SubCurses

8RESULTATS

5è Cros de Pineda de Mar

SB16MF

15 gener 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:12:03

T. oficial: 00:12:03

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:47:08

Cat:SB16M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:35:05

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: ca sant celoni

0:13:34
00:12:03
0:10:33
i
Gael Muñoz Basso
00:12:33 (Tr: 0:12:33)
i
Chakir Bjarho Erguig
00:12:36 (Tr: 0:12:36)
i
Jordi Roura Ginesta
00:12:49 (Tr: 0:12:49)
i
Daniel Grynyk
00:13:11 (Tr: 0:13:11)
i
Lluís Sánchez Bueso
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Joel Picó I Martínez
00:13:34 (Tr: 0:13:34)

T. real: 00:12:33

T. oficial: 00:12:33

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:47:38

Cat:SB16M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:35:05

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: uge badalona

0:13:34
00:12:33
0:11:32
i
Gudari Redondo Heredia
00:12:03 (Tr: 0:12:03)
i
Chakir Bjarho Erguig
00:12:36 (Tr: 0:12:36)
i
Jordi Roura Ginesta
00:12:49 (Tr: 0:12:49)
i
Daniel Grynyk
00:13:11 (Tr: 0:13:11)
i
Lluís Sánchez Bueso
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Joel Picó I Martínez
00:13:34 (Tr: 0:13:34)

T. real: 00:12:36

T. oficial: 00:12:36

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:47:41

Cat:SB16M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:35:05

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: club atletisme calella

0:13:34
00:12:36
0:11:38
i
Gudari Redondo Heredia
00:12:03 (Tr: 0:12:03)
i
Gael Muñoz Basso
00:12:33 (Tr: 0:12:33)
i
Jordi Roura Ginesta
00:12:49 (Tr: 0:12:49)
i
Daniel Grynyk
00:13:11 (Tr: 0:13:11)
i
Lluís Sánchez Bueso
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Joel Picó I Martínez
00:13:34 (Tr: 0:13:34)

T. real: 00:12:49

T. oficial: 00:12:49

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:47:54

Cat:SB16M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:35:05

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: club atletisme calella

0:13:35
00:12:49
0:12:03
i
Gudari Redondo Heredia
00:12:03 (Tr: 0:12:03)
i
Gael Muñoz Basso
00:12:33 (Tr: 0:12:33)
i
Chakir Bjarho Erguig
00:12:36 (Tr: 0:12:36)
i
Daniel Grynyk
00:13:11 (Tr: 0:13:11)
i
Lluís Sánchez Bueso
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Joel Picó I Martínez
00:13:34 (Tr: 0:13:34)
i
Debora Fraile Arrua
00:13:34 (Tr: 0:13:34)

T. real: 00:13:11

T. oficial: 00:13:11

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:48:16

Cat:SB16M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:35:05

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: creu groga triatlón

0:13:50
00:13:11
0:12:33
i
Gael Muñoz Basso
00:12:33 (Tr: 0:12:33)
i
Chakir Bjarho Erguig
00:12:36 (Tr: 0:12:36)
i
Jordi Roura Ginesta
00:12:49 (Tr: 0:12:49)
i
Lluís Sánchez Bueso
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Joel Picó I Martínez
00:13:34 (Tr: 0:13:34)
i
Debora Fraile Arrua
00:13:34 (Tr: 0:13:34)

T. real: 00:13:18

T. oficial: 00:13:18

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:48:23

Cat:SB16M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:35:05

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: esportiu penedes

0:14:01
00:13:18
0:12:36
i
Chakir Bjarho Erguig
00:12:36 (Tr: 0:12:36)
i
Jordi Roura Ginesta
00:12:49 (Tr: 0:12:49)
i
Daniel Grynyk
00:13:11 (Tr: 0:13:11)
i
Joel Picó I Martínez
00:13:34 (Tr: 0:13:34)
i
Debora Fraile Arrua
00:13:34 (Tr: 0:13:34)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:13:59 (Tr: 0:13:59)
i
Martí Galceran Ferran
00:13:59 (Tr: 0:13:59)

T. real: 00:13:34

T. oficial: 00:13:34

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:48:39

Cat:SB16M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:35:05

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: ca canovelles / penya apa anem-hi

0:14:18
00:13:34
0:12:49
i
Jordi Roura Ginesta
00:12:49 (Tr: 0:12:49)
i
Daniel Grynyk
00:13:11 (Tr: 0:13:11)
i
Lluís Sánchez Bueso
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Debora Fraile Arrua
00:13:34 (Tr: 0:13:34)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:13:59 (Tr: 0:13:59)
i
Martí Galceran Ferran
00:13:59 (Tr: 0:13:59)
i
Eric Esteban Gamonal
00:14:16 (Tr: 0:14:16)

