Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Lluís Companys

8K

23 octubre 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:29:26

T. oficial: 00:29:26

Inici real: 09:30:06

Hora meta: 09:59:32

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: satya&ananda

K4: 0:15:13

Hora K4 : 09:45:19

Pos K4 : 1

-

Meta: 0:29:26

Hora meta: 09:59:32

Pos meta : 1

Z

0:33:09
00:29:26
0:25:43
Mykhaylo Kordyukov
00:29:55 (Tr: 0:29:54)
Eric Monasterio Bonet
00:30:08 (Tr: 0:30:07)
Sergio Fernández López
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Guzman Sarmiento Valido
00:31:47 (Tr: 0:31:46)
Alberto Lopez Prieto
00:32:44 (Tr: 0:32:43)
Jose Romero Garcia
00:33:09 (Tr: 0:33:08)

T. real: 00:29:54

T. oficial: 00:29:55

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:00:01

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 3:31 min/km

Club: sedentaris.cat

K4: 0:15:26

Hora K4 : 09:45:33

Pos K4 : 3

-

Meta: 0:29:54

Hora meta: 10:00:01

Pos meta : 2

X 1 posició

0:33:09
00:29:55
0:26:40
i
Ricardo Esclapez Pizana
00:29:26 (Tr: 0:29:26)
Eric Monasterio Bonet
00:30:08 (Tr: 0:30:07)
Sergio Fernández López
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Guzman Sarmiento Valido
00:31:47 (Tr: 0:31:46)
Alberto Lopez Prieto
00:32:44 (Tr: 0:32:43)
Jose Romero Garcia
00:33:09 (Tr: 0:33:08)

T. real: 00:30:07

T. oficial: 00:30:08

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:00:14

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: fisio monasterio

K4: 0:15:27

Hora K4 : 09:45:33

Pos K4 : 2

-

Meta: 0:30:07

Hora meta: 10:00:14

Pos meta : 3

Y 1 posició

0:33:09
00:30:08
0:27:06
i
Ricardo Esclapez Pizana
00:29:26 (Tr: 0:29:26)
Mykhaylo Kordyukov
00:29:55 (Tr: 0:29:54)
Sergio Fernández López
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Guzman Sarmiento Valido
00:31:47 (Tr: 0:31:46)
Alberto Lopez Prieto
00:32:44 (Tr: 0:32:43)
Jose Romero Garcia
00:33:09 (Tr: 0:33:08)

T. real: 00:31:16

T. oficial: 00:31:16

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:01:22

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: runners sant adria

K4: 0:15:56

Hora K4 : 09:46:03

Pos K4 : 4

-

Meta: 0:31:16

Hora meta: 10:01:22

Pos meta : 4

Z

0:33:09
00:31:16
0:29:23
i
Ricardo Esclapez Pizana
00:29:26 (Tr: 0:29:26)
Mykhaylo Kordyukov
00:29:55 (Tr: 0:29:54)
Eric Monasterio Bonet
00:30:08 (Tr: 0:30:07)
Guzman Sarmiento Valido
00:31:47 (Tr: 0:31:46)
Alberto Lopez Prieto
00:32:44 (Tr: 0:32:43)
Jose Romero Garcia
00:33:09 (Tr: 0:33:08)

T. real: 00:31:46

T. oficial: 00:31:47

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:01:53

Cat:Vet2M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: arucas running

K4: 0:16:33

Hora K4 : 09:46:40

Pos K4 : 5

-

Meta: 0:31:46

Hora meta: 10:01:53

Pos meta : 5

Z

0:33:39
00:31:47
0:29:55
Mykhaylo Kordyukov
00:29:55 (Tr: 0:29:54)
Eric Monasterio Bonet
00:30:08 (Tr: 0:30:07)
Sergio Fernández López
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Alberto Lopez Prieto
00:32:44 (Tr: 0:32:43)
Jose Romero Garcia
00:33:09 (Tr: 0:33:08)
Jon ander Gonzalez Matias
00:33:19 (Tr: 0:33:17)

