Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

1_5K

12 juny 2022

1_5K 3_5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:17:28

Inici real: 12:27:41

Hora meta: 12:45:08

Cat:JnM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 69.81 segons/100Metres

Club: geieg

0:20:56
00:17:28
0:14:00
i
Daniel Ortiz Castro
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
i
Andrea Rovira De Rull
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
i
Sergi Rodríguez López
00:19:56 (Tr: 0:19:52)
i
Núria Sanz Fernandez
00:20:11 (Tr: 0:20:08)
i
Camille Dazet
00:20:38 (Tr: 0:20:35)
José luis Belvis
00:20:56 (Tr: 0:20:55)

T. real: 00:18:07

Inici real: 12:27:41

Hora meta: 12:45:48

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 72.46 segons/100Metres

Club:

0:20:56
00:18:08
0:15:20
Agustí Planas Sala
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
i
Andrea Rovira De Rull
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
i
Sergi Rodríguez López
00:19:56 (Tr: 0:19:52)
i
Núria Sanz Fernandez
00:20:11 (Tr: 0:20:08)
i
Camille Dazet
00:20:38 (Tr: 0:20:35)
José luis Belvis
00:20:56 (Tr: 0:20:55)

T. real: 00:19:05

Inici real: 12:27:41

Hora meta: 12:46:46

Cat:JnF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:27:40

Sexe:F

Ritme: 76.32 segons/100Metres

Club:

0:20:56
00:19:06
0:17:16
Agustí Planas Sala
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
i
Daniel Ortiz Castro
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
i
Sergi Rodríguez López
00:19:56 (Tr: 0:19:52)
i
Núria Sanz Fernandez
00:20:11 (Tr: 0:20:08)
i
Camille Dazet
00:20:38 (Tr: 0:20:35)
José luis Belvis
00:20:56 (Tr: 0:20:55)

T. real: 00:19:52

Inici real: 12:27:45

Hora meta: 12:47:36

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 79.41 segons/100Metres

Club:

0:22:24
00:19:56
0:17:28
Agustí Planas Sala
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
i
Daniel Ortiz Castro
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
i
Andrea Rovira De Rull
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
i
Núria Sanz Fernandez
00:20:11 (Tr: 0:20:08)
i
Camille Dazet
00:20:38 (Tr: 0:20:35)
José luis Belvis
00:20:56 (Tr: 0:20:55)
i
Mathieu Laemle
00:20:57 (Tr: 0:20:55)
Helena Morcillo Bel
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Jana Fernandez Bares
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:21:45 (Tr: 0:21:43)
Miguel Huertas Pau
00:22:11 (Tr: 0:22:03)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:22:18 (Tr: 0:22:18)

T. real: 00:20:08

Inici real: 12:27:43

Hora meta: 12:47:51

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:27:40

Sexe:F

Ritme: 80.49 segons/100Metres

Club:

0:22:14
00:20:11
0:18:08
i
Daniel Ortiz Castro
00:18:08 (Tr: 0:18:07)
i
Andrea Rovira De Rull
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
i
Sergi Rodríguez López
00:19:56 (Tr: 0:19:52)
i
Camille Dazet
00:20:38 (Tr: 0:20:35)
José luis Belvis
00:20:56 (Tr: 0:20:55)
i
Mathieu Laemle
00:20:57 (Tr: 0:20:55)
Helena Morcillo Bel
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Jana Fernandez Bares
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:21:45 (Tr: 0:21:43)
Miguel Huertas Pau
00:22:11 (Tr: 0:22:03)

T. real: 00:20:35

Inici real: 12:27:43

Hora meta: 12:48:18

Cat:W18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:27:40

Sexe:F

Ritme: 82.33 segons/100Metres

Club:

0:22:11
00:20:38
0:19:06
i
Andrea Rovira De Rull
00:19:06 (Tr: 0:19:05)
i
Sergi Rodríguez López
00:19:56 (Tr: 0:19:52)
i
Núria Sanz Fernandez
00:20:11 (Tr: 0:20:08)
José luis Belvis
00:20:56 (Tr: 0:20:55)
i
Mathieu Laemle
00:20:57 (Tr: 0:20:55)
Helena Morcillo Bel
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Jana Fernandez Bares
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:21:45 (Tr: 0:21:43)

