Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

36a Pujada i Baixada a Guanta

6K

04 desembre 2022

12,3K 6K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:21:05

T. oficial: 00:21:05

Inici real: 10:32:38

Hora meta: 10:53:42

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: canb

0:23:24
00:21:05
0:18:45
David Crivillers Galobardas
00:21:32 (Tr: 0:21:31)
i
Miguel Fresneda
00:22:26 (Tr: 0:22:24)
Jose Pereira Ruiz
00:22:37 (Tr: 0:22:37)
i
Jaume Godall Roca
00:23:20 (Tr: 0:23:13)
Marc Crivillers Galobardas
00:23:24 (Tr: 0:23:23)
i
Biel Crivillers Cayuela
00:23:24 (Tr: 0:23:24)

T. real: 00:21:31

T. oficial: 00:21:32

Inici real: 10:32:38

Hora meta: 10:54:09

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 3:36 min/km

Club:

0:23:24
00:21:32
0:19:39
i
El edrissi Reyahi Youssef
00:21:05 (Tr: 0:21:05)
i
Miguel Fresneda
00:22:26 (Tr: 0:22:24)
Jose Pereira Ruiz
00:22:37 (Tr: 0:22:37)
i
Jaume Godall Roca
00:23:20 (Tr: 0:23:13)
Marc Crivillers Galobardas
00:23:24 (Tr: 0:23:23)
i
Biel Crivillers Cayuela
00:23:24 (Tr: 0:23:24)

T. real: 00:22:24

T. oficial: 00:22:26

Inici real: 10:32:39

Hora meta: 10:55:03

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: club natació sabadell

0:23:47
00:22:26
0:21:05
i
El edrissi Reyahi Youssef
00:21:05 (Tr: 0:21:05)
David Crivillers Galobardas
00:21:32 (Tr: 0:21:31)
Jose Pereira Ruiz
00:22:37 (Tr: 0:22:37)
i
Jaume Godall Roca
00:23:20 (Tr: 0:23:13)
Marc Crivillers Galobardas
00:23:24 (Tr: 0:23:23)
i
Biel Crivillers Cayuela
00:23:24 (Tr: 0:23:24)

T. real: 00:22:37

T. oficial: 00:22:37

Inici real: 10:32:37

Hora meta: 10:55:14

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: bs runners

0:24:10
00:22:37
0:21:05
i
El edrissi Reyahi Youssef
00:21:05 (Tr: 0:21:05)
David Crivillers Galobardas
00:21:32 (Tr: 0:21:31)
i
Miguel Fresneda
00:22:26 (Tr: 0:22:24)
i
Jaume Godall Roca
00:23:20 (Tr: 0:23:13)
Marc Crivillers Galobardas
00:23:24 (Tr: 0:23:23)
i
Biel Crivillers Cayuela
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Dmytro Rasnovsky
00:23:53 (Tr: 0:23:45)

T. real: 00:23:13

T. oficial: 00:23:20

Inici real: 10:32:45

Hora meta: 10:55:57

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: mel i kira

0:25:09
00:23:20
0:21:32
David Crivillers Galobardas
00:21:32 (Tr: 0:21:31)
i
Miguel Fresneda
00:22:26 (Tr: 0:22:24)
Jose Pereira Ruiz
00:22:37 (Tr: 0:22:37)
Marc Crivillers Galobardas
00:23:24 (Tr: 0:23:23)
i
Biel Crivillers Cayuela
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Dmytro Rasnovsky
00:23:53 (Tr: 0:23:45)
Toni Serrano Villalba
00:24:43 (Tr: 0:24:42)

T. real: 00:23:23

T. oficial: 00:23:24

Inici real: 10:32:38

Hora meta: 10:56:01

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

0:24:43
00:23:24
0:22:05
i
Miguel Fresneda
00:22:26 (Tr: 0:22:24)
Jose Pereira Ruiz
00:22:37 (Tr: 0:22:37)
i
Jaume Godall Roca
00:23:20 (Tr: 0:23:13)
i
Biel Crivillers Cayuela
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Dmytro Rasnovsky
00:23:53 (Tr: 0:23:45)
Toni Serrano Villalba
00:24:43 (Tr: 0:24:42)

