Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Delta Prat

10K

06 maig 2018

1000m 10K 1400m 400m 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:34:59

T. oficial: 00:35:00

Inici real: 09:00:58

Hora meta: 09:35:57

Cat:M4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: ultratarats

k5: 0:17:07

Hora k5 : 09:18:05

Pos k5 : 12

-

Meta: 0:34:59

Hora meta: 09:35:57

Pos meta : 16

Y 4 posicions

0:35:52
00:35:00
0:34:08
Jordi Seco Torra
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Rafel Zugasti Sempere
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Santiago Roldan Abelló
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Roger Manyà Valenzuela
00:35:16 (Tr: 0:35:16)
Alexandre Pagès Cuspinera
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:52 (Tr: 0:35:52)

T. real: 00:35:05

T. oficial: 00:35:05

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:36:02

Cat:M3

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: corredors.cat

k5: 0:17:37

Hora k5 : 09:18:34

Pos k5 : 22

-

Meta: 0:35:05

Hora meta: 09:36:02

Pos meta : 17

X 5 posicions

0:35:52
00:35:05
0:34:17
i
Rafa García Sánchez
00:35:00 (Tr: 0:34:59)
Santiago Roldan Abelló
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Roger Manyà Valenzuela
00:35:16 (Tr: 0:35:16)
Alexandre Pagès Cuspinera
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:52 (Tr: 0:35:52)

T. real: 00:35:05

T. oficial: 00:35:05

Inici real: 09:00:58

Hora meta: 09:36:02

Cat:M3

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: piggysugar

k5: 0:17:37

Hora k5 : 09:18:35

Pos k5 : 23

-

Meta: 0:35:05

Hora meta: 09:36:02

Pos meta : 18

X 5 posicions

0:35:52
00:35:05
0:34:17
i
Rafa García Sánchez
00:35:00 (Tr: 0:34:59)
Santiago Roldan Abelló
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Roger Manyà Valenzuela
00:35:16 (Tr: 0:35:16)
Alexandre Pagès Cuspinera
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:52 (Tr: 0:35:52)

T. real: 00:35:05

T. oficial: 00:35:05

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:36:02

Cat:M3

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: piggysugar

k5: 0:17:38

Hora k5 : 09:18:35

Pos k5 : 24

-

Meta: 0:35:05

Hora meta: 09:36:02

Pos meta : 19

X 5 posicions

0:35:52
00:35:05
0:34:18
i
Rafa García Sánchez
00:35:00 (Tr: 0:34:59)
Jordi Seco Torra
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Rafel Zugasti Sempere
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Roger Manyà Valenzuela
00:35:16 (Tr: 0:35:16)
Alexandre Pagès Cuspinera
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:52 (Tr: 0:35:52)

T. real: 00:35:16

T. oficial: 00:35:16

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:36:13

Cat:M3

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: rockets a.e

k5: 0:16:58

Hora k5 : 09:17:55

Pos k5 : 7

-

Meta: 0:35:16

Hora meta: 09:36:13

Pos meta : 20

Y 13 posicions

0:35:57
00:35:16
0:34:36
i
Rafa García Sánchez
00:35:00 (Tr: 0:34:59)
Jordi Seco Torra
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Rafel Zugasti Sempere
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Santiago Roldan Abelló
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Alexandre Pagès Cuspinera
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:52 (Tr: 0:35:52)
Pere Albacete Gallart
00:35:57 (Tr: 0:35:57)

T. real: 00:35:35

T. oficial: 00:35:35

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:36:32

Cat:M4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: camí dels íbers

k5: 0:17:28

Hora k5 : 09:18:25

Pos k5 : 20

-

Meta: 0:35:35

Hora meta: 09:36:32

Pos meta : 21

Y 1 posició

0:36:06
00:35:35
0:35:04
Jordi Seco Torra
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Rafel Zugasti Sempere
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Santiago Roldan Abelló
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Roger Manyà Valenzuela
00:35:16 (Tr: 0:35:16)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:52 (Tr: 0:35:52)
Pere Albacete Gallart
00:35:57 (Tr: 0:35:57)
Lluís Mateu Gómez
00:36:06 (Tr: 0:36:06)