T. real: 00:13:34

T. oficial: 00:13:34

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:48:39

Cat:SB16F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:35:05

Sexe:F

Ritme: 3:58 min/km

Club: ca laietania

0:14:16
00:13:34
0:12:53
i
Daniel Grynyk
00:13:11 (Tr: 0:13:11)
i
Lluís Sánchez Bueso
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Joel Picó I Martínez
00:13:34 (Tr: 0:13:34)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:13:59 (Tr: 0:13:59)
i
Martí Galceran Ferran
00:13:59 (Tr: 0:13:59)
i
Eric Esteban Gamonal
00:14:16 (Tr: 0:14:16)

T. real: 00:13:59

T. oficial: 00:13:59

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:49:04

Cat:SB16M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:35:05

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club:

0:14:40
00:13:59
0:13:18
i
Lluís Sánchez Bueso
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Joel Picó I Martínez
00:13:34 (Tr: 0:13:34)
i
Debora Fraile Arrua
00:13:34 (Tr: 0:13:34)
i
Martí Galceran Ferran
00:13:59 (Tr: 0:13:59)
i
Eric Esteban Gamonal
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Bruna Torrentbó Macià
00:14:26 (Tr: 0:14:26)

T. real: 00:13:59

T. oficial: 00:13:59

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:49:04

Cat:SB16M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:35:05

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: c.a. laietània

0:15:04
00:13:59
0:12:55
i
Daniel Grynyk
00:13:11 (Tr: 0:13:11)
i
Lluís Sánchez Bueso
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Joel Picó I Martínez
00:13:34 (Tr: 0:13:34)
i
Debora Fraile Arrua
00:13:34 (Tr: 0:13:34)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:13:59 (Tr: 0:13:59)
i
Eric Esteban Gamonal
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Bruna Torrentbó Macià
00:14:26 (Tr: 0:14:26)
i
Jordina Castellar Vázquez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)

T. real: 00:14:16

T. oficial: 00:14:16

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:49:21

Cat:SB16M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:35:05

Sexe:M

Ritme: 4:11 min/km

Club: c.a.malgrat

0:15:18
00:14:16
0:13:13
i
Lluís Sánchez Bueso
00:13:18 (Tr: 0:13:18)
i
Joel Picó I Martínez
00:13:34 (Tr: 0:13:34)
i
Debora Fraile Arrua
00:13:34 (Tr: 0:13:34)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:13:59 (Tr: 0:13:59)
i
Martí Galceran Ferran
00:13:59 (Tr: 0:13:59)
i
Bruna Torrentbó Macià
00:14:26 (Tr: 0:14:26)
i
Jordina Castellar Vázquez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:15:18 (Tr: 0:15:18)

T. real: 00:14:26

T. oficial: 00:14:26

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:49:31

Cat:SB16F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:35:05

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club: club atlètic torello

0:15:19
00:14:26
0:13:34
i
Debora Fraile Arrua
00:13:34 (Tr: 0:13:34)
i
Oleguer Esteo Martínez
00:13:59 (Tr: 0:13:59)
i
Martí Galceran Ferran
00:13:59 (Tr: 0:13:59)
i
Eric Esteban Gamonal
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Jordina Castellar Vázquez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:15:18 (Tr: 0:15:18)
i
Marta Herrero Lombardo
00:15:19 (Tr: 0:15:19)

T. real: 00:15:04

T. oficial: 00:15:04

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:50:09

Cat:SB16F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:35:05

Sexe:F

Ritme: 4:25 min/km

Club: trirelay

0:16:08
00:15:04
0:13:59
i
Martí Galceran Ferran
00:13:59 (Tr: 0:13:59)
i
Eric Esteban Gamonal
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Bruna Torrentbó Macià
00:14:26 (Tr: 0:14:26)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:15:18 (Tr: 0:15:18)
i
Marta Herrero Lombardo
00:15:19 (Tr: 0:15:19)

T. real: 00:15:18

T. oficial: 00:15:18

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:50:23

Cat:SB16M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:35:05

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club: triatló creu groga

0:16:21
00:15:18
0:14:16
i
Eric Esteban Gamonal
00:14:16 (Tr: 0:14:16)
i
Bruna Torrentbó Macià
00:14:26 (Tr: 0:14:26)
i
Jordina Castellar Vázquez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Marta Herrero Lombardo
00:15:19 (Tr: 0:15:19)

T. real: 00:15:19

T. oficial: 00:15:19

Inici real: 10:35:05

Hora meta: 10:50:24

Cat:SB16F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:35:05

Sexe:F

Ritme: 4:29 min/km

Club: ca sant celoni

0:16:11
00:15:19
0:14:26
i
Bruna Torrentbó Macià
00:14:26 (Tr: 0:14:26)
i
Jordina Castellar Vázquez
00:15:04 (Tr: 0:15:04)
i
Cesc Castañé Lupiañez
00:15:18 (Tr: 0:15:18)