SubCurses

8RESULTATS

5è Cros de Pineda de Mar

SB12MF

15 gener 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:09:44

T. oficial: 00:09:44

Inici real: 12:00:07

Hora meta: 12:09:51

Cat:SB12M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:12:00:07

Sexe:M

Ritme: 5:14 min/km

Club: calella

0:10:32
00:09:44
0:08:55
i
Aroa Cortés Lopez
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Erik Luque Carmona
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Aylén Paparella Jiménez
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Gal·la Boschmonart Gomez-limón
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Sofia Giménez Dias
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Roc Teys Viñets
00:10:32 (Tr: 0:10:32)

T. real: 00:09:45

T. oficial: 00:09:45

Inici real: 12:00:07

Hora meta: 12:09:52

Cat:SB12F

Pos. categoria: 20

Inici cursa:12:00:07

Sexe:F

Ritme: 5:15 min/km

Club: creu groga triatló

0:10:32
00:09:45
0:08:58
i
Juan pablo Ramírez Rodríguez
00:09:44 (Tr: 0:09:44)
i
Erik Luque Carmona
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Aylén Paparella Jiménez
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Gal·la Boschmonart Gomez-limón
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Sofia Giménez Dias
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Roc Teys Viñets
00:10:32 (Tr: 0:10:32)

T. real: 00:09:45

T. oficial: 00:09:45

Inici real: 12:00:07

Hora meta: 12:09:52

Cat:SB12M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:12:00:07

Sexe:M

Ritme: 5:15 min/km

Club: escola mediterránea

0:10:32
00:09:45
0:08:59
i
Juan pablo Ramírez Rodríguez
00:09:44 (Tr: 0:09:44)
i
Aroa Cortés Lopez
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Aylén Paparella Jiménez
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Gal·la Boschmonart Gomez-limón
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Sofia Giménez Dias
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Roc Teys Viñets
00:10:32 (Tr: 0:10:32)

T. real: 00:09:52

T. oficial: 00:09:52

Inici real: 12:00:07

Hora meta: 12:09:59

Cat:SB12F

Pos. categoria: 21

Inici cursa:12:00:07

Sexe:F

Ritme: 5:18 min/km

Club: club atletisme calella

0:10:32
00:09:52
0:09:11
i
Juan pablo Ramírez Rodríguez
00:09:44 (Tr: 0:09:44)
i
Aroa Cortés Lopez
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Erik Luque Carmona
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Gal·la Boschmonart Gomez-limón
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Sofia Giménez Dias
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Roc Teys Viñets
00:10:32 (Tr: 0:10:32)

T. real: 00:09:53

T. oficial: 00:09:53

Inici real: 12:00:07

Hora meta: 12:10:00

Cat:SB12F

Pos. categoria: 22

Inici cursa:12:00:07

Sexe:F

Ritme: 5:19 min/km

Club: ---

0:10:35
00:09:53
0:09:11
i
Juan pablo Ramírez Rodríguez
00:09:44 (Tr: 0:09:44)
i
Aroa Cortés Lopez
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Erik Luque Carmona
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Aylén Paparella Jiménez
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Sofia Giménez Dias
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Roc Teys Viñets
00:10:32 (Tr: 0:10:32)
i
Abril Rovira Gavino
00:10:35 (Tr: 0:10:35)

T. real: 00:09:53

T. oficial: 00:09:53

Inici real: 12:00:07

Hora meta: 12:10:00

Cat:SB12F

Pos. categoria: 23

Inici cursa:12:00:07

Sexe:F

Ritme: 5:19 min/km

Club: gesport

0:10:38
00:09:53
0:09:08
i
Juan pablo Ramírez Rodríguez
00:09:44 (Tr: 0:09:44)
i
Aroa Cortés Lopez
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Erik Luque Carmona
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Aylén Paparella Jiménez
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Gal·la Boschmonart Gomez-limón
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Roc Teys Viñets
00:10:32 (Tr: 0:10:32)
i
Abril Rovira Gavino
00:10:35 (Tr: 0:10:35)
i
Carla Ripoll Viñolas
00:10:38 (Tr: 0:10:38)