T. real: 00:20:55

Inici real: 12:27:41

Hora meta: 12:48:36

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 83.61 segons/100Metres

Club:

0:21:55
00:20:56
0:19:56
i
Sergi Rodríguez López
00:19:56 (Tr: 0:19:52)
i
Núria Sanz Fernandez
00:20:11 (Tr: 0:20:08)
i
Camille Dazet
00:20:38 (Tr: 0:20:35)
i
Mathieu Laemle
00:20:57 (Tr: 0:20:55)
Helena Morcillo Bel
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Jana Fernandez Bares
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:21:45 (Tr: 0:21:43)

T. real: 00:20:55

Inici real: 12:27:42

Hora meta: 12:48:37

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 83.64 segons/100Metres

Club:

0:21:45
00:20:57
0:20:08
i
Núria Sanz Fernandez
00:20:11 (Tr: 0:20:08)
i
Camille Dazet
00:20:38 (Tr: 0:20:35)
José luis Belvis
00:20:56 (Tr: 0:20:55)
Helena Morcillo Bel
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Jana Fernandez Bares
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:21:45 (Tr: 0:21:43)

T. real: 00:20:58

Inici real: 12:27:41

Hora meta: 12:48:39

Cat:W18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:27:40

Sexe:F

Ritme: 83.86 segons/100Metres

Club:

0:22:11
00:20:59
0:19:47
i
Sergi Rodríguez López
00:19:56 (Tr: 0:19:52)
i
Núria Sanz Fernandez
00:20:11 (Tr: 0:20:08)
i
Camille Dazet
00:20:38 (Tr: 0:20:35)
José luis Belvis
00:20:56 (Tr: 0:20:55)
i
Mathieu Laemle
00:20:57 (Tr: 0:20:55)
i
Jana Fernandez Bares
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:21:45 (Tr: 0:21:43)
Miguel Huertas Pau
00:22:11 (Tr: 0:22:03)

T. real: 00:20:59

Inici real: 12:27:41

Hora meta: 12:48:39

Cat:W18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:27:40

Sexe:F

Ritme: 83.88 segons/100Metres

Club:

0:22:18
00:20:59
0:19:40
i
Sergi Rodríguez López
00:19:56 (Tr: 0:19:52)
i
Núria Sanz Fernandez
00:20:11 (Tr: 0:20:08)
i
Camille Dazet
00:20:38 (Tr: 0:20:35)
José luis Belvis
00:20:56 (Tr: 0:20:55)
i
Mathieu Laemle
00:20:57 (Tr: 0:20:55)
Helena Morcillo Bel
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:21:45 (Tr: 0:21:43)
Miguel Huertas Pau
00:22:11 (Tr: 0:22:03)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:22:18 (Tr: 0:22:18)

T. real: 00:21:43

Inici real: 12:27:43

Hora meta: 12:49:25

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 86.81 segons/100Metres

Club:

0:22:33
00:21:45
0:20:57
i
Mathieu Laemle
00:20:57 (Tr: 0:20:55)
Helena Morcillo Bel
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Jana Fernandez Bares
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
Miguel Huertas Pau
00:22:11 (Tr: 0:22:03)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:22:18 (Tr: 0:22:18)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:22:25 (Tr: 0:22:23)
i
Jordi Pont Condal
00:22:31 (Tr: 0:22:30)

T. real: 00:22:03

Inici real: 12:27:49

Hora meta: 12:49:51

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 88.18 segons/100Metres

Club:

0:23:23
00:22:11
0:20:59
Helena Morcillo Bel
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:21:45 (Tr: 0:21:43)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:22:18 (Tr: 0:22:18)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:22:25 (Tr: 0:22:23)
i
Jordi Pont Condal
00:22:31 (Tr: 0:22:30)
i
Thierry Morera
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
Silvia Silvan Alfonso
00:22:51 (Tr: 0:22:49)

T. real: 00:22:18

Inici real: 12:27:41

Hora meta: 12:49:58

Cat:JnF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:27:40

Sexe:F

Ritme: 89.14 segons/100Metres

Club:

0:23:37
00:22:18
0:20:59
Helena Morcillo Bel
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Jana Fernandez Bares
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:21:45 (Tr: 0:21:43)
Miguel Huertas Pau
00:22:11 (Tr: 0:22:03)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:22:25 (Tr: 0:22:23)
i
Jordi Pont Condal
00:22:31 (Tr: 0:22:30)
i
Thierry Morera
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
Silvia Silvan Alfonso
00:22:51 (Tr: 0:22:49)

T. real: 00:22:23

Inici real: 12:27:42

Hora meta: 12:50:05

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 89.51 segons/100Metres

Club:

0:23:04
00:22:25
0:21:45
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:21:45 (Tr: 0:21:43)
Miguel Huertas Pau
00:22:11 (Tr: 0:22:03)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:22:18 (Tr: 0:22:18)
i
Jordi Pont Condal
00:22:31 (Tr: 0:22:30)
i
Thierry Morera
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
Silvia Silvan Alfonso
00:22:51 (Tr: 0:22:49)

T. real: 00:22:30

Inici real: 12:27:42

Hora meta: 12:50:11

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 89.94 segons/100Metres

Club:

0:23:49
00:22:31
0:21:13
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:21:45 (Tr: 0:21:43)
Miguel Huertas Pau
00:22:11 (Tr: 0:22:03)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:22:18 (Tr: 0:22:18)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:22:25 (Tr: 0:22:23)
i
Thierry Morera
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
Silvia Silvan Alfonso
00:22:51 (Tr: 0:22:49)
i
Andrea Canal Fernandez
00:23:49 (Tr: 0:23:47)

T. real: 00:22:41

Inici real: 12:27:43

Hora meta: 12:50:23

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 90.69 segons/100Metres

Club:

0:24:48
00:22:43
0:20:37
i
Camille Dazet
00:20:38 (Tr: 0:20:35)
José luis Belvis
00:20:56 (Tr: 0:20:55)
i
Mathieu Laemle
00:20:57 (Tr: 0:20:55)
Helena Morcillo Bel
00:20:59 (Tr: 0:20:58)
i
Jana Fernandez Bares
00:20:59 (Tr: 0:20:59)
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:21:45 (Tr: 0:21:43)
Miguel Huertas Pau
00:22:11 (Tr: 0:22:03)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:22:18 (Tr: 0:22:18)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:22:25 (Tr: 0:22:23)
i
Jordi Pont Condal
00:22:31 (Tr: 0:22:30)
Silvia Silvan Alfonso
00:22:51 (Tr: 0:22:49)
i
Andrea Canal Fernandez
00:23:49 (Tr: 0:23:47)
i
Albert Gimeno
00:24:48 (Tr: 0:23:48)
i
Gemma tadeo Tadeo López
00:24:11 (Tr: 0:23:50)
i
Emma Bosch Boleda
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
Enric Mora Feria
00:24:05 (Tr: 0:23:59)
i
Pili Alarcia
00:24:06 (Tr: 0:24:02)
José luis Iglesias Martínez
00:24:27 (Tr: 0:24:03)
i
Marta Lop Bargallo
00:24:17 (Tr: 0:24:04)
i
Sergi Alomà Lorente
00:24:19 (Tr: 0:24:05)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:24:08 (Tr: 0:24:06)
Borja Jover Pacheco
00:24:13 (Tr: 0:24:10)
i
Augenia Agut
00:24:37 (Tr: 0:24:14)

T. real: 00:22:49

Inici real: 12:27:43

Hora meta: 12:50:31

Cat:W40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:27:40

Sexe:F

Ritme: 91.23 segons/100Metres

Club:

0:24:11
00:22:51
0:21:31
Jose manuel Cisneros Ruiz
00:21:45 (Tr: 0:21:43)
Miguel Huertas Pau
00:22:11 (Tr: 0:22:03)
i
Fiona Entrena De Miguel
00:22:18 (Tr: 0:22:18)
i
Joan marc Ramon Cordero
00:22:25 (Tr: 0:22:23)
i
Jordi Pont Condal
00:22:31 (Tr: 0:22:30)
i
Thierry Morera
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
i
Andrea Canal Fernandez
00:23:49 (Tr: 0:23:47)
i
Gemma tadeo Tadeo López
00:24:11 (Tr: 0:23:50)
i
Emma Bosch Boleda
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
Enric Mora Feria
00:24:05 (Tr: 0:23:59)
i
Pili Alarcia
00:24:06 (Tr: 0:24:02)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:24:08 (Tr: 0:24:06)

