SubCurses

8RESULTATS

Cursa Delta Prat

1400m

06 de maig de 2018

1000m 10K 1400m 400m 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:07:14

T. oficial: 00:07:14

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:46:57

Cat:MN4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:39:43

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club: muntanyenc sant cugat

0:08:00
00:07:14
0:06:27
i
Daniel Rocafull
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Unai Flores González
00:07:50 (Tr: 0:07:50)
i
Xavi Moreno Dominguez
00:07:57 (Tr: 0:07:57)
i
Jana Hurtado Camps
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Miquel Rodriguez
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Joel Griñó González
00:08:00 (Tr: 0:08:00)

T. real: 00:07:14

T. oficial: 00:07:14

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:46:57

Cat:MN4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:39:43

Sexe:M

Ritme: 5:10 min/km

Club: club atletisme sant just

0:08:00
00:07:14
0:06:29
i
Teo Rodríguez Fischer
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Unai Flores González
00:07:50 (Tr: 0:07:50)
i
Xavi Moreno Dominguez
00:07:57 (Tr: 0:07:57)
i
Jana Hurtado Camps
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Miquel Rodriguez
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Joel Griñó González
00:08:00 (Tr: 0:08:00)

T. real: 00:07:50

T. oficial: 00:07:50

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:47:33

Cat:MN4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:39:43

Sexe:M

Ritme: 5:36 min/km

Club: pratenc

0:08:26
00:07:50
0:07:14
i
Teo Rodríguez Fischer
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Daniel Rocafull
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Xavi Moreno Dominguez
00:07:57 (Tr: 0:07:57)
i
Jana Hurtado Camps
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Miquel Rodriguez
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Joel Griñó González
00:08:00 (Tr: 0:08:00)
i
Albert Pino Rojo
00:08:03 (Tr: 0:08:03)
i
Eva Torres Coloma
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Sara Velázquez Martínez
00:08:11 (Tr: 0:08:11)
i
Alan Navarro López
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Ignasi Tragant Gibernau
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Albert Martí Gimeno
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Oliver Marin Moreno
00:08:22 (Tr: 0:08:22)

T. real: 00:07:57

T. oficial: 00:07:57

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:47:40

Cat:MN4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:39:43

Sexe:M

Ritme: 5:41 min/km

Club:

0:08:41
00:07:57
0:07:14
i
Teo Rodríguez Fischer
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Daniel Rocafull
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Unai Flores González
00:07:50 (Tr: 0:07:50)
i
Jana Hurtado Camps
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Miquel Rodriguez
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Joel Griñó González
00:08:00 (Tr: 0:08:00)
i
Albert Pino Rojo
00:08:03 (Tr: 0:08:03)
i
Eva Torres Coloma
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Sara Velázquez Martínez
00:08:11 (Tr: 0:08:11)
i
Alan Navarro López
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Ignasi Tragant Gibernau
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Albert Martí Gimeno
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Oliver Marin Moreno
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Samuel Borras Perez
00:08:30 (Tr: 0:08:30)

T. real: 00:07:59

T. oficial: 00:07:59

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:47:42

Cat:FN4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:39:43

Sexe:F

Ritme: 5:42 min/km

Club: c.e.universitari

0:08:43
00:07:59
0:07:14
i
Daniel Rocafull
00:07:14 (Tr: 0:07:14)
i
Unai Flores González
00:07:50 (Tr: 0:07:50)
i
Xavi Moreno Dominguez
00:07:57 (Tr: 0:07:57)
i
Miquel Rodriguez
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Joel Griñó González
00:08:00 (Tr: 0:08:00)
i
Albert Pino Rojo
00:08:03 (Tr: 0:08:03)
i
Eva Torres Coloma
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Sara Velázquez Martínez
00:08:11 (Tr: 0:08:11)
i
Alan Navarro López
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Ignasi Tragant Gibernau
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Albert Martí Gimeno
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Oliver Marin Moreno
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Samuel Borras Perez
00:08:30 (Tr: 0:08:30)

T. real: 00:07:59

T. oficial: 00:07:59

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:47:42

Cat:MN3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:39:43

Sexe:M

Ritme: 5:42 min/km

Club: pratenc

0:08:09
00:07:59
0:07:50
i
Unai Flores González
00:07:50 (Tr: 0:07:50)
i
Xavi Moreno Dominguez
00:07:57 (Tr: 0:07:57)
i
Jana Hurtado Camps
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Joel Griñó González
00:08:00 (Tr: 0:08:00)
i
Albert Pino Rojo
00:08:03 (Tr: 0:08:03)
i
Eva Torres Coloma
00:08:08 (Tr: 0:08:08)

T. real: 00:08:00

T. oficial: 00:08:00

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:47:43

Cat:MN4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:39:43

Sexe:M

Ritme: 5:43 min/km

Club: pratenc

0:08:11
00:08:00
0:07:49
i
Unai Flores González
00:07:50 (Tr: 0:07:50)
i
Xavi Moreno Dominguez
00:07:57 (Tr: 0:07:57)
i
Jana Hurtado Camps
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Miquel Rodriguez
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Albert Pino Rojo
00:08:03 (Tr: 0:08:03)
i
Eva Torres Coloma
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Sara Velázquez Martínez
00:08:11 (Tr: 0:08:11)

