Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

13è CROS D’ALELLA

ABS_MF

19 desembre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:15:08

T. oficial: 00:15:08

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:15:08

Cat:AbsM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:02 min/km

Club: amisi

0:16:08
00:15:08
0:14:08
i
Roger Riera Bozzo
00:15:16 (Tr: 0:15:16)
i
Sergi Mates
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Daniel Garcia Bello
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Redouan El Ghali Souidika
00:15:52 (Tr: 0:15:52)
i
Gaspar Bartra
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
i
Hugo Habas Sanchez
00:16:08 (Tr: 0:16:08)

T. real: 00:15:16

T. oficial: 00:15:16

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:15:16

Cat:AbsM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:04 min/km

Club: cnm mataró

0:16:08
00:15:16
0:14:23
i
Chakir El Hamdouni
00:15:08 (Tr: 0:15:08)
i
Sergi Mates
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Daniel Garcia Bello
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Redouan El Ghali Souidika
00:15:52 (Tr: 0:15:52)
i
Gaspar Bartra
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
i
Hugo Habas Sanchez
00:16:08 (Tr: 0:16:08)

T. real: 00:15:23

T. oficial: 00:15:23

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:15:23

Cat:AbsM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:05 min/km

Club: creu groga triatló

0:16:08
00:15:23
0:14:37
i
Chakir El Hamdouni
00:15:08 (Tr: 0:15:08)
i
Roger Riera Bozzo
00:15:16 (Tr: 0:15:16)
i
Daniel Garcia Bello
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Redouan El Ghali Souidika
00:15:52 (Tr: 0:15:52)
i
Gaspar Bartra
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
i
Hugo Habas Sanchez
00:16:08 (Tr: 0:16:08)

T. real: 00:15:46

T. oficial: 00:15:46

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:15:46

Cat:AbsM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:10 min/km

Club: unio colomenca d'atletisme

0:16:24
00:15:46
0:15:08
i
Chakir El Hamdouni
00:15:08 (Tr: 0:15:08)
i
Roger Riera Bozzo
00:15:16 (Tr: 0:15:16)
i
Sergi Mates
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Redouan El Ghali Souidika
00:15:52 (Tr: 0:15:52)
i
Gaspar Bartra
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
i
Hugo Habas Sanchez
00:16:08 (Tr: 0:16:08)
i
Yeray Pedrosa Salas
00:16:09 (Tr: 0:16:09)
i
Eloy Ripollés Cuartero
00:16:21 (Tr: 0:16:21)

T. real: 00:15:52

T. oficial: 00:15:52

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:15:52

Cat:AbsM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:11 min/km

Club: ca canovelles / penya apa anem-hi

0:16:29
00:15:52
0:15:16
i
Roger Riera Bozzo
00:15:16 (Tr: 0:15:16)
i
Sergi Mates
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Daniel Garcia Bello
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Gaspar Bartra
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
i
Hugo Habas Sanchez
00:16:08 (Tr: 0:16:08)
i
Yeray Pedrosa Salas
00:16:09 (Tr: 0:16:09)
i
Eloy Ripollés Cuartero
00:16:21 (Tr: 0:16:21)

T. real: 00:16:00

T. oficial: 00:16:00

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:16:00

Cat:AbsM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club:

0:16:37
00:16:00
0:15:23
i
Sergi Mates
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Daniel Garcia Bello
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Redouan El Ghali Souidika
00:15:52 (Tr: 0:15:52)
i
Hugo Habas Sanchez
00:16:08 (Tr: 0:16:08)
i
Yeray Pedrosa Salas
00:16:09 (Tr: 0:16:09)
i
Eloy Ripollés Cuartero
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Mimoun Elmriny
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
i
Max Conesa Llobet
00:16:32 (Tr: 0:16:32)

T. real: 00:16:08

T. oficial: 00:16:08

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:16:08

Cat:SB18M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:14 min/km

Club: uge badalona

0:16:30
00:16:08
0:15:46
i
Daniel Garcia Bello
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Redouan El Ghali Souidika
00:15:52 (Tr: 0:15:52)
i
Gaspar Bartra
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
i
Yeray Pedrosa Salas
00:16:09 (Tr: 0:16:09)
i
Eloy Ripollés Cuartero
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Mimoun Elmriny
00:16:30 (Tr: 0:16:30)