T. real: 00:23:47

Inici real: 12:27:43

Hora meta: 12:51:29

Cat:W18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:27:40

Sexe:F

Ritme: 95.12 segons/100Metres

Club:

0:25:07
00:23:49
0:22:31
i
Jordi Pont Condal
00:22:31 (Tr: 0:22:30)
i
Thierry Morera
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
Silvia Silvan Alfonso
00:22:51 (Tr: 0:22:49)
i
Albert Gimeno
00:24:48 (Tr: 0:23:48)
i
Gemma tadeo Tadeo López
00:24:11 (Tr: 0:23:50)
i
Emma Bosch Boleda
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
Enric Mora Feria
00:24:05 (Tr: 0:23:59)
i
Pili Alarcia
00:24:06 (Tr: 0:24:02)
José luis Iglesias Martínez
00:24:27 (Tr: 0:24:03)
i
Marta Lop Bargallo
00:24:17 (Tr: 0:24:04)
i
Sergi Alomà Lorente
00:24:19 (Tr: 0:24:05)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:24:08 (Tr: 0:24:06)
i
Alvaro Espuña Buxó
00:24:59 (Tr: 0:24:09)
Borja Jover Pacheco
00:24:13 (Tr: 0:24:10)
i
Augenia Agut
00:24:37 (Tr: 0:24:14)

T. real: 00:23:48

Inici real: 12:28:41

Hora meta: 12:52:28

Cat:M18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 95.15 segons/100Metres

Club:

0:26:54
00:24:48
0:22:43
i
Thierry Morera
00:22:43 (Tr: 0:22:41)
Silvia Silvan Alfonso
00:22:51 (Tr: 0:22:49)
i
Andrea Canal Fernandez
00:23:49 (Tr: 0:23:47)
i
Gemma tadeo Tadeo López
00:24:11 (Tr: 0:23:50)
i
Emma Bosch Boleda
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
Enric Mora Feria
00:24:05 (Tr: 0:23:59)
i
Pili Alarcia
00:24:06 (Tr: 0:24:02)
José luis Iglesias Martínez
00:24:27 (Tr: 0:24:03)
i
Marta Lop Bargallo
00:24:17 (Tr: 0:24:04)
i
Sergi Alomà Lorente
00:24:19 (Tr: 0:24:05)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:24:08 (Tr: 0:24:06)
i
Alvaro Espuña Buxó
00:24:59 (Tr: 0:24:09)
Borja Jover Pacheco
00:24:13 (Tr: 0:24:10)
i
Augenia Agut
00:24:37 (Tr: 0:24:14)

T. real: 00:23:50

Inici real: 12:28:02

Hora meta: 12:51:51

Cat:W30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:27:40

Sexe:F

Ritme: 95.27 segons/100Metres

Club:

0:25:32
00:24:11
0:22:51
Silvia Silvan Alfonso
00:22:51 (Tr: 0:22:49)
i
Andrea Canal Fernandez
00:23:49 (Tr: 0:23:47)
i
Albert Gimeno
00:24:48 (Tr: 0:23:48)
i
Emma Bosch Boleda
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
Enric Mora Feria
00:24:05 (Tr: 0:23:59)
i
Pili Alarcia
00:24:06 (Tr: 0:24:02)
José luis Iglesias Martínez
00:24:27 (Tr: 0:24:03)
i
Marta Lop Bargallo
00:24:17 (Tr: 0:24:04)
i
Sergi Alomà Lorente
00:24:19 (Tr: 0:24:05)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:24:08 (Tr: 0:24:06)
i
Alvaro Espuña Buxó
00:24:59 (Tr: 0:24:09)
Borja Jover Pacheco
00:24:13 (Tr: 0:24:10)
i
Augenia Agut
00:24:37 (Tr: 0:24:14)

