Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

20è Cros Ciutat de Cerdanyola

C2

27 octubre 2018
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:06:58

T. oficial: 00:06:58

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:36:55

Cat:SB16F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 4:03 min/km

Club: club atl. igualada

0:08:02
00:06:58
0:05:55
i
Ainara Reyes España
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Helena Lacambra Muñoz
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Shania Lopez Jimenez
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Nerea Coronado Comino
00:08:01 (Tr: 0:08:01)
i
Sofia yan Ballesteros Castro
00:08:02 (Tr: 0:08:02)

T. real: 00:07:05

T. oficial: 00:07:05

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:37:02

Cat:SB16F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 4:07 min/km

Club: joventut atlètica sabadell

0:08:02
00:07:05
0:06:08
i
Carla Bisbal Belenguer
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Helena Lacambra Muñoz
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Shania Lopez Jimenez
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Nerea Coronado Comino
00:08:01 (Tr: 0:08:01)
i
Sofia yan Ballesteros Castro
00:08:02 (Tr: 0:08:02)

T. real: 00:07:10

T. oficial: 00:07:10

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:37:07

Cat:SB16F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 4:09 min/km

Club: ca nou barris

0:08:02
00:07:10
0:06:17
i
Carla Bisbal Belenguer
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Ainara Reyes España
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Shania Lopez Jimenez
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Nerea Coronado Comino
00:08:01 (Tr: 0:08:01)
i
Sofia yan Ballesteros Castro
00:08:02 (Tr: 0:08:02)

T. real: 00:07:32

T. oficial: 00:07:32

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:37:29

Cat:SB16F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 4:23 min/km

Club: at cerdanyola

0:08:05
00:07:32
0:06:58
i
Carla Bisbal Belenguer
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Ainara Reyes España
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Helena Lacambra Muñoz
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Nerea Coronado Comino
00:08:01 (Tr: 0:08:01)
i
Sofia yan Ballesteros Castro
00:08:02 (Tr: 0:08:02)

T. real: 00:07:54

T. oficial: 00:07:54

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:37:51

Cat:SB16F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 4:35 min/km

Club: at cerdanyola

0:08:43
00:07:54
0:07:05
i
Ainara Reyes España
00:07:05 (Tr: 0:07:05)
i
Helena Lacambra Muñoz
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Shania Lopez Jimenez
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Nerea Coronado Comino
00:08:01 (Tr: 0:08:01)
i
Sofia yan Ballesteros Castro
00:08:02 (Tr: 0:08:02)
i
Nuria Martínez Romero
00:08:14 (Tr: 0:08:14)
i
Neila Parra Estrada
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Paula Perelló Gallego
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Ona Gombau Martínez
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Martina Napoli Crespo
00:08:36 (Tr: 0:08:36)

T. real: 00:08:01

T. oficial: 00:08:01

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:37:58

Cat:SB16F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 4:39 min/km

Club: at cerdanyola

0:08:53
00:08:01
0:07:10
i
Helena Lacambra Muñoz
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Shania Lopez Jimenez
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Sofia yan Ballesteros Castro
00:08:02 (Tr: 0:08:02)
i
Nuria Martínez Romero
00:08:14 (Tr: 0:08:14)
i
Neila Parra Estrada
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Paula Perelló Gallego
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Ona Gombau Martínez
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Martina Napoli Crespo
00:08:36 (Tr: 0:08:36)

T. real: 00:08:02

T. oficial: 00:08:02

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:37:59

Cat:SB16F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 4:40 min/km

Club: at cerdanyola

0:08:31
00:08:02
0:07:32
i
Shania Lopez Jimenez
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Nerea Coronado Comino
00:08:01 (Tr: 0:08:01)
i
Nuria Martínez Romero
00:08:14 (Tr: 0:08:14)
i
Neila Parra Estrada
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Paula Perelló Gallego
00:08:20 (Tr: 0:08:20)

T. real: 00:08:14

T. oficial: 00:08:14

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:38:11

Cat:SB16F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 4:47 min/km

Club: ripollet unió atletica

0:08:34
00:08:14
0:07:54
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Nerea Coronado Comino
00:08:01 (Tr: 0:08:01)
i
Sofia yan Ballesteros Castro
00:08:02 (Tr: 0:08:02)
i
Neila Parra Estrada
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Paula Perelló Gallego
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Ona Gombau Martínez
00:08:32 (Tr: 0:08:32)

