Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

7K

12 juny 2022

1_5K 3_5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:16:02

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 10:16:03

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 65.17 segons/100Metres

Club: c.n. sant feliu

1:23:15
01:16:03
1:08:50
i
Guillermo Matas Velasco
01:21:47 (Tr: 1:21:46)
i
Victor Laemle
01:21:48 (Tr: 1:21:48)
Adrià Luque Serrano
01:21:55 (Tr: 1:21:52)
i
Jordi Diaz Martin
01:23:01 (Tr: 1:23:00)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:05 (Tr: 1:23:03)
i
Benet Pons Rodriguez
01:23:15 (Tr: 1:23:11)

T. real: 01:21:46

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:21:47

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 70.08 segons/100Metres

Club:

1:27:32
01:21:47
1:16:03
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:16:03 (Tr: 1:16:02)
i
Victor Laemle
01:21:48 (Tr: 1:21:48)
Adrià Luque Serrano
01:21:55 (Tr: 1:21:52)
i
Jordi Diaz Martin
01:23:01 (Tr: 1:23:00)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:05 (Tr: 1:23:03)
i
Benet Pons Rodriguez
01:23:15 (Tr: 1:23:11)
Antonio Pons Martínez
01:24:46 (Tr: 1:24:45)
Jordi Sanchis I Domènech
01:25:58 (Tr: 1:25:56)
i
Alex Perez Merino
01:26:05 (Tr: 1:26:02)

T. real: 01:21:48

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 10:21:48

Cat:JnM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 70.11 segons/100Metres

Club: dauphins du toec

1:27:34
01:21:48
1:16:03
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:16:03 (Tr: 1:16:02)
i
Guillermo Matas Velasco
01:21:47 (Tr: 1:21:46)
Adrià Luque Serrano
01:21:55 (Tr: 1:21:52)
i
Jordi Diaz Martin
01:23:01 (Tr: 1:23:00)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:05 (Tr: 1:23:03)
i
Benet Pons Rodriguez
01:23:15 (Tr: 1:23:11)
Antonio Pons Martínez
01:24:46 (Tr: 1:24:45)
Jordi Sanchis I Domènech
01:25:58 (Tr: 1:25:56)
i
Alex Perez Merino
01:26:05 (Tr: 1:26:02)

T. real: 01:21:52

Inici real: 09:00:03

Hora meta: 10:21:55

Cat:JnM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 70.17 segons/100Metres

Club: geieg

1:27:48
01:21:55
1:16:03
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:16:03 (Tr: 1:16:02)
i
Guillermo Matas Velasco
01:21:47 (Tr: 1:21:46)
i
Victor Laemle
01:21:48 (Tr: 1:21:48)
i
Jordi Diaz Martin
01:23:01 (Tr: 1:23:00)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:05 (Tr: 1:23:03)
i
Benet Pons Rodriguez
01:23:15 (Tr: 1:23:11)
Antonio Pons Martínez
01:24:46 (Tr: 1:24:45)
Jordi Sanchis I Domènech
01:25:58 (Tr: 1:25:56)
i
Alex Perez Merino
01:26:05 (Tr: 1:26:02)
i
Jordi Rosés
01:27:37 (Tr: 1:27:36)
Felix Parrilla Morales
01:27:39 (Tr: 1:27:37)

T. real: 01:23:00

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 10:23:01

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 71.14 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:24:46
01:23:01
1:21:16
i
Guillermo Matas Velasco
01:21:47 (Tr: 1:21:46)
i
Victor Laemle
01:21:48 (Tr: 1:21:48)
Adrià Luque Serrano
01:21:55 (Tr: 1:21:52)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:05 (Tr: 1:23:03)
i
Benet Pons Rodriguez
01:23:15 (Tr: 1:23:11)
Antonio Pons Martínez
01:24:46 (Tr: 1:24:45)

