Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:14:26

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:09:07

Cat:SUB20

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:37 min/km

Club: ca laietania

0:14:49
00:14:26
0:14:04
i
Andrea Bernal Castello
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Carlota Rodes Bachs
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Paula Blasi Cairol
00:14:41 (Tr: 0:14:41)
i
Laura Torres Garcia
00:14:48 (Tr: 0:14:48)
i
Bethlehem Manzano Jimeno
00:14:49 (Tr: 0:14:49)
i
Clara Las Heras Ruperez
00:14:49 (Tr: 0:14:49)

T. real: 00:14:31

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:09:12

Cat:SUB20

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:38 min/km

Club: cornellà at.

0:14:49
00:14:31
0:14:14
i
Marina Martinez Ortuño
00:14:26 (Tr: 0:14:26)
i
Carlota Rodes Bachs
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Paula Blasi Cairol
00:14:41 (Tr: 0:14:41)
i
Laura Torres Garcia
00:14:48 (Tr: 0:14:48)
i
Bethlehem Manzano Jimeno
00:14:49 (Tr: 0:14:49)
i
Clara Las Heras Ruperez
00:14:49 (Tr: 0:14:49)

T. real: 00:14:35

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:09:16

Cat:SUB20

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:39 min/km

Club: ca canaletes

0:14:49
00:14:35
0:14:20
i
Marina Martinez Ortuño
00:14:26 (Tr: 0:14:26)
i
Andrea Bernal Castello
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Paula Blasi Cairol
00:14:41 (Tr: 0:14:41)
i
Laura Torres Garcia
00:14:48 (Tr: 0:14:48)
i
Bethlehem Manzano Jimeno
00:14:49 (Tr: 0:14:49)
i
Clara Las Heras Ruperez
00:14:49 (Tr: 0:14:49)

T. real: 00:14:41

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:09:22

Cat:SUB18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:41 min/km

Club: ce universitari

0:14:55
00:14:41
0:14:26
i
Marina Martinez Ortuño
00:14:26 (Tr: 0:14:26)
i
Andrea Bernal Castello
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Carlota Rodes Bachs
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Laura Torres Garcia
00:14:48 (Tr: 0:14:48)
i
Bethlehem Manzano Jimeno
00:14:49 (Tr: 0:14:49)
i
Clara Las Heras Ruperez
00:14:49 (Tr: 0:14:49)

T. real: 00:14:48

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:09:29

Cat:SUB18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:42 min/km

Club: ripollet ua

0:15:05
00:14:48
0:14:31
i
Andrea Bernal Castello
00:14:31 (Tr: 0:14:31)
i
Carlota Rodes Bachs
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Paula Blasi Cairol
00:14:41 (Tr: 0:14:41)
i
Bethlehem Manzano Jimeno
00:14:49 (Tr: 0:14:49)
i
Clara Las Heras Ruperez
00:14:49 (Tr: 0:14:49)
i
Erika Robleda Gracia
00:14:58 (Tr: 0:14:58)
i
Marina Trave Ferrer
00:14:59 (Tr: 0:14:59)
i
Oxana Bonjorn Giros
00:15:04 (Tr: 0:15:04)

T. real: 00:14:49

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:09:30

Cat:SUB20

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:43 min/km

Club: avinent manresa

0:15:03
00:14:49
0:14:35
i
Carlota Rodes Bachs
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Paula Blasi Cairol
00:14:41 (Tr: 0:14:41)
i
Laura Torres Garcia
00:14:48 (Tr: 0:14:48)
i
Clara Las Heras Ruperez
00:14:49 (Tr: 0:14:49)
i
Erika Robleda Gracia
00:14:58 (Tr: 0:14:58)
i
Marina Trave Ferrer
00:14:59 (Tr: 0:14:59)

T. real: 00:14:49

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:09:30

Cat:SUB18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:43 min/km

Club: ca canaletes

0:15:04
00:14:49
0:14:33
i
Carlota Rodes Bachs
00:14:35 (Tr: 0:14:35)
i
Paula Blasi Cairol
00:14:41 (Tr: 0:14:41)
i
Laura Torres Garcia
00:14:48 (Tr: 0:14:48)
i
Bethlehem Manzano Jimeno
00:14:49 (Tr: 0:14:49)
i
Erika Robleda Gracia
00:14:58 (Tr: 0:14:58)
i
Marina Trave Ferrer
00:14:59 (Tr: 0:14:59)
i
Oxana Bonjorn Giros
00:15:04 (Tr: 0:15:04)

