Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Cursa del Gall - Sant Cugat

5K

31 desembre 2019
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:15:44

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:15:52

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:09 min/km

Club: runners espanyol

0:17:11
00:15:44
0:14:17
i
Miguel angel Balagué Rubio
00:15:55 (Tr: 0:15:55)
Francisco Castellano Torrico
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
i
Jose Garcia López
00:16:16 (Tr: 0:16:16)
Manuel Ochoa Fernandez
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
David Garcia Aranda
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Nano López Domínguez
00:17:11 (Tr: 0:17:11)

T. real: 00:15:55

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:16:03

Cat:VetM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:11 min/km

Club:

0:17:11
00:15:55
0:14:38
Josep Díaz Carretero
00:15:44 (Tr: 0:15:44)
Francisco Castellano Torrico
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
i
Jose Garcia López
00:16:16 (Tr: 0:16:16)
Manuel Ochoa Fernandez
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
David Garcia Aranda
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Nano López Domínguez
00:17:11 (Tr: 0:17:11)

T. real: 00:16:06

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:16:14

Cat:VetM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:14 min/km

Club:

0:17:11
00:16:06
0:15:00
Josep Díaz Carretero
00:15:44 (Tr: 0:15:44)
i
Miguel angel Balagué Rubio
00:15:55 (Tr: 0:15:55)
i
Jose Garcia López
00:16:16 (Tr: 0:16:16)
Manuel Ochoa Fernandez
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
David Garcia Aranda
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Nano López Domínguez
00:17:11 (Tr: 0:17:11)

T. real: 00:16:16

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:16:24

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club:

0:17:11
00:16:16
0:15:21
Josep Díaz Carretero
00:15:44 (Tr: 0:15:44)
i
Miguel angel Balagué Rubio
00:15:55 (Tr: 0:15:55)
Francisco Castellano Torrico
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
Manuel Ochoa Fernandez
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
David Garcia Aranda
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Nano López Domínguez
00:17:11 (Tr: 0:17:11)

T. real: 00:16:17

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:16:25

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club: cims cerdanyola

0:17:46
00:16:17
0:14:49
Josep Díaz Carretero
00:15:44 (Tr: 0:15:44)
i
Miguel angel Balagué Rubio
00:15:55 (Tr: 0:15:55)
Francisco Castellano Torrico
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
i
Jose Garcia López
00:16:16 (Tr: 0:16:16)
David Garcia Aranda
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Nano López Domínguez
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
i
Daniel Perales Cárdenas
00:17:46 (Tr: 0:17:46)

T. real: 00:16:35

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:16:43

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:19 min/km

Club:

0:17:53
00:16:35
0:15:16
Josep Díaz Carretero
00:15:44 (Tr: 0:15:44)
i
Miguel angel Balagué Rubio
00:15:55 (Tr: 0:15:55)
Francisco Castellano Torrico
00:16:06 (Tr: 0:16:06)
i
Jose Garcia López
00:16:16 (Tr: 0:16:16)
Manuel Ochoa Fernandez
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
i
Nano López Domínguez
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
i
Daniel Perales Cárdenas
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
Alex Armadàs Sabaté
00:17:53 (Tr: 0:17:53)

T. real: 00:17:11

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:17:19

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: club ultra sanabria by st

0:18:06
00:17:11
0:16:16
i
Jose Garcia López
00:16:16 (Tr: 0:16:16)
Manuel Ochoa Fernandez
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
David Garcia Aranda
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Daniel Perales Cárdenas
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
Alex Armadàs Sabaté
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Aleix Serra Viladrich
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
i
Miquel Morales Roldan
00:18:05 (Tr: 0:18:05)

T. real: 00:17:46

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:17:54

Cat:VetM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: club atletisme abrera

0:19:15
00:17:46
0:16:17
Manuel Ochoa Fernandez
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
David Garcia Aranda
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Nano López Domínguez
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
Alex Armadàs Sabaté
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Aleix Serra Viladrich
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
i
Miquel Morales Roldan
00:18:05 (Tr: 0:18:05)
Guillem Caldés Bou
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
Joan Sotos Santander
00:18:09 (Tr: 0:18:09)
i
Iñaki Uriz Albiol
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
Javier Sánchez Ramos
00:18:26 (Tr: 0:18:26)

T. real: 00:17:53

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:18:01

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club:

0:19:12
00:17:53
0:16:35
David Garcia Aranda
00:16:35 (Tr: 0:16:35)
i
Nano López Domínguez
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
i
Daniel Perales Cárdenas
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
i
Aleix Serra Viladrich
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
i
Miquel Morales Roldan
00:18:05 (Tr: 0:18:05)
Guillem Caldés Bou
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
Joan Sotos Santander
00:18:09 (Tr: 0:18:09)
i
Iñaki Uriz Albiol
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
Javier Sánchez Ramos
00:18:26 (Tr: 0:18:26)

T. real: 00:18:03

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:18:11

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: muntanyenc sant cugat

0:18:54
00:18:03
0:17:11
i
Nano López Domínguez
00:17:11 (Tr: 0:17:11)
i
Daniel Perales Cárdenas
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
Alex Armadàs Sabaté
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Miquel Morales Roldan
00:18:05 (Tr: 0:18:05)
Guillem Caldés Bou
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
Joan Sotos Santander
00:18:09 (Tr: 0:18:09)
i
Iñaki Uriz Albiol
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
Javier Sánchez Ramos
00:18:26 (Tr: 0:18:26)

T. real: 00:18:05

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:18:13

Cat:VetM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: at cerdanyola

0:18:24
00:18:05
0:17:46
i
Daniel Perales Cárdenas
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
Alex Armadàs Sabaté
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Aleix Serra Viladrich
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
Guillem Caldés Bou
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
Joan Sotos Santander
00:18:09 (Tr: 0:18:09)
i
Iñaki Uriz Albiol
00:18:20 (Tr: 0:18:20)

T. real: 00:18:07

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:18:15

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: werunteam

0:18:26
00:18:07
0:17:47
Alex Armadàs Sabaté
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Aleix Serra Viladrich
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
i
Miquel Morales Roldan
00:18:05 (Tr: 0:18:05)
Joan Sotos Santander
00:18:09 (Tr: 0:18:09)
i
Iñaki Uriz Albiol
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
Javier Sánchez Ramos
00:18:26 (Tr: 0:18:26)

T. real: 00:18:09

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:18:17

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: irunwithleiva

0:18:26
00:18:09
0:17:51
Alex Armadàs Sabaté
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Aleix Serra Viladrich
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
i
Miquel Morales Roldan
00:18:05 (Tr: 0:18:05)
Guillem Caldés Bou
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
i
Iñaki Uriz Albiol
00:18:20 (Tr: 0:18:20)
Javier Sánchez Ramos
00:18:26 (Tr: 0:18:26)

T. real: 00:18:20

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:18:28

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club:

0:18:34
00:18:20
0:18:05
i
Miquel Morales Roldan
00:18:05 (Tr: 0:18:05)
Guillem Caldés Bou
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
Joan Sotos Santander
00:18:09 (Tr: 0:18:09)
Javier Sánchez Ramos
00:18:26 (Tr: 0:18:26)

T. real: 00:18:26

Inici real: 18:00:08

Hora meta: 18:18:34

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:18:00:08

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: muntanyenc

0:18:46
00:18:26
0:18:07
Guillem Caldés Bou
00:18:07 (Tr: 0:18:07)
Joan Sotos Santander
00:18:09 (Tr: 0:18:09)
i
Iñaki Uriz Albiol
00:18:20 (Tr: 0:18:20)