SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

3_5K

12 juny 2022

1_5K 3_5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:53:39

Inici real: 10:29:53

Hora meta: 11:23:31

Cat:W60

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 91.94 segons/100Metres

Club:

0:54:25
00:54:05
0:53:45
i
Joan Farre Miralles
00:54:07 (Tr: 0:53:40)
i
José maria Verdes Crespo
00:54:00 (Tr: 0:53:55)
i
Alicia Derksema
00:54:25 (Tr: 0:54:21)

T. real: 00:53:40

Inici real: 10:29:54

Hora meta: 11:23:33

Cat:M50

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 91.98 segons/100Metres

Club:

0:54:25
00:54:07
0:53:49
i
Catherine Masson
00:54:05 (Tr: 0:53:39)
i
José maria Verdes Crespo
00:54:00 (Tr: 0:53:55)
i
Alicia Derksema
00:54:25 (Tr: 0:54:21)

T. real: 00:53:42

Inici real: 10:30:20

Hora meta: 11:24:02

Cat:M30

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 92.06 segons/100Metres

Club: ce mediterrani

0:55:07
00:54:36
0:54:05
i
Catherine Masson
00:54:05 (Tr: 0:53:39)
i
Joan Farre Miralles
00:54:07 (Tr: 0:53:40)
i
Emmanuel Letouzé
00:54:42 (Tr: 0:53:58)
i
Diego angel Suarez
00:54:37 (Tr: 0:54:18)
i
Alicia Derksema
00:54:25 (Tr: 0:54:21)
i
Ruth De La Fuente Simón
00:54:43 (Tr: 0:54:31)
Eva maria Elvira Arias
00:54:46 (Tr: 0:54:38)
i
Elena Valdunquillo
00:54:54 (Tr: 0:54:40)

T. real: 00:53:55

Inici real: 10:29:32

Hora meta: 11:23:26

Cat:M40

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 92.42 segons/100Metres

Club: nadadores salvajes

0:54:25
00:54:00
0:53:36
i
Catherine Masson
00:54:05 (Tr: 0:53:39)
i
Joan Farre Miralles
00:54:07 (Tr: 0:53:40)
i
Alicia Derksema
00:54:25 (Tr: 0:54:21)

T. real: 00:53:58

Inici real: 10:30:10

Hora meta: 11:24:08

Cat:M40

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 92.49 segons/100Metres

Club:

0:56:19
00:54:42
0:53:04
i
Catherine Masson
00:54:05 (Tr: 0:53:39)
i
Joan Farre Miralles
00:54:07 (Tr: 0:53:40)
i
Albert Ruiz
00:54:36 (Tr: 0:53:42)
i
José maria Verdes Crespo
00:54:00 (Tr: 0:53:55)
i
Diego angel Suarez
00:54:37 (Tr: 0:54:18)
i
Alicia Derksema
00:54:25 (Tr: 0:54:21)
i
Daniel Galera Ruiz
00:56:19 (Tr: 0:54:30)
i
Ruth De La Fuente Simón
00:54:43 (Tr: 0:54:31)
Eva maria Elvira Arias
00:54:46 (Tr: 0:54:38)
i
Elena Valdunquillo
00:54:54 (Tr: 0:54:40)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:56:12 (Tr: 0:54:46)
Gerard Navarro Caballeria
00:55:20 (Tr: 0:54:56)
Miguel Santamaria Echaniz
00:55:27 (Tr: 0:55:12)
Xavi Fondevila
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
Claudia Gras Andreu
00:56:17 (Tr: 0:55:54)
i
Luis Sanz Catalan
00:56:05 (Tr: 0:55:59)

T. real: 00:54:18

Inici real: 10:29:46

Hora meta: 11:24:03

Cat:M30

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 93.06 segons/100Metres

Club: sociedad italiana lujan

0:54:43
00:54:37
0:54:31
i
Albert Ruiz
00:54:36 (Tr: 0:53:42)
i
Emmanuel Letouzé
00:54:42 (Tr: 0:53:58)
i
Ruth De La Fuente Simón
00:54:43 (Tr: 0:54:31)

