SubCurses

8RESULTATS

Cursa Delta Prat

1000m

06 de maig de 2018

1000m 10K 1400m 400m 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:05:29

T. oficial: 00:05:29

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:33:21

Cat:MN2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:27:52

Sexe:M

Ritme: 5:29 min/km

Club:

0:06:29
00:05:29
0:04:29
i
Asier Armada Díaz
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Erik González Sanchez
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Alejandro Colomino Martinez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Edurne Rocafull
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Daniela Colorado Fernadez
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Guillem Griñó González
00:06:29 (Tr: 0:06:29)

T. real: 00:05:48

T. oficial: 00:05:48

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:33:40

Cat:MN2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:27:52

Sexe:M

Ritme: 5:48 min/km

Club: club atletisme viladecans

0:06:29
00:05:48
0:05:08
i
Pol Moreno Dominguez
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Erik González Sanchez
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Alejandro Colomino Martinez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Edurne Rocafull
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Daniela Colorado Fernadez
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Guillem Griñó González
00:06:29 (Tr: 0:06:29)

T. real: 00:05:52

T. oficial: 00:05:52

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:33:44

Cat:MN2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:27:52

Sexe:M

Ritme: 5:52 min/km

Club: prat triatlÓ

0:06:29
00:05:52
0:05:16
i
Pol Moreno Dominguez
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Asier Armada Díaz
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Alejandro Colomino Martinez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Edurne Rocafull
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Daniela Colorado Fernadez
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Guillem Griñó González
00:06:29 (Tr: 0:06:29)

T. real: 00:05:58

T. oficial: 00:05:58

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:33:50

Cat:MN2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:27:52

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club: pratenc

0:06:29
00:05:58
0:05:27
i
Pol Moreno Dominguez
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Asier Armada Díaz
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Erik González Sanchez
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Edurne Rocafull
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Daniela Colorado Fernadez
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Guillem Griñó González
00:06:29 (Tr: 0:06:29)

T. real: 00:06:03

T. oficial: 00:06:03

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:33:55

Cat:FN2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:27:52

Sexe:F

Ritme: 6:03 min/km

Club: club atletisme sant just

0:06:37
00:06:03
0:05:30
i
Asier Armada Díaz
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Erik González Sanchez
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Alejandro Colomino Martinez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Daniela Colorado Fernadez
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Guillem Griñó González
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Adrián Berenguel Muñoz
00:06:37 (Tr: 0:06:37)

T. real: 00:06:07

T. oficial: 00:06:07

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:33:59

Cat:FN2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:27:52

Sexe:F

Ritme: 6:07 min/km

Club: pratenc

0:06:58
00:06:07
0:05:17
i
Pol Moreno Dominguez
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Asier Armada Díaz
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Erik González Sanchez
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Alejandro Colomino Martinez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Edurne Rocafull
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Guillem Griñó González
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Adrián Berenguel Muñoz
00:06:37 (Tr: 0:06:37)
i
Hugo Recalde Martinez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)

T. real: 00:06:29

T. oficial: 00:06:29

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:34:21

Cat:MN2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:27:52

Sexe:M

Ritme: 6:29 min/km

Club: pratenc

0:07:16
00:06:29
0:05:43
i
Asier Armada Díaz
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Erik González Sanchez
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Alejandro Colomino Martinez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Edurne Rocafull
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Daniela Colorado Fernadez
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Adrián Berenguel Muñoz
00:06:37 (Tr: 0:06:37)
i
Hugo Recalde Martinez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Alex Berenguel Muñoz
00:07:16 (Tr: 0:07:16)

T. real: 00:06:37

T. oficial: 00:06:37

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:34:29

Cat:MN2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:27:52

Sexe:M

Ritme: 6:37 min/km

Club:

0:07:21
00:06:37
0:05:53
i
Alejandro Colomino Martinez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Edurne Rocafull
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Daniela Colorado Fernadez
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Guillem Griñó González
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Hugo Recalde Martinez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Alex Berenguel Muñoz
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Queralt Valín Forés
00:07:21 (Tr: 0:07:21)

