Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

5è Cros de Pineda de Mar

SB8MF

15 gener 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:02:30

T. oficial: 00:02:30

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:43

Cat:SB8M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: club esportiu trikids

0:02:35
00:02:30
0:02:26
i
Joel Zamora Hernández
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Bermudez Santos
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)

T. real: 00:02:32

T. oficial: 00:02:32

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:45

Cat:SB8M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: pistas de paco de aguila

0:02:35
00:02:32
0:02:28
i
Oriol Grau Anglarill
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Pol Bermudez Santos
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)

T. real: 00:02:33

T. oficial: 00:02:33

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:46

Cat:SB8M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: club atletisme calella

0:02:35
00:02:33
0:02:30
i
Oriol Grau Anglarill
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Joel Zamora Hernández
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)

T. real: 00:02:34

T. oficial: 00:02:34

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:47

Cat:SB8F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:08 min/km

Club: club atletic granollers

0:02:37
00:02:34
0:02:30
i
Oriol Grau Anglarill
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Joel Zamora Hernández
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Bermudez Santos
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)

T. real: 00:02:34

T. oficial: 00:02:34

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:47

Cat:SB8F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:08 min/km

Club: club atletisme calella

0:02:38
00:02:34
0:02:31
i
Joel Zamora Hernández
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Bermudez Santos
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Daniel Pilares Monroy
00:02:38 (Tr: 0:02:38)

T. real: 00:02:35

T. oficial: 00:02:35

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:48

Cat:SB8M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: sport canet

0:02:42
00:02:35
0:02:29
i
Oriol Grau Anglarill
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Joel Zamora Hernández
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Bermudez Santos
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Daniel Pilares Monroy
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)

T. real: 00:02:35

T. oficial: 00:02:35

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:48

Cat:SB8M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: creu groga triatló

0:02:42
00:02:35
0:02:29
i
Oriol Grau Anglarill
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Joel Zamora Hernández
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Bermudez Santos
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Daniel Pilares Monroy
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Jordi Costa Gratovil
00:02:42 (Tr: 0:02:42)

T. real: 00:02:38

T. oficial: 00:02:38

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:51

Cat:SB8M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: uge badalona

0:02:42
00:02:38
0:02:33
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Jordi Costa Gratovil
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Nil Diaz Casanovas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)

T. real: 00:02:42

T. oficial: 00:02:42

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:55

Cat:SB8M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: escola triatló natació calella

0:02:48
00:02:42
0:02:35
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Daniel Pilares Monroy
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Jordi Costa Gratovil
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Nil Diaz Casanovas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Bruna Soler Ferrer
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Mirta Franco Ballesteros
00:02:44 (Tr: 0:02:44)
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)

T. real: 00:02:42

T. oficial: 00:02:42

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:55

Cat:SB8M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: club natació calella triatló

0:02:49
00:02:42
0:02:35
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Daniel Pilares Monroy
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Nil Diaz Casanovas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Bruna Soler Ferrer
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Mirta Franco Ballesteros
00:02:44 (Tr: 0:02:44)
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)
i
Biel García Martínez
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Andreu Garcia Verdu
00:02:48 (Tr: 0:02:48)

T. real: 00:02:42

T. oficial: 00:02:42

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:55

Cat:SB8M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: cap

0:02:47
00:02:42
0:02:38
i
Daniel Pilares Monroy
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Jordi Costa Gratovil
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Bruna Soler Ferrer
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Mirta Franco Ballesteros
00:02:44 (Tr: 0:02:44)
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)

T. real: 00:02:43

T. oficial: 00:02:43

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:56

Cat:SB8F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:23 min/km

Club: creu groga triatló

0:02:48
00:02:43
0:02:39
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Jordi Costa Gratovil
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Nil Diaz Casanovas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Mirta Franco Ballesteros
00:02:44 (Tr: 0:02:44)
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)
i
Biel García Martínez
00:02:48 (Tr: 0:02:48)

