Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Women Race El Corte Inglés

Homes (FC)

21 octubre 2018

5K Homes (FC)

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:20:21

T. oficial: 00:20:21

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 09:50:34

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club:

0:22:58
00:20:21
0:17:44
i
Jordi Pelaez Sanchez
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Enrique Blasco Benedito
00:21:52 (Tr: 0:21:44)
i
Fernando Montejano
00:22:07 (Tr: 0:22:03)
i
David Franch
00:22:54 (Tr: 0:22:32)
i
Laureano Salcedo Prieto
00:22:58 (Tr: 0:22:58)

T. real: 00:21:27

T. oficial: 00:21:27

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 09:51:40

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club:

0:22:58
00:21:27
0:19:57
i
Abel Ortega Carrasco
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Enrique Blasco Benedito
00:21:52 (Tr: 0:21:44)
i
Fernando Montejano
00:22:07 (Tr: 0:22:03)
i
David Franch
00:22:54 (Tr: 0:22:32)
i
Laureano Salcedo Prieto
00:22:58 (Tr: 0:22:58)

T. real: 00:21:44

T. oficial: 00:21:52

Inici real: 09:30:22

Hora meta: 09:52:05

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club:

0:23:24
00:21:52
0:20:21
i
Abel Ortega Carrasco
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Jordi Pelaez Sanchez
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Fernando Montejano
00:22:07 (Tr: 0:22:03)
i
David Franch
00:22:54 (Tr: 0:22:32)
i
Laureano Salcedo Prieto
00:22:58 (Tr: 0:22:58)

T. real: 00:22:03

T. oficial: 00:22:07

Inici real: 09:30:18

Hora meta: 09:52:20

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club:

0:23:53
00:22:07
0:20:21
i
Abel Ortega Carrasco
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Jordi Pelaez Sanchez
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Enrique Blasco Benedito
00:21:52 (Tr: 0:21:44)
i
Ruben Cerezo Sanchez
00:23:26 (Tr: 0:22:28)
i
David Franch
00:22:54 (Tr: 0:22:32)
i
Laureano Salcedo Prieto
00:22:58 (Tr: 0:22:58)

T. real: 00:22:28

T. oficial: 00:23:26

Inici real: 09:31:12

Hora meta: 09:53:39

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:25:25
00:23:26
0:21:27
i
Jordi Pelaez Sanchez
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Enrique Blasco Benedito
00:21:52 (Tr: 0:21:44)
i
Fernando Montejano
00:22:07 (Tr: 0:22:03)
i
David Franch
00:22:54 (Tr: 0:22:32)
i
Laureano Salcedo Prieto
00:22:58 (Tr: 0:22:58)
i
Iker Ortega Castro
00:24:09 (Tr: 0:24:09)
i
Juanjo Cervera Godoy
00:24:40 (Tr: 0:24:34)
i
Javier Montes Ramón
00:25:23 (Tr: 0:25:13)
i
David Fernandez Cano
00:25:21 (Tr: 0:25:18)

T. real: 00:22:32

T. oficial: 00:22:54

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:53:07

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club:

0:26:31
00:22:54
0:19:17
i
Abel Ortega Carrasco
00:20:21 (Tr: 0:20:21)
i
Jordi Pelaez Sanchez
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Enrique Blasco Benedito
00:21:52 (Tr: 0:21:44)
i
Fernando Montejano
00:22:07 (Tr: 0:22:03)
i
Ruben Cerezo Sanchez
00:23:26 (Tr: 0:22:28)
i
Laureano Salcedo Prieto
00:22:58 (Tr: 0:22:58)
i
Iker Ortega Castro
00:24:09 (Tr: 0:24:09)
i
Manuel Cases
00:26:31 (Tr: 0:24:28)
i
Juanjo Cervera Godoy
00:24:40 (Tr: 0:24:34)
i
Pol Admella
00:25:29 (Tr: 0:25:12)
i
Javier Montes Ramón
00:25:23 (Tr: 0:25:13)
i
Oriol Galinsoga Rey
00:25:46 (Tr: 0:25:16)
i
David Fernandez Cano
00:25:21 (Tr: 0:25:18)
i
Kevin Garcia Cuenca
00:25:27 (Tr: 0:25:18)

T. real: 00:22:58

T. oficial: 00:22:58

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 09:53:11

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:24:40
00:22:58
0:21:15
i
Jordi Pelaez Sanchez
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Enrique Blasco Benedito
00:21:52 (Tr: 0:21:44)
i
Fernando Montejano
00:22:07 (Tr: 0:22:03)
i
Ruben Cerezo Sanchez
00:23:26 (Tr: 0:22:28)
i
David Franch
00:22:54 (Tr: 0:22:32)
i
Iker Ortega Castro
00:24:09 (Tr: 0:24:09)
i
Juanjo Cervera Godoy
00:24:40 (Tr: 0:24:34)

T. real: 00:24:09

T. oficial: 00:24:09

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 09:54:22

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 4:50 min/km

Club:

0:25:29
00:24:09
0:22:49
i
Ruben Cerezo Sanchez
00:23:26 (Tr: 0:22:28)
i
David Franch
00:22:54 (Tr: 0:22:32)
i
Laureano Salcedo Prieto
00:22:58 (Tr: 0:22:58)
i
Juanjo Cervera Godoy
00:24:40 (Tr: 0:24:34)
i
Pol Admella
00:25:29 (Tr: 0:25:12)
i
Javier Montes Ramón
00:25:23 (Tr: 0:25:13)
i
David Fernandez Cano
00:25:21 (Tr: 0:25:18)
i
Kevin Garcia Cuenca
00:25:27 (Tr: 0:25:18)

T. real: 00:24:28

T. oficial: 00:26:31

Inici real: 09:32:17

Hora meta: 09:56:44

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 4:54 min/km

Club:

0:30:08
00:26:31
0:22:54
i
Ruben Cerezo Sanchez
00:23:26 (Tr: 0:22:28)
i
David Franch
00:22:54 (Tr: 0:22:32)
i
Laureano Salcedo Prieto
00:22:58 (Tr: 0:22:58)
i
Iker Ortega Castro
00:24:09 (Tr: 0:24:09)
i
Juanjo Cervera Godoy
00:24:40 (Tr: 0:24:34)
i
Pol Admella
00:25:29 (Tr: 0:25:12)
i
Javier Montes Ramón
00:25:23 (Tr: 0:25:13)
i
Oriol Galinsoga Rey
00:25:46 (Tr: 0:25:16)
i
David Fernandez Cano
00:25:21 (Tr: 0:25:18)
i
Kevin Garcia Cuenca
00:25:27 (Tr: 0:25:18)

T. real: 00:24:34

T. oficial: 00:24:40

Inici real: 09:30:19

Hora meta: 09:54:53

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 4:55 min/km

Club: barberÁ runners

0:26:22
00:24:40
0:22:58
i
Ruben Cerezo Sanchez
00:23:26 (Tr: 0:22:28)
i
Laureano Salcedo Prieto
00:22:58 (Tr: 0:22:58)
i
Iker Ortega Castro
00:24:09 (Tr: 0:24:09)
i
Pol Admella
00:25:29 (Tr: 0:25:12)
i
Javier Montes Ramón
00:25:23 (Tr: 0:25:13)
i
Oriol Galinsoga Rey
00:25:46 (Tr: 0:25:16)
i
David Fernandez Cano
00:25:21 (Tr: 0:25:18)
i
Kevin Garcia Cuenca
00:25:27 (Tr: 0:25:18)

T. real: 00:25:12

T. oficial: 00:25:29

Inici real: 09:30:30

Hora meta: 09:55:42

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club:

0:26:48
00:25:29
0:24:09
i
Iker Ortega Castro
00:24:09 (Tr: 0:24:09)
i
Manuel Cases
00:26:31 (Tr: 0:24:28)
i
Juanjo Cervera Godoy
00:24:40 (Tr: 0:24:34)
i
Javier Montes Ramón
00:25:23 (Tr: 0:25:13)
i
Oriol Galinsoga Rey
00:25:46 (Tr: 0:25:16)
i
David Fernandez Cano
00:25:21 (Tr: 0:25:18)
i
Kevin Garcia Cuenca
00:25:27 (Tr: 0:25:18)

T. real: 00:25:13

T. oficial: 00:25:23

Inici real: 09:30:24

Hora meta: 09:55:36

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 5:03 min/km

Club:

0:25:27
00:25:23
0:25:19
i
David Fernandez Cano
00:25:21 (Tr: 0:25:18)
i
Kevin Garcia Cuenca
00:25:27 (Tr: 0:25:18)

T. real: 00:25:16

T. oficial: 00:25:46

Inici real: 09:30:44

Hora meta: 09:55:59

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club:

0:26:52
00:25:46
0:24:40
i
Manuel Cases
00:26:31 (Tr: 0:24:28)
i
Juanjo Cervera Godoy
00:24:40 (Tr: 0:24:34)
i
Pol Admella
00:25:29 (Tr: 0:25:12)
i
Javier Montes Ramón
00:25:23 (Tr: 0:25:13)
i
David Fernandez Cano
00:25:21 (Tr: 0:25:18)
i
Kevin Garcia Cuenca
00:25:27 (Tr: 0:25:18)

T. real: 00:25:18

T. oficial: 00:25:21

Inici real: 09:30:17

Hora meta: 09:55:34

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club:

0:25:27
00:25:21
0:25:14
i
Javier Montes Ramón
00:25:23 (Tr: 0:25:13)
i
Kevin Garcia Cuenca
00:25:27 (Tr: 0:25:18)

T. real: 00:25:18

T. oficial: 00:25:27

Inici real: 09:30:23

Hora meta: 09:55:40

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:30:13

Sexe:M

Ritme: 5:04 min/km

Club:

0:25:32
00:25:27
0:25:23
i
Pol Admella
00:25:29 (Tr: 0:25:12)
i
Javier Montes Ramón
00:25:23 (Tr: 0:25:13)