano
00:40:47 (Tr: 0:40:39)
Guim Deltell Casacuberta
00:40:55 (Tr: 0:40:44)
Natalia Arenas
00:40:55 (Tr: 0:40:45)
Dídac Alonso Ramos
00:40:55 (Tr: 0:40:24)

T. real: 00:40:44

T. oficial: 00:40:55

Inici real: 20:00:11

Hora meta: 20:40:55

Cat:M2

Pos. categoria: 31

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

0:41:06
00:40:55
0:40:44
i
Rafael Gonzalez Garcia
00:40:44 (Tr: 0:39:40)
i
Laura Jurado Soriano
00:40:47 (Tr: 0:40:39)
i
David Sánchez Comino
00:40:47 (Tr: 0:40:26)
Natalia Arenas
00:40:55 (Tr: 0:40:45)
Dídac Alonso Ramos
00:40:55 (Tr: 0:40:24)
i
Jacob Sánchez Comino
00:41:02 (Tr: 0:40:40)
i
Silvia Rodríguez Alonso
00:41:04 (Tr: 0:40:55)
i
David Rubio Fernández
00:41:05 (Tr: 0:40:44)
Elena Leon Cabanillas
00:41:06 (Tr: 0:40:44)

T. real: 00:40:45

T. oficial: 00:40:55

Inici real: 20:00:11

Hora meta: 20:40:55

Cat:F2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club:

0:41:04
00:40:55
0:40:46
i
Laura Jurado Soriano
00:40:47 (Tr: 0:40:39)
i
David Sánchez Comino
00:40:47 (Tr: 0:40:26)
Guim Deltell Casacuberta
00:40:55 (Tr: 0:40:44)
Dídac Alonso Ramos
00:40:55 (Tr: 0:40:24)
i
Jacob Sánchez Comino
00:41:02 (Tr: 0:40:40)
i
Silvia Rodríguez Alonso
00:41:04 (Tr: 0:40:55)

T. real: 00:40:24

T. oficial: 00:40:55

Inici real: 20:00:32

Hora meta: 20:40:55

Cat:M3

Pos. categoria: 20

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club: carril runners team

0:41:05
00:40:55
0:40:45
i
Laura Jurado Soriano
00:40:47 (Tr: 0:40:39)
i
David Sánchez Comino
00:40:47 (Tr: 0:40:26)
Guim Deltell Casacuberta
00:40:55 (Tr: 0:40:44)
Natalia Arenas
00:40:55 (Tr: 0:40:45)
i
Jacob Sánchez Comino
00:41:02 (Tr: 0:40:40)
i
Silvia Rodríguez Alonso
00:41:04 (Tr: 0:40:55)
i
David Rubio Fernández
00:41:05 (Tr: 0:40:44)

T. real: 00:40:40

T. oficial: 00:41:02

Inici real: 20:00:23

Hora meta: 20:41:02

Cat:M2

Pos. categoria: 32

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

0:41:10
00:41:02
0:40:55
Guim Deltell Casacuberta
00:40:55 (Tr: 0:40:44)
Natalia Arenas
00:40:55 (Tr: 0:40:45)
Dídac Alonso Ramos
00:40:55 (Tr: 0:40:24)
i
Silvia Rodríguez Alonso
00:41:04 (Tr: 0:40:55)
i
David Rubio Fernández
00:41:05 (Tr: 0:40:44)
Elena Leon Cabanillas
00:41:06 (Tr: 0:40:44)
i
Eduard Juhera Martí
00:41:09 (Tr: 0:40:18)
Rafael Aranda Medina
00:41:09 (Tr: 0:40:38)

T. real: 00:40:55

T. oficial: 00:41:04

Inici real: 20:00:10

Hora meta: 20:41:04

Cat:F4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:28 min/km

Club: at cerdanyola

0:41:13
00:41:04
0:40:55
Natalia Arenas
00:40:55 (Tr: 0:40:45)
Dídac Alonso Ramos
00:40:55 (Tr: 0:40:24)
i
Jacob Sánchez Comino
00:41:02 (Tr: 0:40:40)
i
David Rubio Fernández
00:41:05 (Tr: 0:40:44)
Elena Leon Cabanillas
00:41:06 (Tr: 0:40:44)
i
Eduard Juhera Martí
00:41:09 (Tr: 0:40:18)
Rafael Aranda Medina
00:41:09 (Tr: 0:40:38)

