SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Begur

7K

12 juny 2022

1_5K 3_5K 7K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:49:10

Inici real: 09:00:39

Hora meta: 10:49:48

Cat:M50

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 93.56 segons/100Metres

Club:

1:50:56
01:49:48
1:48:40
i
Marcos Perez Rahuet
01:49:44 (Tr: 1:49:11)
Xavi Rivera Mata
01:49:42 (Tr: 1:49:23)
i
Antonio Martinez Reina
01:50:05 (Tr: 1:49:30)
i
David Amoros Brotons
01:49:41 (Tr: 1:49:31)
i
David Trilla Trilla
01:49:51 (Tr: 1:49:38)
i
Dídac Marsà Visay
01:50:56 (Tr: 1:50:29)
Josep ma Serra Majem
01:50:55 (Tr: 1:50:29)

T. real: 01:49:11

Inici real: 09:00:34

Hora meta: 10:49:44

Cat:M50

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 93.57 segons/100Metres

Club:

1:50:56
01:49:44
1:48:32
i
Oriol Sabidó Merigó
01:49:48 (Tr: 1:49:10)
Xavi Rivera Mata
01:49:42 (Tr: 1:49:23)
i
Antonio Martinez Reina
01:50:05 (Tr: 1:49:30)
i
David Amoros Brotons
01:49:41 (Tr: 1:49:31)
i
David Trilla Trilla
01:49:51 (Tr: 1:49:38)
i
Dídac Marsà Visay
01:50:56 (Tr: 1:50:29)
Josep ma Serra Majem
01:50:55 (Tr: 1:50:29)

T. real: 01:49:23

Inici real: 09:00:20

Hora meta: 10:49:42

Cat:M40

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 93.74 segons/100Metres

Club: #swimmingproject ripollet

1:50:56
01:49:42
1:48:29
i
Oriol Sabidó Merigó
01:49:48 (Tr: 1:49:10)
i
Marcos Perez Rahuet
01:49:44 (Tr: 1:49:11)
i
Antonio Martinez Reina
01:50:05 (Tr: 1:49:30)
i
David Amoros Brotons
01:49:41 (Tr: 1:49:31)
i
David Trilla Trilla
01:49:51 (Tr: 1:49:38)
i
Dídac Marsà Visay
01:50:56 (Tr: 1:50:29)
Josep ma Serra Majem
01:50:55 (Tr: 1:50:29)

T. real: 01:49:30

Inici real: 09:00:35

Hora meta: 10:50:05

Cat:M50

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 93.86 segons/100Metres

Club: club natacio sabadell

1:50:56
01:50:05
1:49:14
i
Oriol Sabidó Merigó
01:49:48 (Tr: 1:49:10)
i
Marcos Perez Rahuet
01:49:44 (Tr: 1:49:11)
Xavi Rivera Mata
01:49:42 (Tr: 1:49:23)
i
David Amoros Brotons
01:49:41 (Tr: 1:49:31)
i
David Trilla Trilla
01:49:51 (Tr: 1:49:38)
i
Dídac Marsà Visay
01:50:56 (Tr: 1:50:29)
Josep ma Serra Majem
01:50:55 (Tr: 1:50:29)

T. real: 01:49:31

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 10:49:41

Cat:M50

Pos. categoria: 17

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 93.86 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:50:55
01:49:41
1:48:27
i
Oriol Sabidó Merigó
01:49:48 (Tr: 1:49:10)
i
Marcos Perez Rahuet
01:49:44 (Tr: 1:49:11)
Xavi Rivera Mata
01:49:42 (Tr: 1:49:23)
i
Antonio Martinez Reina
01:50:05 (Tr: 1:49:30)
i
David Trilla Trilla
01:49:51 (Tr: 1:49:38)
Josep ma Serra Majem
01:50:55 (Tr: 1:50:29)

T. real: 01:49:38

Inici real: 09:00:13

Hora meta: 10:49:51

Cat:M50

Pos. categoria: 18

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 93.96 segons/100Metres

Club:

1:51:19
01:49:51
1:48:22
i
Oriol Sabidó Merigó
01:49:48 (Tr: 1:49:10)
i
Marcos Perez Rahuet
01:49:44 (Tr: 1:49:11)
Xavi Rivera Mata
01:49:42 (Tr: 1:49:23)
i
Antonio Martinez Reina
01:50:05 (Tr: 1:49:30)
i
David Amoros Brotons
01:49:41 (Tr: 1:49:31)
i
Dídac Marsà Visay
01:50:56 (Tr: 1:50:29)
Josep ma Serra Majem
01:50:55 (Tr: 1:50:29)
i
Ramon Eizmendi Martinez-sufrategui
01:51:19 (Tr: 1:50:43)

T. real: 01:50:29

Inici real: 09:00:28

Hora meta: 10:50:56

Cat:M30

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 94.69 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

1:51:47
01:50:56
1:50:05
i
Antonio Martinez Reina
01:50:05 (Tr: 1:49:30)
Josep ma Serra Majem
01:50:55 (Tr: 1:50:29)
i
Ramon Eizmendi Martinez-sufrategui
01:51:19 (Tr: 1:50:43)
i
Ignacio Cagiga Vila
01:51:29 (Tr: 1:50:51)
Lucia Albano
01:51:28 (Tr: 1:51:06)

T. real: 01:50:29

Inici real: 09:00:27

Hora meta: 10:50:55

Cat:M60

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 94.7 segons/100Metres

Club: cemarnaton

1:52:10
01:50:55
1:49:41
i
Oriol Sabidó Merigó
01:49:48 (Tr: 1:49:10)
i
Marcos Perez Rahuet
01:49:44 (Tr: 1:49:11)
Xavi Rivera Mata
01:49:42 (Tr: 1:49:23)
i
Antonio Martinez Reina
01:50:05 (Tr: 1:49:30)
i
David Amoros Brotons
01:49:41 (Tr: 1:49:31)
i
David Trilla Trilla
01:49:51 (Tr: 1:49:38)
i
Dídac Marsà Visay
01:50:56 (Tr: 1:50:29)
i
Ramon Eizmendi Martinez-sufrategui
01:51:19 (Tr: 1:50:43)
i
Ignacio Cagiga Vila
01:51:29 (Tr: 1:50:51)
Lucia Albano
01:51:28 (Tr: 1:51:06)
i
Giacinto dario Di Sarno
01:52:07 (Tr: 1:51:33)
Mireia Sànchez Salamí
01:52:06 (Tr: 1:51:53)
Eloi Argilaga Vives
01:52:01 (Tr: 1:51:55)

T. real: 01:50:43

Inici real: 09:00:37

Hora meta: 10:51:19

Cat:M40

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 94.89 segons/100Metres

Club:

1:52:48
01:51:19
1:49:51
i
Antonio Martinez Reina
01:50:05 (Tr: 1:49:30)
i
David Trilla Trilla
01:49:51 (Tr: 1:49:38)
i
Dídac Marsà Visay
01:50:56 (Tr: 1:50:29)
Josep ma Serra Majem
01:50:55 (Tr: 1:50:29)
i
Ignacio Cagiga Vila
01:51:29 (Tr: 1:50:51)
Lucia Albano
01:51:28 (Tr: 1:51:06)
i
Giacinto dario Di Sarno
01:52:07 (Tr: 1:51:33)
Mireia Sànchez Salamí
01:52:06 (Tr: 1:51:53)
Eloi Argilaga Vives
01:52:01 (Tr: 1:51:55)
Diego jesus Loro Guerrero
01:52:45 (Tr: 1:52:19)

T. real: 01:50:51

Inici real: 09:00:38

Hora meta: 10:51:29

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 95.01 segons/100Metres

Club: club natacion alcobendas

1:52:06
01:51:29
1:50:51
i
Dídac Marsà Visay
01:50:56 (Tr: 1:50:29)
Josep ma Serra Majem
01:50:55 (Tr: 1:50:29)
i
Ramon Eizmendi Martinez-sufrategui
01:51:19 (Tr: 1:50:43)
Lucia Albano
01:51:28 (Tr: 1:51:06)
Mireia Sànchez Salamí
01:52:06 (Tr: 1:51:53)
Eloi Argilaga Vives
01:52:01 (Tr: 1:51:55)

