Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Delta Prat

10K

06 de maig de 2018

1000m 10K 1400m 400m 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:32:35

T. oficial: 00:32:35

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:33:32

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club: rios running matarÓ

k5: 0:16:11

Hora k5 : 09:17:08

Pos k5 : 3

-

Meta: 0:32:35

Hora meta: 09:33:32

Pos meta : 1

X 2 posicions

0:34:41
00:32:35
0:30:30
i
Manel Tornero Aragó
00:33:18 (Tr: 0:33:18)
10660 dn2anmx
Antonio Godoy Caro
00:33:38 (Tr: 0:33:38)
7487 dy1tg0x
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:59 (Tr: 0:33:59)
i
Jonathan Lopez Garcia
00:34:22 (Tr: 0:34:22)
4460 dg4dwwg
Roger Ordoño Manzanas
00:34:27 (Tr: 0:34:27)
9978 dg3vbsm
Lucas Alonso Duró
00:34:41 (Tr: 0:34:41)

T. real: 00:33:18

T. oficial: 00:33:18

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:34:15

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:20 min/km

Club: club atletic track tarrag

k5: 0:16:35

Hora k5 : 09:17:32

Pos k5 : 4

-

Meta: 0:33:18

Hora meta: 09:34:15

Pos meta : 2

X 2 posicions

0:34:41
00:33:18
0:31:55
28763 dn18d6x
Xavier Areny Cluet
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
10660 dn2anmx
Antonio Godoy Caro
00:33:38 (Tr: 0:33:38)
7487 dy1tg0x
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:59 (Tr: 0:33:59)
i
Jonathan Lopez Garcia
00:34:22 (Tr: 0:34:22)
4460 dg4dwwg
Roger Ordoño Manzanas
00:34:27 (Tr: 0:34:27)
9978 dg3vbsm
Lucas Alonso Duró
00:34:41 (Tr: 0:34:41)

T. real: 00:33:38

T. oficial: 00:33:38

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:34:35

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:22 min/km

Club: pratenc

k5: 0:16:35

Hora k5 : 09:17:32

Pos k5 : 5

-

Meta: 0:33:38

Hora meta: 09:34:35

Pos meta : 3

X 2 posicions

0:34:41
00:33:38
0:32:35
28763 dn18d6x
Xavier Areny Cluet
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Manel Tornero Aragó
00:33:18 (Tr: 0:33:18)
7487 dy1tg0x
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:59 (Tr: 0:33:59)
i
Jonathan Lopez Garcia
00:34:22 (Tr: 0:34:22)
4460 dg4dwwg
Roger Ordoño Manzanas
00:34:27 (Tr: 0:34:27)
9978 dg3vbsm
Lucas Alonso Duró
00:34:41 (Tr: 0:34:41)

T. real: 00:33:59

T. oficial: 00:33:59

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:34:56

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: corresolidaris

k5: 0:16:44

Hora k5 : 09:17:41

Pos k5 : 6

-

Meta: 0:33:59

Hora meta: 09:34:56

Pos meta : 4

X 2 posicions

0:35:22
00:33:59
0:32:35
28763 dn18d6x
Xavier Areny Cluet
00:32:35 (Tr: 0:32:35)
i
Manel Tornero Aragó
00:33:18 (Tr: 0:33:18)
10660 dn2anmx
Antonio Godoy Caro
00:33:38 (Tr: 0:33:38)
i
Jonathan Lopez Garcia
00:34:22 (Tr: 0:34:22)
4460 dg4dwwg
Roger Ordoño Manzanas
00:34:27 (Tr: 0:34:27)
9978 dg3vbsm
Lucas Alonso Duró
00:34:41 (Tr: 0:34:41)
16510 dk5y1vt
Victor Estepa Fontana
00:34:42 (Tr: 0:34:42)
28444 ht9k9y7
Esteban Ferre Nicolas
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
24636 dx33474
Jesus Muñoz Perez
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
i
Dario Gimenez Barragan
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
480 dg7z7gs
Abel Lopez Urbina
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:35:00 (Tr: 0:35:00)