T. real: 00:10:32

T. oficial: 00:10:32

Inici real: 12:00:07

Hora meta: 12:10:39

Cat:SB12M

Pos. categoria: 29

Inici cursa:12:00:07

Sexe:M

Ritme: 5:40 min/km

Club: calella

0:12:17
00:10:32
0:08:48
i
Juan pablo Ramírez Rodríguez
00:09:44 (Tr: 0:09:44)
i
Aroa Cortés Lopez
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Erik Luque Carmona
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Aylén Paparella Jiménez
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Gal·la Boschmonart Gomez-limón
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Sofia Giménez Dias
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Abril Rovira Gavino
00:10:35 (Tr: 0:10:35)
i
Carla Ripoll Viñolas
00:10:38 (Tr: 0:10:38)
i
Pol Estrany Flores
00:12:17 (Tr: 0:12:17)

T. real: 00:10:35

T. oficial: 00:10:35

Inici real: 12:00:07

Hora meta: 12:10:42

Cat:SB12F

Pos. categoria: 24

Inici cursa:12:00:07

Sexe:F

Ritme: 5:42 min/km

Club: triatló creu groga

0:14:14
00:10:35
0:06:55
i
Juan pablo Ramírez Rodríguez
00:09:44 (Tr: 0:09:44)
i
Aroa Cortés Lopez
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Erik Luque Carmona
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Aylén Paparella Jiménez
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Gal·la Boschmonart Gomez-limón
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Sofia Giménez Dias
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Roc Teys Viñets
00:10:32 (Tr: 0:10:32)
i
Carla Ripoll Viñolas
00:10:38 (Tr: 0:10:38)
i
Pol Estrany Flores
00:12:17 (Tr: 0:12:17)
i
Alejandro Luna
00:14:14 (Tr: 0:14:14)

T. real: 00:10:38

T. oficial: 00:10:38

Inici real: 12:00:07

Hora meta: 12:10:45

Cat:SB12F

Pos. categoria: 25

Inici cursa:12:00:07

Sexe:F

Ritme: 5:43 min/km

Club: atletisme calella

0:14:14
00:10:38
0:07:01
i
Juan pablo Ramírez Rodríguez
00:09:44 (Tr: 0:09:44)
i
Aroa Cortés Lopez
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Erik Luque Carmona
00:09:45 (Tr: 0:09:45)
i
Aylén Paparella Jiménez
00:09:52 (Tr: 0:09:52)
i
Gal·la Boschmonart Gomez-limón
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Sofia Giménez Dias
00:09:53 (Tr: 0:09:53)
i
Roc Teys Viñets
00:10:32 (Tr: 0:10:32)
i
Abril Rovira Gavino
00:10:35 (Tr: 0:10:35)
i
Pol Estrany Flores
00:12:17 (Tr: 0:12:17)
i
Alejandro Luna
00:14:14 (Tr: 0:14:14)

T. real: 00:12:17

T. oficial: 00:12:17

Inici real: 12:00:07

Hora meta: 12:12:24

Cat:SB12M

Pos. categoria: 30

Inici cursa:12:00:07

Sexe:M

Ritme: 6:36 min/km

Club:

0:14:14
00:12:17
0:10:19
i
Roc Teys Viñets
00:10:32 (Tr: 0:10:32)
i
Abril Rovira Gavino
00:10:35 (Tr: 0:10:35)
i
Carla Ripoll Viñolas
00:10:38 (Tr: 0:10:38)
i
Alejandro Luna
00:14:14 (Tr: 0:14:14)

T. real: 00:14:14

T. oficial: 00:14:14

Inici real: 12:00:07

Hora meta: 12:14:21

Cat:SB12M

Pos. categoria: 31

Inici cursa:12:00:07

Sexe:M

Ritme: 7:40 min/km

Club:

0:17:54
00:14:14
0:10:35
i
Abril Rovira Gavino
00:10:35 (Tr: 0:10:35)
i
Carla Ripoll Viñolas
00:10:38 (Tr: 0:10:38)
i
Pol Estrany Flores
00:12:17 (Tr: 0:12:17)