Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Delta Prat

400m

05 maig 2019

1000m 10 Km 1400m 400m 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:53

T. oficial: 00:02:53

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:58:45

Cat:MN1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 7:12 min/km

Club:

0:03:29
00:02:53
0:02:18
i
Elías Prieto Gonzalez
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Leo Gonzalez Dissarz
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)

T. real: 00:03:00

T. oficial: 00:03:00

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:58:52

Cat:MN1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 7:29 min/km

Club:

0:03:29
00:03:00
0:02:31
i
Herald Matthew Olanda
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Leo Gonzalez Dissarz
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)

T. real: 00:03:16

T. oficial: 00:03:16

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:08

Cat:MN1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 8:10 min/km

Club:

0:03:39
00:03:16
0:02:53
i
Herald Matthew Olanda
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Elías Prieto Gonzalez
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:22

T. oficial: 00:03:22

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:14

Cat:MN1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 8:23 min/km

Club:

0:03:50
00:03:22
0:02:53
i
Herald Matthew Olanda
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Elías Prieto Gonzalez
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Leo Gonzalez Dissarz
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)

T. real: 00:03:22

T. oficial: 00:03:22

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:14

Cat:MN1

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 8:25 min/km

Club:

0:03:45
00:03:22
0:03:00
i
Elías Prieto Gonzalez
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Leo Gonzalez Dissarz
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)

T. real: 00:03:23

T. oficial: 00:03:23

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:15

Cat:FN1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:55:52

Sexe:F

Ritme: 8:28 min/km

Club: pratenc

0:03:33
00:03:23
0:03:14
i
Leo Gonzalez Dissarz
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)

T. real: 00:03:29

T. oficial: 00:03:29

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:21

Cat:FN1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:55:52

Sexe:F

Ritme: 8:41 min/km

Club:

0:03:39
00:03:29
0:03:18
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:30

T. oficial: 00:03:30

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:22

Cat:MN1

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 8:44 min/km

Club:

0:03:41
00:03:30
0:03:19
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)

T. real: 00:03:33

T. oficial: 00:03:33

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:25

Cat:FN1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:55:52

Sexe:F

Ritme: 8:51 min/km

Club:

0:03:47
00:03:33
0:03:19
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)

T. real: 00:03:39

T. oficial: 00:03:39

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:31

Cat:FN1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:55:52

Sexe:F

Ritme: 9:08 min/km

Club: corresolidaris

0:03:51
00:03:39
0:03:28
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Pere Saltó Acedo
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:41

T. oficial: 00:03:41

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:33

Cat:MN1

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 9:11 min/km

Club: fermorfamily

0:03:51
00:03:41
0:03:30
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Pere Saltó Acedo
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Cabanes Giménez
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:47

T. oficial: 00:03:47

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:39

Cat:MN1

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 9:26 min/km

Club:

0:04:01
00:03:47
0:03:33
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Pere Saltó Acedo
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Cabanes Giménez
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Dylan Alvarado Fernández
00:03:53 (Tr: 0:03:53)

T. real: 00:03:51

T. oficial: 00:03:51

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:43

Cat:MN1

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 9:36 min/km

Club:

0:04:02
00:03:51
0:03:39
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Jan Cabanes Giménez
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Dylan Alvarado Fernández
00:03:53 (Tr: 0:03:53)

T. real: 00:03:51

T. oficial: 00:03:51

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:43

Cat:MN1

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 9:36 min/km

Club:

0:04:01
00:03:51
0:03:41
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Pere Saltó Acedo
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Dylan Alvarado Fernández
00:03:53 (Tr: 0:03:53)

T. real: 00:03:53

T. oficial: 00:03:53

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:45

Cat:MN1

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 9:41 min/km

Club:

0:03:59
00:03:53
0:03:47
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Pere Saltó Acedo
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Cabanes Giménez
00:03:51 (Tr: 0:03:51)