SubCurses

8RESULTATS

5è Cros de Pineda de Mar

MASTER_MF

15 gener 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:18:16

T. oficial: 00:18:16

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:19:39

Cat:MasM

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:01:23

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club: club natacio sabadell

0:18:47
00:18:16
0:17:44
i
Juan josé Saez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Oriol Viñals Foguet
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
Félix Rico Millán
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Sònia Castellà
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Victor Padilla Pulido
00:18:43 (Tr: 0:18:43)
i
Josep maria Barcons Codina
00:18:47 (Tr: 0:18:47)

T. real: 00:18:20

T. oficial: 00:18:20

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:19:43

Cat:MasM

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:01:23

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: ca nou barris

0:18:47
00:18:20
0:17:53
i
Carlos Espejo Alguacil
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
i
Oriol Viñals Foguet
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
Félix Rico Millán
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Sònia Castellà
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Victor Padilla Pulido
00:18:43 (Tr: 0:18:43)
i
Josep maria Barcons Codina
00:18:47 (Tr: 0:18:47)

T. real: 00:18:21

T. oficial: 00:18:21

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:19:44

Cat:MasM

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:01:23

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club:

0:18:47
00:18:21
0:17:56
i
Carlos Espejo Alguacil
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
i
Juan josé Saez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Félix Rico Millán
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Sònia Castellà
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Victor Padilla Pulido
00:18:43 (Tr: 0:18:43)
i
Josep maria Barcons Codina
00:18:47 (Tr: 0:18:47)

T. real: 00:18:22

T. oficial: 00:18:22

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:19:45

Cat:MasM

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:01:23

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: ce ironwill barcelona

0:18:47
00:18:22
0:17:57
i
Carlos Espejo Alguacil
00:18:16 (Tr: 0:18:16)
i
Juan josé Saez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Oriol Viñals Foguet
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
Sònia Castellà
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Victor Padilla Pulido
00:18:43 (Tr: 0:18:43)
i
Josep maria Barcons Codina
00:18:47 (Tr: 0:18:47)

T. real: 00:18:39

T. oficial: 00:18:39

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:20:02

Cat:MasF

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:01:23

Sexe:F

Ritme: 4:06 min/km

Club: c. a. spiridon

0:18:58
00:18:39
0:18:20
i
Juan josé Saez
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
i
Oriol Viñals Foguet
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
Félix Rico Millán
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Victor Padilla Pulido
00:18:43 (Tr: 0:18:43)
i
Josep maria Barcons Codina
00:18:47 (Tr: 0:18:47)
i
Jose luis Martin
00:18:58 (Tr: 0:18:58)

T. real: 00:18:43

T. oficial: 00:18:43

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:20:06

Cat:MasM

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:01:23

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club: creu groga triatló

0:19:05
00:18:43
0:18:21
i
Oriol Viñals Foguet
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
Félix Rico Millán
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Sònia Castellà
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Josep maria Barcons Codina
00:18:47 (Tr: 0:18:47)
i
Jose luis Martin
00:18:58 (Tr: 0:18:58)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:19:00 (Tr: 0:19:00)
i
Manuel Zaragoza
00:19:02 (Tr: 0:19:02)
i
Oscar Peña Chimenis
00:19:03 (Tr: 0:19:03)

T. real: 00:18:47

T. oficial: 00:18:47

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:20:10

Cat:

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:01:23

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club:

0:19:12
00:18:47
0:18:22
i
Félix Rico Millán
00:18:22 (Tr: 0:18:22)
i
Sònia Castellà
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Victor Padilla Pulido
00:18:43 (Tr: 0:18:43)
i
Jose luis Martin
00:18:58 (Tr: 0:18:58)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:19:00 (Tr: 0:19:00)
i
Manuel Zaragoza
00:19:02 (Tr: 0:19:02)
i
Oscar Peña Chimenis
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Ana Haro
00:19:07 (Tr: 0:19:07)

T. real: 00:18:58

T. oficial: 00:18:58

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:20:21

Cat:MasM

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:01:23

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: ga lluisos

0:19:16
00:18:58
0:18:39
i
Sònia Castellà
00:18:39 (Tr: 0:18:39)
i
Victor Padilla Pulido
00:18:43 (Tr: 0:18:43)
i
Josep maria Barcons Codina
00:18:47 (Tr: 0:18:47)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:19:00 (Tr: 0:19:00)
i
Manuel Zaragoza
00:19:02 (Tr: 0:19:02)
i
Oscar Peña Chimenis
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Ana Haro
00:19:07 (Tr: 0:19:07)