T. real: 00:08:03

T. oficial: 00:08:03

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:47:46

Cat:MN4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:39:43

Sexe:M

Ritme: 5:45 min/km

Club: percherunners

0:08:17
00:08:03
0:07:50
i
Xavi Moreno Dominguez
00:07:57 (Tr: 0:07:57)
i
Jana Hurtado Camps
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Miquel Rodriguez
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Joel Griñó González
00:08:00 (Tr: 0:08:00)
i
Eva Torres Coloma
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Sara Velázquez Martínez
00:08:11 (Tr: 0:08:11)
i
Alan Navarro López
00:08:17 (Tr: 0:08:17)

T. real: 00:08:08

T. oficial: 00:08:08

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:47:51

Cat:FN4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:39:43

Sexe:F

Ritme: 5:49 min/km

Club: club atletisme sant just

0:08:20
00:08:08
0:07:56
i
Xavi Moreno Dominguez
00:07:57 (Tr: 0:07:57)
i
Jana Hurtado Camps
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Miquel Rodriguez
00:07:59 (Tr: 0:07:59)
i
Joel Griñó González
00:08:00 (Tr: 0:08:00)
i
Albert Pino Rojo
00:08:03 (Tr: 0:08:03)
i
Sara Velázquez Martínez
00:08:11 (Tr: 0:08:11)
i
Alan Navarro López
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Ignasi Tragant Gibernau
00:08:20 (Tr: 0:08:20)

T. real: 00:08:11

T. oficial: 00:08:11

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:47:54

Cat:FN3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:39:43

Sexe:F

Ritme: 5:51 min/km

Club: uge badalona

0:08:22
00:08:11
0:08:00
i
Joel Griñó González
00:08:00 (Tr: 0:08:00)
i
Albert Pino Rojo
00:08:03 (Tr: 0:08:03)
i
Eva Torres Coloma
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Alan Navarro López
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Ignasi Tragant Gibernau
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Albert Martí Gimeno
00:08:21 (Tr: 0:08:21)

T. real: 00:08:17

T. oficial: 00:08:17

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:48:00

Cat:MN3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:39:43

Sexe:M

Ritme: 5:55 min/km

Club: sant just

0:08:31
00:08:17
0:08:03
i
Albert Pino Rojo
00:08:03 (Tr: 0:08:03)
i
Eva Torres Coloma
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Sara Velázquez Martínez
00:08:11 (Tr: 0:08:11)
i
Ignasi Tragant Gibernau
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Albert Martí Gimeno
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Oliver Marin Moreno
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Samuel Borras Perez
00:08:30 (Tr: 0:08:30)

T. real: 00:08:20

T. oficial: 00:08:20

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:48:03

Cat:MN3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:39:43

Sexe:M

Ritme: 5:57 min/km

Club:

0:08:32
00:08:20
0:08:08
i
Eva Torres Coloma
00:08:08 (Tr: 0:08:08)
i
Sara Velázquez Martínez
00:08:11 (Tr: 0:08:11)
i
Alan Navarro López
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Albert Martí Gimeno
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Oliver Marin Moreno
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Samuel Borras Perez
00:08:30 (Tr: 0:08:30)

T. real: 00:08:21

T. oficial: 00:08:21

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:48:04

Cat:MN4

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:39:43

Sexe:M

Ritme: 5:58 min/km

Club: club atletisme torredemba

0:08:32
00:08:21
0:08:11
i
Sara Velázquez Martínez
00:08:11 (Tr: 0:08:11)
i
Alan Navarro López
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Ignasi Tragant Gibernau
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Oliver Marin Moreno
00:08:22 (Tr: 0:08:22)
i
Samuel Borras Perez
00:08:30 (Tr: 0:08:30)

T. real: 00:08:22

T. oficial: 00:08:22

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:48:05

Cat:MN3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:39:43

Sexe:M

Ritme: 5:59 min/km

Club: tryplay

0:08:30
00:08:22
0:08:14
i
Alan Navarro López
00:08:17 (Tr: 0:08:17)
i
Ignasi Tragant Gibernau
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Albert Martí Gimeno
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Samuel Borras Perez
00:08:30 (Tr: 0:08:30)

T. real: 00:08:30

T. oficial: 00:08:30

Inici real: 11:39:43

Hora meta: 11:48:13

Cat:MN4

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:39:43

Sexe:M

Ritme: 6:04 min/km

Club: pratenc ass. atl.

0:08:40
00:08:30
0:08:20
i
Ignasi Tragant Gibernau
00:08:20 (Tr: 0:08:20)
i
Albert Martí Gimeno
00:08:21 (Tr: 0:08:21)
i
Oliver Marin Moreno
00:08:22 (Tr: 0:08:22)