SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

3_5K

12 juny 2022

1_5K 3_5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:58:22

Inici real: 10:31:29

Hora meta: 11:29:50

Cat:M40

Pos. categoria: 29

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 100.04 segons/100Metres

Club:

1:00:26
01:00:24
1:00:22
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)

T. real: 00:58:24

Inici real: 10:30:05

Hora meta: 11:28:28

Cat:M40

Pos. categoria: 30

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 100.09 segons/100Metres

Club:

1:00:14
00:59:02
0:57:50
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:59:25 (Tr: 0:58:24)
Jan Güell Rotllan
00:59:07 (Tr: 0:58:26)
Rafael luis Cortecero Montañes
00:58:43 (Tr: 0:58:32)
i
Adriana Brassart
00:59:34 (Tr: 0:58:35)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Albert Mendieta Caldentey
00:59:42 (Tr: 0:58:48)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Miquel Vilanova Cullell
00:59:31 (Tr: 0:59:17)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)

T. real: 00:58:24

Inici real: 10:30:27

Hora meta: 11:28:51

Cat:M50

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 100.1 segons/100Metres

Club:

1:00:14
00:59:25
0:58:35
i
Jordi Roldan Molins
00:59:02 (Tr: 0:58:24)
Jan Güell Rotllan
00:59:07 (Tr: 0:58:26)
Rafael luis Cortecero Montañes
00:58:43 (Tr: 0:58:32)
i
Adriana Brassart
00:59:34 (Tr: 0:58:35)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Albert Mendieta Caldentey
00:59:42 (Tr: 0:58:48)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Miquel Vilanova Cullell
00:59:31 (Tr: 0:59:17)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)

T. real: 00:58:26

Inici real: 10:30:08

Hora meta: 11:28:33

Cat:M40

Pos. categoria: 31

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 100.16 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:00:14
00:59:07
0:58:01
i
Jordi Roldan Molins
00:59:02 (Tr: 0:58:24)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:59:25 (Tr: 0:58:24)
Rafael luis Cortecero Montañes
00:58:43 (Tr: 0:58:32)
i
Adriana Brassart
00:59:34 (Tr: 0:58:35)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Albert Mendieta Caldentey
00:59:42 (Tr: 0:58:48)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Miquel Vilanova Cullell
00:59:31 (Tr: 0:59:17)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)

T. real: 00:58:32

Inici real: 10:29:37

Hora meta: 11:28:09

Cat:M40

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 100.33 segons/100Metres

Club: cn badalona

0:59:42
00:58:43
0:57:44
i
Jordi Roldan Molins
00:59:02 (Tr: 0:58:24)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:59:25 (Tr: 0:58:24)
Jan Güell Rotllan
00:59:07 (Tr: 0:58:26)
i
Adriana Brassart
00:59:34 (Tr: 0:58:35)
i
Albert Mendieta Caldentey
00:59:42 (Tr: 0:58:48)
i
Miquel Vilanova Cullell
00:59:31 (Tr: 0:59:17)

T. real: 00:58:35

Inici real: 10:30:26

Hora meta: 11:29:00

Cat:W40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 100.41 segons/100Metres

Club:

1:00:12
00:59:34
0:58:57
i
Jordi Roldan Molins
00:59:02 (Tr: 0:58:24)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:59:25 (Tr: 0:58:24)
Jan Güell Rotllan
00:59:07 (Tr: 0:58:26)
i
Albert Mendieta Caldentey
00:59:42 (Tr: 0:58:48)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Miquel Vilanova Cullell
00:59:31 (Tr: 0:59:17)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)

T. real: 00:58:45

Inici real: 10:30:55

Hora meta: 11:29:40

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 100.7 segons/100Metres

Club:

1:01:21
01:00:14
0:59:07
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:59:25 (Tr: 0:58:24)
Jan Güell Rotllan
00:59:07 (Tr: 0:58:26)
i
Adriana Brassart
00:59:34 (Tr: 0:58:35)
i
Albert Mendieta Caldentey
00:59:42 (Tr: 0:58:48)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Miquel Vilanova Cullell
00:59:31 (Tr: 0:59:17)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
i
Ignacio Esteban Feliu
01:01:06 (Tr: 0:59:46)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)
i
Stefania Di Pede
01:01:04 (Tr: 1:00:00)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)
i
Anna Bartoli Canas
01:01:05 (Tr: 1:00:13)

T. real: 00:58:48

Inici real: 10:30:21

Hora meta: 11:29:08

Cat:M30

Pos. categoria: 32

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 100.77 segons/100Metres

Club:

1:01:02
00:59:42
0:58:22
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Jordi Roldan Molins
00:59:02 (Tr: 0:58:24)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:59:25 (Tr: 0:58:24)
Jan Güell Rotllan
00:59:07 (Tr: 0:58:26)
Rafael luis Cortecero Montañes
00:58:43 (Tr: 0:58:32)
i
Adriana Brassart
00:59:34 (Tr: 0:58:35)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Miquel Vilanova Cullell
00:59:31 (Tr: 0:59:17)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)

T. real: 00:58:50

Inici real: 10:30:48

Hora meta: 11:29:38

Cat:M30

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 100.85 segons/100Metres

Club: piscina sant jordi

1:00:49
01:00:12
0:59:34
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Adriana Brassart
00:59:34 (Tr: 0:58:35)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Albert Mendieta Caldentey
00:59:42 (Tr: 0:58:48)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)

T. real: 00:59:06

Inici real: 10:30:07

Hora meta: 11:29:13

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 101.3 segons/100Metres

Club:

0:59:49
00:59:47
0:59:45

T. real: 00:59:13

Inici real: 10:31:15

Hora meta: 11:30:28

Cat:M40

Pos. categoria: 33

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 101.5 segons/100Metres

Club:

1:02:22
01:01:02
0:59:42
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Albert Mendieta Caldentey
00:59:42 (Tr: 0:58:48)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
i
Ignacio Esteban Feliu
01:01:06 (Tr: 0:59:46)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)
i
Jorge Masia Gridilla
01:01:21 (Tr: 0:59:59)
i
Stefania Di Pede
01:01:04 (Tr: 1:00:00)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)
i
Anna Bartoli Canas
01:01:05 (Tr: 1:00:13)
i
Ignasi Nogueras Abello
01:02:03 (Tr: 1:00:25)
i
Neus Pereta Hernandez
01:01:50 (Tr: 1:00:30)
Jose Olle Valls
01:02:11 (Tr: 1:00:40)

T. real: 00:59:16

Inici real: 10:30:47

Hora meta: 11:30:02

Cat:W40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 101.58 segons/100Metres

Club:

1:01:01
01:00:36
1:00:12
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)

T. real: 00:59:17

Inici real: 10:29:41

Hora meta: 11:28:57

Cat:M50

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 101.61 segons/100Metres

Club:

1:00:17
00:59:31
0:58:45
i
Jordi Roldan Molins
00:59:02 (Tr: 0:58:24)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:59:25 (Tr: 0:58:24)
Jan Güell Rotllan
00:59:07 (Tr: 0:58:26)
i
Adriana Brassart
00:59:34 (Tr: 0:58:35)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Albert Mendieta Caldentey
00:59:42 (Tr: 0:58:48)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)

T. real: 00:59:36

Inici real: 10:30:40

Hora meta: 11:30:16

Cat:M18

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 102.17 segons/100Metres

Club:

1:00:52
01:00:50
1:00:48

T. real: 00:59:38

Inici real: 10:30:05

Hora meta: 11:29:43

Cat:M30

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 102.22 segons/100Metres

Club:

1:01:06
01:00:17
0:59:27
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Adriana Brassart
00:59:34 (Tr: 0:58:35)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Albert Mendieta Caldentey
00:59:42 (Tr: 0:58:48)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Miquel Vilanova Cullell
00:59:31 (Tr: 0:59:17)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
i
Ignacio Esteban Feliu
01:01:06 (Tr: 0:59:46)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)
i
Stefania Di Pede
01:01:04 (Tr: 1:00:00)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)
i
Anna Bartoli Canas
01:01:05 (Tr: 1:00:13)

T. real: 00:59:40

Inici real: 10:30:04

Hora meta: 11:29:43

Cat:M30

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 102.26 segons/100Metres

Club:

1:01:04
01:00:17
0:59:31
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Adriana Brassart
00:59:34 (Tr: 0:58:35)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Albert Mendieta Caldentey
00:59:42 (Tr: 0:58:48)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Miquel Vilanova Cullell
00:59:31 (Tr: 0:59:17)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)

T. real: 00:59:40

Inici real: 10:30:25

Hora meta: 11:30:05

Cat:M40

Pos. categoria: 34

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 102.28 segons/100Metres

Club:

1:00:41
01:00:39
1:00:37
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)

T. real: 00:59:46

Inici real: 10:30:46

Hora meta: 11:30:32

Cat:M30

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 102.45 segons/100Metres

Club:

1:01:55
01:01:06
1:00:17
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Jorge Masia Gridilla
01:01:21 (Tr: 0:59:59)
i
Stefania Di Pede
01:01:04 (Tr: 1:00:00)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)
i
Anna Bartoli Canas
01:01:05 (Tr: 1:00:13)
i
Neus Pereta Hernandez
01:01:50 (Tr: 1:00:30)

T. real: 00:59:47

Inici real: 10:30:00

Hora meta: 11:29:46

Cat:M50

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 102.47 segons/100Metres

Club: proam

1:01:21
01:00:20
0:59:19
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:59:25 (Tr: 0:58:24)
i
Adriana Brassart
00:59:34 (Tr: 0:58:35)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Albert Mendieta Caldentey
00:59:42 (Tr: 0:58:48)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Miquel Vilanova Cullell
00:59:31 (Tr: 0:59:17)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
i
Ignacio Esteban Feliu
01:01:06 (Tr: 0:59:46)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)
i
Jorge Masia Gridilla
01:01:21 (Tr: 0:59:59)
i
Stefania Di Pede
01:01:04 (Tr: 1:00:00)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)
i
Anna Bartoli Canas
01:01:05 (Tr: 1:00:13)

T. real: 00:59:49

Inici real: 10:30:18

Hora meta: 11:30:07

Cat:M40

Pos. categoria: 35

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 102.54 segons/100Metres

Club:

1:01:04
01:00:41
1:00:17
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Stefania Di Pede
01:01:04 (Tr: 1:00:00)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)

T. real: 00:59:55

Inici real: 10:29:38

Hora meta: 11:29:33

Cat:M40

Pos. categoria: 36

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 102.7 segons/100Metres

Club:

1:00:31
01:00:07
0:59:42
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)

T. real: 00:59:59

Inici real: 10:30:48

Hora meta: 11:30:47

Cat:M30

Pos. categoria: 37

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 102.82 segons/100Metres

Club:

1:02:22
01:01:21
1:00:20
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
i
Ignacio Esteban Feliu
01:01:06 (Tr: 0:59:46)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Stefania Di Pede
01:01:04 (Tr: 1:00:00)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)
i
Anna Bartoli Canas
01:01:05 (Tr: 1:00:13)
i
Ignasi Nogueras Abello
01:02:03 (Tr: 1:00:25)
i
Neus Pereta Hernandez
01:01:50 (Tr: 1:00:30)
Jose Olle Valls
01:02:11 (Tr: 1:00:40)

T. real: 01:00:00

Inici real: 10:30:31

Hora meta: 11:30:30

Cat:W30

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 102.84 segons/100Metres

Club:

1:01:28
01:01:04
1:00:41
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Ignacio Esteban Feliu
01:01:06 (Tr: 0:59:46)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Jorge Masia Gridilla
01:01:21 (Tr: 0:59:59)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)
i
Anna Bartoli Canas
01:01:05 (Tr: 1:00:13)

T. real: 01:00:01

Inici real: 10:29:56

Hora meta: 11:29:57

Cat:W50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 102.87 segons/100Metres

Club: club natació valldoreix

1:01:05
01:00:31
0:59:57
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)
i
Stefania Di Pede
01:01:04 (Tr: 1:00:00)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)
i
Anna Bartoli Canas
01:01:05 (Tr: 1:00:13)

T. real: 01:00:04

Inici real: 10:29:49

Hora meta: 11:29:52

Cat:W40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 102.96 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:02:03
01:00:26
0:58:49
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Jordi Roldan Molins
00:59:02 (Tr: 0:58:24)
i
Jose ignacio Cuñat Aspurz
00:59:25 (Tr: 0:58:24)
Jan Güell Rotllan
00:59:07 (Tr: 0:58:26)
i
Adriana Brassart
00:59:34 (Tr: 0:58:35)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Albert Mendieta Caldentey
00:59:42 (Tr: 0:58:48)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Oscar Entrena Lloret
00:59:47 (Tr: 0:59:06)
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Miquel Vilanova Cullell
00:59:31 (Tr: 0:59:17)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
i
Ignacio Esteban Feliu
01:01:06 (Tr: 0:59:46)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)
i
Jorge Masia Gridilla
01:01:21 (Tr: 0:59:59)
i
Stefania Di Pede
01:01:04 (Tr: 1:00:00)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)
i
Anna Bartoli Canas
01:01:05 (Tr: 1:00:13)
i
Ignasi Nogueras Abello
01:02:03 (Tr: 1:00:25)
i
Neus Pereta Hernandez
01:01:50 (Tr: 1:00:30)

