Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Cadaqués

6,5k

18 setembre 2021

2,5K 4,5K 6,5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:19:00

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:28:15

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 72.91 segons/100Metres

Club: club natación barcelona

1:27:03
01:19:00
1:10:56
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
i
Damian Blaum
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Pol Gil
01:19:27 (Tr: 1:19:27)
i
Guillermo Matas Velasco
01:25:32 (Tr: 1:25:32)
i
Laura Rodríguez Santaularia
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)

T. real: 01:19:00

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:28:15

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 72.92 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:27:03
01:19:00
1:10:57
i
Manuel Lires Sueldo
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
i
Damian Blaum
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Pol Gil
01:19:27 (Tr: 1:19:27)
i
Guillermo Matas Velasco
01:25:32 (Tr: 1:25:32)
i
Laura Rodríguez Santaularia
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)

T. real: 01:19:15

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:28:30

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 73.14 segons/100Metres

Club: club atlético river plate

1:27:03
01:19:15
1:11:26
i
Manuel Lires Sueldo
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
i
Pol Gil
01:19:27 (Tr: 1:19:27)
i
Guillermo Matas Velasco
01:25:32 (Tr: 1:25:32)
i
Laura Rodríguez Santaularia
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)

T. real: 01:19:27

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:28:42

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 73.33 segons/100Metres

Club: club natació barcelona

1:27:03
01:19:27
1:11:50
i
Manuel Lires Sueldo
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
i
Damian Blaum
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Guillermo Matas Velasco
01:25:32 (Tr: 1:25:32)
i
Laura Rodríguez Santaularia
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)

T. real: 01:25:32

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:34:47

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 78.95 segons/100Metres

Club: head team

1:32:04
01:25:32
1:19:00
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
i
Damian Blaum
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Pol Gil
01:19:27 (Tr: 1:19:27)
i
Laura Rodríguez Santaularia
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
Mario Guillen Martinez
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
i
Albert Cortés Rovira
01:27:27 (Tr: 1:27:27)
Antonio Pons Martínez
01:27:31 (Tr: 1:27:31)
i
Sylvain Gleizes
01:27:33 (Tr: 1:27:33)
Jordi Sanchis I Domènech
01:27:44 (Tr: 1:27:44)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
i
Pierre Jaillet
01:29:26 (Tr: 1:29:26)
Adriá Luque Serrano
01:29:34 (Tr: 1:29:34)
Alberto Alonso Arroyo
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Jean Schulze
01:31:53 (Tr: 1:31:53)
i
Cassagne Pierre
01:31:57 (Tr: 1:31:57)

T. real: 01:27:03

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:36:18

Cat:W18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:09:15

Sexe:F

Ritme: 80.35 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

1:34:52
01:27:03
1:19:15
i
Damian Blaum
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Pol Gil
01:19:27 (Tr: 1:19:27)
i
Guillermo Matas Velasco
01:25:32 (Tr: 1:25:32)
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
Mario Guillen Martinez
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
i
Albert Cortés Rovira
01:27:27 (Tr: 1:27:27)
Antonio Pons Martínez
01:27:31 (Tr: 1:27:31)
i
Sylvain Gleizes
01:27:33 (Tr: 1:27:33)
Jordi Sanchis I Domènech
01:27:44 (Tr: 1:27:44)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
i
Pierre Jaillet
01:29:26 (Tr: 1:29:26)
Adriá Luque Serrano
01:29:34 (Tr: 1:29:34)
Alberto Alonso Arroyo
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Jean Schulze
01:31:53 (Tr: 1:31:53)
i
Cassagne Pierre
01:31:57 (Tr: 1:31:57)
i
Minerva Pujol Ulied
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
Marc Curto Chulbi
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
i
Pol Eguino Guitart
01:32:18 (Tr: 1:32:18)
i
Alex Perez Merino
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
i
David Penades Ylla
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Toni Manzaneque Guitart
01:33:02 (Tr: 1:33:02)
Marc Franquet Casademont
01:33:38 (Tr: 1:33:38)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:33:45 (Tr: 1:33:45)
Anna Serra Balaguero
01:33:47 (Tr: 1:33:47)

