SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

3_5K

12 juny 2022

1_5K 3_5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:07:23

Inici real: 10:30:01

Hora meta: 11:37:24

Cat:NoNeF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 115.51 segons/100Metres

Club:

1:09:54
01:07:58
1:06:02
i
Sara Castrelo Saperas
01:08:20 (Tr: 1:07:23)
Javier Montón Larraz
01:08:18 (Tr: 1:07:25)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Tatiana Alcon
01:08:46 (Tr: 1:08:16)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
Daniel Arasa Abad
01:08:58 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)

T. real: 01:07:23

Inici real: 10:30:23

Hora meta: 11:37:46

Cat:W18

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 115.51 segons/100Metres

Club:

1:09:54
01:08:20
1:06:46
i
Irene Pietropaoli
01:07:58 (Tr: 1:07:23)
Javier Montón Larraz
01:08:18 (Tr: 1:07:25)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Tatiana Alcon
01:08:46 (Tr: 1:08:16)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
Daniel Arasa Abad
01:08:58 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)

T. real: 01:07:25

Inici real: 10:30:19

Hora meta: 11:37:44

Cat:M30

Pos. categoria: 44

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 115.56 segons/100Metres

Club:

1:09:54
01:08:18
1:06:42
i
Irene Pietropaoli
01:07:58 (Tr: 1:07:23)
i
Sara Castrelo Saperas
01:08:20 (Tr: 1:07:23)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Tatiana Alcon
01:08:46 (Tr: 1:08:16)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
Daniel Arasa Abad
01:08:58 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)

T. real: 01:08:00

Inici real: 10:31:20

Hora meta: 11:39:20

Cat:W30

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 116.57 segons/100Metres

Club: bcn swimmers

1:11:50
01:09:54
1:07:58
i
Irene Pietropaoli
01:07:58 (Tr: 1:07:23)
i
Sara Castrelo Saperas
01:08:20 (Tr: 1:07:23)
Javier Montón Larraz
01:08:18 (Tr: 1:07:25)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Tatiana Alcon
01:08:46 (Tr: 1:08:16)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
Daniel Arasa Abad
01:08:58 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
Francesc Gámez Blanco
01:10:40 (Tr: 1:08:42)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Eduardo Fonseca Barrio
01:10:52 (Tr: 1:09:11)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)
i
Olivier Pech De Laclause
01:11:37 (Tr: 1:09:38)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)
Veronica Barea Cancho
01:11:25 (Tr: 1:10:16)
Rocio Gomez Herraiz
01:11:25 (Tr: 1:10:17)

T. real: 01:08:01

Inici real: 10:31:08

Hora meta: 11:39:08

Cat:W40

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 116.58 segons/100Metres

Club:

1:11:04
01:09:42
1:08:20
i
Sara Castrelo Saperas
01:08:20 (Tr: 1:07:23)
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Tatiana Alcon
01:08:46 (Tr: 1:08:16)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
Daniel Arasa Abad
01:08:58 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
Francesc Gámez Blanco
01:10:40 (Tr: 1:08:42)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Eduardo Fonseca Barrio
01:10:52 (Tr: 1:09:11)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)

T. real: 01:08:06

Inici real: 10:30:39

Hora meta: 11:38:44

Cat:M30

Pos. categoria: 45

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 116.72 segons/100Metres

Club:

1:10:19
01:09:18
1:08:18
i
Sara Castrelo Saperas
01:08:20 (Tr: 1:07:23)
Javier Montón Larraz
01:08:18 (Tr: 1:07:25)
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Tatiana Alcon
01:08:46 (Tr: 1:08:16)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
Daniel Arasa Abad
01:08:58 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)

T. real: 01:08:06

Inici real: 10:31:14

Hora meta: 11:39:20

Cat:M60

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 116.74 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:09:56
01:09:54
1:09:52
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)

T. real: 01:08:09

Inici real: 10:30:38

Hora meta: 11:38:47

Cat:M40

Pos. categoria: 47

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 116.81 segons/100Metres

Club:

1:09:23
01:09:21
1:09:19

T. real: 01:08:16

Inici real: 10:29:56

Hora meta: 11:38:12

Cat:NoNeF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 117.03 segons/100Metres

Club: prorunners barcelona

1:09:41
01:08:46
1:07:52
i
Irene Pietropaoli
01:07:58 (Tr: 1:07:23)
i
Sara Castrelo Saperas
01:08:20 (Tr: 1:07:23)
Javier Montón Larraz
01:08:18 (Tr: 1:07:25)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
Daniel Arasa Abad
01:08:58 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)

