Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Delta Prat

5K

06 maig 2018

1000m 10K 1400m 400m 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:24:04

T. oficial: 00:24:20

Inici real: 09:01:14

Hora meta: 09:25:18

Cat:M

Pos. categoria: 71

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:24:39
00:24:20
0:24:00
Manuel enrique Retamozo Marquez
00:24:26 (Tr: 0:23:59)
Raul Osuna Gomera
00:24:26 (Tr: 0:24:13)
Albert García Fernández
00:24:27 (Tr: 0:23:54)
David Rivas Pache
00:24:28 (Tr: 0:24:08)
Susana Martin Cambra
00:24:29 (Tr: 0:24:18)
i
Luis Muñoz Rayo
00:24:39 (Tr: 0:24:13)

T. real: 00:23:59

T. oficial: 00:24:26

Inici real: 09:01:26

Hora meta: 09:25:24

Cat:M

Pos. categoria: 72

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club:

0:24:39
00:24:26
0:24:13
Alex Castro López
00:24:20 (Tr: 0:24:04)
Raul Osuna Gomera
00:24:26 (Tr: 0:24:13)
Albert García Fernández
00:24:27 (Tr: 0:23:54)
David Rivas Pache
00:24:28 (Tr: 0:24:08)
Susana Martin Cambra
00:24:29 (Tr: 0:24:18)
i
Luis Muñoz Rayo
00:24:39 (Tr: 0:24:13)

T. real: 00:24:13

T. oficial: 00:24:26

Inici real: 09:01:11

Hora meta: 09:25:24

Cat:M

Pos. categoria: 73

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: s.a.corbera

0:24:39
00:24:26
0:24:13
Alex Castro López
00:24:20 (Tr: 0:24:04)
Manuel enrique Retamozo Marquez
00:24:26 (Tr: 0:23:59)
Albert García Fernández
00:24:27 (Tr: 0:23:54)
David Rivas Pache
00:24:28 (Tr: 0:24:08)
Susana Martin Cambra
00:24:29 (Tr: 0:24:18)
i
Luis Muñoz Rayo
00:24:39 (Tr: 0:24:13)

T. real: 00:23:54

T. oficial: 00:24:27

Inici real: 09:01:32

Hora meta: 09:25:25

Cat:M

Pos. categoria: 74

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club:

0:24:39
00:24:27
0:24:14
Alex Castro López
00:24:20 (Tr: 0:24:04)
Manuel enrique Retamozo Marquez
00:24:26 (Tr: 0:23:59)
Raul Osuna Gomera
00:24:26 (Tr: 0:24:13)
David Rivas Pache
00:24:28 (Tr: 0:24:08)
Susana Martin Cambra
00:24:29 (Tr: 0:24:18)
i
Luis Muñoz Rayo
00:24:39 (Tr: 0:24:13)

T. real: 00:24:08

T. oficial: 00:24:28

Inici real: 09:01:19

Hora meta: 09:25:26

Cat:M

Pos. categoria: 75

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club: laguners runners

0:24:47
00:24:28
0:24:09
Alex Castro López
00:24:20 (Tr: 0:24:04)
Manuel enrique Retamozo Marquez
00:24:26 (Tr: 0:23:59)
Raul Osuna Gomera
00:24:26 (Tr: 0:24:13)
Albert García Fernández
00:24:27 (Tr: 0:23:54)
Susana Martin Cambra
00:24:29 (Tr: 0:24:18)
i
Luis Muñoz Rayo
00:24:39 (Tr: 0:24:13)
Felix Iruela Gamez
00:24:47 (Tr: 0:24:29)

T. real: 00:24:18

T. oficial: 00:24:29

Inici real: 09:01:09

Hora meta: 09:25:27

Cat:F

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:58

Sexe:F

Ritme: 4:52 min/km

Club:

0:24:51
00:24:29
0:24:06
Alex Castro López
00:24:20 (Tr: 0:24:04)
Manuel enrique Retamozo Marquez
00:24:26 (Tr: 0:23:59)
Raul Osuna Gomera
00:24:26 (Tr: 0:24:13)
Albert García Fernández
00:24:27 (Tr: 0:23:54)
David Rivas Pache
00:24:28 (Tr: 0:24:08)
i
Luis Muñoz Rayo
00:24:39 (Tr: 0:24:13)
Felix Iruela Gamez
00:24:47 (Tr: 0:24:29)
Sebas Gimenez
00:24:51 (Tr: 0:24:36)

T. real: 00:24:13

T. oficial: 00:24:39

Inici real: 09:01:24

Hora meta: 09:25:37

Cat:M

Pos. categoria: 76

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 4:51 min/km

Club: monruners

0:24:52
00:24:39
0:24:26
Manuel enrique Retamozo Marquez
00:24:26 (Tr: 0:23:59)
Raul Osuna Gomera
00:24:26 (Tr: 0:24:13)
Albert García Fernández
00:24:27 (Tr: 0:23:54)
David Rivas Pache
00:24:28 (Tr: 0:24:08)
Susana Martin Cambra
00:24:29 (Tr: 0:24:18)
Felix Iruela Gamez
00:24:47 (Tr: 0:24:29)
Sebas Gimenez
00:24:51 (Tr: 0:24:36)
i
Javier Garde Gonzalez
00:24:52 (Tr: 0:24:21)