T. real: 01:51:06

Inici real: 09:00:22

Hora meta: 10:51:28

Cat:W50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:00:00

Sexe:F

Ritme: 95.23 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:52:01
01:51:28
1:50:55
i
Dídac Marsà Visay
01:50:56 (Tr: 1:50:29)
Josep ma Serra Majem
01:50:55 (Tr: 1:50:29)
i
Ramon Eizmendi Martinez-sufrategui
01:51:19 (Tr: 1:50:43)
i
Ignacio Cagiga Vila
01:51:29 (Tr: 1:50:51)
Eloi Argilaga Vives
01:52:01 (Tr: 1:51:55)

T. real: 01:51:33

Inici real: 09:00:34

Hora meta: 10:52:07

Cat:M30

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 95.61 segons/100Metres

Club:

1:52:54
01:52:07
1:51:19
i
Ramon Eizmendi Martinez-sufrategui
01:51:19 (Tr: 1:50:43)
i
Ignacio Cagiga Vila
01:51:29 (Tr: 1:50:51)
Lucia Albano
01:51:28 (Tr: 1:51:06)
Mireia Sànchez Salamí
01:52:06 (Tr: 1:51:53)
Eloi Argilaga Vives
01:52:01 (Tr: 1:51:55)
Raul Rosales Rodriguez
01:52:49 (Tr: 1:52:13)
Diego jesus Loro Guerrero
01:52:45 (Tr: 1:52:19)

T. real: 01:51:53

Inici real: 09:00:13

Hora meta: 10:52:06

Cat:W50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:00:00

Sexe:F

Ritme: 95.9 segons/100Metres

Club: live love swim

1:52:45
01:52:06
1:51:28
i
Ignacio Cagiga Vila
01:51:29 (Tr: 1:50:51)
Lucia Albano
01:51:28 (Tr: 1:51:06)
i
Giacinto dario Di Sarno
01:52:07 (Tr: 1:51:33)
Eloi Argilaga Vives
01:52:01 (Tr: 1:51:55)
Diego jesus Loro Guerrero
01:52:45 (Tr: 1:52:19)

T. real: 01:51:55

Inici real: 09:00:07

Hora meta: 10:52:01

Cat:M40

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 95.92 segons/100Metres

Club: fasttriatlon

1:53:02
01:52:01
1:51:00
i
Ramon Eizmendi Martinez-sufrategui
01:51:19 (Tr: 1:50:43)
i
Ignacio Cagiga Vila
01:51:29 (Tr: 1:50:51)
Lucia Albano
01:51:28 (Tr: 1:51:06)
i
Giacinto dario Di Sarno
01:52:07 (Tr: 1:51:33)
Mireia Sànchez Salamí
01:52:06 (Tr: 1:51:53)
Raul Rosales Rodriguez
01:52:49 (Tr: 1:52:13)
Diego jesus Loro Guerrero
01:52:45 (Tr: 1:52:19)
Alejandro Gallego Aragon
01:53:02 (Tr: 1:52:26)
i
Laurent Audry
01:53:01 (Tr: 1:52:49)

T. real: 01:52:13

Inici real: 09:00:36

Hora meta: 10:52:49

Cat:M40

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 96.18 segons/100Metres

Club:

1:53:30
01:52:49
1:52:07
i
Giacinto dario Di Sarno
01:52:07 (Tr: 1:51:33)
Diego jesus Loro Guerrero
01:52:45 (Tr: 1:52:19)
Alejandro Gallego Aragon
01:53:02 (Tr: 1:52:26)
i
Laurent Audry
01:53:01 (Tr: 1:52:49)
i
Pablo Vivo Roca
01:53:29 (Tr: 1:52:52)
José maría Buiza Grillo
01:53:09 (Tr: 1:52:59)
Antonio Buiza Grillo
01:53:27 (Tr: 1:53:15)

T. real: 01:52:19

Inici real: 09:00:27

Hora meta: 10:52:45

Cat:M40

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 96.26 segons/100Metres

Club:

1:53:29
01:52:45
1:52:01
i
Giacinto dario Di Sarno
01:52:07 (Tr: 1:51:33)
Mireia Sànchez Salamí
01:52:06 (Tr: 1:51:53)
Eloi Argilaga Vives
01:52:01 (Tr: 1:51:55)
Raul Rosales Rodriguez
01:52:49 (Tr: 1:52:13)
Alejandro Gallego Aragon
01:53:02 (Tr: 1:52:26)
i
Laurent Audry
01:53:01 (Tr: 1:52:49)
i
Pablo Vivo Roca
01:53:29 (Tr: 1:52:52)
José maría Buiza Grillo
01:53:09 (Tr: 1:52:59)
Antonio Buiza Grillo
01:53:27 (Tr: 1:53:15)

