L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
2675 | 2579 | 6187 |
i
|
Alejandro Fuentes Lopez | 0:59:32 (tr 0:50:03 ) | ||
T. real: 01:38:44 T. oficial: 01:48:13 Inici real: 11:10:15 Hora meta: 12:48:58 Cat:M1992 Pos. categoria: 21 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:41 min/km Club: team lopez k5: 0:25:22 Hora k5 : 11:35:37 Pos k5 : 3929 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 12:00:17 Pos k10 : 3542 X 387 posicions k15: 1:12:47 Hora k15 : 12:23:02 Pos k15 : 3060 X 482 posicions k20: 1:34:12 Hora k20 : 12:44:27 Pos k20 : 2746 X 314 posicions Meta: 1:38:44 Hora meta: 12:48:58 Pos meta : 2675 X 71 posicions
Split Times
1233757
1:57:34
01:48:13
1:38:53
Claudi Oliver Botaya
01:52:37 (Tr: 1:45:04)
Sonia Salas Vilchez
01:54:41 (Tr: 1:42:12)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
Xavi Torruella Escude
01:55:11 (Tr: 1:42:30)
i
Vicenç Filbà Vila
01:54:45 (Tr: 1:40:55)
Ramon Torregrosa
01:57:34 (Tr: 1:44:11)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Jusep Rifà Solsona
01:52:30 (Tr: 1:44:29)
Josep Munte Baldira
01:56:40 (Tr: 1:42:12)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
Marçal Sala Pladevall
01:57:29 (Tr: 1:43:37)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
i
Tomas Garcia Agudo
01:48:59 (Tr: 1:40:36)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
Maria Cardús Artigas
01:53:37 (Tr: 1:45:38)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
Juan Rodriguez Casado
01:48:56 (Tr: 1:41:15)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
Sito Cabeza Llano
01:49:10 (Tr: 1:41:23)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
José manuel Barbero Mateos De La Higuera
01:52:48 (Tr: 1:45:08)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
4088 | 3850 | 4641 | Claudi Oliver Botaya | 0:57:36 (tr 0:50:03 ) | |||
T. real: 01:45:04 T. oficial: 01:52:37 Inici real: 11:08:19 Hora meta: 12:53:22 Cat:M1962 Pos. categoria: 39 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:59 min/km Club: k5: 0:25:00 Hora k5 : 11:33:18 Pos k5 : 3581 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 11:58:21 Pos k10 : 3543 X 38 posicions k15: 1:15:16 Hora k15 : 12:23:34 Pos k15 : 3852 Y 309 posicions k20: 1:39:46 Hora k20 : 12:48:04 Pos k20 : 4034 Y 182 posicions Meta: 1:45:04 Hora meta: 12:53:22 Pos meta : 4088 Y 54 posicions
Split Times
652630
1:57:34
01:52:37
1:47:41
i
Alejandro Fuentes Lopez
01:48:13 (Tr: 1:38:44)
Sonia Salas Vilchez
01:54:41 (Tr: 1:42:12)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
Xavi Torruella Escude
01:55:11 (Tr: 1:42:30)
i
Vicenç Filbà Vila
01:54:45 (Tr: 1:40:55)
Ramon Torregrosa
01:57:34 (Tr: 1:44:11)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Jusep Rifà Solsona
01:52:30 (Tr: 1:44:29)
Josep Munte Baldira
01:56:40 (Tr: 1:42:12)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
Marçal Sala Pladevall
01:57:29 (Tr: 1:43:37)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
i
Tomas Garcia Agudo
01:48:59 (Tr: 1:40:36)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
Maria Cardús Artigas
01:53:37 (Tr: 1:45:38)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
Juan Rodriguez Casado
01:48:56 (Tr: 1:41:15)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
Sito Cabeza Llano
01:49:10 (Tr: 1:41:23)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
José manuel Barbero Mateos De La Higuera
01:52:48 (Tr: 1:45:08)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
3436 | 163 | 2188 | Sonia Salas Vilchez | 1:02:32 (tr 0:50:03 ) | |||
T. real: 01:42:12 T. oficial: 01:54:41 Inici real: 11:13:15 Hora meta: 12:55:26 Cat:F1973 Pos. categoria: 6 Inici cursa:11:00:45 Sexe:F Ritme: 4:51 min/km Club: pellison k5: 0:25:34 Hora k5 : 11:38:48 Pos k5 : 4114 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 12:03:17 Pos k10 : 3544 X 570 posicions k15: 1:13:48 Hora k15 : 12:27:02 Pos k15 : 3373 X 171 posicions k20: 1:37:04 Hora k20 : 12:50:18 Pos k20 : 3391 Y 18 posicions Meta: 1:42:12 Hora meta: 12:55:26 Pos meta : 3436 Y 45 posicions