T. real: 00:35:52

T. oficial: 00:35:52

Inici real: 09:00:58

Hora meta: 09:36:49

Cat:M3

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club: no tengo

k5: 0:17:32

Hora k5 : 09:18:30

Pos k5 : 21

-

Meta: 0:35:52

Hora meta: 09:36:49

Pos meta : 22

Y 1 posició

0:36:40
00:35:52
0:35:05
Santiago Roldan Abelló
00:35:05 (Tr: 0:35:05)
Roger Manyà Valenzuela
00:35:16 (Tr: 0:35:16)
Alexandre Pagès Cuspinera
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
Pere Albacete Gallart
00:35:57 (Tr: 0:35:57)
Lluís Mateu Gómez
00:36:06 (Tr: 0:36:06)
i
Jose Martínez Berguillo
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Ignacio Goñi Ramos
00:36:10 (Tr: 0:36:06)
Nacho Caceres
00:36:11 (Tr: 0:36:09)
Ricard Alvarez Herms
00:36:11 (Tr: 0:36:10)
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
Manuel Serrano León
00:36:11 (Tr: 0:36:10)

T. real: 00:35:57

T. oficial: 00:35:57

Inici real: 09:00:58

Hora meta: 09:36:54

Cat:M3

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club:

k5: 0:17:49

Hora k5 : 09:18:46

Pos k5 : 27

-

Meta: 0:35:57

Hora meta: 09:36:54

Pos meta : 23

X 4 posicions

0:36:37
00:35:57
0:35:16
Roger Manyà Valenzuela
00:35:16 (Tr: 0:35:16)
Alexandre Pagès Cuspinera
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:52 (Tr: 0:35:52)
Lluís Mateu Gómez
00:36:06 (Tr: 0:36:06)
i
Jose Martínez Berguillo
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Ignacio Goñi Ramos
00:36:10 (Tr: 0:36:06)
Nacho Caceres
00:36:11 (Tr: 0:36:09)
Ricard Alvarez Herms
00:36:11 (Tr: 0:36:10)
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
Manuel Serrano León
00:36:11 (Tr: 0:36:10)

T. real: 00:36:06

T. oficial: 00:36:06

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:37:03

Cat:M3

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: castillejo&caceres runnin

k5: 0:18:04

Hora k5 : 09:19:01

Pos k5 : 35

-

Meta: 0:36:06

Hora meta: 09:37:03

Pos meta : 24

X 11 posicions

0:36:37
00:36:06
0:35:35
Alexandre Pagès Cuspinera
00:35:35 (Tr: 0:35:35)
Mykhaylo Kordyukov
00:35:52 (Tr: 0:35:52)
Pere Albacete Gallart
00:35:57 (Tr: 0:35:57)
i
Jose Martínez Berguillo
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Ignacio Goñi Ramos
00:36:10 (Tr: 0:36:06)
Nacho Caceres
00:36:11 (Tr: 0:36:09)
Ricard Alvarez Herms
00:36:11 (Tr: 0:36:10)
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
Manuel Serrano León
00:36:11 (Tr: 0:36:10)

T. real: 00:36:10

T. oficial: 00:36:10

Inici real: 09:00:57

Hora meta: 09:37:07

Cat:M3

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: secció esportiva bloc caf

k5: 0:17:50

Hora k5 : 09:18:47

Pos k5 : 28

-

Meta: 0:36:10

Hora meta: 09:37:07

Pos meta : 25

X 3 posicions

0:36:27
00:36:10
0:35:52
Mykhaylo Kordyukov
00:35:52 (Tr: 0:35:52)
Pere Albacete Gallart
00:35:57 (Tr: 0:35:57)
Lluís Mateu Gómez
00:36:06 (Tr: 0:36:06)
Ignacio Goñi Ramos
00:36:10 (Tr: 0:36:06)
Nacho Caceres
00:36:11 (Tr: 0:36:09)
Ricard Alvarez Herms
00:36:11 (Tr: 0:36:10)
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
Manuel Serrano León
00:36:11 (Tr: 0:36:10)