T. real: 01:52:26

Inici real: 09:00:37

Hora meta: 10:53:02

Cat:M30

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 96.36 segons/100Metres

Club:

1:54:04
01:53:02
1:52:01
i
Giacinto dario Di Sarno
01:52:07 (Tr: 1:51:33)
Mireia Sànchez Salamí
01:52:06 (Tr: 1:51:53)
Eloi Argilaga Vives
01:52:01 (Tr: 1:51:55)
Raul Rosales Rodriguez
01:52:49 (Tr: 1:52:13)
Diego jesus Loro Guerrero
01:52:45 (Tr: 1:52:19)
i
Laurent Audry
01:53:01 (Tr: 1:52:49)
i
Pablo Vivo Roca
01:53:29 (Tr: 1:52:52)
José maría Buiza Grillo
01:53:09 (Tr: 1:52:59)
Antonio Buiza Grillo
01:53:27 (Tr: 1:53:15)
i
Josep Pi Renart
01:53:57 (Tr: 1:53:17)
i
Oriol Rosell Manich
01:53:39 (Tr: 1:53:30)
Cristina Riba Có
01:53:39 (Tr: 1:53:30)

T. real: 01:52:49

Inici real: 09:00:12

Hora meta: 10:53:01

Cat:M60

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 96.7 segons/100Metres

Club: us colomiers natation sportive

1:53:27
01:53:01
1:52:36
Raul Rosales Rodriguez
01:52:49 (Tr: 1:52:13)
Diego jesus Loro Guerrero
01:52:45 (Tr: 1:52:19)
Alejandro Gallego Aragon
01:53:02 (Tr: 1:52:26)
José maría Buiza Grillo
01:53:09 (Tr: 1:52:59)
Antonio Buiza Grillo
01:53:27 (Tr: 1:53:15)

T. real: 01:52:52

Inici real: 09:00:38

Hora meta: 10:53:29

Cat:M30

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 96.73 segons/100Metres

Club:

1:54:13
01:53:29
1:52:45
Raul Rosales Rodriguez
01:52:49 (Tr: 1:52:13)
Diego jesus Loro Guerrero
01:52:45 (Tr: 1:52:19)
Alejandro Gallego Aragon
01:53:02 (Tr: 1:52:26)
i
Laurent Audry
01:53:01 (Tr: 1:52:49)
José maría Buiza Grillo
01:53:09 (Tr: 1:52:59)
Antonio Buiza Grillo
01:53:27 (Tr: 1:53:15)
i
Josep Pi Renart
01:53:57 (Tr: 1:53:17)
i
Oriol Rosell Manich
01:53:39 (Tr: 1:53:30)
Cristina Riba Có
01:53:39 (Tr: 1:53:30)

T. real: 01:52:59

Inici real: 09:00:11

Hora meta: 10:53:09

Cat:M40

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 96.83 segons/100Metres

Club: r3 ripollet triatlo

1:53:39
01:53:09
1:52:38
Raul Rosales Rodriguez
01:52:49 (Tr: 1:52:13)
Diego jesus Loro Guerrero
01:52:45 (Tr: 1:52:19)
Alejandro Gallego Aragon
01:53:02 (Tr: 1:52:26)
i
Laurent Audry
01:53:01 (Tr: 1:52:49)
i
Pablo Vivo Roca
01:53:29 (Tr: 1:52:52)
Antonio Buiza Grillo
01:53:27 (Tr: 1:53:15)
i
Oriol Rosell Manich
01:53:39 (Tr: 1:53:30)
Cristina Riba Có
01:53:39 (Tr: 1:53:30)

T. real: 01:53:15

Inici real: 09:00:13

Hora meta: 10:53:27

Cat:M40

Pos. categoria: 24

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 97.06 segons/100Metres

Club: #swimmingproject ripollet

1:53:52
01:53:27
1:53:01
Alejandro Gallego Aragon
01:53:02 (Tr: 1:52:26)
i
Laurent Audry
01:53:01 (Tr: 1:52:49)
i
Pablo Vivo Roca
01:53:29 (Tr: 1:52:52)
José maría Buiza Grillo
01:53:09 (Tr: 1:52:59)
i
Oriol Rosell Manich
01:53:39 (Tr: 1:53:30)
Cristina Riba Có
01:53:39 (Tr: 1:53:30)