T. real: 00:02:44

T. oficial: 00:02:44

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:57

Cat:SB8F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:24 min/km

Club: u.g.e

0:02:48
00:02:44
0:02:40
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Jordi Costa Gratovil
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Nil Diaz Casanovas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Bruna Soler Ferrer
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)
i
Biel García Martínez
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Andreu Garcia Verdu
00:02:48 (Tr: 0:02:48)

T. real: 00:02:46

T. oficial: 00:02:46

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:59

Cat:SB8M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club: club esportiu trikids

0:02:50
00:02:46
0:02:42
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Jordi Costa Gratovil
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Nil Diaz Casanovas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Bruna Soler Ferrer
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Mirta Franco Ballesteros
00:02:44 (Tr: 0:02:44)
i
Biel García Martínez
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Andreu Garcia Verdu
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Quim Vendrell Martín
00:02:50 (Tr: 0:02:50)

T. real: 00:02:48

T. oficial: 00:02:48

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:01

Cat:SB8M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: cd palafolls

0:02:53
00:02:48
0:02:43
i
Bruna Soler Ferrer
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Mirta Franco Ballesteros
00:02:44 (Tr: 0:02:44)
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)
i
Andreu Garcia Verdu
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Quim Vendrell Martín
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Kilian Casas Doña
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Lluc Puig Piqueras
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Daniella Fernández Peralta
00:02:52 (Tr: 0:02:52)

T. real: 00:02:48

T. oficial: 00:02:48

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:01

Cat:SB8M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club: c.a.malgrat

0:02:52
00:02:48
0:02:44
i
Mirta Franco Ballesteros
00:02:44 (Tr: 0:02:44)
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)
i
Biel García Martínez
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Quim Vendrell Martín
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Kilian Casas Doña
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Lluc Puig Piqueras
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Daniella Fernández Peralta
00:02:52 (Tr: 0:02:52)

T. real: 00:02:50

T. oficial: 00:02:50

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:03

Cat:SB8M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club: uge badalona

0:02:54
00:02:50
0:02:46
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)
i
Biel García Martínez
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Andreu Garcia Verdu
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Kilian Casas Doña
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Lluc Puig Piqueras
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Daniella Fernández Peralta
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:02:53 (Tr: 0:02:53)

T. real: 00:02:50

T. oficial: 00:02:50

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:03

Cat:SB8M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: cap

0:02:53
00:02:50
0:02:47
i
Biel García Martínez
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Andreu Garcia Verdu
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Quim Vendrell Martín
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Lluc Puig Piqueras
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Daniella Fernández Peralta
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:02:53 (Tr: 0:02:53)

T. real: 00:02:50

T. oficial: 00:02:50

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:03

Cat:SB8M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:34 min/km

Club: creu groga triatló

0:02:56
00:02:50
0:02:45
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)
i
Biel García Martínez
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Andreu Garcia Verdu
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Quim Vendrell Martín
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Kilian Casas Doña
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Daniella Fernández Peralta
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Arnau Maresma Sitjà
00:02:56 (Tr: 0:02:56)

T. real: 00:02:52

T. oficial: 00:02:52

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:05

Cat:SB8F

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:37 min/km

Club: cd palafolls

0:02:56
00:02:52
0:02:47
i
Biel García Martínez
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Andreu Garcia Verdu
00:02:48 (Tr: 0:02:48)
i
Quim Vendrell Martín
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Kilian Casas Doña
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Lluc Puig Piqueras
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Arnau Maresma Sitjà
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Elayna Sanchez-gil Santana
00:02:56 (Tr: 0:02:56)

T. real: 00:02:53

T. oficial: 00:02:53

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:06

Cat:SB8F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:39 min/km

Club: cd palafolls

0:02:57
00:02:53
0:02:50
i
Kilian Casas Doña
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Lluc Puig Piqueras
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Daniella Fernández Peralta
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Arnau Maresma Sitjà
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Elayna Sanchez-gil Santana
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Eudald Palau Fàbregas
00:02:57 (Tr: 0:02:57)

T. real: 00:02:56

T. oficial: 00:02:56

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:09

Cat:SB8M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club: atletisme canet