T. real: 00:54:21

Inici real: 10:29:30

Hora meta: 11:23:51

Cat:W30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 93.16 segons/100Metres

Club:

0:54:49
00:54:25
0:54:00
i
Catherine Masson
00:54:05 (Tr: 0:53:39)
i
Joan Farre Miralles
00:54:07 (Tr: 0:53:40)
i
Albert Ruiz
00:54:36 (Tr: 0:53:42)
i
José maria Verdes Crespo
00:54:00 (Tr: 0:53:55)
i
Emmanuel Letouzé
00:54:42 (Tr: 0:53:58)
i
Diego angel Suarez
00:54:37 (Tr: 0:54:18)
i
Ruth De La Fuente Simón
00:54:43 (Tr: 0:54:31)
Eva maria Elvira Arias
00:54:46 (Tr: 0:54:38)

T. real: 00:54:30

Inici real: 10:31:15

Hora meta: 11:25:45

Cat:M30

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 93.43 segons/100Metres

Club:

0:57:56
00:56:19
0:54:42
i
Emmanuel Letouzé
00:54:42 (Tr: 0:53:58)
i
Ruth De La Fuente Simón
00:54:43 (Tr: 0:54:31)
Eva maria Elvira Arias
00:54:46 (Tr: 0:54:38)
i
Elena Valdunquillo
00:54:54 (Tr: 0:54:40)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:56:12 (Tr: 0:54:46)
Gerard Navarro Caballeria
00:55:20 (Tr: 0:54:56)
Miguel Santamaria Echaniz
00:55:27 (Tr: 0:55:12)
i
Catherine Baratte Heude
00:56:22 (Tr: 0:55:26)
Xavi Fondevila
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Isaura Juncosa Filella
00:56:23 (Tr: 0:55:32)
i
Noemí Cuartero López
00:56:25 (Tr: 0:55:38)
i
Alejandro Escudero Gomez
00:57:44 (Tr: 0:55:38)
i
Federico Weyermann
00:57:11 (Tr: 0:55:41)
Claudia Gras Andreu
00:56:17 (Tr: 0:55:54)
i
David Gayango Marti
00:56:36 (Tr: 0:55:56)
i
Luis Sanz Catalan
00:56:05 (Tr: 0:55:59)
i
Enric Costa Llonch
00:57:21 (Tr: 0:56:06)
i
Jordi Pujolàs Boix
00:56:30 (Tr: 0:56:07)
i
Montse Rovira Zurriaga
00:56:32 (Tr: 0:56:11)
Michael Corell Escobés
00:56:29 (Tr: 0:56:20)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:56:35 (Tr: 0:56:28)

T. real: 00:54:31

Inici real: 10:29:39

Hora meta: 11:24:09

Cat:W30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 93.45 segons/100Metres

Club: flanatans

0:56:12
00:54:43
0:53:14
i
Catherine Masson
00:54:05 (Tr: 0:53:39)
i
Joan Farre Miralles
00:54:07 (Tr: 0:53:40)
i
Albert Ruiz
00:54:36 (Tr: 0:53:42)
i
José maria Verdes Crespo
00:54:00 (Tr: 0:53:55)
i
Emmanuel Letouzé
00:54:42 (Tr: 0:53:58)
i
Diego angel Suarez
00:54:37 (Tr: 0:54:18)
i
Alicia Derksema
00:54:25 (Tr: 0:54:21)
Eva maria Elvira Arias
00:54:46 (Tr: 0:54:38)
i
Elena Valdunquillo
00:54:54 (Tr: 0:54:40)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:56:12 (Tr: 0:54:46)
Gerard Navarro Caballeria
00:55:20 (Tr: 0:54:56)
Miguel Santamaria Echaniz
00:55:27 (Tr: 0:55:12)
Xavi Fondevila
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Luis Sanz Catalan
00:56:05 (Tr: 0:55:59)