T. real: 01:53:17

Inici real: 09:00:40

Hora meta: 10:53:57

Cat:M40

Pos. categoria: 25

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 97.09 segons/100Metres

Club:

1:55:18
01:53:57
1:52:36
Raul Rosales Rodriguez
01:52:49 (Tr: 1:52:13)
Diego jesus Loro Guerrero
01:52:45 (Tr: 1:52:19)
Alejandro Gallego Aragon
01:53:02 (Tr: 1:52:26)
i
Laurent Audry
01:53:01 (Tr: 1:52:49)
i
Pablo Vivo Roca
01:53:29 (Tr: 1:52:52)
José maría Buiza Grillo
01:53:09 (Tr: 1:52:59)
Antonio Buiza Grillo
01:53:27 (Tr: 1:53:15)
i
Oriol Rosell Manich
01:53:39 (Tr: 1:53:30)
Cristina Riba Có
01:53:39 (Tr: 1:53:30)
i
Lluis ma. Tortras Armengol
01:55:18 (Tr: 1:54:37)
Juan josé Fábrega Pérez
01:54:57 (Tr: 1:54:44)

T. real: 01:53:30

Inici real: 09:00:10

Hora meta: 10:53:39

Cat:M50

Pos. categoria: 19

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 97.28 segons/100Metres

Club: club natacio terrassa

1:54:57
01:53:39
1:52:22
Raul Rosales Rodriguez
01:52:49 (Tr: 1:52:13)
Diego jesus Loro Guerrero
01:52:45 (Tr: 1:52:19)
Alejandro Gallego Aragon
01:53:02 (Tr: 1:52:26)
i
Laurent Audry
01:53:01 (Tr: 1:52:49)
i
Pablo Vivo Roca
01:53:29 (Tr: 1:52:52)
José maría Buiza Grillo
01:53:09 (Tr: 1:52:59)
Antonio Buiza Grillo
01:53:27 (Tr: 1:53:15)
i
Josep Pi Renart
01:53:57 (Tr: 1:53:17)
Cristina Riba Có
01:53:39 (Tr: 1:53:30)
Juan josé Fábrega Pérez
01:54:57 (Tr: 1:54:44)

T. real: 01:53:30

Inici real: 09:00:09

Hora meta: 10:53:39

Cat:W40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:00:00

Sexe:F

Ritme: 97.28 segons/100Metres

Club: club natacio terrassa

1:55:38
01:53:39
1:51:40
i
Giacinto dario Di Sarno
01:52:07 (Tr: 1:51:33)
Mireia Sànchez Salamí
01:52:06 (Tr: 1:51:53)
Eloi Argilaga Vives
01:52:01 (Tr: 1:51:55)
Raul Rosales Rodriguez
01:52:49 (Tr: 1:52:13)
Diego jesus Loro Guerrero
01:52:45 (Tr: 1:52:19)
Alejandro Gallego Aragon
01:53:02 (Tr: 1:52:26)
i
Laurent Audry
01:53:01 (Tr: 1:52:49)
i
Pablo Vivo Roca
01:53:29 (Tr: 1:52:52)
José maría Buiza Grillo
01:53:09 (Tr: 1:52:59)
Antonio Buiza Grillo
01:53:27 (Tr: 1:53:15)
i
Josep Pi Renart
01:53:57 (Tr: 1:53:17)
i
Oriol Rosell Manich
01:53:39 (Tr: 1:53:30)
i
Lluis ma. Tortras Armengol
01:55:18 (Tr: 1:54:37)
Juan josé Fábrega Pérez
01:54:57 (Tr: 1:54:44)
i
Canzio Costantini
01:55:38 (Tr: 1:55:22)

T. real: 01:54:37

Inici real: 09:00:42

Hora meta: 10:55:18

Cat:M50

Pos. categoria: 20

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 98.23 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