T. real: 01:23:03

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:23:05

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 71.18 segons/100Metres

Club: maranton

1:25:58
01:23:05
1:20:11
i
Guillermo Matas Velasco
01:21:47 (Tr: 1:21:46)
i
Victor Laemle
01:21:48 (Tr: 1:21:48)
Adrià Luque Serrano
01:21:55 (Tr: 1:21:52)
i
Jordi Diaz Martin
01:23:01 (Tr: 1:23:00)
i
Benet Pons Rodriguez
01:23:15 (Tr: 1:23:11)
Antonio Pons Martínez
01:24:46 (Tr: 1:24:45)
Jordi Sanchis I Domènech
01:25:58 (Tr: 1:25:56)

T. real: 01:23:11

Inici real: 09:00:05

Hora meta: 10:23:15

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 71.29 segons/100Metres

Club: east german ladies swimming team

1:26:05
01:23:15
1:20:25
i
Guillermo Matas Velasco
01:21:47 (Tr: 1:21:46)
i
Victor Laemle
01:21:48 (Tr: 1:21:48)
Adrià Luque Serrano
01:21:55 (Tr: 1:21:52)
i
Jordi Diaz Martin
01:23:01 (Tr: 1:23:00)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:05 (Tr: 1:23:03)
Antonio Pons Martínez
01:24:46 (Tr: 1:24:45)
Jordi Sanchis I Domènech
01:25:58 (Tr: 1:25:56)
i
Alex Perez Merino
01:26:05 (Tr: 1:26:02)

T. real: 01:24:45

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 10:24:46

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 72.64 segons/100Metres

Club:

1:27:37
01:24:46
1:21:56
i
Jordi Diaz Martin
01:23:01 (Tr: 1:23:00)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:05 (Tr: 1:23:03)
i
Benet Pons Rodriguez
01:23:15 (Tr: 1:23:11)
Jordi Sanchis I Domènech
01:25:58 (Tr: 1:25:56)
i
Alex Perez Merino
01:26:05 (Tr: 1:26:02)
i
Jordi Rosés
01:27:37 (Tr: 1:27:36)

T. real: 01:25:56

Inici real: 09:00:03

Hora meta: 10:25:58

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 73.65 segons/100Metres

Club: c.n.master torrijos

1:28:52
01:25:58
1:23:05
i
Albert Cortés Rovira
01:23:05 (Tr: 1:23:03)
i
Benet Pons Rodriguez
01:23:15 (Tr: 1:23:11)
Antonio Pons Martínez
01:24:46 (Tr: 1:24:45)
i
Alex Perez Merino
01:26:05 (Tr: 1:26:02)
i
Jordi Rosés
01:27:37 (Tr: 1:27:36)
Felix Parrilla Morales
01:27:39 (Tr: 1:27:37)

T. real: 01:26:02

Inici real: 09:00:03

Hora meta: 10:26:05

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 73.74 segons/100Metres

Club: geieg

1:30:28
01:26:05
1:21:41
i
Guillermo Matas Velasco
01:21:47 (Tr: 1:21:46)
i
Victor Laemle
01:21:48 (Tr: 1:21:48)
Adrià Luque Serrano
01:21:55 (Tr: 1:21:52)
i
Jordi Diaz Martin
01:23:01 (Tr: 1:23:00)
i
Albert Cortés Rovira
01:23:05 (Tr: 1:23:03)
i
Benet Pons Rodriguez
01:23:15 (Tr: 1:23:11)
Antonio Pons Martínez
01:24:46 (Tr: 1:24:45)
Jordi Sanchis I Domènech
01:25:58 (Tr: 1:25:56)
i
Jordi Rosés
01:27:37 (Tr: 1:27:36)
Felix Parrilla Morales
01:27:39 (Tr: 1:27:37)
i
Dani Morales Robert
01:30:28 (Tr: 1:30:22)

T. real: 01:27:36

Inici real: 09:00:01

Hora meta: 10:27:37

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 75.08 segons/100Metres

Club: ce mediterrani

1:30:29
01:27:37
1:24:45
Antonio Pons Martínez
01:24:46 (Tr: 1:24:45)
Jordi Sanchis I Domènech
01:25:58 (Tr: 1:25:56)
i
Alex Perez Merino
01:26:05 (Tr: 1:26:02)
Felix Parrilla Morales
01:27:39 (Tr: 1:27:37)
i
Dani Morales Robert
01:30:28 (Tr: 1:30:22)
Francisco Carriere Jordana
01:30:29 (Tr: 1:30:27)

