SubCurses

8RESULTATS

5è Cros de Pineda de Mar

SB8MF

15 gener 2022
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

a s i y

T. real: 00:02:30

T. oficial: 00:02:30

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:43

Cat:SB8M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: club esportiu trikids

0:02:35
00:02:30
0:02:26
i
Joel Zamora Hernández
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Bermudez Santos
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)

T. real: 00:02:32

T. oficial: 00:02:32

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:45

Cat:SB8M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: pistas de paco de aguila

0:02:35
00:02:32
0:02:28
i
Oriol Grau Anglarill
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Pol Bermudez Santos
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)

T. real: 00:02:33

T. oficial: 00:02:33

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:46

Cat:SB8M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: club atletisme calella

0:02:35
00:02:33
0:02:30
i
Oriol Grau Anglarill
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Joel Zamora Hernández
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)

T. real: 00:02:34

T. oficial: 00:02:34

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:47

Cat:SB8F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:08 min/km

Club: club atletic granollers

0:02:37
00:02:34
0:02:30
i
Oriol Grau Anglarill
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Joel Zamora Hernández
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Bermudez Santos
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)

T. real: 00:02:34

T. oficial: 00:02:34

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:47

Cat:SB8F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:08 min/km

Club: club atletisme calella

0:02:38
00:02:34
0:02:31
i
Joel Zamora Hernández
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Bermudez Santos
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Daniel Pilares Monroy
00:02:38 (Tr: 0:02:38)

T. real: 00:02:35

T. oficial: 00:02:35

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:48

Cat:SB8M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: sport canet

0:02:42
00:02:35
0:02:29
i
Oriol Grau Anglarill
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Joel Zamora Hernández
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Bermudez Santos
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Daniel Pilares Monroy
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)

T. real: 00:02:35

T. oficial: 00:02:35

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:48

Cat:SB8M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: creu groga triatló

0:02:42
00:02:35
0:02:29
i
Oriol Grau Anglarill
00:02:30 (Tr: 0:02:30)
i
Joel Zamora Hernández
00:02:32 (Tr: 0:02:32)
i
Pol Bermudez Santos
00:02:33 (Tr: 0:02:33)
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Daniel Pilares Monroy
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Jordi Costa Gratovil
00:02:42 (Tr: 0:02:42)

T. real: 00:02:38

T. oficial: 00:02:38

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:51

Cat:SB8M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: uge badalona

0:02:42
00:02:38
0:02:33
i
Daniela Mirón Rodriguez
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Aminata Arcas Gassama
00:02:34 (Tr: 0:02:34)
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Jordi Costa Gratovil
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Nil Diaz Casanovas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)

T. real: 00:02:42

T. oficial: 00:02:42

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:55

Cat:SB8M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: escola triatló natació calella

0:02:48
00:02:42
0:02:35
i
Prosper Aran Okutu
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Daniel Pilares Monroy
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Jordi Costa Gratovil
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Nil Diaz Casanovas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Bruna Soler Ferrer
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Mirta Franco Ballesteros
00:02:44 (Tr: 0:02:44)
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)

T. real: 00:02:42

T. oficial: 00:02:42

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:55

Cat:SB8M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: club natació calella triatló

0:02:49
00:02:42
0:02:35
i
Lucas Soler Llorente
00:02:35 (Tr: 0:02:35)
i
Daniel Pilares Monroy
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Nil Diaz Casanovas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Bruna Soler Ferrer
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Mirta Franco Ballesteros
00:02:44 (Tr: 0:02:44)
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)
i
Biel García Martínez
00:02:48 (Tr: 0:02:48)

T. real: 00:02:42

T. oficial: 00:02:42

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:55

Cat:SB8M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:22 min/km

Club: cap

0:02:47
00:02:42
0:02:38
i
Daniel Pilares Monroy
00:02:38 (Tr: 0:02:38)
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Jordi Costa Gratovil
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Bruna Soler Ferrer
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Mirta Franco Ballesteros
00:02:44 (Tr: 0:02:44)
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)

T. real: 00:02:43

T. oficial: 00:02:43

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:56

Cat:SB8F

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:23 min/km

Club: creu groga triatló

0:02:48
00:02:43
0:02:39
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Jordi Costa Gratovil
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Nil Diaz Casanovas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Mirta Franco Ballesteros
00:02:44 (Tr: 0:02:44)
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)
i
Biel García Martínez
00:02:48 (Tr: 0:02:48)

T. real: 00:02:44

T. oficial: 00:02:44

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:57

Cat:SB8F

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:26:13

Sexe:F

Ritme: 4:24 min/km

Club: u.g.e

0:02:48
00:02:44
0:02:40
i
Aleix Torrent Artigas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Jordi Costa Gratovil
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Nil Diaz Casanovas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Bruna Soler Ferrer
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)
i
Biel García Martínez
00:02:48 (Tr: 0:02:48)

T. real: 00:02:46

T. oficial: 00:02:46

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:28:59

Cat:SB8M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club: club esportiu trikids

0:02:49
00:02:46
0:02:42
i
Nil Diaz Casanovas
00:02:42 (Tr: 0:02:42)
i
Bruna Soler Ferrer
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Mirta Franco Ballesteros
00:02:44 (Tr: 0:02:44)
i
Biel García Martínez
00:02:48 (Tr: 0:02:48)

T. real: 00:02:48

T. oficial: 00:02:48

Inici real: 12:26:13

Hora meta: 12:29:01

Cat:SB8M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:12:26:13

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: cd palafolls

0:02:53
00:02:48
0:02:43
i
Bruna Soler Ferrer
00:02:43 (Tr: 0:02:43)
i
Mirta Franco Ballesteros
00:02:44 (Tr: 0:02:44)
i
Marc Eslava Nieto
00:02:46 (Tr: 0:02:46)