Split Times
854040
2:01:10
01:54:41
1:48:13
i
Alejandro Fuentes Lopez
01:48:13 (Tr: 1:38:44)
Claudi Oliver Botaya
01:52:37 (Tr: 1:45:04)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
Xavi Torruella Escude
01:55:11 (Tr: 1:42:30)
i
Vicenç Filbà Vila
01:54:45 (Tr: 1:40:55)
Ramon Torregrosa
01:57:34 (Tr: 1:44:11)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Jusep Rifà Solsona
01:52:30 (Tr: 1:44:29)
Josep Munte Baldira
01:56:40 (Tr: 1:42:12)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
Marçal Sala Pladevall
01:57:29 (Tr: 1:43:37)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
i
Tomas Garcia Agudo
01:48:59 (Tr: 1:40:36)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
Maria Cardús Artigas
01:53:37 (Tr: 1:45:38)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
Juan Rodriguez Casado
01:48:56 (Tr: 1:41:15)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
Sito Cabeza Llano
01:49:10 (Tr: 1:41:23)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
José manuel Barbero Mateos De La Higuera
01:52:48 (Tr: 1:45:08)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
3995 | 3769 | 11333 |
i
|
Jordi Gatell Soler | 0:57:53 (tr 0:50:03 ) | ||
T. real: 01:44:44 T. oficial: 01:52:34 Inici real: 11:08:35 Hora meta: 12:53:19 Cat:M1978 Pos. categoria: 187 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:58 min/km Club: k5: 0:24:43 Hora k5 : 11:33:18 Pos k5 : 3331 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 11:58:38 Pos k10 : 3545 Y 214 posicions k15: 1:15:13 Hora k15 : 12:23:47 Pos k15 : 3832 Y 287 posicions k20: 1:39:25 Hora k20 : 12:48:00 Pos k20 : 3951 Y 119 posicions Meta: 1:44:44 Hora meta: 12:53:19 Pos meta : 3995 Y 44 posicions
Split Times
660330
1:57:34
01:52:34
1:47:34
i
Alejandro Fuentes Lopez
01:48:13 (Tr: 1:38:44)
Claudi Oliver Botaya
01:52:37 (Tr: 1:45:04)
Sonia Salas Vilchez
01:54:41 (Tr: 1:42:12)
Xavi Torruella Escude
01:55:11 (Tr: 1:42:30)
i
Vicenç Filbà Vila
01:54:45 (Tr: 1:40:55)
Ramon Torregrosa
01:57:34 (Tr: 1:44:11)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Jusep Rifà Solsona
01:52:30 (Tr: 1:44:29)
Josep Munte Baldira
01:56:40 (Tr: 1:42:12)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
Marçal Sala Pladevall
01:57:29 (Tr: 1:43:37)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
i
Tomas Garcia Agudo
01:48:59 (Tr: 1:40:36)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
Maria Cardús Artigas
01:53:37 (Tr: 1:45:38)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
Juan Rodriguez Casado
01:48:56 (Tr: 1:41:15)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
Sito Cabeza Llano
01:49:10 (Tr: 1:41:23)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
José manuel Barbero Mateos De La Higuera
01:52:48 (Tr: 1:45:08)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
3507 | 3336 | 2202 | Xavi Torruella Escude | 1:02:43 (tr 0:50:03 ) | |||
T. real: 01:42:30 T. oficial: 01:55:11 Inici real: 11:13:26 Hora meta: 12:55:56 Cat:M1974 Pos. categoria: 184 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club: k5: 0:25:25 Hora k5 : 11:38:50 Pos k5 : 3967 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 12:03:28 Pos k10 : 3546 X 421 posicions k15: 1:14:22 Hora k15 : 12:27:47 Pos k15 : 3563 Y 17 posicions k20: 1:37:30 Hora k20 : 12:50:55 Pos k20 : 3498 X 65 posicions Meta: 1:42:30 Hora meta: 12:55:56 Pos meta : 3507 Y 9 posicions
Split Times
1193280
2:04:13
01:55:11
1:46:08
i
Alejandro Fuentes Lopez
01:48:13 (Tr: 1:38:44)
Claudi Oliver Botaya
01:52:37 (Tr: 1:45:04)
Sonia Salas Vilchez
01:54:41 (Tr: 1:42:12)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
i
Vicenç Filbà Vila
01:54:45 (Tr: 1:40:55)
Ramon Torregrosa
01:57:34 (Tr: 1:44:11)
i
Nil oscar Lopez Crespo
02:04:13 (Tr: 1:51:56)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Jusep Rifà Solsona
01:52:30 (Tr: 1:44:29)
Josep Munte Baldira
01:56:40 (Tr: 1:42:12)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
Marçal Sala Pladevall
01:57:29 (Tr: 1:43:37)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