T. real: 00:23:54

Inici real: 12:27:41

Hora meta: 12:51:34

Cat:JnF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:27:40

Sexe:F

Ritme: 95.56 segons/100Metres

Club:

0:24:27
00:23:54
0:23:22
i
Andrea Canal Fernandez
00:23:49 (Tr: 0:23:47)
i
Gemma tadeo Tadeo López
00:24:11 (Tr: 0:23:50)
Enric Mora Feria
00:24:05 (Tr: 0:23:59)
i
Pili Alarcia
00:24:06 (Tr: 0:24:02)
José luis Iglesias Martínez
00:24:27 (Tr: 0:24:03)
i
Marta Lop Bargallo
00:24:17 (Tr: 0:24:04)
i
Sergi Alomà Lorente
00:24:19 (Tr: 0:24:05)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:24:08 (Tr: 0:24:06)
Borja Jover Pacheco
00:24:13 (Tr: 0:24:10)

T. real: 00:23:59

Inici real: 12:27:46

Hora meta: 12:51:45

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 95.88 segons/100Metres

Club:

0:24:17
00:24:05
0:23:52
i
Gemma tadeo Tadeo López
00:24:11 (Tr: 0:23:50)
i
Emma Bosch Boleda
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
i
Pili Alarcia
00:24:06 (Tr: 0:24:02)
i
Marta Lop Bargallo
00:24:17 (Tr: 0:24:04)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:24:08 (Tr: 0:24:06)
Borja Jover Pacheco
00:24:13 (Tr: 0:24:10)

T. real: 00:24:02

Inici real: 12:27:45

Hora meta: 12:51:46

Cat:W50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:27:40

Sexe:F

Ritme: 96.08 segons/100Metres

Club:

0:24:19
00:24:06
0:23:53
i
Gemma tadeo Tadeo López
00:24:11 (Tr: 0:23:50)
i
Emma Bosch Boleda
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
Enric Mora Feria
00:24:05 (Tr: 0:23:59)
i
Marta Lop Bargallo
00:24:17 (Tr: 0:24:04)
i
Sergi Alomà Lorente
00:24:19 (Tr: 0:24:05)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:24:08 (Tr: 0:24:06)
Borja Jover Pacheco
00:24:13 (Tr: 0:24:10)

T. real: 00:24:03

Inici real: 12:28:05

Hora meta: 12:52:07

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 96.14 segons/100Metres

Club:

0:24:59
00:24:27
0:23:54
i
Albert Gimeno
00:24:48 (Tr: 0:23:48)
i
Gemma tadeo Tadeo López
00:24:11 (Tr: 0:23:50)
i
Emma Bosch Boleda
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
Enric Mora Feria
00:24:05 (Tr: 0:23:59)
i
Pili Alarcia
00:24:06 (Tr: 0:24:02)
i
Marta Lop Bargallo
00:24:17 (Tr: 0:24:04)
i
Sergi Alomà Lorente
00:24:19 (Tr: 0:24:05)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:24:08 (Tr: 0:24:06)
Borja Jover Pacheco
00:24:13 (Tr: 0:24:10)
i
Augenia Agut
00:24:37 (Tr: 0:24:14)

T. real: 00:24:04

Inici real: 12:27:54

Hora meta: 12:51:57

Cat:W18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:27:40

Sexe:F

Ritme: 96.22 segons/100Metres

Club:

0:24:59
00:24:17
0:23:35
i
Andrea Canal Fernandez
00:23:49 (Tr: 0:23:47)
i
Albert Gimeno
00:24:48 (Tr: 0:23:48)
i
Gemma tadeo Tadeo López
00:24:11 (Tr: 0:23:50)
i
Emma Bosch Boleda
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
Enric Mora Feria
00:24:05 (Tr: 0:23:59)
i
Pili Alarcia
00:24:06 (Tr: 0:24:02)
José luis Iglesias Martínez
00:24:27 (Tr: 0:24:03)
i
Sergi Alomà Lorente
00:24:19 (Tr: 0:24:05)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:24:08 (Tr: 0:24:06)
i
Alvaro Espuña Buxó
00:24:59 (Tr: 0:24:09)
Borja Jover Pacheco
00:24:13 (Tr: 0:24:10)
i
Augenia Agut
00:24:37 (Tr: 0:24:14)