T. real: 00:19:00

T. oficial: 00:19:00

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:20:23

Cat:MasM

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:01:23

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: uge badalona

0:19:17
00:19:00
0:18:43
i
Victor Padilla Pulido
00:18:43 (Tr: 0:18:43)
i
Josep maria Barcons Codina
00:18:47 (Tr: 0:18:47)
i
Jose luis Martin
00:18:58 (Tr: 0:18:58)
i
Manuel Zaragoza
00:19:02 (Tr: 0:19:02)
i
Oscar Peña Chimenis
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Ana Haro
00:19:07 (Tr: 0:19:07)

T. real: 00:19:02

T. oficial: 00:19:02

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:20:25

Cat:MasM

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:01:23

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: club esportiu trikids

0:19:18
00:19:02
0:18:46
i
Josep maria Barcons Codina
00:18:47 (Tr: 0:18:47)
i
Jose luis Martin
00:18:58 (Tr: 0:18:58)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:19:00 (Tr: 0:19:00)
i
Oscar Peña Chimenis
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Ana Haro
00:19:07 (Tr: 0:19:07)
i
Erika Núñez
00:19:18 (Tr: 0:19:18)

T. real: 00:19:03

T. oficial: 00:19:03

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:20:26

Cat:MasM

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:01:23

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: a. pescadors caldes d'estrac

0:19:22
00:19:03
0:18:44
i
Josep maria Barcons Codina
00:18:47 (Tr: 0:18:47)
i
Jose luis Martin
00:18:58 (Tr: 0:18:58)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:19:00 (Tr: 0:19:00)
i
Manuel Zaragoza
00:19:02 (Tr: 0:19:02)
i
Ana Haro
00:19:07 (Tr: 0:19:07)
i
Erika Núñez
00:19:18 (Tr: 0:19:18)
i
Esther Pascual Fortea
00:19:22 (Tr: 0:19:22)

T. real: 00:19:07

T. oficial: 00:19:07

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:20:30

Cat:MasF

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:01:23

Sexe:F

Ritme: 4:12 min/km

Club: creu groga triatló

0:19:24
00:19:07
0:18:50
i
Jose luis Martin
00:18:58 (Tr: 0:18:58)
i
Ricardo Habas Aparicio
00:19:00 (Tr: 0:19:00)
i
Manuel Zaragoza
00:19:02 (Tr: 0:19:02)
i
Oscar Peña Chimenis
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Erika Núñez
00:19:18 (Tr: 0:19:18)
i
Esther Pascual Fortea
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Melina Araque
00:19:24 (Tr: 0:19:24)

T. real: 00:19:18

T. oficial: 00:19:18

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:20:41

Cat:

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:01:23

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club:

0:19:34
00:19:18
0:19:02
i
Manuel Zaragoza
00:19:02 (Tr: 0:19:02)
i
Oscar Peña Chimenis
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Ana Haro
00:19:07 (Tr: 0:19:07)
i
Esther Pascual Fortea
00:19:22 (Tr: 0:19:22)
i
Melina Araque
00:19:24 (Tr: 0:19:24)

T. real: 00:19:22

T. oficial: 00:19:22

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:20:45

Cat:MasF

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:01:23

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club: uge badalona

0:19:40
00:19:22
0:19:03
i
Oscar Peña Chimenis
00:19:03 (Tr: 0:19:03)
i
Ana Haro
00:19:07 (Tr: 0:19:07)
i
Erika Núñez
00:19:18 (Tr: 0:19:18)
i
Melina Araque
00:19:24 (Tr: 0:19:24)

T. real: 00:19:24

T. oficial: 00:19:24

Inici real: 10:01:23

Hora meta: 10:20:47

Cat:MasF

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:01:23

Sexe:F

Ritme: 4:16 min/km

Club: ironwill

0:19:41
00:19:24
0:19:07
i
Ana Haro
00:19:07 (Tr: 0:19:07)
i
Erika Núñez
00:19:18 (Tr: 0:19:18)
i
Esther Pascual Fortea
00:19:22 (Tr: 0:19:22)