T. real: 01:00:12

Inici real: 10:30:13

Hora meta: 11:30:24

Cat:M40

Pos. categoria: 37

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 103.17 segons/100Metres

Club: cpvb

1:01:50
01:00:58
1:00:07
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
i
Ignacio Esteban Feliu
01:01:06 (Tr: 0:59:46)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)
i
Jorge Masia Gridilla
01:01:21 (Tr: 0:59:59)
i
Stefania Di Pede
01:01:04 (Tr: 1:00:00)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
i
Anna Bartoli Canas
01:01:05 (Tr: 1:00:13)
i
Neus Pereta Hernandez
01:01:50 (Tr: 1:00:30)

T. real: 01:00:13

Inici real: 10:30:18

Hora meta: 11:30:31

Cat:W18

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 103.21 segons/100Metres

Club:

1:02:11
01:01:05
0:59:59
Santi Arias Martinez
01:00:24 (Tr: 0:58:22)
i
Francesc Guinart Roy
01:00:14 (Tr: 0:58:45)
i
Jose luis Jimenez-arenas Alpuente
01:00:12 (Tr: 0:58:50)
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
i
Jordi Vives Bas
01:00:17 (Tr: 0:59:38)
i
Aleix Subirà Felip
01:00:17 (Tr: 0:59:40)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
i
Ignacio Esteban Feliu
01:01:06 (Tr: 0:59:46)
Diego martin Ponce Soñis
01:00:20 (Tr: 0:59:47)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Moises Francisco
01:00:07 (Tr: 0:59:55)
i
Jorge Masia Gridilla
01:01:21 (Tr: 0:59:59)
i
Stefania Di Pede
01:01:04 (Tr: 1:00:00)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)
i
Ignasi Nogueras Abello
01:02:03 (Tr: 1:00:25)
i
Neus Pereta Hernandez
01:01:50 (Tr: 1:00:30)
Jose Olle Valls
01:02:11 (Tr: 1:00:40)

T. real: 01:00:25

Inici real: 10:31:05

Hora meta: 11:31:29

Cat:M50

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 103.55 segons/100Metres

Club:

1:03:41
01:02:03
1:00:26
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Esther Castells Cuscó
01:00:36 (Tr: 0:59:16)
i
Asier Cordón Muñoz
01:00:50 (Tr: 0:59:36)
Juan Alcazar Varillas
01:00:39 (Tr: 0:59:40)
i
Ignacio Esteban Feliu
01:01:06 (Tr: 0:59:46)
i
Jose maria Alonso Baez
01:00:41 (Tr: 0:59:49)
i
Jorge Masia Gridilla
01:01:21 (Tr: 0:59:59)
i
Stefania Di Pede
01:01:04 (Tr: 1:00:00)
i
Núria Capellas Pi
01:00:31 (Tr: 1:00:01)
Lucia Trueba Urandúrraga
01:00:26 (Tr: 1:00:04)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)
i
Anna Bartoli Canas
01:01:05 (Tr: 1:00:13)
i
Neus Pereta Hernandez
01:01:50 (Tr: 1:00:30)
Jose Olle Valls
01:02:11 (Tr: 1:00:40)

T. real: 01:00:30

Inici real: 10:30:47

Hora meta: 11:31:16

Cat:W30

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 103.69 segons/100Metres

Club:

1:02:42
01:01:50
1:00:58
i
Hector Sanz Rodenas
01:01:02 (Tr: 0:59:13)
i
Ignacio Esteban Feliu
01:01:06 (Tr: 0:59:46)
i
Jorge Masia Gridilla
01:01:21 (Tr: 0:59:59)
i
Stefania Di Pede
01:01:04 (Tr: 1:00:00)
Lluis Corbella Jordi
01:00:58 (Tr: 1:00:12)
i
Anna Bartoli Canas
01:01:05 (Tr: 1:00:13)
i
Ignasi Nogueras Abello
01:02:03 (Tr: 1:00:25)
Jose Olle Valls
01:02:11 (Tr: 1:00:40)

T. real: 01:00:40

Inici real: 10:30:57

Hora meta: 11:31:37

Cat:M60

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 103.98 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:03:16
01:02:11
1:01:05
i
Ignacio Esteban Feliu
01:01:06 (Tr: 0:59:46)
i
Jorge Masia Gridilla
01:01:21 (Tr: 0:59:59)
i
Anna Bartoli Canas
01:01:05 (Tr: 1:00:13)
i
Ignasi Nogueras Abello
01:02:03 (Tr: 1:00:25)
i
Neus Pereta Hernandez
01:01:50 (Tr: 1:00:30)