i
Tomas Garcia Agudo
01:48:59 (Tr: 1:40:36)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
Maria Cardús Artigas
01:53:37 (Tr: 1:45:38)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
Juan Rodriguez Casado
01:48:56 (Tr: 1:41:15)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
Sito Cabeza Llano
01:49:10 (Tr: 1:41:23)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
José manuel Barbero Mateos De La Higuera
01:52:48 (Tr: 1:45:08)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
3156 | 3028 | 3163 |
i
|
Vicenç Filbà Vila | 1:03:53 (tr 0:50:03 ) | ||
T. real: 01:40:55 T. oficial: 01:54:45 Inici real: 11:14:35 Hora meta: 12:55:30 Cat:M1970 Pos. categoria: 121 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:48 min/km Club: k5: 0:25:44 Hora k5 : 11:40:18 Pos k5 : 4271 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 12:04:38 Pos k10 : 3548 X 723 posicions k15: 1:13:34 Hora k15 : 12:28:09 Pos k15 : 3311 X 237 posicions k20: 1:36:22 Hora k20 : 12:50:57 Pos k20 : 3240 X 71 posicions Meta: 1:40:55 Hora meta: 12:55:30 Pos meta : 3156 X 84 posicions
Split Times
7810
1:54:49
01:54:45
1:54:41
Sonia Salas Vilchez
01:54:41 (Tr: 1:42:12) |
|||||||
3878 | 3666 | 8132 | Ramon Torregrosa | 1:03:26 (tr 0:50:03 ) | |||
T. real: 01:44:11 T. oficial: 01:57:34 Inici real: 11:14:08 Hora meta: 12:58:19 Cat:M1984 Pos. categoria: 93 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:57 min/km Club: k5: 0:24:41 Hora k5 : 11:38:48 Pos k5 : 3289 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 12:04:11 Pos k10 : 3547 Y 258 posicions k15: 1:14:58 Hora k15 : 12:29:06 Pos k15 : 3766 Y 219 posicions k20: 1:39:01 Hora k20 : 12:53:09 Pos k20 : 3862 Y 96 posicions Meta: 1:44:11 Hora meta: 12:58:19 Pos meta : 3878 Y 16 posicions
Split Times
660330
2:02:34
01:57:34
1:52:34
Claudi Oliver Botaya
01:52:37 (Tr: 1:45:04)
Sonia Salas Vilchez
01:54:41 (Tr: 1:42:12)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
Xavi Torruella Escude
01:55:11 (Tr: 1:42:30)
i
Vicenç Filbà Vila
01:54:45 (Tr: 1:40:55)
Josep Munte Baldira
01:56:40 (Tr: 1:42:12)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
Marçal Sala Pladevall
01:57:29 (Tr: 1:43:37)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
Maria Cardús Artigas
01:53:37 (Tr: 1:45:38)
i
José manuel Barbero Mateos De La Higuera
01:52:48 (Tr: 1:45:08) |
|||||||
5549 | 5057 | 6803 |
i
|
Nil oscar Lopez Crespo | 1:02:20 (tr 0:50:03 ) | ||
T. real: 01:51:56 T. oficial: 02:04:13 Inici real: 11:13:02 Hora meta: 13:04:58 Cat:M1985 Pos. categoria: 86 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 5:19 min/km Club: lopezclaveria.com k5: 0:24:04 Hora k5 : 11:37:05 Pos k5 : 2718 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 12:03:05 Pos k10 : 3549 Y 831 posicions k15: 1:16:51 Hora k15 : 12:29:53 Pos k15 : 4311 Y 762 posicions k20: 1:45:24 Hora k20 : 12:58:25 Pos k20 : 5317 Y 1006 posicions Meta: 1:51:56 Hora meta: 13:04:58 Pos meta : 5549 Y 232 posicions
Split Times
1193280
2:13:15
02:04:13
1:55:11
Xavi Torruella Escude
01:55:11 (Tr: 1:42:30)
Ramon Torregrosa
01:57:34 (Tr: 1:44:11)
Josep Munte Baldira
01:56:40 (Tr: 1:42:12)
Marçal Sala Pladevall
01:57:29 (Tr: 1:43:37) |
|||||||
3670 | 3485 | 1614 | Josep Vidal Bertolez | 0:58:02 (tr 0:50:03 ) | |||
T. real: 01:43:11 T. oficial: 01:51:10 Inici real: 11:08:44 Hora meta: 12:51:55 Cat:M1962 Pos. categoria: 33 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: k5: 0:25:08 Hora k5 : 11:33:52 Pos k5 : 3698 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 11:58:47 Pos k10 : 3550 X 148 posicions k15: 1:14:28 Hora k15 : 12:23:12 Pos k15 : 3609 Y 59 posicions k20: 1:38:03 Hora k20 : 12:46:46 Pos k20 : 3633 Y 24 posicions Meta: 1:43:11 Hora meta: 12:51:55 Pos meta : 3670 Y 37 posicions
Split Times
55990
1:51:35
01:51:10
1:50:44
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22) |
|||||||
3939 | 3722 | 6747 | Jusep Rifà Solsona | 0:58:04 (tr 0:50:03 ) | |||