T. real: 00:23:24

T. oficial: 00:23:24

Inici real: 10:32:38

Hora meta: 10:56:01

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

0:25:17
00:23:24
0:21:32
i
Miguel Fresneda
00:22:26 (Tr: 0:22:24)
Jose Pereira Ruiz
00:22:37 (Tr: 0:22:37)
i
Jaume Godall Roca
00:23:20 (Tr: 0:23:13)
Marc Crivillers Galobardas
00:23:24 (Tr: 0:23:23)
i
Dmytro Rasnovsky
00:23:53 (Tr: 0:23:45)
Toni Serrano Villalba
00:24:43 (Tr: 0:24:42)
i
Oriol Miralles
00:25:17 (Tr: 0:24:56)

T. real: 00:23:45

T. oficial: 00:23:53

Inici real: 10:32:45

Hora meta: 10:56:30

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:25:45
00:23:53
0:22:01
i
Miguel Fresneda
00:22:26 (Tr: 0:22:24)
Jose Pereira Ruiz
00:22:37 (Tr: 0:22:37)
i
Jaume Godall Roca
00:23:20 (Tr: 0:23:13)
Marc Crivillers Galobardas
00:23:24 (Tr: 0:23:23)
i
Biel Crivillers Cayuela
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
Toni Serrano Villalba
00:24:43 (Tr: 0:24:42)
i
Oriol Miralles
00:25:17 (Tr: 0:24:56)
i
Pau Delgado Esteve
00:25:45 (Tr: 0:25:32)

T. real: 00:24:42

T. oficial: 00:24:43

Inici real: 10:32:39

Hora meta: 10:57:20

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club: team torrejón

0:26:02
00:24:43
0:23:24
Marc Crivillers Galobardas
00:23:24 (Tr: 0:23:23)
i
Biel Crivillers Cayuela
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Dmytro Rasnovsky
00:23:53 (Tr: 0:23:45)
i
Oriol Miralles
00:25:17 (Tr: 0:24:56)
i
Pau Delgado Esteve
00:25:45 (Tr: 0:25:32)
i
Albert Delgado Guiu
00:25:45 (Tr: 0:25:33)

T. real: 00:24:56

T. oficial: 00:25:17

Inici real: 10:32:58

Hora meta: 10:57:54

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:10 min/km

Club: biketraining

0:27:09
00:25:17
0:23:24
i
Biel Crivillers Cayuela
00:23:24 (Tr: 0:23:24)
i
Dmytro Rasnovsky
00:23:53 (Tr: 0:23:45)
Toni Serrano Villalba
00:24:43 (Tr: 0:24:42)
i
Pau Delgado Esteve
00:25:45 (Tr: 0:25:32)
i
Albert Delgado Guiu
00:25:45 (Tr: 0:25:33)
i
Sergi Figueres Moret
00:26:34 (Tr: 0:26:23)
i
Joan Nomdedeu Aragay
00:27:01 (Tr: 0:26:56)
Jaume Maillo Pascual
00:27:03 (Tr: 0:26:35)

T. real: 00:25:32

T. oficial: 00:25:45

Inici real: 10:32:50

Hora meta: 10:58:22

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: la guineu

0:27:37
00:25:45
0:23:53
i
Dmytro Rasnovsky
00:23:53 (Tr: 0:23:45)
Toni Serrano Villalba
00:24:43 (Tr: 0:24:42)
i
Oriol Miralles
00:25:17 (Tr: 0:24:56)
i
Albert Delgado Guiu
00:25:45 (Tr: 0:25:33)
i
Sergi Figueres Moret
00:26:34 (Tr: 0:26:23)
i
Joan Nomdedeu Aragay
00:27:01 (Tr: 0:26:56)
Jaume Maillo Pascual
00:27:03 (Tr: 0:26:35)
Raúl Valledor
00:27:16 (Tr: 0:27:06)

T. real: 00:25:33

T. oficial: 00:25:45

Inici real: 10:32:49

Hora meta: 10:58:22

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: la guineu

0:27:03
00:25:45
0:24:27
Toni Serrano Villalba
00:24:43 (Tr: 0:24:42)
i
Oriol Miralles
00:25:17 (Tr: 0:24:56)
i
Pau Delgado Esteve
00:25:45 (Tr: 0:25:32)
i
Sergi Figueres Moret
00:26:34 (Tr: 0:26:23)
i
Joan Nomdedeu Aragay
00:27:01 (Tr: 0:26:56)
Jaume Maillo Pascual
00:27:03 (Tr: 0:26:35)

T. real: 00:26:23

T. oficial: 00:26:34

Inici real: 10:32:49

Hora meta: 10:59:11

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:24 min/km

Club: estampa'l f.c.