0:03:02
00:02:56
0:02:50
i
Lluc Puig Piqueras
00:02:50 (Tr: 0:02:50)
i
Daniella Fernández Peralta
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Elayna Sanchez-gil Santana
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Eudald Palau Fàbregas
00:02:57 (Tr: 0:02:57)
i
Sergio Giménez Dias
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Àlex Mora Martín
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Bernat Oliveras Estafanell
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:56

T. oficial: 00:02:56

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:09

Cat:SB8F

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:44 min/km

Club: club atletisme calella

0:03:01
00:02:56
0:02:52
i
Daniella Fernández Peralta
00:02:52 (Tr: 0:02:52)
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Arnau Maresma Sitjà
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Eudald Palau Fàbregas
00:02:57 (Tr: 0:02:57)
i
Sergio Giménez Dias
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Àlex Mora Martín
00:03:01 (Tr: 0:03:01)

T. real: 00:02:57

T. oficial: 00:02:57

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:10

Cat:SB8M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club: 1111111

0:03:02
00:02:57
0:02:52
i
Leila Becerra Bouihamrane
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Arnau Maresma Sitjà
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Elayna Sanchez-gil Santana
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Sergio Giménez Dias
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Àlex Mora Martín
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Bernat Oliveras Estafanell
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:02:59

T. oficial: 00:02:59

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:12

Cat:SB8M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: gesport

0:03:02
00:02:59
0:02:55
i
Arnau Maresma Sitjà
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Elayna Sanchez-gil Santana
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Eudald Palau Fàbregas
00:02:57 (Tr: 0:02:57)
i
Àlex Mora Martín
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Bernat Oliveras Estafanell
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Neus Roqueta Ribas
00:03:02 (Tr: 0:03:02)

T. real: 00:03:01

T. oficial: 00:03:01

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:14

Cat:SB8M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:52 min/km

Club: cd palafolls

0:03:06
00:03:01
0:02:56
i
Elayna Sanchez-gil Santana
00:02:56 (Tr: 0:02:56)
i
Eudald Palau Fàbregas
00:02:57 (Tr: 0:02:57)
i
Sergio Giménez Dias
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Bernat Oliveras Estafanell
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Neus Roqueta Ribas
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Natàlia Gijón Soriguera
00:03:03 (Tr: 0:03:03)
i
Paula Montasell Llavador
00:03:04 (Tr: 0:03:04)

T. real: 00:03:02

T. oficial: 00:03:02

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:15

Cat:SB8M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club: ca sant celoni

0:03:07
00:03:02
0:02:57
i
Eudald Palau Fàbregas
00:02:57 (Tr: 0:02:57)
i
Sergio Giménez Dias
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Àlex Mora Martín
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Neus Roqueta Ribas
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Natàlia Gijón Soriguera
00:03:03 (Tr: 0:03:03)
i
Paula Montasell Llavador
00:03:04 (Tr: 0:03:04)

T. real: 00:03:02

T. oficial: 00:03:02

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:15

Cat:SB8F

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:53 min/km

Club: eie alella

0:03:06
00:03:02
0:02:59
i
Sergio Giménez Dias
00:02:59 (Tr: 0:02:59)
i
Àlex Mora Martín
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Bernat Oliveras Estafanell
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Natàlia Gijón Soriguera
00:03:03 (Tr: 0:03:03)
i
Paula Montasell Llavador
00:03:04 (Tr: 0:03:04)

T. real: 00:03:03

T. oficial: 00:03:03

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:16

Cat:SB8F

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:55 min/km

Club: escola sant jordi

0:03:05
00:03:03
0:03:01
i
Àlex Mora Martín
00:03:01 (Tr: 0:03:01)
i
Bernat Oliveras Estafanell
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Neus Roqueta Ribas
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Paula Montasell Llavador
00:03:04 (Tr: 0:03:04)

T. real: 00:03:04

T. oficial: 00:03:04

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:17

Cat:SB8F

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:56 min/km

Club: montpalau

0:03:06
00:03:04
0:03:02
i
Bernat Oliveras Estafanell
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Neus Roqueta Ribas
00:03:02 (Tr: 0:03:02)
i
Natàlia Gijón Soriguera
00:03:03 (Tr: 0:03:03)