T. real: 01:44:29 T. oficial: 01:52:30 Inici real: 11:08:47 Hora meta: 12:53:15 Cat:M1973 Pos. categoria: 167 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:58 min/km Club: sant pol quina hora és? k5: 0:25:04 Hora k5 : 11:33:50 Pos k5 : 3639 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 11:58:49 Pos k10 : 3551 X 88 posicions k15: 1:14:50 Hora k15 : 12:23:36 Pos k15 : 3723 Y 172 posicions k20: 1:39:10 Hora k20 : 12:47:56 Pos k20 : 3902 Y 179 posicions Meta: 1:44:29 Hora meta: 12:53:15 Pos meta : 3939 Y 37 posicions
Split Times
30470
1:52:44
01:52:30
1:52:16
Claudi Oliver Botaya
01:52:37 (Tr: 1:45:04)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49) |
|||||||
3434 | 3272 | 2530 | Josep Munte Baldira | 1:04:31 (tr 0:50:03 ) | |||
T. real: 01:42:12 T. oficial: 01:56:40 Inici real: 11:15:13 Hora meta: 12:57:25 Cat:M1963 Pos. categoria: 49 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: bunicus run club k5: 0:25:21 Hora k5 : 11:40:34 Pos k5 : 3908 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 12:05:16 Pos k10 : 3552 X 356 posicions k15: 1:13:57 Hora k15 : 12:29:10 Pos k15 : 3424 X 128 posicions k20: 1:37:13 Hora k20 : 12:52:25 Pos k20 : 3430 Y 6 posicions Meta: 1:42:12 Hora meta: 12:57:25 Pos meta : 3434 Y 4 posicions
Split Times
4400
1:56:42
01:56:40
1:56:38
|
|||||||
3701 | 3510 | 234 | Gabriel Bermejo Blanco | 0:58:16 (tr 0:50:03 ) | |||
T. real: 01:43:22 T. oficial: 01:51:35 Inici real: 11:08:58 Hora meta: 12:52:20 Cat:M1970 Pos. categoria: 140 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: red runners k5: 0:25:02 Hora k5 : 11:34:00 Pos k5 : 3615 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 11:59:01 Pos k10 : 3554 X 61 posicions k15: 1:14:20 Hora k15 : 12:23:18 Pos k15 : 3557 Y 3 posicions k20: 1:38:12 Hora k20 : 12:47:09 Pos k20 : 3672 Y 115 posicions Meta: 1:43:22 Hora meta: 12:52:20 Pos meta : 3701 Y 29 posicions
Split Times
55990
1:52:00
01:51:35
1:51:10
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22) |
|||||||
3779 | 3581 | 2192 | Jose maria Villar Gonzalez | 0:59:07 (tr 0:50:03 ) | |||
T. real: 01:43:41 T. oficial: 01:52:44 Inici real: 11:09:49 Hora meta: 12:53:29 Cat:M1976 Pos. categoria: 195 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club: born to run k5: 0:25:16 Hora k5 : 11:35:04 Pos k5 : 3806 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 11:59:52 Pos k10 : 3553 X 253 posicions k15: 1:14:34 Hora k15 : 12:24:23 Pos k15 : 3639 Y 86 posicions k20: 1:38:34 Hora k20 : 12:48:23 Pos k20 : 3775 Y 136 posicions Meta: 1:43:41 Hora meta: 12:53:29 Pos meta : 3779 Y 4 posicions
Split Times
625792
1:57:29
01:52:44
1:48:00
i
Alejandro Fuentes Lopez
01:48:13 (Tr: 1:38:44)
Claudi Oliver Botaya
01:52:37 (Tr: 1:45:04)
Sonia Salas Vilchez
01:54:41 (Tr: 1:42:12)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
Xavi Torruella Escude
01:55:11 (Tr: 1:42:30)
i
Vicenç Filbà Vila
01:54:45 (Tr: 1:40:55)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Jusep Rifà Solsona
01:52:30 (Tr: 1:44:29)
Josep Munte Baldira
01:56:40 (Tr: 1:42:12)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
Marçal Sala Pladevall
01:57:29 (Tr: 1:43:37)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
i
Tomas Garcia Agudo
01:48:59 (Tr: 1:40:36)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
Maria Cardús Artigas
01:53:37 (Tr: 1:45:38)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
Juan Rodriguez Casado
01:48:56 (Tr: 1:41:15)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
Sito Cabeza Llano
01:49:10 (Tr: 1:41:23)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
José manuel Barbero Mateos De La Higuera
01:52:48 (Tr: 1:45:08)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
3444 | 3280 | 7521 |
i
|
Lluís Sallent Costa | 0:59:10 (tr 0:50:03 ) | ||
T. real: 01:42:14 T. oficial: 01:51:21 Inici real: 11:09:53 Hora meta: 12:52:06 Cat:M1971 Pos. categoria: 139 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: cervesa terra centelles k5: 0:25:24 Hora k5 : 11:35:16 Pos k5 : 3954 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 11:59:55 Pos k10 : 3555 X 399 posicions k15: 1:14:24 Hora k15 : 12:24:16 Pos k15 : 3572 Y 17 posicions k20: 1:37:09 Hora k20 : 12:47:01 Pos k20 : 3411 X 161 posicions Meta: 1:42:14 Hora meta: 12:52:06 Pos meta : 3444 Y 33 posicions