T. real: 00:32:43

T. oficial: 00:32:44

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:02:50

Cat:Vet2M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: duscholux

K4: 0:16:57

Hora K4 : 09:47:04

Pos K4 : 6

-

Meta: 0:32:43

Hora meta: 10:02:50

Pos meta : 6

Z

0:35:19
00:32:44
0:30:08
Eric Monasterio Bonet
00:30:08 (Tr: 0:30:07)
Sergio Fernández López
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Guzman Sarmiento Valido
00:31:47 (Tr: 0:31:46)
Jose Romero Garcia
00:33:09 (Tr: 0:33:08)
Jon ander Gonzalez Matias
00:33:19 (Tr: 0:33:17)
Ignasi Martinez Alvarez
00:33:48 (Tr: 0:33:42)
Felix Bataller Rivas
00:34:04 (Tr: 0:34:03)
Lluis Mauri Vivet
00:34:15 (Tr: 0:34:13)
i
Miquel Campa I Solé
00:34:42 (Tr: 0:34:41)
Fernando García Martín
00:34:50 (Tr: 0:34:48)
i
Mireia Suñe Galán
00:35:00 (Tr: 0:34:59)
Jesus Hernandez
00:35:07 (Tr: 0:35:05)

T. real: 00:33:08

T. oficial: 00:33:09

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:03:15

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: runners calimocho

K4: 0:16:56

Hora K4 : 09:47:04

Pos K4 : 7

-

Meta: 0:33:08

Hora meta: 10:03:15

Pos meta : 7

Z

0:35:02
00:33:09
0:31:16
Sergio Fernández López
00:31:16 (Tr: 0:31:16)
Guzman Sarmiento Valido
00:31:47 (Tr: 0:31:46)
Alberto Lopez Prieto
00:32:44 (Tr: 0:32:43)
Jon ander Gonzalez Matias
00:33:19 (Tr: 0:33:17)
Ignasi Martinez Alvarez
00:33:48 (Tr: 0:33:42)
Felix Bataller Rivas
00:34:04 (Tr: 0:34:03)
Lluis Mauri Vivet
00:34:15 (Tr: 0:34:13)
i
Miquel Campa I Solé
00:34:42 (Tr: 0:34:41)
Fernando García Martín
00:34:50 (Tr: 0:34:48)
i
Mireia Suñe Galán
00:35:00 (Tr: 0:34:59)

T. real: 00:33:17

T. oficial: 00:33:19

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:03:25

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: urban athletics

K4: 0:17:15

Hora K4 : 09:47:23

Pos K4 : 8

-

Meta: 0:33:17

Hora meta: 10:03:25

Pos meta : 8

Z

0:34:51
00:33:19
0:31:47
Guzman Sarmiento Valido
00:31:47 (Tr: 0:31:46)
Alberto Lopez Prieto
00:32:44 (Tr: 0:32:43)
Jose Romero Garcia
00:33:09 (Tr: 0:33:08)
Ignasi Martinez Alvarez
00:33:48 (Tr: 0:33:42)
Felix Bataller Rivas
00:34:04 (Tr: 0:34:03)
Lluis Mauri Vivet
00:34:15 (Tr: 0:34:13)
i
Miquel Campa I Solé
00:34:42 (Tr: 0:34:41)
Fernando García Martín
00:34:50 (Tr: 0:34:48)

T. real: 00:33:42

T. oficial: 00:33:48

Inici real: 09:30:13

Hora meta: 10:03:54

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: masques sant andreu

K4: 0:17:38

Hora K4 : 09:47:50

Pos K4 : 11

-

Meta: 0:33:42

Hora meta: 10:03:54

Pos meta : 9

X 2 posicions

0:34:53
00:33:48
0:32:44
Alberto Lopez Prieto
00:32:44 (Tr: 0:32:43)
Jose Romero Garcia
00:33:09 (Tr: 0:33:08)
Jon ander Gonzalez Matias
00:33:19 (Tr: 0:33:17)
Felix Bataller Rivas
00:34:04 (Tr: 0:34:03)
Lluis Mauri Vivet
00:34:15 (Tr: 0:34:13)
i
Miquel Campa I Solé
00:34:42 (Tr: 0:34:41)
Fernando García Martín
00:34:50 (Tr: 0:34:48)