T. real: 00:34:22

T. oficial: 00:34:22

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:35:19

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: triatlo sallent

k5: 0:17:27

Hora k5 : 09:18:24

Pos k5 : 18

-

Meta: 0:34:22

Hora meta: 09:35:19

Pos meta : 5

X 13 posicions

0:35:25
00:34:22
0:33:18
i
Manel Tornero Aragó
00:33:18 (Tr: 0:33:18)
10660 dn2anmx
Antonio Godoy Caro
00:33:38 (Tr: 0:33:38)
7487 dy1tg0x
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:59 (Tr: 0:33:59)
4460 dg4dwwg
Roger Ordoño Manzanas
00:34:27 (Tr: 0:34:27)
9978 dg3vbsm
Lucas Alonso Duró
00:34:41 (Tr: 0:34:41)
16510 dk5y1vt
Victor Estepa Fontana
00:34:42 (Tr: 0:34:42)
28444 ht9k9y7
Esteban Ferre Nicolas
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
24636 dx33474
Jesus Muñoz Perez
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
i
Dario Gimenez Barragan
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
480 dg7z7gs
Abel Lopez Urbina
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:35:00 (Tr: 0:35:00)

T. real: 00:34:27

T. oficial: 00:34:27

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:35:24

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: castillejo&caceres rc

k5: 0:16:59

Hora k5 : 09:17:56

Pos k5 : 8

-

Meta: 0:34:27

Hora meta: 09:35:24

Pos meta : 6

X 2 posicions

0:35:15
00:34:27
0:33:38
10660 dn2anmx
Antonio Godoy Caro
00:33:38 (Tr: 0:33:38)
7487 dy1tg0x
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:59 (Tr: 0:33:59)
i
Jonathan Lopez Garcia
00:34:22 (Tr: 0:34:22)
9978 dg3vbsm
Lucas Alonso Duró
00:34:41 (Tr: 0:34:41)
16510 dk5y1vt
Victor Estepa Fontana
00:34:42 (Tr: 0:34:42)
28444 ht9k9y7
Esteban Ferre Nicolas
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
24636 dx33474
Jesus Muñoz Perez
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
i
Dario Gimenez Barragan
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
480 dg7z7gs
Abel Lopez Urbina
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:35:00 (Tr: 0:35:00)

T. real: 00:34:41

T. oficial: 00:34:41

Inici real: 09:00:58

Hora meta: 09:35:38

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club:

k5: 0:17:09

Hora k5 : 09:18:06

Pos k5 : 13

-

Meta: 0:34:41

Hora meta: 09:35:38

Pos meta : 7

X 6 posicions

0:35:23
00:34:41
0:33:59
7487 dy1tg0x
Carlos Lancharro Arroyo
00:33:59 (Tr: 0:33:59)
i
Jonathan Lopez Garcia
00:34:22 (Tr: 0:34:22)
4460 dg4dwwg
Roger Ordoño Manzanas
00:34:27 (Tr: 0:34:27)
16510 dk5y1vt
Victor Estepa Fontana
00:34:42 (Tr: 0:34:42)
28444 ht9k9y7
Esteban Ferre Nicolas
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
24636 dx33474
Jesus Muñoz Perez
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
i
Dario Gimenez Barragan
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
480 dg7z7gs
Abel Lopez Urbina
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:35:00 (Tr: 0:35:00)

T. real: 00:34:42

T. oficial: 00:34:42

Inici real: 09:00:58

Hora meta: 09:35:39

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: club triatlo sallent

k5: 0:17:14

Hora k5 : 09:18:11

Pos k5 : 15

-

Meta: 0:34:42

Hora meta: 09:35:39

Pos meta : 8

X 7 posicions

0:35:02
00:34:42
0:34:22
i
Jonathan Lopez Garcia
00:34:22 (Tr: 0:34:22)
4460 dg4dwwg
Roger Ordoño Manzanas
00:34:27 (Tr: 0:34:27)
9978 dg3vbsm
Lucas Alonso Duró
00:34:41 (Tr: 0:34:41)
28444 ht9k9y7
Esteban Ferre Nicolas
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
24636 dx33474
Jesus Muñoz Perez
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
i
Dario Gimenez Barragan
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
480 dg7z7gs
Abel Lopez Urbina
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:35:00 (Tr: 0:35:00)

T. real: 00:34:45

T. oficial: 00:34:45

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:35:42

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: u.g.e. badalona

k5: 0:17:24

Hora k5 : 09:18:21

Pos k5 : 17

-

Meta: 0:34:45

Hora meta: 09:35:42

Pos meta : 9

X 8 posicions

0:35:03
00:34:45
0:34:27
4460 dg4dwwg
Roger Ordoño Manzanas
00:34:27 (Tr: 0:34:27)
9978 dg3vbsm
Lucas Alonso Duró
00:34:41 (Tr: 0:34:41)
16510 dk5y1vt
Victor Estepa Fontana
00:34:42 (Tr: 0:34:42)
24636 dx33474
Jesus Muñoz Perez
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
i
Dario Gimenez Barragan
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
480 dg7z7gs
Abel Lopez Urbina
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:35:00 (Tr: 0:35:00)