T. real: 00:16:09

T. oficial: 00:16:09

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:16:09

Cat:SB18M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:14 min/km

Club: ca canovelles

0:16:32
00:16:09
0:15:45
i
Daniel Garcia Bello
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Redouan El Ghali Souidika
00:15:52 (Tr: 0:15:52)
i
Gaspar Bartra
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
i
Hugo Habas Sanchez
00:16:08 (Tr: 0:16:08)
i
Eloy Ripollés Cuartero
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Mimoun Elmriny
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
i
Max Conesa Llobet
00:16:32 (Tr: 0:16:32)

T. real: 00:16:21

T. oficial: 00:16:21

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:16:21

Cat:AbsM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: club atletisme baix maestrat

0:17:02
00:16:21
0:15:41
i
Daniel Garcia Bello
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Redouan El Ghali Souidika
00:15:52 (Tr: 0:15:52)
i
Gaspar Bartra
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
i
Hugo Habas Sanchez
00:16:08 (Tr: 0:16:08)
i
Yeray Pedrosa Salas
00:16:09 (Tr: 0:16:09)
i
Mimoun Elmriny
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
i
Max Conesa Llobet
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
i
Taita Nabbach
00:17:02 (Tr: 0:17:02)

T. real: 00:16:30

T. oficial: 00:16:30

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:16:30

Cat:AbsM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:18 min/km

Club: amisi

0:17:14
00:16:30
0:15:46
i
Redouan El Ghali Souidika
00:15:52 (Tr: 0:15:52)
i
Gaspar Bartra
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
i
Hugo Habas Sanchez
00:16:08 (Tr: 0:16:08)
i
Yeray Pedrosa Salas
00:16:09 (Tr: 0:16:09)
i
Eloy Ripollés Cuartero
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Max Conesa Llobet
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
i
Taita Nabbach
00:17:02 (Tr: 0:17:02)
i
Marçal Roig Mollfulleda
00:17:14 (Tr: 0:17:14)

T. real: 00:16:32

T. oficial: 00:16:32

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:16:32

Cat:SB18M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:19 min/km

Club: uge badalona

0:17:24
00:16:32
0:15:41
i
Daniel Garcia Bello
00:15:46 (Tr: 0:15:46)
i
Redouan El Ghali Souidika
00:15:52 (Tr: 0:15:52)
i
Gaspar Bartra
00:16:00 (Tr: 0:16:00)
i
Hugo Habas Sanchez
00:16:08 (Tr: 0:16:08)
i
Yeray Pedrosa Salas
00:16:09 (Tr: 0:16:09)
i
Eloy Ripollés Cuartero
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Mimoun Elmriny
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
i
Taita Nabbach
00:17:02 (Tr: 0:17:02)
i
Marçal Roig Mollfulleda
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Joan Basseda Peradalta
00:17:24 (Tr: 0:17:24)

T. real: 00:17:02

T. oficial: 00:17:02

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:17:02

Cat:AbsM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club:

0:17:42
00:17:02
0:16:21
i
Eloy Ripollés Cuartero
00:16:21 (Tr: 0:16:21)
i
Mimoun Elmriny
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
i
Max Conesa Llobet
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
i
Marçal Roig Mollfulleda
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Joan Basseda Peradalta
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
i
Marco Crescenti Salguero
00:17:38 (Tr: 0:17:38)

T. real: 00:17:14

T. oficial: 00:17:14

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:17:14

Cat:SB18M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: ca canovelles

0:17:58
00:17:14
0:16:30
i
Mimoun Elmriny
00:16:30 (Tr: 0:16:30)
i
Max Conesa Llobet
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
i
Taita Nabbach
00:17:02 (Tr: 0:17:02)
i
Joan Basseda Peradalta
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
i
Marco Crescenti Salguero
00:17:38 (Tr: 0:17:38)

T. real: 00:17:24

T. oficial: 00:17:24

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:17:24

Cat:AbsM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: vo2 team

0:18:16
00:17:24
0:16:32
i
Max Conesa Llobet
00:16:32 (Tr: 0:16:32)
i
Taita Nabbach
00:17:02 (Tr: 0:17:02)
i
Marçal Roig Mollfulleda
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Marco Crescenti Salguero
00:17:38 (Tr: 0:17:38)

T. real: 00:17:38

T. oficial: 00:17:38

Inici real: 12:00:00

Hora meta: 12:17:38

Cat:AbsM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:00:00

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: uge badalona

0:18:14
00:17:38
0:17:02
i
Taita Nabbach
00:17:02 (Tr: 0:17:02)
i
Marçal Roig Mollfulleda
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Joan Basseda Peradalta
00:17:24 (Tr: 0:17:24)