T. real: 00:24:05

Inici real: 12:27:55

Hora meta: 12:51:59

Cat:M18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 96.31 segons/100Metres

Club:

0:24:32
00:24:19
0:24:06
i
Gemma tadeo Tadeo López
00:24:11 (Tr: 0:23:50)
i
Pili Alarcia
00:24:06 (Tr: 0:24:02)
José luis Iglesias Martínez
00:24:27 (Tr: 0:24:03)
i
Marta Lop Bargallo
00:24:17 (Tr: 0:24:04)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:24:08 (Tr: 0:24:06)
Borja Jover Pacheco
00:24:13 (Tr: 0:24:10)

T. real: 00:24:06

Inici real: 12:27:42

Hora meta: 12:51:48

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 96.36 segons/100Metres

Club:

0:24:37
00:24:08
0:23:39
i
Andrea Canal Fernandez
00:23:49 (Tr: 0:23:47)
i
Gemma tadeo Tadeo López
00:24:11 (Tr: 0:23:50)
i
Emma Bosch Boleda
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
Enric Mora Feria
00:24:05 (Tr: 0:23:59)
i
Pili Alarcia
00:24:06 (Tr: 0:24:02)
José luis Iglesias Martínez
00:24:27 (Tr: 0:24:03)
i
Marta Lop Bargallo
00:24:17 (Tr: 0:24:04)
i
Sergi Alomà Lorente
00:24:19 (Tr: 0:24:05)
Borja Jover Pacheco
00:24:13 (Tr: 0:24:10)
i
Augenia Agut
00:24:37 (Tr: 0:24:14)

T. real: 00:24:09

Inici real: 12:28:31

Hora meta: 12:52:39

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 96.54 segons/100Metres

Club:

0:25:41
00:24:59
0:24:17
i
Albert Gimeno
00:24:48 (Tr: 0:23:48)
José luis Iglesias Martínez
00:24:27 (Tr: 0:24:03)
i
Marta Lop Bargallo
00:24:17 (Tr: 0:24:04)
i
Sergi Alomà Lorente
00:24:19 (Tr: 0:24:05)
i
Augenia Agut
00:24:37 (Tr: 0:24:14)

T. real: 00:24:10

Inici real: 12:27:44

Hora meta: 12:51:53

Cat:M18

Pos. categoria: 6

Inici cursa:12:27:40

Sexe:M

Ritme: 96.6 segons/100Metres

Club:

0:24:37
00:24:13
0:23:50
i
Gemma tadeo Tadeo López
00:24:11 (Tr: 0:23:50)
i
Emma Bosch Boleda
00:23:54 (Tr: 0:23:54)
Enric Mora Feria
00:24:05 (Tr: 0:23:59)
i
Pili Alarcia
00:24:06 (Tr: 0:24:02)
José luis Iglesias Martínez
00:24:27 (Tr: 0:24:03)
i
Marta Lop Bargallo
00:24:17 (Tr: 0:24:04)
i
Sergi Alomà Lorente
00:24:19 (Tr: 0:24:05)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:24:08 (Tr: 0:24:06)
i
Augenia Agut
00:24:37 (Tr: 0:24:14)

T. real: 00:24:14

Inici real: 12:28:03

Hora meta: 12:52:17

Cat:W30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:27:40

Sexe:F

Ritme: 96.92 segons/100Metres

Club:

0:25:05
00:24:37
0:24:08
i
Albert Gimeno
00:24:48 (Tr: 0:23:48)
i
Gemma tadeo Tadeo López
00:24:11 (Tr: 0:23:50)
José luis Iglesias Martínez
00:24:27 (Tr: 0:24:03)
i
Marta Lop Bargallo
00:24:17 (Tr: 0:24:04)
i
Sergi Alomà Lorente
00:24:19 (Tr: 0:24:05)
Gonzalo Berthet Struzzo
00:24:08 (Tr: 0:24:06)
i
Alvaro Espuña Buxó
00:24:59 (Tr: 0:24:09)
Borja Jover Pacheco
00:24:13 (Tr: 0:24:10)