0:27:51
00:26:34
0:25:17
i
Oriol Miralles
00:25:17 (Tr: 0:24:56)
i
Pau Delgado Esteve
00:25:45 (Tr: 0:25:32)
i
Albert Delgado Guiu
00:25:45 (Tr: 0:25:33)
i
Joan Nomdedeu Aragay
00:27:01 (Tr: 0:26:56)
Jaume Maillo Pascual
00:27:03 (Tr: 0:26:35)
Raúl Valledor
00:27:16 (Tr: 0:27:06)
i
Manel Ibañez Cusido
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
Adria Alonso Marti
00:27:49 (Tr: 0:27:36)

T. real: 00:26:56

T. oficial: 00:27:01

Inici real: 10:32:43

Hora meta: 10:59:38

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: club atlétic calderí

0:28:17
00:27:01
0:25:45
i
Pau Delgado Esteve
00:25:45 (Tr: 0:25:32)
i
Albert Delgado Guiu
00:25:45 (Tr: 0:25:33)
i
Sergi Figueres Moret
00:26:34 (Tr: 0:26:23)
Jaume Maillo Pascual
00:27:03 (Tr: 0:26:35)
Raúl Valledor
00:27:16 (Tr: 0:27:06)
i
Manel Ibañez Cusido
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
Adria Alonso Marti
00:27:49 (Tr: 0:27:36)

T. real: 00:26:35

T. oficial: 00:27:03

Inici real: 10:33:05

Hora meta: 10:59:40

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club:

0:28:20
00:27:03
0:25:45
i
Albert Delgado Guiu
00:25:45 (Tr: 0:25:33)
i
Sergi Figueres Moret
00:26:34 (Tr: 0:26:23)
i
Joan Nomdedeu Aragay
00:27:01 (Tr: 0:26:56)
Raúl Valledor
00:27:16 (Tr: 0:27:06)
i
Manel Ibañez Cusido
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
Adria Alonso Marti
00:27:49 (Tr: 0:27:36)

T. real: 00:27:06

T. oficial: 00:27:16

Inici real: 10:32:47

Hora meta: 10:59:53

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club:

0:28:30
00:27:16
0:26:02
i
Sergi Figueres Moret
00:26:34 (Tr: 0:26:23)
i
Joan Nomdedeu Aragay
00:27:01 (Tr: 0:26:56)
Jaume Maillo Pascual
00:27:03 (Tr: 0:26:35)
i
Manel Ibañez Cusido
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
Adria Alonso Marti
00:27:49 (Tr: 0:27:36)
Genís Carrillo Garcia
00:28:30 (Tr: 0:28:22)

T. real: 00:27:40

T. oficial: 00:27:46

Inici real: 10:32:43

Hora meta: 11:00:23

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:37 min/km

Club: trail ues sabadell

0:28:43
00:27:46
0:26:50
i
Joan Nomdedeu Aragay
00:27:01 (Tr: 0:26:56)
Jaume Maillo Pascual
00:27:03 (Tr: 0:26:35)
Raúl Valledor
00:27:16 (Tr: 0:27:06)
Adria Alonso Marti
00:27:49 (Tr: 0:27:36)
Genís Carrillo Garcia
00:28:30 (Tr: 0:28:22)
Jaime Taipe
00:28:43 (Tr: 0:28:38)

T. real: 00:27:36

T. oficial: 00:27:49

Inici real: 10:32:50

Hora meta: 11:00:26

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:36 min/km

Club:

0:28:54
00:27:49
0:26:44
i
Joan Nomdedeu Aragay
00:27:01 (Tr: 0:26:56)
Jaume Maillo Pascual
00:27:03 (Tr: 0:26:35)
Raúl Valledor
00:27:16 (Tr: 0:27:06)
i
Manel Ibañez Cusido
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
Genís Carrillo Garcia
00:28:30 (Tr: 0:28:22)
Jaime Taipe
00:28:43 (Tr: 0:28:38)
i
Alexandru Oprisiu
00:28:54 (Tr: 0:28:36)

T. real: 00:28:22

T. oficial: 00:28:30

Inici real: 10:32:45

Hora meta: 11:01:07

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club: runners calimocho

0:29:44
00:28:30
0:27:16
Raúl Valledor
00:27:16 (Tr: 0:27:06)
i
Manel Ibañez Cusido
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
Adria Alonso Marti
00:27:49 (Tr: 0:27:36)
Jaime Taipe
00:28:43 (Tr: 0:28:38)
i
Alexandru Oprisiu
00:28:54 (Tr: 0:28:36)
Omar Garcia
00:28:59 (Tr: 0:28:52)
i
Lucas Lugo Ruiz
00:29:13 (Tr: 0:28:53)
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:29:28 (Tr: 0:28:54)

T. real: 00:28:38

T. oficial: 00:28:43

Inici real: 10:32:43

Hora meta: 11:01:20

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club: la sansi

0:29:39
00:28:43
0:27:46
i
Manel Ibañez Cusido
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
Adria Alonso Marti
00:27:49 (Tr: 0:27:36)
Genís Carrillo Garcia
00:28:30 (Tr: 0:28:22)
i
Alexandru Oprisiu
00:28:54 (Tr: 0:28:36)
Omar Garcia
00:28:59 (Tr: 0:28:52)
i
Lucas Lugo Ruiz
00:29:13 (Tr: 0:28:53)
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:29:28 (Tr: 0:28:54)

T. real: 00:28:36

T. oficial: 00:28:54

Inici real: 10:32:56

Hora meta: 11:01:31

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:46 min/km

Club:

0:30:00
00:28:54
0:27:49
Adria Alonso Marti
00:27:49 (Tr: 0:27:36)
Genís Carrillo Garcia
00:28:30 (Tr: 0:28:22)
Jaime Taipe
00:28:43 (Tr: 0:28:38)
Omar Garcia
00:28:59 (Tr: 0:28:52)
i
Lucas Lugo Ruiz
00:29:13 (Tr: 0:28:53)
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:29:28 (Tr: 0:28:54)

T. real: 00:28:52

T. oficial: 00:28:59

Inici real: 10:32:45

Hora meta: 11:01:36

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club:

0:30:13
00:28:59
0:27:45
i
Manel Ibañez Cusido
00:27:46 (Tr: 0:27:40)
Adria Alonso Marti
00:27:49 (Tr: 0:27:36)
Genís Carrillo Garcia
00:28:30 (Tr: 0:28:22)
Jaime Taipe
00:28:43 (Tr: 0:28:38)
i
Alexandru Oprisiu
00:28:54 (Tr: 0:28:36)
i
Lucas Lugo Ruiz
00:29:13 (Tr: 0:28:53)
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:29:28 (Tr: 0:28:54)
Josep Lladós Masllorens
00:30:13 (Tr: 0:29:58)

T. real: 00:28:53

T. oficial: 00:29:13

Inici real: 10:32:57

Hora meta: 11:01:50

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club:

0:30:29
00:29:13
0:27:57
Genís Carrillo Garcia
00:28:30 (Tr: 0:28:22)
Jaime Taipe
00:28:43 (Tr: 0:28:38)
i
Alexandru Oprisiu
00:28:54 (Tr: 0:28:36)
Omar Garcia
00:28:59 (Tr: 0:28:52)
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:29:28 (Tr: 0:28:54)
Josep Lladós Masllorens
00:30:13 (Tr: 0:29:58)
Eva Otero
00:30:29 (Tr: 0:29:49)

T. real: 00:28:54

T. oficial: 00:29:28

Inici real: 10:33:12

Hora meta: 11:02:05

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:49 min/km

Club:

0:30:39
00:29:28
0:28:17
Genís Carrillo Garcia
00:28:30 (Tr: 0:28:22)
Jaime Taipe
00:28:43 (Tr: 0:28:38)
i
Alexandru Oprisiu
00:28:54 (Tr: 0:28:36)
Omar Garcia
00:28:59 (Tr: 0:28:52)
i
Lucas Lugo Ruiz
00:29:13 (Tr: 0:28:53)
Josep Lladós Masllorens
00:30:13 (Tr: 0:29:58)
Eva Otero
00:30:29 (Tr: 0:29:49)
Miquel Marfa Sunyer
00:30:39 (Tr: 0:29:53)

T. real: 00:29:58

T. oficial: 00:30:13

Inici real: 10:32:53

Hora meta: 11:02:50

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 5:00 min/km

Club:

0:31:28
00:30:13
0:28:59
Omar Garcia
00:28:59 (Tr: 0:28:52)
i
Lucas Lugo Ruiz
00:29:13 (Tr: 0:28:53)
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:29:28 (Tr: 0:28:54)
Eva Otero
00:30:29 (Tr: 0:29:49)
Miquel Marfa Sunyer
00:30:39 (Tr: 0:29:53)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:30:45 (Tr: 0:30:37)
i
Marc Burgues
00:30:50 (Tr: 0:30:42)
i
Cristina Triguero Jimenez
00:30:52 (Tr: 0:30:21)

T. real: 00:29:49

T. oficial: 00:30:29

Inici real: 10:33:17

Hora meta: 11:03:06

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:32:37

Sexe:F

Ritme: 4:59 min/km

Club: hijos de la resistencia

0:31:44
00:30:29
0:29:13
i
Lucas Lugo Ruiz
00:29:13 (Tr: 0:28:53)
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:29:28 (Tr: 0:28:54)
Josep Lladós Masllorens
00:30:13 (Tr: 0:29:58)
Miquel Marfa Sunyer
00:30:39 (Tr: 0:29:53)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:30:45 (Tr: 0:30:37)
i
Marc Burgues
00:30:50 (Tr: 0:30:42)
i
Cristina Triguero Jimenez
00:30:52 (Tr: 0:30:21)

T. real: 00:29:53

T. oficial: 00:30:39

Inici real: 10:33:24

Hora meta: 11:03:16

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 4:59 min/km

Club:

0:31:51
00:30:39
0:29:28
i
Jose maria Hidalgo Fernandez
00:29:28 (Tr: 0:28:54)
Josep Lladós Masllorens
00:30:13 (Tr: 0:29:58)
Eva Otero
00:30:29 (Tr: 0:29:49)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:30:45 (Tr: 0:30:37)
i
Marc Burgues
00:30:50 (Tr: 0:30:42)
i
Cristina Triguero Jimenez
00:30:52 (Tr: 0:30:21)

T. real: 00:30:37

T. oficial: 00:30:45

Inici real: 10:32:45

Hora meta: 11:03:22

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club: c.m. sigueme

0:31:16
00:30:45
0:30:13
Josep Lladós Masllorens
00:30:13 (Tr: 0:29:58)
Eva Otero
00:30:29 (Tr: 0:29:49)
Miquel Marfa Sunyer
00:30:39 (Tr: 0:29:53)
i
Marc Burgues
00:30:50 (Tr: 0:30:42)
i
Cristina Triguero Jimenez
00:30:52 (Tr: 0:30:21)

T. real: 00:30:42

T. oficial: 00:30:50

Inici real: 10:32:45

Hora meta: 11:03:27

Cat:M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:32:37

Sexe:M

Ritme: 5:07 min/km

Club:

0:31:11
00:30:50
0:30:29
Eva Otero
00:30:29 (Tr: 0:29:49)
Miquel Marfa Sunyer
00:30:39 (Tr: 0:29:53)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:30:45 (Tr: 0:30:37)
i
Cristina Triguero Jimenez
00:30:52 (Tr: 0:30:21)

T. real: 00:30:21

T. oficial: 00:30:52

Inici real: 10:33:08

Hora meta: 11:03:29

Cat:F

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:32:37

Sexe:F

Ritme: 5:04 min/km

Club:

0:31:04
00:30:52
0:30:39
Miquel Marfa Sunyer
00:30:39 (Tr: 0:29:53)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:30:45 (Tr: 0:30:37)
i
Marc Burgues
00:30:50 (Tr: 0:30:42)