T. real: 00:34:03

T. oficial: 00:34:04

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:04:10

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club: club atlètic tmb

K4: 0:17:36

Hora K4 : 09:47:43

Pos K4 : 9

-

Meta: 0:34:03

Hora meta: 10:04:10

Pos meta : 10

Y 1 posició

0:34:58
00:34:04
0:33:09
Jose Romero Garcia
00:33:09 (Tr: 0:33:08)
Jon ander Gonzalez Matias
00:33:19 (Tr: 0:33:17)
Ignasi Martinez Alvarez
00:33:48 (Tr: 0:33:42)
Lluis Mauri Vivet
00:34:15 (Tr: 0:34:13)
i
Miquel Campa I Solé
00:34:42 (Tr: 0:34:41)
Fernando García Martín
00:34:50 (Tr: 0:34:48)

T. real: 00:34:13

T. oficial: 00:34:15

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:04:21

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:02 min/km

Club: bs runners

K4: 0:17:36

Hora K4 : 09:47:44

Pos K4 : 10

-

Meta: 0:34:13

Hora meta: 10:04:21

Pos meta : 11

Y 1 posició

0:35:11
00:34:15
0:33:19
Jon ander Gonzalez Matias
00:33:19 (Tr: 0:33:17)
Ignasi Martinez Alvarez
00:33:48 (Tr: 0:33:42)
Felix Bataller Rivas
00:34:04 (Tr: 0:34:03)
i
Miquel Campa I Solé
00:34:42 (Tr: 0:34:41)
Fernando García Martín
00:34:50 (Tr: 0:34:48)
i
Mireia Suñe Galán
00:35:00 (Tr: 0:34:59)
Jesus Hernandez
00:35:07 (Tr: 0:35:05)

T. real: 00:34:41

T. oficial: 00:34:42

Inici real: 09:30:07

Hora meta: 10:04:48

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club: c.e. deporunners

K4: 0:18:10

Hora K4 : 09:48:17

Pos K4 : 14

-

Meta: 0:34:41

Hora meta: 10:04:48

Pos meta : 12

X 2 posicions

0:35:36
00:34:42
0:33:48
Ignasi Martinez Alvarez
00:33:48 (Tr: 0:33:42)
Felix Bataller Rivas
00:34:04 (Tr: 0:34:03)
Lluis Mauri Vivet
00:34:15 (Tr: 0:34:13)
Fernando García Martín
00:34:50 (Tr: 0:34:48)
i
Mireia Suñe Galán
00:35:00 (Tr: 0:34:59)
Jesus Hernandez
00:35:07 (Tr: 0:35:05)

T. real: 00:34:48

T. oficial: 00:34:50

Inici real: 09:30:09

Hora meta: 10:04:56

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club:

K4: 0:18:18

Hora K4 : 09:48:27

Pos K4 : 16

-

Meta: 0:34:48

Hora meta: 10:04:56

Pos meta : 13

X 3 posicions

0:35:37
00:34:50
0:34:04
Felix Bataller Rivas
00:34:04 (Tr: 0:34:03)
Lluis Mauri Vivet
00:34:15 (Tr: 0:34:13)
i
Miquel Campa I Solé
00:34:42 (Tr: 0:34:41)
i
Mireia Suñe Galán
00:35:00 (Tr: 0:34:59)
Jesus Hernandez
00:35:07 (Tr: 0:35:05)

T. real: 00:34:59

T. oficial: 00:35:00

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:05:06

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:06

Sexe:F

Ritme: 4:07 min/km

Club: ceme

K4: 0:18:06

Hora K4 : 09:48:13

Pos K4 : 13

-

Meta: 0:34:59

Hora meta: 10:05:06

Pos meta : 14

Y 1 posició

0:35:46
00:35:00
0:34:15
Lluis Mauri Vivet
00:34:15 (Tr: 0:34:13)
i
Miquel Campa I Solé
00:34:42 (Tr: 0:34:41)
Fernando García Martín
00:34:50 (Tr: 0:34:48)
Jesus Hernandez
00:35:07 (Tr: 0:35:05)

T. real: 00:35:05

T. oficial: 00:35:07

Inici real: 09:30:08

Hora meta: 10:05:13

Cat:Vet1M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:30:06

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: barriletes cosmicos

K4: 0:17:58

Hora K4 : 09:48:06

Pos K4 : 12

-

Meta: 0:35:05

Hora meta: 10:05:13

Pos meta : 15

Y 3 posicions

0:35:31
00:35:07
0:34:42
i
Miquel Campa I Solé
00:34:42 (Tr: 0:34:41)
Fernando García Martín
00:34:50 (Tr: 0:34:48)
i
Mireia Suñe Galán
00:35:00 (Tr: 0:34:59)