T. real: 00:40:44

T. oficial: 00:41:05

Inici real: 20:00:22

Hora meta: 20:41:05

Cat:M3

Pos. categoria: 21

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

0:41:16
00:41:05
0:40:55
Dídac Alonso Ramos
00:40:55 (Tr: 0:40:24)
i
Jacob Sánchez Comino
00:41:02 (Tr: 0:40:40)
i
Silvia Rodríguez Alonso
00:41:04 (Tr: 0:40:55)
Elena Leon Cabanillas
00:41:06 (Tr: 0:40:44)
i
Eduard Juhera Martí
00:41:09 (Tr: 0:40:18)
Rafael Aranda Medina
00:41:09 (Tr: 0:40:38)
i
Carlos Lopera Moya
00:41:15 (Tr: 0:40:28)

T. real: 00:40:44

T. oficial: 00:41:06

Inici real: 20:00:22

Hora meta: 20:41:06

Cat:F3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club:

0:41:15
00:41:06
0:40:56
i
Jacob Sánchez Comino
00:41:02 (Tr: 0:40:40)
i
Silvia Rodríguez Alonso
00:41:04 (Tr: 0:40:55)
i
David Rubio Fernández
00:41:05 (Tr: 0:40:44)
i
Eduard Juhera Martí
00:41:09 (Tr: 0:40:18)
Rafael Aranda Medina
00:41:09 (Tr: 0:40:38)
i
Carlos Lopera Moya
00:41:15 (Tr: 0:40:28)

T. real: 00:40:18

T. oficial: 00:41:09

Inici real: 20:00:51

Hora meta: 20:41:09

Cat:M2

Pos. categoria: 33

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:23 min/km

Club:

0:41:20
00:41:09
0:40:58
i
Jacob Sánchez Comino
00:41:02 (Tr: 0:40:40)
i
Silvia Rodríguez Alonso
00:41:04 (Tr: 0:40:55)
i
David Rubio Fernández
00:41:05 (Tr: 0:40:44)
Elena Leon Cabanillas
00:41:06 (Tr: 0:40:44)
Rafael Aranda Medina
00:41:09 (Tr: 0:40:38)
i
Carlos Lopera Moya
00:41:15 (Tr: 0:40:28)
Alberto Mesa Montesinos
00:41:20 (Tr: 0:40:53)

T. real: 00:40:38

T. oficial: 00:41:09

Inici real: 20:00:32

Hora meta: 20:41:09

Cat:M3

Pos. categoria: 22

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:25 min/km

Club: at cerdanyola

0:41:20
00:41:09
0:40:59
i
Jacob Sánchez Comino
00:41:02 (Tr: 0:40:40)
i
Silvia Rodríguez Alonso
00:41:04 (Tr: 0:40:55)
i
David Rubio Fernández
00:41:05 (Tr: 0:40:44)
Elena Leon Cabanillas
00:41:06 (Tr: 0:40:44)
i
Eduard Juhera Martí
00:41:09 (Tr: 0:40:18)
i
Carlos Lopera Moya
00:41:15 (Tr: 0:40:28)
Alberto Mesa Montesinos
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
Patricia Ros Monterde
00:41:20 (Tr: 0:40:53)

T. real: 00:40:28

T. oficial: 00:41:15

Inici real: 20:00:47

Hora meta: 20:41:15

Cat:M2

Pos. categoria: 34

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club:

0:41:33
00:41:15
0:40:57
i
Jacob Sánchez Comino
00:41:02 (Tr: 0:40:40)
i
Silvia Rodríguez Alonso
00:41:04 (Tr: 0:40:55)
i
David Rubio Fernández
00:41:05 (Tr: 0:40:44)
Elena Leon Cabanillas
00:41:06 (Tr: 0:40:44)
i
Eduard Juhera Martí
00:41:09 (Tr: 0:40:18)
Rafael Aranda Medina
00:41:09 (Tr: 0:40:38)
Alberto Mesa Montesinos
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
Patricia Ros Monterde
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
i
Neila Parra Estrada
00:41:33 (Tr: 0:41:23)

T. real: 00:40:53

T. oficial: 00:41:20

Inici real: 20:00:27

Hora meta: 20:41:20

Cat:M2

Pos. categoria: 35

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club:

0:41:33
00:41:20
0:41:06
i
Eduard Juhera Martí
00:41:09 (Tr: 0:40:18)
Rafael Aranda Medina
00:41:09 (Tr: 0:40:38)
i
Carlos Lopera Moya
00:41:15 (Tr: 0:40:28)
Patricia Ros Monterde
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
i
Neila Parra Estrada
00:41:33 (Tr: 0:41:23)
i
Martina Gea Solà
00:41:33 (Tr: 0:41:24)

T. real: 00:40:53

T. oficial: 00:41:20

Inici real: 20:00:27

Hora meta: 20:41:20

Cat:F2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:27 min/km

Club:

0:41:34
00:41:20
0:41:05
i
David Rubio Fernández
00:41:05 (Tr: 0:40:44)
Elena Leon Cabanillas
00:41:06 (Tr: 0:40:44)
i
Eduard Juhera Martí
00:41:09 (Tr: 0:40:18)
Rafael Aranda Medina
00:41:09 (Tr: 0:40:38)
i
Carlos Lopera Moya
00:41:15 (Tr: 0:40:28)
Alberto Mesa Montesinos
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
i
Neila Parra Estrada
00:41:33 (Tr: 0:41:23)
i
Martina Gea Solà
00:41:33 (Tr: 0:41:24)
Cristina Buenaño García
00:41:34 (Tr: 0:41:01)

T. real: 00:41:23

T. oficial: 00:41:33

Inici real: 20:00:10

Hora meta: 20:41:33

Cat:F1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:32 min/km

Club: at cerdanyola

0:41:51
00:41:33
0:41:15
i
Carlos Lopera Moya
00:41:15 (Tr: 0:40:28)
Alberto Mesa Montesinos
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
Patricia Ros Monterde
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
i
Martina Gea Solà
00:41:33 (Tr: 0:41:24)
Cristina Buenaño García
00:41:34 (Tr: 0:41:01)
i
Fernando González López
00:41:35 (Tr: 0:41:01)
i
Fiorella San Jorge
00:41:40 (Tr: 0:41:28)
i
Santiago Villamizar Garcia
00:41:42 (Tr: 0:41:27)

T. real: 00:41:24

T. oficial: 00:41:33

Inici real: 20:00:09

Hora meta: 20:41:33

Cat:F1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:32 min/km

Club: at cerdanyola

0:41:46
00:41:33
0:41:20
Alberto Mesa Montesinos
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
Patricia Ros Monterde
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
i
Neila Parra Estrada
00:41:33 (Tr: 0:41:23)
Cristina Buenaño García
00:41:34 (Tr: 0:41:01)
i
Fernando González López
00:41:35 (Tr: 0:41:01)
i
Fiorella San Jorge
00:41:40 (Tr: 0:41:28)
i
Santiago Villamizar Garcia
00:41:42 (Tr: 0:41:27)

T. real: 00:41:01

T. oficial: 00:41:34

Inici real: 20:00:34

Hora meta: 20:41:34

Cat:F3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:29 min/km

Club: at cerdanyola

0:41:49
00:41:34
0:41:20
Patricia Ros Monterde
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
i
Neila Parra Estrada
00:41:33 (Tr: 0:41:23)
i
Martina Gea Solà
00:41:33 (Tr: 0:41:24)
i
Fernando González López
00:41:35 (Tr: 0:41:01)
i
Fiorella San Jorge
00:41:40 (Tr: 0:41:28)
i
Santiago Villamizar Garcia
00:41:42 (Tr: 0:41:27)