T. real: 00:54:38

Inici real: 10:29:35

Hora meta: 11:24:12

Cat:W30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 93.65 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

0:55:20
00:54:46
0:54:12
i
Albert Ruiz
00:54:36 (Tr: 0:53:42)
i
Emmanuel Letouzé
00:54:42 (Tr: 0:53:58)
i
Diego angel Suarez
00:54:37 (Tr: 0:54:18)
i
Alicia Derksema
00:54:25 (Tr: 0:54:21)
i
Ruth De La Fuente Simón
00:54:43 (Tr: 0:54:31)
i
Elena Valdunquillo
00:54:54 (Tr: 0:54:40)
Gerard Navarro Caballeria
00:55:20 (Tr: 0:54:56)

T. real: 00:54:40

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:24:20

Cat:W30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 93.7 segons/100Metres

Club:

0:55:27
00:54:54
0:54:22
i
Albert Ruiz
00:54:36 (Tr: 0:53:42)
i
Emmanuel Letouzé
00:54:42 (Tr: 0:53:58)
i
Diego angel Suarez
00:54:37 (Tr: 0:54:18)
i
Alicia Derksema
00:54:25 (Tr: 0:54:21)
i
Ruth De La Fuente Simón
00:54:43 (Tr: 0:54:31)
Eva maria Elvira Arias
00:54:46 (Tr: 0:54:38)
Gerard Navarro Caballeria
00:55:20 (Tr: 0:54:56)
Miguel Santamaria Echaniz
00:55:27 (Tr: 0:55:12)

T. real: 00:54:46

Inici real: 10:30:53

Hora meta: 11:25:38

Cat:M18

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 93.86 segons/100Metres

Club: marnaton

0:57:41
00:56:12
0:54:43
i
Daniel Galera Ruiz
00:56:19 (Tr: 0:54:30)
i
Ruth De La Fuente Simón
00:54:43 (Tr: 0:54:31)
Eva maria Elvira Arias
00:54:46 (Tr: 0:54:38)
i
Elena Valdunquillo
00:54:54 (Tr: 0:54:40)
Gerard Navarro Caballeria
00:55:20 (Tr: 0:54:56)
Miguel Santamaria Echaniz
00:55:27 (Tr: 0:55:12)
i
Catherine Baratte Heude
00:56:22 (Tr: 0:55:26)
Xavi Fondevila
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Isaura Juncosa Filella
00:56:23 (Tr: 0:55:32)
i
Noemí Cuartero López
00:56:25 (Tr: 0:55:38)
i
Federico Weyermann
00:57:11 (Tr: 0:55:41)
Claudia Gras Andreu
00:56:17 (Tr: 0:55:54)
i
David Gayango Marti
00:56:36 (Tr: 0:55:56)
i
Luis Sanz Catalan
00:56:05 (Tr: 0:55:59)
i
Enric Costa Llonch
00:57:21 (Tr: 0:56:06)
i
Jordi Pujolàs Boix
00:56:30 (Tr: 0:56:07)
i
Montse Rovira Zurriaga
00:56:32 (Tr: 0:56:11)
Michael Corell Escobés
00:56:29 (Tr: 0:56:20)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:56:35 (Tr: 0:56:28)

T. real: 00:54:56

Inici real: 10:29:51

Hora meta: 11:24:46

Cat:M40

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 94.15 segons/100Metres

Club:

0:55:54
00:55:20
0:54:46
Eva maria Elvira Arias
00:54:46 (Tr: 0:54:38)
i
Elena Valdunquillo
00:54:54 (Tr: 0:54:40)
Miguel Santamaria Echaniz
00:55:27 (Tr: 0:55:12)
Xavi Fondevila
00:55:41 (Tr: 0:55:29)

T. real: 00:55:12

Inici real: 10:29:42

Hora meta: 11:24:53

Cat:M30

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 94.61 segons/100Metres

Club:

0:56:23
00:55:27
0:54:31
i
Albert Ruiz
00:54:36 (Tr: 0:53:42)
i
Emmanuel Letouzé
00:54:42 (Tr: 0:53:58)
i
Diego angel Suarez
00:54:37 (Tr: 0:54:18)
i
Daniel Galera Ruiz
00:56:19 (Tr: 0:54:30)
i
Ruth De La Fuente Simón
00:54:43 (Tr: 0:54:31)
Eva maria Elvira Arias
00:54:46 (Tr: 0:54:38)
i
Elena Valdunquillo
00:54:54 (Tr: 0:54:40)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:56:12 (Tr: 0:54:46)
Gerard Navarro Caballeria
00:55:20 (Tr: 0:54:56)
i
Catherine Baratte Heude
00:56:22 (Tr: 0:55:26)
Xavi Fondevila
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Isaura Juncosa Filella
00:56:23 (Tr: 0:55:32)
Claudia Gras Andreu
00:56:17 (Tr: 0:55:54)
i
Luis Sanz Catalan
00:56:05 (Tr: 0:55:59)

T. real: 00:55:26

Inici real: 10:30:22

Hora meta: 11:25:48

Cat:W50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 95.01 segons/100Metres

Club: tac natation

0:56:31
00:56:22
0:56:12
i
Daniel Galera Ruiz
00:56:19 (Tr: 0:54:30)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:56:12 (Tr: 0:54:46)
i
Isaura Juncosa Filella
00:56:23 (Tr: 0:55:32)
i
Noemí Cuartero López
00:56:25 (Tr: 0:55:38)
Claudia Gras Andreu
00:56:17 (Tr: 0:55:54)
i
Jordi Pujolàs Boix
00:56:30 (Tr: 0:56:07)
Michael Corell Escobés
00:56:29 (Tr: 0:56:20)

T. real: 00:55:29

Inici real: 10:29:39

Hora meta: 11:25:07

Cat:M30

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 95.11 segons/100Metres

Club:

0:57:44
00:55:41
0:53:39
i
Catherine Masson
00:54:05 (Tr: 0:53:39)
i
Joan Farre Miralles
00:54:07 (Tr: 0:53:40)
i
Albert Ruiz
00:54:36 (Tr: 0:53:42)
i
José maria Verdes Crespo
00:54:00 (Tr: 0:53:55)
i
Emmanuel Letouzé
00:54:42 (Tr: 0:53:58)
i
Diego angel Suarez
00:54:37 (Tr: 0:54:18)
i
Alicia Derksema
00:54:25 (Tr: 0:54:21)
i
Daniel Galera Ruiz
00:56:19 (Tr: 0:54:30)
i
Ruth De La Fuente Simón
00:54:43 (Tr: 0:54:31)
Eva maria Elvira Arias
00:54:46 (Tr: 0:54:38)
i
Elena Valdunquillo
00:54:54 (Tr: 0:54:40)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:56:12 (Tr: 0:54:46)
Gerard Navarro Caballeria
00:55:20 (Tr: 0:54:56)
Miguel Santamaria Echaniz
00:55:27 (Tr: 0:55:12)
i
Catherine Baratte Heude
00:56:22 (Tr: 0:55:26)
i
Isaura Juncosa Filella
00:56:23 (Tr: 0:55:32)
i
Noemí Cuartero López
00:56:25 (Tr: 0:55:38)
i
Alejandro Escudero Gomez
00:57:44 (Tr: 0:55:38)
i
Federico Weyermann
00:57:11 (Tr: 0:55:41)
Claudia Gras Andreu
00:56:17 (Tr: 0:55:54)
i
David Gayango Marti
00:56:36 (Tr: 0:55:56)
i
Luis Sanz Catalan
00:56:05 (Tr: 0:55:59)
i
Enric Costa Llonch
00:57:21 (Tr: 0:56:06)
i
Jordi Pujolàs Boix
00:56:30 (Tr: 0:56:07)
i
Montse Rovira Zurriaga
00:56:32 (Tr: 0:56:11)
Michael Corell Escobés
00:56:29 (Tr: 0:56:20)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:56:35 (Tr: 0:56:28)