Split Times
4400
1:51:23
01:51:21
1:51:19
|
|||||||
3320 | 3174 | 2404 |
i
|
Ismael Gerique Carrillo | 0:58:00 (tr 0:50:03 ) | ||
T. real: 01:41:40 T. oficial: 01:49:36 Inici real: 11:08:42 Hora meta: 12:50:21 Cat:M1974 Pos. categoria: 169 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:50 min/km Club: k5: 0:24:48 Hora k5 : 11:33:29 Pos k5 : 3393 - k10: 0:50:03 Hora k10 : 11:58:45 Pos k10 : 3556 Y 163 posicions k15: 1:13:49 Hora k15 : 12:22:30 Pos k15 : 3376 X 180 posicions k20: 1:36:49 Hora k20 : 12:45:31 Pos k20 : 3340 X 36 posicions Meta: 1:41:40 Hora meta: 12:50:21 Pos meta : 3320 X 20 posicions
Split Times
4400
1:49:38
01:49:36
1:49:34
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
3768 | 3571 | 9485 | Marçal Sala Pladevall | 1:03:55 (tr 0:50:04 ) | |||
T. real: 01:43:37 T. oficial: 01:57:29 Inici real: 11:14:37 Hora meta: 12:58:14 Cat:M1991 Pos. categoria: 26 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:55 min/km Club: k5: 0:25:30 Hora k5 : 11:40:06 Pos k5 : 4057 - k10: 0:50:04 Hora k10 : 12:04:40 Pos k10 : 3557 X 500 posicions k15: 1:13:43 Hora k15 : 12:28:20 Pos k15 : 3357 X 200 posicions k20: 1:38:08 Hora k20 : 12:52:44 Pos k20 : 3655 Y 298 posicions Meta: 1:43:37 Hora meta: 12:58:14 Pos meta : 3768 Y 113 posicions
Split Times
625792
2:02:13
01:57:29
1:52:44
Sonia Salas Vilchez
01:54:41 (Tr: 1:42:12)
Xavi Torruella Escude
01:55:11 (Tr: 1:42:30)
i
Vicenç Filbà Vila
01:54:45 (Tr: 1:40:55)
Ramon Torregrosa
01:57:34 (Tr: 1:44:11)
Josep Munte Baldira
01:56:40 (Tr: 1:42:12)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
Maria Cardús Artigas
01:53:37 (Tr: 1:45:38)
i
José manuel Barbero Mateos De La Higuera
01:52:48 (Tr: 1:45:08) |
|||||||
3281 | 3142 | 10271 |
i
|
Cesar Gonzalez Martinez | 0:58:36 (tr 0:50:04 ) | ||
T. real: 01:41:26 T. oficial: 01:49:59 Inici real: 11:09:18 Hora meta: 12:50:44 Cat:M1979 Pos. categoria: 151 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:49 min/km Club: k5: 0:25:23 Hora k5 : 11:34:41 Pos k5 : 3948 - k10: 0:50:04 Hora k10 : 11:59:21 Pos k10 : 3558 X 390 posicions k15: 1:14:00 Hora k15 : 12:23:18 Pos k15 : 3448 X 110 posicions k20: 1:36:20 Hora k20 : 12:45:38 Pos k20 : 3236 X 212 posicions Meta: 1:41:26 Hora meta: 12:50:44 Pos meta : 3281 Y 45 posicions
Split Times
341657
1:52:34
01:49:59
1:47:24
i
Alejandro Fuentes Lopez
01:48:13 (Tr: 1:38:44)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Jusep Rifà Solsona
01:52:30 (Tr: 1:44:29)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
i
Tomas Garcia Agudo
01:48:59 (Tr: 1:40:36)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
Juan Rodriguez Casado
01:48:56 (Tr: 1:41:15)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
Sito Cabeza Llano
01:49:10 (Tr: 1:41:23)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
3083 | 2961 | 6239 |
i
|
Tomas Garcia Agudo | 0:58:27 (tr 0:50:04 ) | ||
T. real: 01:40:36 T. oficial: 01:48:59 Inici real: 11:09:09 Hora meta: 12:49:44 Cat:M1976 Pos. categoria: 161 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:47 min/km Club: catacrac k5: 0:24:58 Hora k5 : 11:34:06 Pos k5 : 3557 - k10: 0:50:04 Hora k10 : 11:59:12 Pos k10 : 3559 Y 2 posicions k15: 1:13:43 Hora k15 : 12:22:52 Pos k15 : 3356 X 203 posicions k20: 1:35:46 Hora k20 : 12:44:55 Pos k20 : 3098 X 258 posicions Meta: 1:40:36 Hora meta: 12:49:44 Pos meta : 3083 X 15 posicions
Split Times
173580
1:50:18
01:48:59
1:47:41
i
Alejandro Fuentes Lopez
01:48:13 (Tr: 1:38:44)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
Juan Rodriguez Casado
01:48:56 (Tr: 1:41:15)
Sito Cabeza Llano
01:49:10 (Tr: 1:41:23)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
3274 | 3135 | 5338 | Héctor Martínez Ordoñez | 0:59:14 (tr 0:50:04 ) | |||
