SubCurses

8RESULTATS

5è Cros de Pineda de Mar

SB10MF

15 gener 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:05:50

T. oficial: 00:05:50

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:21:33

Cat:SB10M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:12:15:43

Sexe:M

Ritme: 4:43 min/km

Club: club esportiu trikids

0:06:07
00:05:50
0:05:34
i
Jana Döstrup Casanovas
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Salma Fahem Makoul
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Najwa Matamoros Gouard
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Guillem Costa Gonzalez
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Iria Romo Pla
00:06:07 (Tr: 0:06:07)

T. real: 00:05:51

T. oficial: 00:05:51

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:21:34

Cat:SB10F

Pos. categoria: 14

Inici cursa:12:15:43

Sexe:F

Ritme: 4:43 min/km

Club: club atletisme calella

0:06:07
00:05:51
0:05:35
i
Enzo Rodriguez Lopez
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Salma Fahem Makoul
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Najwa Matamoros Gouard
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Guillem Costa Gonzalez
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Iria Romo Pla
00:06:07 (Tr: 0:06:07)

T. real: 00:05:51

T. oficial: 00:05:51

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:21:34

Cat:SB10F

Pos. categoria: 15

Inici cursa:12:15:43

Sexe:F

Ritme: 4:43 min/km

Club: club atletisme calella

0:06:07
00:05:51
0:05:36
i
Enzo Rodriguez Lopez
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Jana Döstrup Casanovas
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Salma Fahem Makoul
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Najwa Matamoros Gouard
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Guillem Costa Gonzalez
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Iria Romo Pla
00:06:07 (Tr: 0:06:07)

T. real: 00:05:52

T. oficial: 00:05:52

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:21:35

Cat:SB10F

Pos. categoria: 16

Inici cursa:12:15:43

Sexe:F

Ritme: 4:44 min/km

Club: club atletisme calella

0:06:07
00:05:52
0:05:37
i
Enzo Rodriguez Lopez
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Jana Döstrup Casanovas
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Najwa Matamoros Gouard
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Guillem Costa Gonzalez
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Iria Romo Pla
00:06:07 (Tr: 0:06:07)

T. real: 00:05:58

T. oficial: 00:05:58

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:21:41

Cat:SB10F

Pos. categoria: 17

Inici cursa:12:15:43

Sexe:F

Ritme: 4:49 min/km

Club: ca laietania

0:06:09
00:05:58
0:05:47
i
Enzo Rodriguez Lopez
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Jana Döstrup Casanovas
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Salma Fahem Makoul
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Guillem Costa Gonzalez
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Iria Romo Pla
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Sabrine Bjarho
00:06:09 (Tr: 0:06:09)

T. real: 00:05:59

T. oficial: 00:05:59

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:21:42

Cat:SB10M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:12:15:43

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club: colla excursionista cassanenca

0:06:14
00:05:59
0:05:43
i
Enzo Rodriguez Lopez
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Jana Döstrup Casanovas
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Salma Fahem Makoul
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Najwa Matamoros Gouard
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Iria Romo Pla
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Sabrine Bjarho
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Laia Bret Ruiz
00:06:14 (Tr: 0:06:14)

T. real: 00:06:07

T. oficial: 00:06:07

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:21:50

Cat:SB10F

Pos. categoria: 18

Inici cursa:12:15:43

Sexe:F

Ritme: 4:56 min/km

Club: club atletisme sant celoni

0:06:21
00:06:07
0:05:52
i
Salma Fahem Makoul
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Najwa Matamoros Gouard
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Guillem Costa Gonzalez
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Sabrine Bjarho
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Laia Bret Ruiz
00:06:14 (Tr: 0:06:14)
i
Niklas Laka Vallès
00:06:19 (Tr: 0:06:19)

T. real: 00:06:09

T. oficial: 00:06:09

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:21:52

Cat:SB10F

Pos. categoria: 19

Inici cursa:12:15:43

Sexe:F

Ritme: 4:58 min/km

Club:

0:06:23
00:06:09
0:05:56
i
Najwa Matamoros Gouard
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Guillem Costa Gonzalez
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Iria Romo Pla
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Laia Bret Ruiz
00:06:14 (Tr: 0:06:14)
i
Niklas Laka Vallès
00:06:19 (Tr: 0:06:19)
i
Unai Romero Martinez
00:06:23 (Tr: 0:06:23)