T. real: 00:36:06

T. oficial: 00:36:10

Inici real: 09:01:02

Hora meta: 09:37:07

Cat:M4

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: seat runners

k5: 0:17:46

Hora k5 : 09:18:47

Pos k5 : 29

-

Meta: 0:36:06

Hora meta: 09:37:07

Pos meta : 26

X 3 posicions

0:36:24
00:36:10
0:35:57
Pere Albacete Gallart
00:35:57 (Tr: 0:35:57)
Lluís Mateu Gómez
00:36:06 (Tr: 0:36:06)
i
Jose Martínez Berguillo
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Nacho Caceres
00:36:11 (Tr: 0:36:09)
Ricard Alvarez Herms
00:36:11 (Tr: 0:36:10)
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
Manuel Serrano León
00:36:11 (Tr: 0:36:10)

T. real: 00:36:09

T. oficial: 00:36:11

Inici real: 09:00:59

Hora meta: 09:37:08

Cat:M4

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club:

k5: 0:18:01

Hora k5 : 09:18:59

Pos k5 : 32

-

Meta: 0:36:09

Hora meta: 09:37:08

Pos meta : 27

X 5 posicions

0:36:15
00:36:11
0:36:06
Lluís Mateu Gómez
00:36:06 (Tr: 0:36:06)
i
Jose Martínez Berguillo
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Ignacio Goñi Ramos
00:36:10 (Tr: 0:36:06)
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
Manuel Serrano León
00:36:11 (Tr: 0:36:10)

T. real: 00:36:10

T. oficial: 00:36:11

Inici real: 09:00:58

Hora meta: 09:37:08

Cat:M3

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: ce katoa barcelona

k5: 0:17:53

Hora k5 : 09:18:51

Pos k5 : 31

-

Meta: 0:36:10

Hora meta: 09:37:08

Pos meta : 28

X 3 posicions

0:36:13
00:36:11
0:36:09
i
Jose Martínez Berguillo
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Ignacio Goñi Ramos
00:36:10 (Tr: 0:36:06)
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:11 (Tr: 0:36:11)
Manuel Serrano León
00:36:11 (Tr: 0:36:10)

T. real: 00:36:11

T. oficial: 00:36:11

Inici real: 09:00:58

Hora meta: 09:37:08

Cat:F3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:57

Sexe:F

Ritme: 3:38 min/km

Club: ferrer sport

k5: 0:18:03

Hora k5 : 09:19:00

Pos k5 : 33

-

Meta: 0:36:11

Hora meta: 09:37:08

Pos meta : 29

X 4 posicions

0:36:13
00:36:11
0:36:09
i
Jose Martínez Berguillo
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Ignacio Goñi Ramos
00:36:10 (Tr: 0:36:06)
Nacho Caceres
00:36:11 (Tr: 0:36:09)
Ricard Alvarez Herms
00:36:11 (Tr: 0:36:10)
Manuel Serrano León
00:36:11 (Tr: 0:36:10)

T. real: 00:36:10

T. oficial: 00:36:11

Inici real: 09:00:58

Hora meta: 09:37:08

Cat:M3

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:00:57

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club:

k5: 0:17:52

Hora k5 : 09:18:50

Pos k5 : 30

-

Meta: 0:36:10

Hora meta: 09:37:08

Pos meta : 30

Z

0:36:13
00:36:11
0:36:09
i
Jose Martínez Berguillo
00:36:10 (Tr: 0:36:10)
Ignacio Goñi Ramos
00:36:10 (Tr: 0:36:06)
Nacho Caceres
00:36:11 (Tr: 0:36:09)
Ricard Alvarez Herms
00:36:11 (Tr: 0:36:10)
Marta Castroviejo Bermejo
00:36:11 (Tr: 0:36:11)