SubCurses

8RESULTATS

5è Cros de Pineda de Mar

SB14MF

15 gener 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:07:45

T. oficial: 00:07:45

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:03:11

Cat:SB14M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:55:26

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: team trirelay

0:08:20
00:07:45
0:07:09
i
Laia Rodriguez García
00:07:52 (Tr: 0:07:52)
i
Aina Padro Majuelo
00:07:53 (Tr: 0:07:53)
i
Arnau Perez
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Daniel Teruel Martinez
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:20 (Tr: 0:08:20)

T. real: 00:07:52

T. oficial: 00:07:52

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:03:18

Cat:SB14F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:55:26

Sexe:F

Ritme: 3:27 min/km

Club: escola triatló montornés

0:08:20
00:07:52
0:07:23
i
Mohamed Stitou
00:07:45 (Tr: 0:07:45)
i
Aina Padro Majuelo
00:07:53 (Tr: 0:07:53)
i
Arnau Perez
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Daniel Teruel Martinez
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:20 (Tr: 0:08:20)

T. real: 00:07:53

T. oficial: 00:07:53

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:03:19

Cat:SB14F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:55:26

Sexe:F

Ritme: 3:28 min/km

Club: ca laietania

0:08:20
00:07:53
0:07:26
i
Mohamed Stitou
00:07:45 (Tr: 0:07:45)
i
Laia Rodriguez García
00:07:52 (Tr: 0:07:52)
i
Arnau Perez
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Daniel Teruel Martinez
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:20 (Tr: 0:08:20)

T. real: 00:07:54

T. oficial: 00:07:54

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:03:20

Cat:SB14M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:55:26

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: escola triatlo montornés

0:08:20
00:07:54
0:07:28
i
Mohamed Stitou
00:07:45 (Tr: 0:07:45)
i
Laia Rodriguez García
00:07:52 (Tr: 0:07:52)
i
Aina Padro Majuelo
00:07:53 (Tr: 0:07:53)
i
Daniel Teruel Martinez
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:20 (Tr: 0:08:20)

T. real: 00:07:55

T. oficial: 00:07:55

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:03:21

Cat:SB14M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:55:26

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: jas sabadell

0:08:25
00:07:55
0:07:26
i
Mohamed Stitou
00:07:45 (Tr: 0:07:45)
i
Laia Rodriguez García
00:07:52 (Tr: 0:07:52)
i
Aina Padro Majuelo
00:07:53 (Tr: 0:07:53)
i
Arnau Perez
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:08:25 (Tr: 0:08:25)

T. real: 00:08:18

T. oficial: 00:08:18

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:03:44

Cat:SB14M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:55:26

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: triatló montornès

0:08:44
00:08:18
0:07:53
i
Aina Padro Majuelo
00:07:53 (Tr: 0:07:53)
i
Arnau Perez
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Daniel Teruel Martinez
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:29 (Tr: 0:08:29)
i
Anovar Bjarho
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Llibert Monje San Millán
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Tom Guallar Brown
00:08:43 (Tr: 0:08:43)

T. real: 00:08:20

T. oficial: 00:08:20

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:03:46

Cat:SB14M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:55:26

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: creu groga triatló

0:08:46
00:08:20
0:07:54
i
Arnau Perez
00:07:54 (Tr: 0:07:54)
i
Daniel Teruel Martinez
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:29 (Tr: 0:08:29)
i
Anovar Bjarho
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Llibert Monje San Millán
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Tom Guallar Brown
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Dylan Merotto Bubola
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Tomàs Claramunt Buch
00:08:46 (Tr: 0:08:46)

T. real: 00:08:25

T. oficial: 00:08:25

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:03:51

Cat:SB14M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:55:26

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: c.e. escola fes tri tiana

0:08:55
00:08:25
0:07:55
i
Daniel Teruel Martinez
00:07:55 (Tr: 0:07:55)
i
Pau Rivero Martínez
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:29 (Tr: 0:08:29)
i
Anovar Bjarho
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Llibert Monje San Millán
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Tom Guallar Brown
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Dylan Merotto Bubola
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Tomàs Claramunt Buch
00:08:46 (Tr: 0:08:46)

T. real: 00:08:29

T. oficial: 00:08:29

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:03:55

Cat:SB14M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:55:26

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: cd palafolls

0:08:43
00:08:29
0:08:15
i
Pau Rivero Martínez
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Anovar Bjarho
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Llibert Monje San Millán
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Tom Guallar Brown
00:08:43 (Tr: 0:08:43)

T. real: 00:08:32

T. oficial: 00:08:32

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:03:58

Cat:SB14M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:55:26

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club:

0:08:46
00:08:32
0:08:17
i
Pau Rivero Martínez
00:08:18 (Tr: 0:08:18)
i
Alejandro Cordoba Sanmiguel
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:29 (Tr: 0:08:29)
i
Llibert Monje San Millán
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Tom Guallar Brown
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Dylan Merotto Bubola
00:08:46 (Tr: 0:08:46)

T. real: 00:08:37

T. oficial: 00:08:37

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:04:03

Cat:SB14M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:55:26

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: uge badalona

0:08:48
00:08:37
0:08:25
i
Eudald Guzmán Jimenez
00:08:25 (Tr: 0:08:25)
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:29 (Tr: 0:08:29)
i
Anovar Bjarho
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Tom Guallar Brown
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Dylan Merotto Bubola
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Tomàs Claramunt Buch
00:08:46 (Tr: 0:08:46)

T. real: 00:08:43

T. oficial: 00:08:43

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:04:09

Cat:SB14M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:55:26

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: ca sant celoni

0:09:00
00:08:43
0:08:26
i
Óscar Rodríguez Guixà
00:08:29 (Tr: 0:08:29)
i
Anovar Bjarho
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Llibert Monje San Millán
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Dylan Merotto Bubola
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Tomàs Claramunt Buch
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:00 (Tr: 0:09:00)

T. real: 00:08:46

T. oficial: 00:08:46

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:04:12

Cat:SB14M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:55:26

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: l'escola triatló sant just desvern

0:09:00
00:08:46
0:08:32
i
Anovar Bjarho
00:08:32 (Tr: 0:08:32)
i
Llibert Monje San Millán
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Tom Guallar Brown
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Tomàs Claramunt Buch
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:00 (Tr: 0:09:00)

T. real: 00:08:46

T. oficial: 00:08:46

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:04:12

Cat:SB14M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:55:26

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: club atletisme calella

0:09:00
00:08:46
0:08:32
i
Llibert Monje San Millán
00:08:37 (Tr: 0:08:37)
i
Tom Guallar Brown
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Dylan Merotto Bubola
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Lluc Espín Díaz
00:09:00 (Tr: 0:09:00)

T. real: 00:09:00

T. oficial: 00:09:00

Inici real: 10:55:26

Hora meta: 11:04:26

Cat:SB14M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:55:26

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: ca laietania

0:09:18
00:09:00
0:08:43
i
Tom Guallar Brown
00:08:43 (Tr: 0:08:43)
i
Dylan Merotto Bubola
00:08:46 (Tr: 0:08:46)
i
Tomàs Claramunt Buch
00:08:46 (Tr: 0:08:46)