T. real: 00:55:32

Inici real: 10:30:18

Hora meta: 11:25:49

Cat:W30

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 95.17 segons/100Metres

Club:

0:57:19
00:56:23
0:55:27
i
Daniel Galera Ruiz
00:56:19 (Tr: 0:54:30)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:56:12 (Tr: 0:54:46)
Miguel Santamaria Echaniz
00:55:27 (Tr: 0:55:12)
i
Catherine Baratte Heude
00:56:22 (Tr: 0:55:26)
Xavi Fondevila
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Noemí Cuartero López
00:56:25 (Tr: 0:55:38)
i
Federico Weyermann
00:57:11 (Tr: 0:55:41)
Claudia Gras Andreu
00:56:17 (Tr: 0:55:54)
i
David Gayango Marti
00:56:36 (Tr: 0:55:56)
i
Luis Sanz Catalan
00:56:05 (Tr: 0:55:59)
i
Jordi Pujolàs Boix
00:56:30 (Tr: 0:56:07)
i
Montse Rovira Zurriaga
00:56:32 (Tr: 0:56:11)
Michael Corell Escobés
00:56:29 (Tr: 0:56:20)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:56:35 (Tr: 0:56:28)

T. real: 00:55:38

Inici real: 10:30:14

Hora meta: 11:25:51

Cat:W40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 95.34 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

0:56:29
00:56:25
0:56:22
i
Catherine Baratte Heude
00:56:22 (Tr: 0:55:26)
i
Isaura Juncosa Filella
00:56:23 (Tr: 0:55:32)

T. real: 00:55:38

Inici real: 10:31:33

Hora meta: 11:27:10

Cat:M30

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 95.35 segons/100Metres

Club:

0:59:47
00:57:44
0:55:41
i
Daniel Galera Ruiz
00:56:19 (Tr: 0:54:30)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:56:12 (Tr: 0:54:46)
i
Catherine Baratte Heude
00:56:22 (Tr: 0:55:26)
Xavi Fondevila
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Isaura Juncosa Filella
00:56:23 (Tr: 0:55:32)
i
Noemí Cuartero López
00:56:25 (Tr: 0:55:38)
i
Federico Weyermann
00:57:11 (Tr: 0:55:41)
Claudia Gras Andreu
00:56:17 (Tr: 0:55:54)
i
David Gayango Marti
00:56:36 (Tr: 0:55:56)
i
Luis Sanz Catalan
00:56:05 (Tr: 0:55:59)
i
Enric Costa Llonch
00:57:21 (Tr: 0:56:06)
i
Jordi Pujolàs Boix
00:56:30 (Tr: 0:56:07)
i
Montse Rovira Zurriaga
00:56:32 (Tr: 0:56:11)
i
Martí Pregonas Sarrà
00:58:03 (Tr: 0:56:16)
Michael Corell Escobés
00:56:29 (Tr: 0:56:20)
i
Ramon Peipoch
00:58:06 (Tr: 0:56:21)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:56:35 (Tr: 0:56:28)

T. real: 00:55:41

Inici real: 10:30:57

Hora meta: 11:26:37

Cat:M30

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 95.44 segons/100Metres

Club:

0:58:00
00:57:11
0:56:23
i
Isaura Juncosa Filella
00:56:23 (Tr: 0:55:32)
i
Noemí Cuartero López
00:56:25 (Tr: 0:55:38)
i
Alejandro Escudero Gomez
00:57:44 (Tr: 0:55:38)
i
David Gayango Marti
00:56:36 (Tr: 0:55:56)
i
Enric Costa Llonch
00:57:21 (Tr: 0:56:06)
i
Jordi Pujolàs Boix
00:56:30 (Tr: 0:56:07)
i
Montse Rovira Zurriaga
00:56:32 (Tr: 0:56:11)
Michael Corell Escobés
00:56:29 (Tr: 0:56:20)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:56:35 (Tr: 0:56:28)