T. real: 01:27:37

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:27:39

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 75.1 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

1:30:32
01:27:39
1:24:45
Antonio Pons Martínez
01:24:46 (Tr: 1:24:45)
Jordi Sanchis I Domènech
01:25:58 (Tr: 1:25:56)
i
Alex Perez Merino
01:26:05 (Tr: 1:26:02)
i
Jordi Rosés
01:27:37 (Tr: 1:27:36)
i
Dani Morales Robert
01:30:28 (Tr: 1:30:22)
Francisco Carriere Jordana
01:30:29 (Tr: 1:30:27)
i
Mireia Gómez Albareda
01:30:32 (Tr: 1:30:29)

T. real: 01:30:22

Inici real: 09:00:06

Hora meta: 10:30:28

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 77.45 segons/100Metres

Club: c.n.aquamàsters

1:34:51
01:30:28
1:26:05
i
Alex Perez Merino
01:26:05 (Tr: 1:26:02)
i
Jordi Rosés
01:27:37 (Tr: 1:27:36)
Felix Parrilla Morales
01:27:39 (Tr: 1:27:37)
Francisco Carriere Jordana
01:30:29 (Tr: 1:30:27)
i
Mireia Gómez Albareda
01:30:32 (Tr: 1:30:29)
Anna Serra Balaguero
01:30:33 (Tr: 1:30:30)
i
Pierre Koeune
01:30:37 (Tr: 1:30:33)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:30:36 (Tr: 1:30:35)
i
Minerva Pujol
01:30:40 (Tr: 1:30:37)
i
Guillermo Boerio Datas
01:31:32 (Tr: 1:31:30)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:33:32 (Tr: 1:33:29)
Jordi Ribas Estevan
01:33:58 (Tr: 1:33:32)
Xavier Salip Fernandez
01:33:50 (Tr: 1:33:46)
i
Michael Thiele
01:33:57 (Tr: 1:33:54)
i
Alejandro Pardo
01:33:59 (Tr: 1:33:56)
i
Joaquim Lloberas
01:34:02 (Tr: 1:33:58)
i
Raul Perez Rodriguez
01:34:41 (Tr: 1:34:31)

T. real: 01:30:27

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:30:29

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 77.52 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:33:21
01:30:29
1:27:37
i
Jordi Rosés
01:27:37 (Tr: 1:27:36)
Felix Parrilla Morales
01:27:39 (Tr: 1:27:37)
i
Dani Morales Robert
01:30:28 (Tr: 1:30:22)
i
Mireia Gómez Albareda
01:30:32 (Tr: 1:30:29)
Anna Serra Balaguero
01:30:33 (Tr: 1:30:30)
i
Pierre Koeune
01:30:37 (Tr: 1:30:33)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:30:36 (Tr: 1:30:35)
i
Minerva Pujol
01:30:40 (Tr: 1:30:37)
i
Guillermo Boerio Datas
01:31:32 (Tr: 1:31:30)

T. real: 01:30:29

Inici real: 09:00:04

Hora meta: 10:30:32

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:00

Sexe:F

Ritme: 77.55 segons/100Metres

Club: cn sabadell

1:33:26
01:30:32
1:27:39
Felix Parrilla Morales
01:27:39 (Tr: 1:27:37)
i
Dani Morales Robert
01:30:28 (Tr: 1:30:22)
Francisco Carriere Jordana
01:30:29 (Tr: 1:30:27)
Anna Serra Balaguero
01:30:33 (Tr: 1:30:30)
i
Pierre Koeune
01:30:37 (Tr: 1:30:33)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:30:36 (Tr: 1:30:35)
i
Minerva Pujol
01:30:40 (Tr: 1:30:37)
i
Guillermo Boerio Datas
01:31:32 (Tr: 1:31:30)

