SubCurses

8RESULTATS

Cursa Delta Prat

400m

05 maig 2019

1000m 10 Km 1400m 400m 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:02:53

T. oficial: 00:02:53

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:58:45

Cat:MN1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 7:12 min/km

Club:

0:03:29
00:02:53
0:02:18
i
Elías Prieto Gonzalez
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Leo Gonzalez Dissarz
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)

T. real: 00:03:00

T. oficial: 00:03:00

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:58:52

Cat:MN1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 7:29 min/km

Club:

0:03:29
00:03:00
0:02:31
i
Herald Matthew Olanda
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Leo Gonzalez Dissarz
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)

T. real: 00:03:16

T. oficial: 00:03:16

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:08

Cat:MN1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 8:10 min/km

Club:

0:03:39
00:03:16
0:02:53
i
Herald Matthew Olanda
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Elías Prieto Gonzalez
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:22

T. oficial: 00:03:22

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:14

Cat:MN1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 8:23 min/km

Club:

0:03:50
00:03:22
0:02:53
i
Herald Matthew Olanda
00:02:53 (Tr: 0:02:53)
i
Elías Prieto Gonzalez
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Leo Gonzalez Dissarz
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)

T. real: 00:03:22

T. oficial: 00:03:22

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:14

Cat:MN1

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 8:25 min/km

Club:

0:03:45
00:03:22
0:03:00
i
Elías Prieto Gonzalez
00:03:00 (Tr: 0:03:00)
i
Leo Gonzalez Dissarz
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)

T. real: 00:03:23

T. oficial: 00:03:23

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:15

Cat:FN1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:55:52

Sexe:F

Ritme: 8:28 min/km

Club: pratenc

0:03:33
00:03:23
0:03:14
i
Leo Gonzalez Dissarz
00:03:16 (Tr: 0:03:16)
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)

T. real: 00:03:29

T. oficial: 00:03:29

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:21

Cat:FN1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:55:52

Sexe:F

Ritme: 8:41 min/km

Club:

0:03:39
00:03:29
0:03:18
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)

T. real: 00:03:30

T. oficial: 00:03:30

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:22

Cat:MN1

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 8:44 min/km

Club:

0:03:41
00:03:30
0:03:19
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)

T. real: 00:03:33

T. oficial: 00:03:33

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:25

Cat:FN1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:55:52

Sexe:F

Ritme: 8:51 min/km

Club:

0:03:47
00:03:33
0:03:19
i
Max Insa Ros
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Thomy Grau Rodas
00:03:22 (Tr: 0:03:22)
i
Aina Griñó González
00:03:23 (Tr: 0:03:23)
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)

T. real: 00:03:39

T. oficial: 00:03:39

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:31

Cat:FN1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:55:52

Sexe:F

Ritme: 9:08 min/km

Club: corresolidaris

0:03:51
00:03:39
0:03:28
i
Elena Pino
00:03:29 (Tr: 0:03:29)
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Pere Saltó Acedo
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:41

T. oficial: 00:03:41

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:33

Cat:MN1

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 9:11 min/km

Club: fermorfamily

0:03:51
00:03:41
0:03:30
i
Ariel López Santa
00:03:30 (Tr: 0:03:30)
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Pere Saltó Acedo
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Cabanes Giménez
00:03:51 (Tr: 0:03:51)

T. real: 00:03:47

T. oficial: 00:03:47

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:39

Cat:MN1

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 9:26 min/km

Club:

0:04:01
00:03:47
0:03:33
i
Laia Pino
00:03:33 (Tr: 0:03:33)
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Pere Saltó Acedo
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Cabanes Giménez
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Dylan Alvarado Fernández
00:03:53 (Tr: 0:03:53)

T. real: 00:03:51

T. oficial: 00:03:51

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:43

Cat:MN1

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 9:36 min/km

Club:

0:04:02
00:03:51
0:03:39
i
Alba Ferrete Ruiz
00:03:39 (Tr: 0:03:39)
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Jan Cabanes Giménez
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Dylan Alvarado Fernández
00:03:53 (Tr: 0:03:53)

T. real: 00:03:51

T. oficial: 00:03:51

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:43

Cat:MN1

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 9:36 min/km

Club:

0:04:01
00:03:51
0:03:41
i
Nicolas Fernandez Moreno
00:03:41 (Tr: 0:03:41)
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Pere Saltó Acedo
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Dylan Alvarado Fernández
00:03:53 (Tr: 0:03:53)

T. real: 00:03:53

T. oficial: 00:03:53

Inici real: 10:55:52

Hora meta: 10:59:45

Cat:MN1

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:55:52

Sexe:M

Ritme: 9:41 min/km

Club:

0:03:59
00:03:53
0:03:47
i
Arnau Seijo Garcia
00:03:47 (Tr: 0:03:47)
i
Pere Saltó Acedo
00:03:51 (Tr: 0:03:51)
i
Jan Cabanes Giménez
00:03:51 (Tr: 0:03:51)