T. real: 00:41:01

T. oficial: 00:41:35

Inici real: 20:00:34

Hora meta: 20:41:35

Cat:M3

Pos. categoria: 23

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:29 min/km

Club: at cerdanyola

0:41:55
00:41:35
0:41:15
i
Carlos Lopera Moya
00:41:15 (Tr: 0:40:28)
Alberto Mesa Montesinos
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
Patricia Ros Monterde
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
i
Neila Parra Estrada
00:41:33 (Tr: 0:41:23)
i
Martina Gea Solà
00:41:33 (Tr: 0:41:24)
Cristina Buenaño García
00:41:34 (Tr: 0:41:01)
i
Fiorella San Jorge
00:41:40 (Tr: 0:41:28)
i
Santiago Villamizar Garcia
00:41:42 (Tr: 0:41:27)
Maria Madrona Moreno
00:41:55 (Tr: 0:41:45)

T. real: 00:41:28

T. oficial: 00:41:40

Inici real: 20:00:12

Hora meta: 20:41:40

Cat:F2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:32 min/km

Club: ninguno

0:42:00
00:41:40
0:41:20
Alberto Mesa Montesinos
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
Patricia Ros Monterde
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
i
Neila Parra Estrada
00:41:33 (Tr: 0:41:23)
i
Martina Gea Solà
00:41:33 (Tr: 0:41:24)
Cristina Buenaño García
00:41:34 (Tr: 0:41:01)
i
Fernando González López
00:41:35 (Tr: 0:41:01)
i
Santiago Villamizar Garcia
00:41:42 (Tr: 0:41:27)
Maria Madrona Moreno
00:41:55 (Tr: 0:41:45)
Pedro ginés García Villar
00:42:00 (Tr: 0:41:45)

T. real: 00:41:27

T. oficial: 00:41:42

Inici real: 20:00:16

Hora meta: 20:41:42

Cat:M2

Pos. categoria: 36

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:32 min/km

Club:

0:42:08
00:41:42
0:41:16
Alberto Mesa Montesinos
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
Patricia Ros Monterde
00:41:20 (Tr: 0:40:53)
i
Neila Parra Estrada
00:41:33 (Tr: 0:41:23)
i
Martina Gea Solà
00:41:33 (Tr: 0:41:24)
Cristina Buenaño García
00:41:34 (Tr: 0:41:01)
i
Fernando González López
00:41:35 (Tr: 0:41:01)
i
Fiorella San Jorge
00:41:40 (Tr: 0:41:28)
Maria Madrona Moreno
00:41:55 (Tr: 0:41:45)
Pedro ginés García Villar
00:42:00 (Tr: 0:41:45)
i
Edgar Carpio Llinares
00:42:08 (Tr: 0:42:08)

T. real: 00:41:45

T. oficial: 00:41:55

Inici real: 20:00:11

Hora meta: 20:41:55

Cat:F3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:34 min/km

Club: ripollet unió atletica

0:42:15
00:41:55
0:41:35
i
Fernando González López
00:41:35 (Tr: 0:41:01)
i
Fiorella San Jorge
00:41:40 (Tr: 0:41:28)
i
Santiago Villamizar Garcia
00:41:42 (Tr: 0:41:27)
Pedro ginés García Villar
00:42:00 (Tr: 0:41:45)
i
Edgar Carpio Llinares
00:42:08 (Tr: 0:42:08)
Sandra Jubera Valencia
00:42:09 (Tr: 0:41:39)
Pablo Carpio Gallego
00:42:10 (Tr: 0:42:05)
Jordi Prat Vericat
00:42:11 (Tr: 0:41:38)
i
Juan manuel Ruíz Galindo
00:42:11 (Tr: 0:41:14)

T. real: 00:41:45

T. oficial: 00:42:00

Inici real: 20:00:15

Hora meta: 20:42:00

Cat:M2

Pos. categoria: 37

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:34 min/km

Club:

0:42:20
00:42:00
0:41:40
i
Fiorella San Jorge
00:41:40 (Tr: 0:41:28)
i
Santiago Villamizar Garcia
00:41:42 (Tr: 0:41:27)
Maria Madrona Moreno
00:41:55 (Tr: 0:41:45)
i
Edgar Carpio Llinares
00:42:08 (Tr: 0:42:08)
Sandra Jubera Valencia
00:42:09 (Tr: 0:41:39)
Pablo Carpio Gallego
00:42:10 (Tr: 0:42:05)
Jordi Prat Vericat
00:42:11 (Tr: 0:41:38)
i
Juan manuel Ruíz Galindo
00:42:11 (Tr: 0:41:14)

T. real: 00:42:08

T. oficial: 00:42:08

Inici real: 20:00:00

Hora meta: 20:42:08

Cat:M1

Pos. categoria: 6

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:38 min/km

Club: at cerdanyola

0:42:34
00:42:08
0:41:42
i
Santiago Villamizar Garcia
00:41:42 (Tr: 0:41:27)
Maria Madrona Moreno
00:41:55 (Tr: 0:41:45)
Pedro ginés García Villar
00:42:00 (Tr: 0:41:45)
Sandra Jubera Valencia
00:42:09 (Tr: 0:41:39)
Pablo Carpio Gallego
00:42:10 (Tr: 0:42:05)
Jordi Prat Vericat
00:42:11 (Tr: 0:41:38)
i
Juan manuel Ruíz Galindo
00:42:11 (Tr: 0:41:14)

T. real: 00:41:39

T. oficial: 00:42:09

Inici real: 20:00:31

Hora meta: 20:42:09

Cat:F3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:20:00:00

Sexe:F

Ritme: 5:34 min/km

Club: at cerdanyola

0:42:24
00:42:09
0:41:55
Maria Madrona Moreno
00:41:55 (Tr: 0:41:45)
Pedro ginés García Villar
00:42:00 (Tr: 0:41:45)
i
Edgar Carpio Llinares
00:42:08 (Tr: 0:42:08)
Pablo Carpio Gallego
00:42:10 (Tr: 0:42:05)
Jordi Prat Vericat
00:42:11 (Tr: 0:41:38)
i
Juan manuel Ruíz Galindo
00:42:11 (Tr: 0:41:14)

T. real: 00:42:05

T. oficial: 00:42:10

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:42:10

Cat:M3

Pos. categoria: 24

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:37 min/km

Club:

0:42:21
00:42:10
0:42:00
Pedro ginés García Villar
00:42:00 (Tr: 0:41:45)
i
Edgar Carpio Llinares
00:42:08 (Tr: 0:42:08)
Sandra Jubera Valencia
00:42:09 (Tr: 0:41:39)
Jordi Prat Vericat
00:42:11 (Tr: 0:41:38)
i
Juan manuel Ruíz Galindo
00:42:11 (Tr: 0:41:14)

T. real: 00:41:38

T. oficial: 00:42:11

Inici real: 20:00:33

Hora meta: 20:42:11

Cat:M3

Pos. categoria: 25

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:33 min/km

Club: team xxx black mamba

0:42:13
00:42:11
0:42:08
i
Edgar Carpio Llinares
00:42:08 (Tr: 0:42:08)
Sandra Jubera Valencia
00:42:09 (Tr: 0:41:39)
Pablo Carpio Gallego
00:42:10 (Tr: 0:42:05)
i
Juan manuel Ruíz Galindo
00:42:11 (Tr: 0:41:14)

T. real: 00:41:14

T. oficial: 00:42:11

Inici real: 20:00:57

Hora meta: 20:42:11

Cat:M2

Pos. categoria: 38

Inici cursa:20:00:00

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club:

0:42:13
00:42:11
0:42:09
Sandra Jubera Valencia
00:42:09 (Tr: 0:41:39)
Pablo Carpio Gallego
00:42:10 (Tr: 0:42:05)
Jordi Prat Vericat
00:42:11 (Tr: 0:41:38)