T. real: 00:55:54

Inici real: 10:29:50

Hora meta: 11:25:43

Cat:W30

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 95.8 segons/100Metres

Club: c.e. mediterrani

0:57:21
00:56:17
0:55:14
i
Daniel Galera Ruiz
00:56:19 (Tr: 0:54:30)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:56:12 (Tr: 0:54:46)
Gerard Navarro Caballeria
00:55:20 (Tr: 0:54:56)
Miguel Santamaria Echaniz
00:55:27 (Tr: 0:55:12)
i
Catherine Baratte Heude
00:56:22 (Tr: 0:55:26)
Xavi Fondevila
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Isaura Juncosa Filella
00:56:23 (Tr: 0:55:32)
i
Noemí Cuartero López
00:56:25 (Tr: 0:55:38)
i
Federico Weyermann
00:57:11 (Tr: 0:55:41)
i
David Gayango Marti
00:56:36 (Tr: 0:55:56)
i
Luis Sanz Catalan
00:56:05 (Tr: 0:55:59)
i
Enric Costa Llonch
00:57:21 (Tr: 0:56:06)
i
Jordi Pujolàs Boix
00:56:30 (Tr: 0:56:07)
i
Montse Rovira Zurriaga
00:56:32 (Tr: 0:56:11)
Michael Corell Escobés
00:56:29 (Tr: 0:56:20)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:56:35 (Tr: 0:56:28)

T. real: 00:55:56

Inici real: 10:30:06

Hora meta: 11:26:02

Cat:M30

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 95.87 segons/100Metres

Club:

0:56:38
00:56:36
0:56:34
Fco. javier Fernandez Soriano
00:56:35 (Tr: 0:56:28)

T. real: 00:55:59

Inici real: 10:29:32

Hora meta: 11:25:31

Cat:M50

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 95.95 segons/100Metres

Club:

0:56:32
00:56:05
0:55:38
i
Daniel Galera Ruiz
00:56:19 (Tr: 0:54:30)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:56:12 (Tr: 0:54:46)
i
Catherine Baratte Heude
00:56:22 (Tr: 0:55:26)
Xavi Fondevila
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Isaura Juncosa Filella
00:56:23 (Tr: 0:55:32)
i
Noemí Cuartero López
00:56:25 (Tr: 0:55:38)
Claudia Gras Andreu
00:56:17 (Tr: 0:55:54)
i
Jordi Pujolàs Boix
00:56:30 (Tr: 0:56:07)
i
Montse Rovira Zurriaga
00:56:32 (Tr: 0:56:11)
Michael Corell Escobés
00:56:29 (Tr: 0:56:20)

T. real: 00:56:06

Inici real: 10:30:42

Hora meta: 11:26:47

Cat:M50

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 96.15 segons/100Metres

Club:

0:58:25
00:57:21
0:56:17
i
Daniel Galera Ruiz
00:56:19 (Tr: 0:54:30)
i
Catherine Baratte Heude
00:56:22 (Tr: 0:55:26)
i
Isaura Juncosa Filella
00:56:23 (Tr: 0:55:32)
i
Noemí Cuartero López
00:56:25 (Tr: 0:55:38)
i
Alejandro Escudero Gomez
00:57:44 (Tr: 0:55:38)
i
Federico Weyermann
00:57:11 (Tr: 0:55:41)
Claudia Gras Andreu
00:56:17 (Tr: 0:55:54)
i
David Gayango Marti
00:56:36 (Tr: 0:55:56)
i
Jordi Pujolàs Boix
00:56:30 (Tr: 0:56:07)
i
Montse Rovira Zurriaga
00:56:32 (Tr: 0:56:11)
i
Martí Pregonas Sarrà
00:58:03 (Tr: 0:56:16)
Michael Corell Escobés
00:56:29 (Tr: 0:56:20)
i
Ramon Peipoch
00:58:06 (Tr: 0:56:21)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:56:35 (Tr: 0:56:28)