T. real: 01:41:25 T. oficial: 01:50:36 Inici real: 11:09:56 Hora meta: 12:51:21 Cat:M1983 Pos. categoria: 101 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:49 min/km Club: rios running les franqueses k5: 0:25:06 Hora k5 : 11:35:02 Pos k5 : 3673 - k10: 0:50:04 Hora k10 : 11:59:59 Pos k10 : 3560 X 113 posicions k15: 1:13:58 Hora k15 : 12:23:53 Pos k15 : 3435 X 125 posicions k20: 1:36:28 Hora k20 : 12:46:24 Pos k20 : 3266 X 169 posicions Meta: 1:41:25 Hora meta: 12:51:21 Pos meta : 3274 Y 8 posicions
Split Times
397430
1:53:37
01:50:36
1:47:35
i
Alejandro Fuentes Lopez
01:48:13 (Tr: 1:38:44)
Claudi Oliver Botaya
01:52:37 (Tr: 1:45:04)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Jusep Rifà Solsona
01:52:30 (Tr: 1:44:29)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
i
Tomas Garcia Agudo
01:48:59 (Tr: 1:40:36)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
Maria Cardús Artigas
01:53:37 (Tr: 1:45:38)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
Juan Rodriguez Casado
01:48:56 (Tr: 1:41:15)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
Sito Cabeza Llano
01:49:10 (Tr: 1:41:23)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
José manuel Barbero Mateos De La Higuera
01:52:48 (Tr: 1:45:08)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
4006 | 3777 | 7622 |
i
|
Carles Corzo Rifa | 0:57:53 (tr 0:50:04 ) | ||
T. real: 01:44:46 T. oficial: 01:52:34 Inici real: 11:08:34 Hora meta: 12:53:19 Cat:M1975 Pos. categoria: 197 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:58 min/km Club: cep k5: 0:24:44 Hora k5 : 11:33:18 Pos k5 : 3341 - k10: 0:50:04 Hora k10 : 11:58:38 Pos k10 : 3561 Y 220 posicions k15: 1:15:14 Hora k15 : 12:23:48 Pos k15 : 3838 Y 277 posicions k20: 1:39:27 Hora k20 : 12:48:01 Pos k20 : 3962 Y 124 posicions Meta: 1:44:46 Hora meta: 12:53:19 Pos meta : 4006 Y 44 posicions
Split Times
341657
1:55:09
01:52:34
1:49:59
Claudi Oliver Botaya
01:52:37 (Tr: 1:45:04)
Sonia Salas Vilchez
01:54:41 (Tr: 1:42:12)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
i
Vicenç Filbà Vila
01:54:45 (Tr: 1:40:55)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Jusep Rifà Solsona
01:52:30 (Tr: 1:44:29)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
Maria Cardús Artigas
01:53:37 (Tr: 1:45:38)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
José manuel Barbero Mateos De La Higuera
01:52:48 (Tr: 1:45:08) |
|||||||
3535 | 3360 | 4745 |
i
|
Joan Salvanyà Turón | 0:57:44 (tr 0:50:04 ) | ||
T. real: 01:42:38 T. oficial: 01:50:18 Inici real: 11:08:26 Hora meta: 12:51:03 Cat:M1954 Pos. categoria: 5 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club: club atl. sant celoni k5: 0:25:07 Hora k5 : 11:33:32 Pos k5 : 3682 - k10: 0:50:04 Hora k10 : 11:58:29 Pos k10 : 3562 X 120 posicions k15: 1:14:27 Hora k15 : 12:22:53 Pos k15 : 3603 Y 41 posicions k20: 1:37:38 Hora k20 : 12:46:03 Pos k20 : 3531 X 72 posicions Meta: 1:42:38 Hora meta: 12:51:03 Pos meta : 3535 Y 4 posicions
Split Times
173580
1:51:37
01:50:18
1:48:59
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
i
Tomas Garcia Agudo
01:48:59 (Tr: 1:40:36)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
Sito Cabeza Llano
01:49:10 (Tr: 1:41:23)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
4212 | 257 | 2016 | Maria Cardús Artigas | 0:58:03 (tr 0:50:05 ) | |||
T. real: 01:45:38 T. oficial: 01:53:37 Inici real: 11:08:44 Hora meta: 12:54:22 Cat:F1972 Pos. categoria: 11 Inici cursa:11:00:45 Sexe:F Ritme: 5:01 min/km Club: runners csm k5: 0:24:35 Hora k5 : 11:33:18 Pos k5 : 3191 - k10: 0:50:05 Hora k10 : 11:58:48 Pos k10 : 3563 Y 372 posicions k15: 1:15:38 Hora k15 : 12:24:21 Pos k15 : 3958 Y 395 posicions k20: 1:40:17 Hora k20 : 12:49:00 Pos k20 : 4163 Y 205 posicions Meta: 1:45:38 Hora meta: 12:54:22 Pos meta : 4212 Y 49 posicions
Split Times
397430
1:56:37
01:53:37
1:50:36
Claudi Oliver Botaya
01:52:37 (Tr: 1:45:04)
Sonia Salas Vilchez
01:54:41 (Tr: 1:42:12)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
Xavi Torruella Escude
01:55:11 (Tr: 1:42:30)
i
Vicenç Filbà Vila