T. real: 01:30:30

Inici real: 09:00:03

Hora meta: 10:30:33

Cat:W18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:00

Sexe:F

Ritme: 77.57 segons/100Metres

Club: club natació terrassa

1:30:40
01:30:33
1:30:26
i
Dani Morales Robert
01:30:28 (Tr: 1:30:22)
Francisco Carriere Jordana
01:30:29 (Tr: 1:30:27)
i
Mireia Gómez Albareda
01:30:32 (Tr: 1:30:29)
i
Pierre Koeune
01:30:37 (Tr: 1:30:33)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:30:36 (Tr: 1:30:35)
i
Minerva Pujol
01:30:40 (Tr: 1:30:37)

T. real: 01:30:33

Inici real: 09:00:04

Hora meta: 10:30:37

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 77.61 segons/100Metres

Club: us carmaux

1:31:32
01:30:37
1:29:42
i
Dani Morales Robert
01:30:28 (Tr: 1:30:22)
Francisco Carriere Jordana
01:30:29 (Tr: 1:30:27)
i
Mireia Gómez Albareda
01:30:32 (Tr: 1:30:29)
Anna Serra Balaguero
01:30:33 (Tr: 1:30:30)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:30:36 (Tr: 1:30:35)
i
Minerva Pujol
01:30:40 (Tr: 1:30:37)
i
Guillermo Boerio Datas
01:31:32 (Tr: 1:31:30)

T. real: 01:30:35

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:30:36

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 77.64 segons/100Metres

Club: club natacio badalona

1:33:32
01:30:36
1:27:40
i
Dani Morales Robert
01:30:28 (Tr: 1:30:22)
Francisco Carriere Jordana
01:30:29 (Tr: 1:30:27)
i
Mireia Gómez Albareda
01:30:32 (Tr: 1:30:29)
Anna Serra Balaguero
01:30:33 (Tr: 1:30:30)
i
Pierre Koeune
01:30:37 (Tr: 1:30:33)
i
Minerva Pujol
01:30:40 (Tr: 1:30:37)
i
Guillermo Boerio Datas
01:31:32 (Tr: 1:31:30)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:33:32 (Tr: 1:33:29)

T. real: 01:30:37

Inici real: 09:00:04

Hora meta: 10:30:40

Cat:W40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:00

Sexe:F

Ritme: 77.67 segons/100Metres

Club: geieg

1:33:58
01:30:40
1:27:23
i
Jordi Rosés
01:27:37 (Tr: 1:27:36)
Felix Parrilla Morales
01:27:39 (Tr: 1:27:37)
i
Dani Morales Robert
01:30:28 (Tr: 1:30:22)
Francisco Carriere Jordana
01:30:29 (Tr: 1:30:27)
i
Mireia Gómez Albareda
01:30:32 (Tr: 1:30:29)
Anna Serra Balaguero
01:30:33 (Tr: 1:30:30)
i
Pierre Koeune
01:30:37 (Tr: 1:30:33)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:30:36 (Tr: 1:30:35)
i
Guillermo Boerio Datas
01:31:32 (Tr: 1:31:30)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:33:32 (Tr: 1:33:29)
Jordi Ribas Estevan
01:33:58 (Tr: 1:33:32)
Xavier Salip Fernandez
01:33:50 (Tr: 1:33:46)
i
Michael Thiele
01:33:57 (Tr: 1:33:54)

T. real: 01:31:30

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:31:32

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 78.43 segons/100Metres

Club: f.a.s.t.