T. real: 00:14:58

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:09:39

Cat:SUB18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:45 min/km

Club: ja arbeca

0:15:08
00:14:58
0:14:48
i
Laura Torres Garcia
00:14:48 (Tr: 0:14:48)
i
Bethlehem Manzano Jimeno
00:14:49 (Tr: 0:14:49)
i
Clara Las Heras Ruperez
00:14:49 (Tr: 0:14:49)
i
Marina Trave Ferrer
00:14:59 (Tr: 0:14:59)
i
Oxana Bonjorn Giros
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Marina Freixa Valls
00:15:08 (Tr: 0:15:08)

T. real: 00:14:59

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:09:40

Cat:SUB20

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:45 min/km

Club: ce penedès

0:15:10
00:14:59
0:14:49
i
Bethlehem Manzano Jimeno
00:14:49 (Tr: 0:14:49)
i
Clara Las Heras Ruperez
00:14:49 (Tr: 0:14:49)
i
Erika Robleda Gracia
00:14:58 (Tr: 0:14:58)
i
Oxana Bonjorn Giros
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Marina Freixa Valls
00:15:08 (Tr: 0:15:08)
i
Andrea Alemany Oro
00:15:09 (Tr: 0:15:09)

T. real: 00:15:04

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:09:45

Cat:SUB18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:46 min/km

Club: ja arbeca

0:15:20
00:15:04
0:14:49
i
Clara Las Heras Ruperez
00:14:49 (Tr: 0:14:49)
i
Erika Robleda Gracia
00:14:58 (Tr: 0:14:58)
i
Marina Trave Ferrer
00:14:59 (Tr: 0:14:59)
i
Marina Freixa Valls
00:15:08 (Tr: 0:15:08)
i
Andrea Alemany Oro
00:15:09 (Tr: 0:15:09)
i
Ane Bermejo Yanguas
00:15:19 (Tr: 0:15:19)

T. real: 00:15:08

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:09:49

Cat:SUB20

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:47 min/km

Club: aa catalunya

0:15:23
00:15:08
0:14:53
i
Erika Robleda Gracia
00:14:58 (Tr: 0:14:58)
i
Marina Trave Ferrer
00:14:59 (Tr: 0:14:59)
i
Oxana Bonjorn Giros
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Andrea Alemany Oro
00:15:09 (Tr: 0:15:09)
i
Ane Bermejo Yanguas
00:15:19 (Tr: 0:15:19)
i
Julia Raja Gubau
00:15:23 (Tr: 0:15:23)

T. real: 00:15:09

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:09:50

Cat:SUB18

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:48 min/km

Club: ja arbeca

0:15:29
00:15:09
0:14:49
i
Erika Robleda Gracia
00:14:58 (Tr: 0:14:58)
i
Marina Trave Ferrer
00:14:59 (Tr: 0:14:59)
i
Oxana Bonjorn Giros
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Marina Freixa Valls
00:15:08 (Tr: 0:15:08)
i
Ane Bermejo Yanguas
00:15:19 (Tr: 0:15:19)
i
Julia Raja Gubau
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Laura Prieto Swinnen
00:15:29 (Tr: 0:15:29)

T. real: 00:15:19

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:10:00

Cat:SUB20

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:50 min/km

Club: at. ardoi

0:15:35
00:15:19
0:15:04
i
Oxana Bonjorn Giros
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Marina Freixa Valls
00:15:08 (Tr: 0:15:08)
i
Andrea Alemany Oro
00:15:09 (Tr: 0:15:09)
i
Julia Raja Gubau
00:15:23 (Tr: 0:15:23)
i
Laura Prieto Swinnen
00:15:29 (Tr: 0:15:29)

T. real: 00:15:23

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:10:04

Cat:SUB20

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:51 min/km

Club: ca laietania

0:15:38
00:15:23
0:15:08
i
Marina Freixa Valls
00:15:08 (Tr: 0:15:08)
i
Andrea Alemany Oro
00:15:09 (Tr: 0:15:09)
i
Ane Bermejo Yanguas
00:15:19 (Tr: 0:15:19)
i
Laura Prieto Swinnen
00:15:29 (Tr: 0:15:29)

T. real: 00:15:29

Inici real: 10:54:41

Hora meta: 11:10:10

Cat:SUB20

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:54:41

Sexe:F

Ritme: 3:53 min/km

Club: ca lloret-la selva

0:15:50
00:15:29
0:15:09
i
Andrea Alemany Oro
00:15:09 (Tr: 0:15:09)
i
Ane Bermejo Yanguas
00:15:19 (Tr: 0:15:19)
i
Julia Raja Gubau
00:15:23 (Tr: 0:15:23)