T. real: 01:08:25

Inici real: 10:30:17

Hora meta: 11:38:42

Cat:M40

Pos. categoria: 48

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 117.26 segons/100Metres

Club:

1:10:20
01:09:16
1:08:12
i
Sara Castrelo Saperas
01:08:20 (Tr: 1:07:23)
Javier Montón Larraz
01:08:18 (Tr: 1:07:25)
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Tatiana Alcon
01:08:46 (Tr: 1:08:16)
Daniel Arasa Abad
01:08:58 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)

T. real: 01:08:25

Inici real: 10:29:59

Hora meta: 11:38:24

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 117.28 segons/100Metres

Club:

1:09:25
01:08:58
1:08:31
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Tatiana Alcon
01:08:46 (Tr: 1:08:16)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)

T. real: 01:08:29

Inici real: 10:30:38

Hora meta: 11:39:07

Cat:M60

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 117.37 segons/100Metres

Club:

1:10:40
01:09:41
1:08:41
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Tatiana Alcon
01:08:46 (Tr: 1:08:16)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
Daniel Arasa Abad
01:08:58 (Tr: 1:08:25)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
Francesc Gámez Blanco
01:10:40 (Tr: 1:08:42)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)

T. real: 01:08:36

Inici real: 10:31:10

Hora meta: 11:39:46

Cat:W40

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 117.59 segons/100Metres

Club: associació excursionista de catalun

1:11:24
01:10:20
1:09:16
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
Francesc Gámez Blanco
01:10:40 (Tr: 1:08:42)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Eduardo Fonseca Barrio
01:10:52 (Tr: 1:09:11)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)

T. real: 01:08:39

Inici real: 10:30:12

Hora meta: 11:38:51

Cat:M40

Pos. categoria: 49

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 117.68 segons/100Metres

Club:

1:09:57
01:09:25
1:08:53
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
Daniel Arasa Abad
01:08:58 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)

T. real: 01:08:42

Inici real: 10:31:24

Hora meta: 11:40:06

Cat:M50

Pos. categoria: 40

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 117.75 segons/100Metres

Club:

1:11:39
01:10:40
1:09:41
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Eduardo Fonseca Barrio
01:10:52 (Tr: 1:09:11)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)
i
Olivier Pech De Laclause
01:11:37 (Tr: 1:09:38)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)
Veronica Barea Cancho
01:11:25 (Tr: 1:10:16)
Rocio Gomez Herraiz
01:11:25 (Tr: 1:10:17)

T. real: 01:08:47

Inici real: 10:30:22

Hora meta: 11:39:08

Cat:M50

Pos. categoria: 41

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 117.91 segons/100Metres

Club: nautic club de l'hers

1:10:52
01:09:42
1:08:33
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Tatiana Alcon
01:08:46 (Tr: 1:08:16)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
Daniel Arasa Abad
01:08:58 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
Francesc Gámez Blanco
01:10:40 (Tr: 1:08:42)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Eduardo Fonseca Barrio
01:10:52 (Tr: 1:09:11)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)

T. real: 01:08:47

Inici real: 10:30:36

Hora meta: 11:39:23

Cat:M50

Pos. categoria: 42

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 117.91 segons/100Metres

Club:

1:10:29
01:09:57
1:09:25
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)

T. real: 01:09:02

Inici real: 10:30:20

Hora meta: 11:39:22

Cat:W40

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 118.34 segons/100Metres

Club:

1:09:58
01:09:56
1:09:54
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)

T. real: 01:09:11

Inici real: 10:31:07

Hora meta: 11:40:18

Cat:M50

Pos. categoria: 43

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 118.59 segons/100Metres

Club: can caralleu

1:12:01
01:10:52
1:09:42
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
Francesc Gámez Blanco
01:10:40 (Tr: 1:08:42)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)
i
Olivier Pech De Laclause
01:11:37 (Tr: 1:09:38)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)
Veronica Barea Cancho
01:11:25 (Tr: 1:10:16)
Rocio Gomez Herraiz
01:11:25 (Tr: 1:10:17)
i
Josep Ribalta Maseras
01:11:51 (Tr: 1:10:52)

T. real: 01:09:16

Inici real: 10:30:01

Hora meta: 11:39:16

Cat:M50

Pos. categoria: 44

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 118.72 segons/100Metres

Club:

1:11:37
01:09:50
1:08:03
i
Sara Castrelo Saperas
01:08:20 (Tr: 1:07:23)
Javier Montón Larraz
01:08:18 (Tr: 1:07:25)
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Tatiana Alcon
01:08:46 (Tr: 1:08:16)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
Daniel Arasa Abad
01:08:58 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
Francesc Gámez Blanco
01:10:40 (Tr: 1:08:42)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Eduardo Fonseca Barrio
01:10:52 (Tr: 1:09:11)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)
i
Olivier Pech De Laclause
01:11:37 (Tr: 1:09:38)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)
Veronica Barea Cancho
01:11:25 (Tr: 1:10:16)
Rocio Gomez Herraiz
01:11:25 (Tr: 1:10:17)

T. real: 01:09:17

Inici real: 10:29:55

Hora meta: 11:39:11

Cat:W50

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 118.76 segons/100Metres

Club: cn valldoreix

1:10:26
01:09:45
1:09:05
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)

T. real: 01:09:18

Inici real: 10:30:00

Hora meta: 11:39:18

Cat:W50

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 118.78 segons/100Metres

Club: club triatlo valldoreix

1:11:25
01:09:52
1:08:18
i
Sara Castrelo Saperas
01:08:20 (Tr: 1:07:23)
Javier Montón Larraz
01:08:18 (Tr: 1:07:25)
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Tatiana Alcon
01:08:46 (Tr: 1:08:16)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
Daniel Arasa Abad
01:08:58 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
Francesc Gámez Blanco
01:10:40 (Tr: 1:08:42)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Eduardo Fonseca Barrio
01:10:52 (Tr: 1:09:11)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)
Veronica Barea Cancho
01:11:25 (Tr: 1:10:16)
Rocio Gomez Herraiz
01:11:25 (Tr: 1:10:17)

T. real: 01:09:38

Inici real: 10:31:26

Hora meta: 11:41:03

Cat:M50

Pos. categoria: 45

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 119.36 segons/100Metres

Club:

1:13:25
01:11:37
1:09:50
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
Francesc Gámez Blanco
01:10:40 (Tr: 1:08:42)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Eduardo Fonseca Barrio
01:10:52 (Tr: 1:09:11)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)
Veronica Barea Cancho
01:11:25 (Tr: 1:10:16)
Rocio Gomez Herraiz
01:11:25 (Tr: 1:10:17)
i
Josep Ribalta Maseras
01:11:51 (Tr: 1:10:52)
i
Alejandra López
01:12:21 (Tr: 1:10:57)
i
Sira Royo Sanabria
01:12:45 (Tr: 1:11:34)
i
Mª del mar Figueras Tortras
01:12:44 (Tr: 1:11:34)

T. real: 01:09:55

Inici real: 10:29:57

Hora meta: 11:39:52

Cat:W50

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 119.86 segons/100Metres

Club: club esportiu valldoreix

1:11:51
01:10:26
1:09:00
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
Iris Calabuig
01:09:42 (Tr: 1:08:01)
i
Alejandro Lucena Mir
01:09:18 (Tr: 1:08:06)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Oscar Boixadera Mitjana
01:09:21 (Tr: 1:08:09)
i
Andrii Romanenko
01:09:16 (Tr: 1:08:25)
i
Jordi Xirinachs Codina
01:09:41 (Tr: 1:08:29)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
i
Esteve Caramés
01:09:25 (Tr: 1:08:39)
Francesc Gámez Blanco
01:10:40 (Tr: 1:08:42)
i
Luc Barthelemy
01:09:42 (Tr: 1:08:47)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Eduardo Fonseca Barrio
01:10:52 (Tr: 1:09:11)
i
Edmond Champagnac
01:09:50 (Tr: 1:09:16)
i
Maite Moreno García
01:09:45 (Tr: 1:09:17)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)
i
Olivier Pech De Laclause
01:11:37 (Tr: 1:09:38)
Veronica Barea Cancho
01:11:25 (Tr: 1:10:16)
Rocio Gomez Herraiz
01:11:25 (Tr: 1:10:17)
i
Josep Ribalta Maseras
01:11:51 (Tr: 1:10:52)