T. real: 00:56:07

Inici real: 10:29:50

Hora meta: 11:25:56

Cat:M40

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 96.17 segons/100Metres

Club:

0:56:32
00:56:30
0:56:28
Michael Corell Escobés
00:56:29 (Tr: 0:56:20)

T. real: 00:56:11

Inici real: 10:29:48

Hora meta: 11:25:58

Cat:W50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 96.29 segons/100Metres

Club:

0:58:06
00:56:32
0:54:58
i
Daniel Galera Ruiz
00:56:19 (Tr: 0:54:30)
i
Ignacio Calvet Abelló
00:56:12 (Tr: 0:54:46)
Gerard Navarro Caballeria
00:55:20 (Tr: 0:54:56)
Miguel Santamaria Echaniz
00:55:27 (Tr: 0:55:12)
i
Catherine Baratte Heude
00:56:22 (Tr: 0:55:26)
Xavi Fondevila
00:55:41 (Tr: 0:55:29)
i
Isaura Juncosa Filella
00:56:23 (Tr: 0:55:32)
i
Noemí Cuartero López
00:56:25 (Tr: 0:55:38)
i
Alejandro Escudero Gomez
00:57:44 (Tr: 0:55:38)
i
Federico Weyermann
00:57:11 (Tr: 0:55:41)
Claudia Gras Andreu
00:56:17 (Tr: 0:55:54)
i
David Gayango Marti
00:56:36 (Tr: 0:55:56)
i
Luis Sanz Catalan
00:56:05 (Tr: 0:55:59)
i
Enric Costa Llonch
00:57:21 (Tr: 0:56:06)
i
Jordi Pujolàs Boix
00:56:30 (Tr: 0:56:07)
i
Martí Pregonas Sarrà
00:58:03 (Tr: 0:56:16)
Michael Corell Escobés
00:56:29 (Tr: 0:56:20)
i
Ramon Peipoch
00:58:06 (Tr: 0:56:21)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:56:35 (Tr: 0:56:28)

T. real: 00:56:16

Inici real: 10:31:13

Hora meta: 11:27:29

Cat:M18

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 96.46 segons/100Metres

Club:

0:58:44
00:58:03
0:57:21
i
Alejandro Escudero Gomez
00:57:44 (Tr: 0:55:38)
i
Enric Costa Llonch
00:57:21 (Tr: 0:56:06)
i
Ramon Peipoch
00:58:06 (Tr: 0:56:21)

T. real: 00:56:20

Inici real: 10:29:35

Hora meta: 11:25:55

Cat:M50

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 96.57 segons/100Metres

Club: metropolitan

0:56:35
00:56:29
0:56:24
i
Noemí Cuartero López
00:56:25 (Tr: 0:55:38)
i
Jordi Pujolàs Boix
00:56:30 (Tr: 0:56:07)
i
Montse Rovira Zurriaga
00:56:32 (Tr: 0:56:11)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:56:35 (Tr: 0:56:28)

T. real: 00:56:21

Inici real: 10:31:11

Hora meta: 11:27:32

Cat:M40

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 96.6 segons/100Metres

Club:

0:59:39
00:58:06
0:56:32
i
Alejandro Escudero Gomez
00:57:44 (Tr: 0:55:38)
i
Federico Weyermann
00:57:11 (Tr: 0:55:41)
i
David Gayango Marti
00:56:36 (Tr: 0:55:56)
i
Enric Costa Llonch
00:57:21 (Tr: 0:56:06)
i
Montse Rovira Zurriaga
00:56:32 (Tr: 0:56:11)
i
Martí Pregonas Sarrà
00:58:03 (Tr: 0:56:16)
Fco. javier Fernandez Soriano
00:56:35 (Tr: 0:56:28)

T. real: 00:56:28

Inici real: 10:29:33

Hora meta: 11:26:01

Cat:M50

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 96.79 segons/100Metres

Club: vallserena club

0:56:37
00:56:35
0:56:33
i
David Gayango Marti
00:56:36 (Tr: 0:55:56)