1:33:50
01:31:32
1:29:14
i
Dani Morales Robert
01:30:28 (Tr: 1:30:22)
Francisco Carriere Jordana
01:30:29 (Tr: 1:30:27)
i
Mireia Gómez Albareda
01:30:32 (Tr: 1:30:29)
Anna Serra Balaguero
01:30:33 (Tr: 1:30:30)
i
Pierre Koeune
01:30:37 (Tr: 1:30:33)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:30:36 (Tr: 1:30:35)
i
Minerva Pujol
01:30:40 (Tr: 1:30:37)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:33:32 (Tr: 1:33:29)
Xavier Salip Fernandez
01:33:50 (Tr: 1:33:46)

T. real: 01:33:29

Inici real: 09:00:04

Hora meta: 10:33:32

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 80.12 segons/100Metres

Club: club natacion barcelona

1:36:29
01:33:32
1:30:36
i
Pierre Koeune
01:30:37 (Tr: 1:30:33)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:30:36 (Tr: 1:30:35)
i
Minerva Pujol
01:30:40 (Tr: 1:30:37)
i
Guillermo Boerio Datas
01:31:32 (Tr: 1:31:30)
Jordi Ribas Estevan
01:33:58 (Tr: 1:33:32)
Xavier Salip Fernandez
01:33:50 (Tr: 1:33:46)
i
Michael Thiele
01:33:57 (Tr: 1:33:54)
i
Alejandro Pardo
01:33:59 (Tr: 1:33:56)
i
Joaquim Lloberas
01:34:02 (Tr: 1:33:58)
i
Raul Perez Rodriguez
01:34:41 (Tr: 1:34:31)
i
Albert Arribas Puvill
01:35:00 (Tr: 1:34:56)
i
Juan luis Quadrelli
01:35:34 (Tr: 1:35:33)

T. real: 01:33:32

Inici real: 09:00:26

Hora meta: 10:33:58

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 80.17 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:37:15
01:33:58
1:30:40
i
Minerva Pujol
01:30:40 (Tr: 1:30:37)
i
Guillermo Boerio Datas
01:31:32 (Tr: 1:31:30)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:33:32 (Tr: 1:33:29)
Xavier Salip Fernandez
01:33:50 (Tr: 1:33:46)
i
Michael Thiele
01:33:57 (Tr: 1:33:54)
i
Alejandro Pardo
01:33:59 (Tr: 1:33:56)
i
Joaquim Lloberas
01:34:02 (Tr: 1:33:58)
i
Raul Perez Rodriguez
01:34:41 (Tr: 1:34:31)
i
Albert Arribas Puvill
01:35:00 (Tr: 1:34:56)
i
Juan luis Quadrelli
01:35:34 (Tr: 1:35:33)
i
Patrick Laurent
01:36:49 (Tr: 1:36:47)

T. real: 01:33:46

Inici real: 09:00:05

Hora meta: 10:33:50

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 80.36 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:36:09
01:33:50
1:31:32
i
Guillermo Boerio Datas
01:31:32 (Tr: 1:31:30)
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:33:32 (Tr: 1:33:29)
Jordi Ribas Estevan
01:33:58 (Tr: 1:33:32)
i
Michael Thiele
01:33:57 (Tr: 1:33:54)
i
Alejandro Pardo
01:33:59 (Tr: 1:33:56)
i
Joaquim Lloberas
01:34:02 (Tr: 1:33:58)
i
Raul Perez Rodriguez
01:34:41 (Tr: 1:34:31)
i
Albert Arribas Puvill
01:35:00 (Tr: 1:34:56)
i
Juan luis Quadrelli
01:35:34 (Tr: 1:35:33)

T. real: 01:33:54

Inici real: 09:00:04

Hora meta: 10:33:57

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 80.48 segons/100Metres

Club:

1:34:41
01:33:57
1:33:14
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:33:32 (Tr: 1:33:29)
Jordi Ribas Estevan
01:33:58 (Tr: 1:33:32)
Xavier Salip Fernandez
01:33:50 (Tr: 1:33:46)
i
Alejandro Pardo
01:33:59 (Tr: 1:33:56)
i
Joaquim Lloberas
01:34:02 (Tr: 1:33:58)
i
Raul Perez Rodriguez
01:34:41 (Tr: 1:34:31)