T. real: 00:06:58

T. oficial: 00:06:58

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:34:50

Cat:MN2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:27:52

Sexe:M

Ritme: 6:58 min/km

Club:

0:08:28
00:06:58
0:05:27
i
Pol Moreno Dominguez
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Asier Armada Díaz
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Erik González Sanchez
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Alejandro Colomino Martinez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Edurne Rocafull
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Daniela Colorado Fernadez
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Guillem Griñó González
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Adrián Berenguel Muñoz
00:06:37 (Tr: 0:06:37)
i
Alex Berenguel Muñoz
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Queralt Valín Forés
00:07:21 (Tr: 0:07:21)
i
Elias Villanueva
00:08:28 (Tr: 0:08:28)

T. real: 00:07:16

T. oficial: 00:07:16

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:35:08

Cat:MN2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:27:52

Sexe:M

Ritme: 7:16 min/km

Club:

0:08:53
00:07:16
0:05:38
i
Asier Armada Díaz
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Erik González Sanchez
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Alejandro Colomino Martinez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Edurne Rocafull
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Daniela Colorado Fernadez
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Guillem Griñó González
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Adrián Berenguel Muñoz
00:06:37 (Tr: 0:06:37)
i
Hugo Recalde Martinez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Queralt Valín Forés
00:07:21 (Tr: 0:07:21)
i
Elias Villanueva
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
Núria Santos Ferrando
00:08:53 (Tr: 0:08:53)

T. real: 00:07:21

T. oficial: 00:07:21

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:35:13

Cat:FN2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:27:52

Sexe:F

Ritme: 7:21 min/km

Club:

0:09:57
00:07:21
0:04:45
i
Pol Moreno Dominguez
00:05:29 (Tr: 0:05:29)
i
Asier Armada Díaz
00:05:48 (Tr: 0:05:48)
i
Erik González Sanchez
00:05:52 (Tr: 0:05:52)
i
Alejandro Colomino Martinez
00:05:58 (Tr: 0:05:58)
i
Edurne Rocafull
00:06:03 (Tr: 0:06:03)
i
Daniela Colorado Fernadez
00:06:07 (Tr: 0:06:07)
i
Guillem Griñó González
00:06:29 (Tr: 0:06:29)
i
Adrián Berenguel Muñoz
00:06:37 (Tr: 0:06:37)
i
Hugo Recalde Martinez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Alex Berenguel Muñoz
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Elias Villanueva
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
Núria Santos Ferrando
00:08:53 (Tr: 0:08:53)
i
David Portero Serrano
00:09:57 (Tr: 0:09:57)

T. real: 00:08:28

T. oficial: 00:08:28

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:36:20

Cat:MN2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:27:52

Sexe:M

Ritme: 8:28 min/km

Club:

0:09:59
00:08:28
0:06:58
i
Hugo Recalde Martinez
00:06:58 (Tr: 0:06:58)
i
Alex Berenguel Muñoz
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Queralt Valín Forés
00:07:21 (Tr: 0:07:21)
i
Núria Santos Ferrando
00:08:53 (Tr: 0:08:53)
i
David Portero Serrano
00:09:57 (Tr: 0:09:57)

T. real: 00:08:53

T. oficial: 00:08:53

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:36:45

Cat:FN2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:27:52

Sexe:F

Ritme: 8:53 min/km

Club:

0:10:31
00:08:53
0:07:16
i
Alex Berenguel Muñoz
00:07:16 (Tr: 0:07:16)
i
Queralt Valín Forés
00:07:21 (Tr: 0:07:21)
i
Elias Villanueva
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
David Portero Serrano
00:09:57 (Tr: 0:09:57)

T. real: 00:09:57

T. oficial: 00:09:57

Inici real: 11:27:52

Hora meta: 11:37:49

Cat:MN2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:27:52

Sexe:M

Ritme: 9:57 min/km

Club:

0:12:33
00:09:57
0:07:21
i
Queralt Valín Forés
00:07:21 (Tr: 0:07:21)
i
Elias Villanueva
00:08:28 (Tr: 0:08:28)
i
Núria Santos Ferrando
00:08:53 (Tr: 0:08:53)