T. real: 00:06:14

T. oficial: 00:06:14

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:21:57

Cat:SB10F

Pos. categoria: 20

Inici cursa:12:15:43

Sexe:F

Ritme: 5:02 min/km

Club: ca laietania

0:06:30
00:06:14
0:05:59
i
Guillem Costa Gonzalez
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Iria Romo Pla
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Sabrine Bjarho
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Niklas Laka Vallès
00:06:19 (Tr: 0:06:19)
i
Unai Romero Martinez
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Hugo Rodríguez Herrero
00:06:23 (Tr: 0:06:23)

T. real: 00:06:19

T. oficial: 00:06:19

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:22:02

Cat:SB10M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:12:15:43

Sexe:M

Ritme: 5:06 min/km

Club: club atletisme calella

0:06:45
00:06:19
0:05:54
i
Najwa Matamoros Gouard
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Guillem Costa Gonzalez
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Iria Romo Pla
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Sabrine Bjarho
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Laia Bret Ruiz
00:06:14 (Tr: 0:06:14)
i
Unai Romero Martinez
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Hugo Rodríguez Herrero
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Bet Ortiz Fabregat
00:06:45 (Tr: 0:06:45)

T. real: 00:06:23

T. oficial: 00:06:23

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:22:06

Cat:SB10M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:12:15:43

Sexe:M

Ritme: 5:09 min/km

Club: ca laietania

0:06:56
00:06:23
0:05:49
i
Enzo Rodriguez Lopez
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Jana Döstrup Casanovas
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Salma Fahem Makoul
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Najwa Matamoros Gouard
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Guillem Costa Gonzalez
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Iria Romo Pla
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Sabrine Bjarho
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Laia Bret Ruiz
00:06:14 (Tr: 0:06:14)
i
Niklas Laka Vallès
00:06:19 (Tr: 0:06:19)
i
Hugo Rodríguez Herrero
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Bet Ortiz Fabregat
00:06:45 (Tr: 0:06:45)
i
Dosil Sanchez
00:06:56 (Tr: 0:06:56)

T. real: 00:06:23

T. oficial: 00:06:23

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:22:06

Cat:SB10M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:12:15:43

Sexe:M

Ritme: 5:09 min/km

Club: triatló creu groga

0:07:04
00:06:23
0:05:42
i
Enzo Rodriguez Lopez
00:05:50 (Tr: 0:05:50)
i
Jana Döstrup Casanovas
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Mercè Pèrez Pitarch
00:05:51 (Tr: 0:05:51)
i
Salma Fahem Makoul
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Najwa Matamoros Gouard
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Guillem Costa Gonzalez
00:05:59 (Tr: 0:05:59)
i
Iria Romo Pla
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Sabrine Bjarho
00:06:09 (Tr: 0:06:09)
i
Laia Bret Ruiz
00:06:14 (Tr: 0:06:14)
i
Niklas Laka Vallès
00:06:19 (Tr: 0:06:19)
i
Unai Romero Martinez
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Bet Ortiz Fabregat
00:06:45 (Tr: 0:06:45)
i
Dosil Sanchez
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Marc Bret Ruiz
00:07:04 (Tr: 0:07:04)

T. real: 00:06:45

T. oficial: 00:06:45

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:22:28

Cat:SB10F

Pos. categoria: 21

Inici cursa:12:15:43

Sexe:F

Ritme: 5:26 min/km

Club: club esportiu trikids

0:07:10
00:06:45
0:06:19
i
Niklas Laka Vallès
00:06:19 (Tr: 0:06:19)
i
Unai Romero Martinez
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Hugo Rodríguez Herrero
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Dosil Sanchez
00:06:56 (Tr: 0:06:56)
i
Marc Bret Ruiz
00:07:04 (Tr: 0:07:04)

T. real: 00:06:56

T. oficial: 00:06:56

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:22:39

Cat:SB10F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:12:15:43

Sexe:F

Ritme: 5:36 min/km

Club: ca calella

0:07:30
00:06:56
0:06:23
i
Unai Romero Martinez
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Hugo Rodríguez Herrero
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Bet Ortiz Fabregat
00:06:45 (Tr: 0:06:45)
i
Marc Bret Ruiz
00:07:04 (Tr: 0:07:04)

T. real: 00:07:04

T. oficial: 00:07:04

Inici real: 12:15:43

Hora meta: 12:22:47

Cat:SB10M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:12:15:43

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club: ca laietania

0:07:44
00:07:04
0:06:23
i
Hugo Rodríguez Herrero
00:06:23 (Tr: 0:06:23)
i
Bet Ortiz Fabregat
00:06:45 (Tr: 0:06:45)
i
Dosil Sanchez
00:06:56 (Tr: 0:06:56)