T. real: 01:33:56

Inici real: 09:00:03

Hora meta: 10:33:59

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 80.51 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:35:00
01:33:59
1:32:57
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:33:32 (Tr: 1:33:29)
Jordi Ribas Estevan
01:33:58 (Tr: 1:33:32)
Xavier Salip Fernandez
01:33:50 (Tr: 1:33:46)
i
Michael Thiele
01:33:57 (Tr: 1:33:54)
i
Joaquim Lloberas
01:34:02 (Tr: 1:33:58)
i
Raul Perez Rodriguez
01:34:41 (Tr: 1:34:31)
i
Albert Arribas Puvill
01:35:00 (Tr: 1:34:56)

T. real: 01:33:58

Inici real: 09:00:05

Hora meta: 10:34:02

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 80.54 segons/100Metres

Club: club natació terrassa

1:35:34
01:34:02
1:32:30
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:33:32 (Tr: 1:33:29)
Jordi Ribas Estevan
01:33:58 (Tr: 1:33:32)
Xavier Salip Fernandez
01:33:50 (Tr: 1:33:46)
i
Michael Thiele
01:33:57 (Tr: 1:33:54)
i
Alejandro Pardo
01:33:59 (Tr: 1:33:56)
i
Raul Perez Rodriguez
01:34:41 (Tr: 1:34:31)
i
Albert Arribas Puvill
01:35:00 (Tr: 1:34:56)
i
Juan luis Quadrelli
01:35:34 (Tr: 1:35:33)

T. real: 01:34:31

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 10:34:41

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 81.0 segons/100Metres

Club:

1:36:49
01:34:41
1:32:33
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:33:32 (Tr: 1:33:29)
Jordi Ribas Estevan
01:33:58 (Tr: 1:33:32)
Xavier Salip Fernandez
01:33:50 (Tr: 1:33:46)
i
Michael Thiele
01:33:57 (Tr: 1:33:54)
i
Alejandro Pardo
01:33:59 (Tr: 1:33:56)
i
Joaquim Lloberas
01:34:02 (Tr: 1:33:58)
i
Albert Arribas Puvill
01:35:00 (Tr: 1:34:56)
i
Juan luis Quadrelli
01:35:34 (Tr: 1:35:33)
i
Patrick Laurent
01:36:49 (Tr: 1:36:47)

T. real: 01:34:56

Inici real: 09:00:05

Hora meta: 10:35:00

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 81.36 segons/100Metres

Club: ce.marnaton

1:36:49
01:35:00
1:33:11
i
Marcos Verdaguer Jimeno
01:33:32 (Tr: 1:33:29)
Jordi Ribas Estevan
01:33:58 (Tr: 1:33:32)
Xavier Salip Fernandez
01:33:50 (Tr: 1:33:46)
i
Michael Thiele
01:33:57 (Tr: 1:33:54)
i
Alejandro Pardo
01:33:59 (Tr: 1:33:56)
i
Joaquim Lloberas
01:34:02 (Tr: 1:33:58)
i
Raul Perez Rodriguez
01:34:41 (Tr: 1:34:31)
i
Juan luis Quadrelli
01:35:34 (Tr: 1:35:33)
i
Patrick Laurent
01:36:49 (Tr: 1:36:47)

T. real: 01:35:33

Inici real: 09:00:02

Hora meta: 10:35:34

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 81.89 segons/100Metres

Club: afo natación chacabuco

1:37:06
01:35:34
1:34:02
i
Joaquim Lloberas
01:34:02 (Tr: 1:33:58)
i
Raul Perez Rodriguez
01:34:41 (Tr: 1:34:31)
i
Albert Arribas Puvill
01:35:00 (Tr: 1:34:56)
i
Patrick Laurent
01:36:49 (Tr: 1:36:47)

T. real: 01:36:47

Inici real: 09:00:03

Hora meta: 10:36:49

Cat:M60

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 82.95 segons/100Metres

Club: ornon natation

1:38:57
01:36:49
1:34:41
i
Raul Perez Rodriguez
01:34:41 (Tr: 1:34:31)
i
Albert Arribas Puvill
01:35:00 (Tr: 1:34:56)
i
Juan luis Quadrelli
01:35:34 (Tr: 1:35:33)