01:54:45 (Tr: 1:40:55)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Jusep Rifà Solsona
01:52:30 (Tr: 1:44:29)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
José manuel Barbero Mateos De La Higuera
01:52:48 (Tr: 1:45:08) |
|||||||
3704 | 3512 | 5040 |
i
|
Marcel Galobart I Argemí | 0:58:39 (tr 0:50:05 ) | ||
T. real: 01:43:22 T. oficial: 01:51:56 Inici real: 11:09:19 Hora meta: 12:52:41 Cat:M1979 Pos. categoria: 165 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:54 min/km Club: runçaners santa eulàlia de ronçana k5: 0:24:58 Hora k5 : 11:34:17 Pos k5 : 3563 - k10: 0:50:05 Hora k10 : 11:59:24 Pos k10 : 3564 Y 1 posició k15: 1:14:33 Hora k15 : 12:23:52 Pos k15 : 3631 Y 67 posicions k20: 1:38:10 Hora k20 : 12:47:29 Pos k20 : 3663 Y 32 posicions Meta: 1:43:22 Hora meta: 12:52:41 Pos meta : 3704 Y 41 posicions
Split Times
4400
1:51:58
01:51:56
1:51:54
|
|||||||
3241 | 3105 | 9192 | Juan Rodriguez Casado | 0:57:46 (tr 0:50:05 ) | |||
T. real: 01:41:15 T. oficial: 01:48:56 Inici real: 11:08:26 Hora meta: 12:49:41 Cat:M1964 Pos. categoria: 53 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:48 min/km Club: corre8'30 k5: 0:24:51 Hora k5 : 11:33:17 Pos k5 : 3457 - k10: 0:50:05 Hora k10 : 11:58:31 Pos k10 : 3565 Y 108 posicions k15: 1:14:26 Hora k15 : 12:22:52 Pos k15 : 3596 Y 31 posicions k20: 1:36:44 Hora k20 : 12:45:10 Pos k20 : 3323 X 273 posicions Meta: 1:41:15 Hora meta: 12:49:41 Pos meta : 3241 X 82 posicions
Split Times
462112
1:52:26
01:48:56
1:45:26
i
Alejandro Fuentes Lopez
01:48:13 (Tr: 1:38:44)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
i
Tomas Garcia Agudo
01:48:59 (Tr: 1:40:36)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
Sito Cabeza Llano
01:49:10 (Tr: 1:41:23)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
3237 | 3102 | 6562 | Luis Jurado Herrera | 0:59:22 (tr 0:50:05 ) | |||
T. real: 01:41:14 T. oficial: 01:50:32 Inici real: 11:10:03 Hora meta: 12:51:17 Cat:M1970 Pos. categoria: 122 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:48 min/km Club: k5: 0:25:27 Hora k5 : 11:35:30 Pos k5 : 4007 - k10: 0:50:05 Hora k10 : 12:00:07 Pos k10 : 3566 X 441 posicions k15: 1:13:37 Hora k15 : 12:23:40 Pos k15 : 3330 X 236 posicions k20: 1:36:16 Hora k20 : 12:46:19 Pos k20 : 3221 X 109 posicions Meta: 1:41:14 Hora meta: 12:51:17 Pos meta : 3237 Y 16 posicions
Split Times
27392
1:50:44
01:50:32
1:50:19
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22) |
|||||||
3267 | 3129 | 235 | Sito Cabeza Llano | 0:57:52 (tr 0:50:06 ) | |||
T. real: 01:41:23 T. oficial: 01:49:10 Inici real: 11:08:32 Hora meta: 12:49:55 Cat:M1968 Pos. categoria: 105 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:49 min/km Club: cross zircuit k5: 0:24:49 Hora k5 : 11:33:20 Pos k5 : 3421 - k10: 0:50:06 Hora k10 : 11:58:37 Pos k10 : 3567 Y 146 posicions k15: 1:13:53 Hora k15 : 12:22:24 Pos k15 : 3402 X 165 posicions k20: 1:36:40 Hora k20 : 12:45:11 Pos k20 : 3306 X 96 posicions Meta: 1:41:23 Hora meta: 12:49:55 Pos meta : 3267 X 39 posicions
Split Times
480922
1:52:48
01:49:10
1:45:31
i
Alejandro Fuentes Lopez
01:48:13 (Tr: 1:38:44)
Claudi Oliver Botaya
01:52:37 (Tr: 1:45:04)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Jusep Rifà Solsona
01:52:30 (Tr: 1:44:29)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
i
Tomas Garcia Agudo
01:48:59 (Tr: 1:40:36)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
Juan Rodriguez Casado
01:48:56 (Tr: 1:41:15)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
José manuel Barbero Mateos De La Higuera
01:52:48 (Tr: 1:45:08)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
3807 | 3604 | 8604 |
i
|
Joan Parareda Mercader | 0:58:43 (tr 0:50:06 ) | ||
T. real: 01:43:49 T. oficial: 01:52:26 Inici real: 11:09:22 Hora meta: 12:53:11 Cat:M1971 Pos. categoria: 153 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:56 min/km Club: k5: 0:25:02 Hora k5 : 11:34:24 Pos k5 : 3607 - k10: 0:50:06 Hora k10 : 11:59:28 Pos k10 : 3568 X 39 posicions k15: 1:14:40 Hora k15 : 12:24:02 Pos k15 : 3670 Y 102 posicions k20: 1:38:37 Hora k20 : 12:47:59 Pos k20 : 3786 Y 116 posicions Meta: 1:43:49 Hora meta: 12:53:11 Pos meta : 3807 Y 21 posicions