T. real: 01:10:16

Inici real: 10:30:36

Hora meta: 11:40:51

Cat:W40

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 120.45 segons/100Metres

Club: ripollet unio atletica

1:12:59
01:11:25
1:09:52
i
Catarina De Castro Martins
01:09:54 (Tr: 1:08:00)
i
Francesc Lázaro Galdón
01:09:54 (Tr: 1:08:06)
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
Francesc Gámez Blanco
01:10:40 (Tr: 1:08:42)
Cristian Carci Lopez
01:09:57 (Tr: 1:08:47)
i
Maria Mestre Roset
01:09:56 (Tr: 1:09:02)
i
Eduardo Fonseca Barrio
01:10:52 (Tr: 1:09:11)
i
Maria joao Rodrigues Marques Alves
01:09:52 (Tr: 1:09:18)
i
Olivier Pech De Laclause
01:11:37 (Tr: 1:09:38)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)
Rocio Gomez Herraiz
01:11:25 (Tr: 1:10:17)
i
Josep Ribalta Maseras
01:11:51 (Tr: 1:10:52)
i
Alejandra López
01:12:21 (Tr: 1:10:57)
i
Sira Royo Sanabria
01:12:45 (Tr: 1:11:34)
i
Mª del mar Figueras Tortras
01:12:44 (Tr: 1:11:34)

T. real: 01:10:17

Inici real: 10:30:35

Hora meta: 11:40:51

Cat:W30

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 120.47 segons/100Metres

Club:

1:12:45
01:11:25
1:10:05
i
Diana Calabuig Corcoles
01:10:20 (Tr: 1:08:36)
Francesc Gámez Blanco
01:10:40 (Tr: 1:08:42)
i
Eduardo Fonseca Barrio
01:10:52 (Tr: 1:09:11)
i
Olivier Pech De Laclause
01:11:37 (Tr: 1:09:38)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)
Veronica Barea Cancho
01:11:25 (Tr: 1:10:16)
i
Josep Ribalta Maseras
01:11:51 (Tr: 1:10:52)
i
Alejandra López
01:12:21 (Tr: 1:10:57)
i
Sira Royo Sanabria
01:12:45 (Tr: 1:11:34)
i
Mª del mar Figueras Tortras
01:12:44 (Tr: 1:11:34)

T. real: 01:10:52

Inici real: 10:30:26

Hora meta: 11:41:17

Cat:M50

Pos. categoria: 46

Inici cursa:10:29:26

Sexe:M

Ritme: 121.48 segons/100Metres

Club: proruners

1:13:17
01:11:51
1:10:26
Francesc Gámez Blanco
01:10:40 (Tr: 1:08:42)
i
Eduardo Fonseca Barrio
01:10:52 (Tr: 1:09:11)
i
Olivier Pech De Laclause
01:11:37 (Tr: 1:09:38)
i
Teresa Copete Vidal
01:10:26 (Tr: 1:09:55)
Veronica Barea Cancho
01:11:25 (Tr: 1:10:16)
Rocio Gomez Herraiz
01:11:25 (Tr: 1:10:17)
i
Alejandra López
01:12:21 (Tr: 1:10:57)
i
Sira Royo Sanabria
01:12:45 (Tr: 1:11:34)
i
Mª del mar Figueras Tortras
01:12:44 (Tr: 1:11:34)

T. real: 01:10:57

Inici real: 10:30:51

Hora meta: 11:41:47

Cat:W40

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 121.61 segons/100Metres

Club: club trialó serradells andorra

1:13:17
01:12:21
1:11:25
i
Olivier Pech De Laclause
01:11:37 (Tr: 1:09:38)
Veronica Barea Cancho
01:11:25 (Tr: 1:10:16)
i
Josep Ribalta Maseras
01:11:51 (Tr: 1:10:52)
i
Sira Royo Sanabria
01:12:45 (Tr: 1:11:34)
i
Mª del mar Figueras Tortras
01:12:44 (Tr: 1:11:34)

T. real: 01:11:34

Inici real: 10:30:37

Hora meta: 11:42:11

Cat:W40

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 122.68 segons/100Metres

Club:

1:14:05
01:12:45
1:11:25
i
Olivier Pech De Laclause
01:11:37 (Tr: 1:09:38)
Veronica Barea Cancho
01:11:25 (Tr: 1:10:16)
Rocio Gomez Herraiz
01:11:25 (Tr: 1:10:17)
i
Josep Ribalta Maseras
01:11:51 (Tr: 1:10:52)
i
Alejandra López
01:12:21 (Tr: 1:10:57)
i
Mª del mar Figueras Tortras
01:12:44 (Tr: 1:11:34)

T. real: 01:11:34

Inici real: 10:30:36

Hora meta: 11:42:10

Cat:W30

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:29:26

Sexe:F

Ritme: 122.68 segons/100Metres

Club: club natacio sa tuna

1:13:37
01:12:44
1:11:51
i
Josep Ribalta Maseras
01:11:51 (Tr: 1:10:52)
i
Alejandra López
01:12:21 (Tr: 1:10:57)
i
Sira Royo Sanabria
01:12:45 (Tr: 1:11:34)