T. real: 00:08:15

T. oficial: 00:08:15

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:38:12

Cat:SB16F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 4:47 min/km

Club: at cerdanyola

0:08:36
00:08:15
0:07:53
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Nerea Coronado Comino
00:08:01 (Tr: 0:08:01)
i
Sofia yan Ballesteros Castro
00:08:02 (Tr: 0:08:02)
i
Nuria Martínez Romero
00:08:14 (Tr: 0:08:14)
i
Paula Perelló Gallego
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Ona Gombau Martínez
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Martina Napoli Crespo
00:08:36 (Tr: 0:08:36)

T. real: 00:08:20

T. oficial: 00:08:20

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:38:17

Cat:SB16F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 4:51 min/km

Club: at cerdanyola

0:09:19
00:08:20
0:07:22
i
Shania Lopez Jimenez
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Nerea Coronado Comino
00:08:01 (Tr: 0:08:01)
i
Sofia yan Ballesteros Castro
00:08:02 (Tr: 0:08:02)
i
Nuria Martínez Romero
00:08:14 (Tr: 0:08:14)
i
Neila Parra Estrada
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Ona Gombau Martínez
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Martina Napoli Crespo
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Clàudia Luengo Aranda
00:09:19 (Tr: 0:09:19)

T. real: 00:08:32

T. oficial: 00:08:32

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:38:29

Cat:SB16F

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 4:57 min/km

Club: u.a. rubí

0:09:26
00:08:32
0:07:38
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Nerea Coronado Comino
00:08:01 (Tr: 0:08:01)
i
Sofia yan Ballesteros Castro
00:08:02 (Tr: 0:08:02)
i
Nuria Martínez Romero
00:08:14 (Tr: 0:08:14)
i
Neila Parra Estrada
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Paula Perelló Gallego
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Martina Napoli Crespo
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Clàudia Luengo Aranda
00:09:19 (Tr: 0:09:19)
i
Lucia Tejero Ortega
00:09:26 (Tr: 0:09:26)

T. real: 00:08:36

T. oficial: 00:08:36

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:38:33

Cat:SB16F

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 5:00 min/km

Club: at cerdanyola

0:10:05
00:08:36
0:07:08
i
Helena Lacambra Muñoz
00:07:10 (Tr: 0:07:10)
i
Shania Lopez Jimenez
00:07:32 (Tr: 0:07:32)
i
Gàdor Lafitte Garcia
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Nerea Coronado Comino
00:08:01 (Tr: 0:08:01)
i
Sofia yan Ballesteros Castro
00:08:02 (Tr: 0:08:02)
i
Nuria Martínez Romero
00:08:14 (Tr: 0:08:14)
i
Neila Parra Estrada
00:08:15 (Tr: 0:08:15)
i
Paula Perelló Gallego
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Ona Gombau Martínez
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Clàudia Luengo Aranda
00:09:19 (Tr: 0:09:19)
i
Lucia Tejero Ortega
00:09:26 (Tr: 0:09:26)
i
Carla Dominguez Tornet
00:10:05 (Tr: 0:10:05)

T. real: 00:09:19

T. oficial: 00:09:19

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:39:16

Cat:SB16F

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 5:25 min/km

Club: u.a. rubí

0:10:17
00:09:19
0:08:20
i
Paula Perelló Gallego
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Ona Gombau Martínez
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Martina Napoli Crespo
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Lucia Tejero Ortega
00:09:26 (Tr: 0:09:26)
i
Carla Dominguez Tornet
00:10:05 (Tr: 0:10:05)

T. real: 00:09:26

T. oficial: 00:09:26

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:39:23

Cat:SB16F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 5:29 min/km

Club: u.a. rubí

0:10:20
00:09:26
0:08:32
i
Ona Gombau Martínez
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Martina Napoli Crespo
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Clàudia Luengo Aranda
00:09:19 (Tr: 0:09:19)
i
Carla Dominguez Tornet
00:10:05 (Tr: 0:10:05)

T. real: 00:10:05

T. oficial: 00:10:05

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 10:40:02

Cat:SB18F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:29:57

Sexe:F

Ritme: 5:51 min/km

Club: joventut atlètica sabadell

0:11:34
00:10:05
0:08:36
i
Martina Napoli Crespo
00:08:36 (Tr: 0:08:36)
i
Clàudia Luengo Aranda
00:09:19 (Tr: 0:09:19)
i
Lucia Tejero Ortega
00:09:26 (Tr: 0:09:26)