1:56:39
01:55:18
1:53:57
i
Josep Pi Renart
01:53:57 (Tr: 1:53:17)
Juan josé Fábrega Pérez
01:54:57 (Tr: 1:54:44)
i
Canzio Costantini
01:55:38 (Tr: 1:55:22)
i
Xavier Poch Cruz
01:56:08 (Tr: 1:55:29)

T. real: 01:54:44

Inici real: 09:00:13

Hora meta: 10:54:57

Cat:M40

Pos. categoria: 26

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 98.34 segons/100Metres

Club:

1:57:13
01:54:57
1:52:41
Raul Rosales Rodriguez
01:52:49 (Tr: 1:52:13)
Diego jesus Loro Guerrero
01:52:45 (Tr: 1:52:19)
Alejandro Gallego Aragon
01:53:02 (Tr: 1:52:26)
i
Laurent Audry
01:53:01 (Tr: 1:52:49)
i
Pablo Vivo Roca
01:53:29 (Tr: 1:52:52)
José maría Buiza Grillo
01:53:09 (Tr: 1:52:59)
Antonio Buiza Grillo
01:53:27 (Tr: 1:53:15)
i
Josep Pi Renart
01:53:57 (Tr: 1:53:17)
i
Oriol Rosell Manich
01:53:39 (Tr: 1:53:30)
Cristina Riba Có
01:53:39 (Tr: 1:53:30)
i
Lluis ma. Tortras Armengol
01:55:18 (Tr: 1:54:37)
i
Canzio Costantini
01:55:38 (Tr: 1:55:22)
i
Xavier Poch Cruz
01:56:08 (Tr: 1:55:29)
i
Marc Solà Serra
01:57:13 (Tr: 1:56:34)

T. real: 01:55:22

Inici real: 09:00:16

Hora meta: 10:55:38

Cat:M50

Pos. categoria: 21

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 98.88 segons/100Metres

Club:

1:57:37
01:55:38
1:53:39
i
Josep Pi Renart
01:53:57 (Tr: 1:53:17)
i
Oriol Rosell Manich
01:53:39 (Tr: 1:53:30)
Cristina Riba Có
01:53:39 (Tr: 1:53:30)
i
Lluis ma. Tortras Armengol
01:55:18 (Tr: 1:54:37)
Juan josé Fábrega Pérez
01:54:57 (Tr: 1:54:44)
i
Xavier Poch Cruz
01:56:08 (Tr: 1:55:29)
i
Marc Solà Serra
01:57:13 (Tr: 1:56:34)
i
Ruben Sarle Laplana
01:57:29 (Tr: 1:57:14)

T. real: 01:55:29

Inici real: 09:00:39

Hora meta: 10:56:08

Cat:M50

Pos. categoria: 22

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 98.98 segons/100Metres

Club:

1:57:29
01:56:08
1:54:46
i
Lluis ma. Tortras Armengol
01:55:18 (Tr: 1:54:37)
Juan josé Fábrega Pérez
01:54:57 (Tr: 1:54:44)
i
Canzio Costantini
01:55:38 (Tr: 1:55:22)
i
Marc Solà Serra
01:57:13 (Tr: 1:56:34)
i
Ruben Sarle Laplana
01:57:29 (Tr: 1:57:14)

T. real: 01:56:34

Inici real: 09:00:39

Hora meta: 10:57:13

Cat:M50

Pos. categoria: 23

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 99.91 segons/100Metres

Club:

1:59:29
01:57:13
1:54:57
i
Lluis ma. Tortras Armengol
01:55:18 (Tr: 1:54:37)
Juan josé Fábrega Pérez
01:54:57 (Tr: 1:54:44)
i
Canzio Costantini
01:55:38 (Tr: 1:55:22)
i
Xavier Poch Cruz
01:56:08 (Tr: 1:55:29)
i
Ruben Sarle Laplana
01:57:29 (Tr: 1:57:14)

T. real: 01:57:14

Inici real: 09:00:15

Hora meta: 10:57:29

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:00:00

Sexe:M

Ritme: 100.48 segons/100Metres

Club: club natacio igualada

1:59:19
01:57:29
1:55:38
i
Canzio Costantini
01:55:38 (Tr: 1:55:22)
i
Xavier Poch Cruz
01:56:08 (Tr: 1:55:29)
i
Marc Solà Serra
01:57:13 (Tr: 1:56:34)