T. real: 00:24:29

T. oficial: 00:24:47

Inici real: 09:01:16

Hora meta: 09:25:45

Cat:M

Pos. categoria: 77

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club: runnerscsm

0:25:06
00:24:47
0:24:28
David Rivas Pache
00:24:28 (Tr: 0:24:08)
Susana Martin Cambra
00:24:29 (Tr: 0:24:18)
i
Luis Muñoz Rayo
00:24:39 (Tr: 0:24:13)
Sebas Gimenez
00:24:51 (Tr: 0:24:36)
i
Javier Garde Gonzalez
00:24:52 (Tr: 0:24:21)
Juanjo Estrella Barrera
00:24:54 (Tr: 0:24:48)
i
Santiago Soto Martín
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
i
Jorge Morán Vico
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
i
Francisco Lobo Parejo
00:25:00 (Tr: 0:24:55)

T. real: 00:24:36

T. oficial: 00:24:51

Inici real: 09:01:14

Hora meta: 09:25:49

Cat:M

Pos. categoria: 78

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 4:56 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:25:13
00:24:51
0:24:29
Susana Martin Cambra
00:24:29 (Tr: 0:24:18)
i
Luis Muñoz Rayo
00:24:39 (Tr: 0:24:13)
Felix Iruela Gamez
00:24:47 (Tr: 0:24:29)
i
Javier Garde Gonzalez
00:24:52 (Tr: 0:24:21)
Juanjo Estrella Barrera
00:24:54 (Tr: 0:24:48)
i
Santiago Soto Martín
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
i
Jorge Morán Vico
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
i
Francisco Lobo Parejo
00:25:00 (Tr: 0:24:55)
Xavier Muñoz Barrera
00:25:06 (Tr: 0:24:59)

T. real: 00:24:21

T. oficial: 00:24:52

Inici real: 09:01:30

Hora meta: 09:25:50

Cat:M

Pos. categoria: 79

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:25:06
00:24:52
0:24:39
i
Luis Muñoz Rayo
00:24:39 (Tr: 0:24:13)
Felix Iruela Gamez
00:24:47 (Tr: 0:24:29)
Sebas Gimenez
00:24:51 (Tr: 0:24:36)
Juanjo Estrella Barrera
00:24:54 (Tr: 0:24:48)
i
Santiago Soto Martín
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
i
Jorge Morán Vico
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
i
Francisco Lobo Parejo
00:25:00 (Tr: 0:24:55)

T. real: 00:24:48

T. oficial: 00:24:54

Inici real: 09:01:05

Hora meta: 09:25:52

Cat:M

Pos. categoria: 80

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 4:58 min/km

Club: seat runners

0:25:02
00:24:54
0:24:47
Felix Iruela Gamez
00:24:47 (Tr: 0:24:29)
Sebas Gimenez
00:24:51 (Tr: 0:24:36)
i
Javier Garde Gonzalez
00:24:52 (Tr: 0:24:21)
i
Santiago Soto Martín
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
i
Jorge Morán Vico
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
i
Francisco Lobo Parejo
00:25:00 (Tr: 0:24:55)

T. real: 00:24:56

T. oficial: 00:24:57

Inici real: 09:00:59

Hora meta: 09:25:55

Cat:M

Pos. categoria: 81

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club: archroma

0:25:06
00:24:57
0:24:48
Sebas Gimenez
00:24:51 (Tr: 0:24:36)
i
Javier Garde Gonzalez
00:24:52 (Tr: 0:24:21)
Juanjo Estrella Barrera
00:24:54 (Tr: 0:24:48)
i
Jorge Morán Vico
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
i
Francisco Lobo Parejo
00:25:00 (Tr: 0:24:55)
Xavier Muñoz Barrera
00:25:06 (Tr: 0:24:59)

T. real: 00:24:56

T. oficial: 00:24:57

Inici real: 09:01:00

Hora meta: 09:25:55

Cat:M

Pos. categoria: 82

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club: archroma

0:25:06
00:24:57
0:24:48
Sebas Gimenez
00:24:51 (Tr: 0:24:36)
i
Javier Garde Gonzalez
00:24:52 (Tr: 0:24:21)
Juanjo Estrella Barrera
00:24:54 (Tr: 0:24:48)
i
Santiago Soto Martín
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
i
Francisco Lobo Parejo
00:25:00 (Tr: 0:24:55)
Xavier Muñoz Barrera
00:25:06 (Tr: 0:24:59)

T. real: 00:24:55

T. oficial: 00:25:00

Inici real: 09:01:04

Hora meta: 09:25:58

Cat:M

Pos. categoria: 83

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club: club atletismo vng

0:25:06
00:25:00
0:24:54
Juanjo Estrella Barrera
00:24:54 (Tr: 0:24:48)
i
Santiago Soto Martín
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
i
Jorge Morán Vico
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
Xavier Muñoz Barrera
00:25:06 (Tr: 0:24:59)

T. real: 00:24:59

T. oficial: 00:25:06

Inici real: 09:01:06

Hora meta: 09:26:04

Cat:M

Pos. categoria: 84

Inici cursa:9:00:58

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club: seat runners

0:25:15
00:25:06
0:24:57
i
Santiago Soto Martín
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
i
Jorge Morán Vico
00:24:57 (Tr: 0:24:56)
i
Francisco Lobo Parejo
00:25:00 (Tr: 0:24:55)