Split Times
462112
1:55:56
01:52:26
1:48:56
Claudi Oliver Botaya
01:52:37 (Tr: 1:45:04)
Sonia Salas Vilchez
01:54:41 (Tr: 1:42:12)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
Xavi Torruella Escude
01:55:11 (Tr: 1:42:30)
i
Vicenç Filbà Vila
01:54:45 (Tr: 1:40:55)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Jusep Rifà Solsona
01:52:30 (Tr: 1:44:29)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
i
Tomas Garcia Agudo
01:48:59 (Tr: 1:40:36)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
Maria Cardús Artigas
01:53:37 (Tr: 1:45:38)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
Juan Rodriguez Casado
01:48:56 (Tr: 1:41:15)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
Sito Cabeza Llano
01:49:10 (Tr: 1:41:23)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
José manuel Barbero Mateos De La Higuera
01:52:48 (Tr: 1:45:08)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
3470 | 3303 | 2006 |
i
|
Jose Araez Martinez | 0:58:28 (tr 0:50:06 ) | ||
T. real: 01:42:22 T. oficial: 01:50:44 Inici real: 11:09:08 Hora meta: 12:51:29 Cat:M1972 Pos. categoria: 159 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:52 min/km Club: k5: 0:25:18 Hora k5 : 11:34:26 Pos k5 : 3849 - k10: 0:50:06 Hora k10 : 11:59:13 Pos k10 : 3569 X 280 posicions k15: 1:13:59 Hora k15 : 12:23:07 Pos k15 : 3443 X 126 posicions k20: 1:37:05 Hora k20 : 12:46:13 Pos k20 : 3396 X 47 posicions Meta: 1:42:22 Hora meta: 12:51:29 Pos meta : 3470 Y 74 posicions
Split Times
27392
1:50:57
01:50:44
1:50:32
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14) |
|||||||
4098 | 3858 | 3886 |
i
|
José manuel Barbero Mateos De La Higuera | 0:57:46 (tr 0:50:06 ) | ||
T. real: 01:45:08 T. oficial: 01:52:48 Inici real: 11:08:26 Hora meta: 12:53:33 Cat:M1971 Pos. categoria: 162 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:59 min/km Club: k5: 0:24:52 Hora k5 : 11:33:17 Pos k5 : 3464 - k10: 0:50:06 Hora k10 : 11:58:31 Pos k10 : 3570 Y 106 posicions k15: 1:15:05 Hora k15 : 12:23:30 Pos k15 : 3795 Y 225 posicions k20: 1:39:35 Hora k20 : 12:48:01 Pos k20 : 3986 Y 191 posicions Meta: 1:45:08 Hora meta: 12:53:33 Pos meta : 4098 Y 112 posicions
Split Times
480922
1:56:27
01:52:48
1:49:10
Claudi Oliver Botaya
01:52:37 (Tr: 1:45:04)
Sonia Salas Vilchez
01:54:41 (Tr: 1:42:12)
i
Jordi Gatell Soler
01:52:34 (Tr: 1:44:44)
Xavi Torruella Escude
01:55:11 (Tr: 1:42:30)
i
Vicenç Filbà Vila
01:54:45 (Tr: 1:40:55)
Josep Vidal Bertolez
01:51:10 (Tr: 1:43:11)
Jusep Rifà Solsona
01:52:30 (Tr: 1:44:29)
Gabriel Bermejo Blanco
01:51:35 (Tr: 1:43:22)
Jose maria Villar Gonzalez
01:52:44 (Tr: 1:43:41)
i
Lluís Sallent Costa
01:51:21 (Tr: 1:42:14)
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40)
i
Cesar Gonzalez Martinez
01:49:59 (Tr: 1:41:26)
Héctor Martínez Ordoñez
01:50:36 (Tr: 1:41:25)
i
Carles Corzo Rifa
01:52:34 (Tr: 1:44:46)
i
Joan Salvanyà Turón
01:50:18 (Tr: 1:42:38)
Maria Cardús Artigas
01:53:37 (Tr: 1:45:38)
i
Marcel Galobart I Argemí
01:51:56 (Tr: 1:43:22)
Luis Jurado Herrera
01:50:32 (Tr: 1:41:14)
Sito Cabeza Llano
01:49:10 (Tr: 1:41:23)
i
Joan Parareda Mercader
01:52:26 (Tr: 1:43:49)
i
Jose Araez Martinez
01:50:44 (Tr: 1:42:22)
i
Pep Riera Piferrer
01:49:36 (Tr: 1:42:09) |
|||||||
3420 | 3258 | 3691 |
i
|
Pep Riera Piferrer | 0:57:33 (tr 0:50:06 ) | ||
T. real: 01:42:09 T. oficial: 01:49:36 Inici real: 11:08:13 Hora meta: 12:50:21 Cat:M1961 Pos. categoria: 28 Inici cursa:11:00:45 Sexe:M Ritme: 4:51 min/km Club: k5: 0:25:14 Hora k5 : 11:33:26 Pos k5 : 3782 - k10: 0:50:06 Hora k10 : 11:58:18 Pos k10 : 3571 X 211 posicions k15: 1:14:27 Hora k15 : 12:22:39 Pos k15 : 3602 Y 31 posicions k20: 1:37:29 Hora k20 : 12:45:41 Pos k20 : 3496 X 106 posicions Meta: 1:42:09 Hora meta: 12:50:21 Pos meta : 3420 X 76 posicions
Split Times
4400
1:49:38
01:49:36
1:49:34
i
Ismael Gerique Carrillo
01:49:36 (Tr: 1:41:40) |
|||||||