T. real: 00:34:45

T. oficial: 00:34:45

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:35:42

Cat:M4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: castillejo&caceres rc

k5: 0:17:04

Hora k5 : 09:18:01

Pos k5 : 10

-

Meta: 0:34:45

Hora meta: 09:35:42

Pos meta : 10

Z

0:34:52
00:34:45
0:34:38
9978 dg3vbsm
Lucas Alonso Duró
00:34:41 (Tr: 0:34:41)
16510 dk5y1vt
Victor Estepa Fontana
00:34:42 (Tr: 0:34:42)
28444 ht9k9y7
Esteban Ferre Nicolas
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
i
Dario Gimenez Barragan
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
480 dg7z7gs
Abel Lopez Urbina
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:34:52 (Tr: 0:34:52)

T. real: 00:34:48

T. oficial: 00:34:48

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:35:45

Cat:M4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club:

k5: 0:17:28

Hora k5 : 09:18:25

Pos k5 : 19

-

Meta: 0:34:48

Hora meta: 09:35:45

Pos meta : 11

X 8 posicions

0:34:53
00:34:48
0:34:42
16510 dk5y1vt
Victor Estepa Fontana
00:34:42 (Tr: 0:34:42)
28444 ht9k9y7
Esteban Ferre Nicolas
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
24636 dx33474
Jesus Muñoz Perez
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
480 dg7z7gs
Abel Lopez Urbina
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:34:52 (Tr: 0:34:52)

T. real: 00:34:48

T. oficial: 00:34:48

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:35:45

Cat:M3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: grup atlÈtic tmb

k5: 0:17:09

Hora k5 : 09:18:06

Pos k5 : 14

-

Meta: 0:34:48

Hora meta: 09:35:45

Pos meta : 12

X 2 posicions

0:35:00
00:34:48
0:34:36
9978 dg3vbsm
Lucas Alonso Duró
00:34:41 (Tr: 0:34:41)
16510 dk5y1vt
Victor Estepa Fontana
00:34:42 (Tr: 0:34:42)
28444 ht9k9y7
Esteban Ferre Nicolas
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
24636 dx33474
Jesus Muñoz Perez
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
i
Dario Gimenez Barragan
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:35:00 (Tr: 0:35:00)

T. real: 00:34:52

T. oficial: 00:34:52

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:35:49

Cat:M3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: u.g.e. badalona

k5: 0:17:07

Hora k5 : 09:18:04

Pos k5 : 11

-

Meta: 0:34:52

Hora meta: 09:35:49

Pos meta : 13

Y 2 posicions

0:35:00
00:34:52
0:34:45
24636 dx33474
Jesus Muñoz Perez
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
i
Dario Gimenez Barragan
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
480 dg7z7gs
Abel Lopez Urbina
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:35:00 (Tr: 0:35:00)

T. real: 00:34:52

T. oficial: 00:34:52

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:35:49

Cat:M3

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: duscholux

k5: 0:17:03

Hora k5 : 09:18:00

Pos k5 : 9

-

Meta: 0:34:52

Hora meta: 09:35:49

Pos meta : 14

Y 5 posicions

0:35:00
00:34:52
0:34:45
24636 dx33474
Jesus Muñoz Perez
00:34:45 (Tr: 0:34:45)
i
Dario Gimenez Barragan
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
480 dg7z7gs
Abel Lopez Urbina
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
9425 dk76x12
Miguel Gonzalez Parra
00:35:00 (Tr: 0:35:00)

T. real: 00:35:00

T. oficial: 00:35:00

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:35:57

Cat:M4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: fisio monasterio

k5: 0:17:16

Hora k5 : 09:18:13

Pos k5 : 16

-

Meta: 0:35:00

Hora meta: 09:35:57

Pos meta : 15

X 1 posició

0:35:11
00:35:00
0:34:48
480 dg7z7gs
Abel Lopez Urbina
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
1120 dt3ezhd
Blai Hermoso Torné
00:34:52 (Tr: 0:34:52)
6298 dg637t1
Ernest Sans Romeu
00:34:52 (Tr: 0:34:52)