T. real: 01:27:03

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:36:18

Cat:JnF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:09:15

Sexe:F

Ritme: 80.35 segons/100Metres

Club: club natació granollers

1:34:40
01:27:03
1:19:27
i
Pol Gil
01:19:27 (Tr: 1:19:27)
i
Guillermo Matas Velasco
01:25:32 (Tr: 1:25:32)
i
Laura Rodríguez Santaularia
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
Mario Guillen Martinez
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
i
Albert Cortés Rovira
01:27:27 (Tr: 1:27:27)
Antonio Pons Martínez
01:27:31 (Tr: 1:27:31)
i
Sylvain Gleizes
01:27:33 (Tr: 1:27:33)
Jordi Sanchis I Domènech
01:27:44 (Tr: 1:27:44)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
i
Pierre Jaillet
01:29:26 (Tr: 1:29:26)
Adriá Luque Serrano
01:29:34 (Tr: 1:29:34)
Alberto Alonso Arroyo
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Jean Schulze
01:31:53 (Tr: 1:31:53)
i
Cassagne Pierre
01:31:57 (Tr: 1:31:57)
i
Minerva Pujol Ulied
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
Marc Curto Chulbi
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
i
Pol Eguino Guitart
01:32:18 (Tr: 1:32:18)
i
Alex Perez Merino
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
i
David Penades Ylla
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Toni Manzaneque Guitart
01:33:02 (Tr: 1:33:02)
Marc Franquet Casademont
01:33:38 (Tr: 1:33:38)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:33:45 (Tr: 1:33:45)
Anna Serra Balaguero
01:33:47 (Tr: 1:33:47)

T. real: 01:27:26

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:36:41

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 80.7 segons/100Metres

Club: club natacio terrassa

1:29:20
01:27:26
1:25:32
i
Guillermo Matas Velasco
01:25:32 (Tr: 1:25:32)
i
Laura Rodríguez Santaularia
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Albert Cortés Rovira
01:27:27 (Tr: 1:27:27)
Antonio Pons Martínez
01:27:31 (Tr: 1:27:31)
i
Sylvain Gleizes
01:27:33 (Tr: 1:27:33)
Jordi Sanchis I Domènech
01:27:44 (Tr: 1:27:44)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:50 (Tr: 1:27:50)

T. real: 01:27:27

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:36:42

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 80.71 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:27:50
01:27:27
1:27:03
i
Laura Rodríguez Santaularia
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
Mario Guillen Martinez
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
Antonio Pons Martínez
01:27:31 (Tr: 1:27:31)
i
Sylvain Gleizes
01:27:33 (Tr: 1:27:33)
Jordi Sanchis I Domènech
01:27:44 (Tr: 1:27:44)

T. real: 01:27:31

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:36:46

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 80.77 segons/100Metres

Club:

1:27:58
01:27:31
1:27:03
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
Mario Guillen Martinez
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
i
Albert Cortés Rovira
01:27:27 (Tr: 1:27:27)
i
Sylvain Gleizes
01:27:33 (Tr: 1:27:33)
Jordi Sanchis I Domènech
01:27:44 (Tr: 1:27:44)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:50 (Tr: 1:27:50)

T. real: 01:27:33

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:36:48

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 80.81 segons/100Metres

Club: fundacio claror

1:29:26
01:27:33
1:25:40
i
Laura Rodríguez Santaularia
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
Mario Guillen Martinez
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
i
Albert Cortés Rovira
01:27:27 (Tr: 1:27:27)
Antonio Pons Martínez
01:27:31 (Tr: 1:27:31)
Jordi Sanchis I Domènech
01:27:44 (Tr: 1:27:44)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
i
Pierre Jaillet
01:29:26 (Tr: 1:29:26)

T. real: 01:27:44

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:36:59

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 80.98 segons/100Metres

Club: c.n.molins de rei

1:29:34
01:27:44
1:25:55
i
Laura Rodríguez Santaularia
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
Mario Guillen Martinez
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
i
Albert Cortés Rovira
01:27:27 (Tr: 1:27:27)
Antonio Pons Martínez
01:27:31 (Tr: 1:27:31)
i
Sylvain Gleizes
01:27:33 (Tr: 1:27:33)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
i
Pierre Jaillet
01:29:26 (Tr: 1:29:26)
Adriá Luque Serrano
01:29:34 (Tr: 1:29:34)

T. real: 01:27:50

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:37:05

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 81.07 segons/100Metres

Club: c.e. marnaton

1:30:00
01:27:50
1:25:40
i
Laura Rodríguez Santaularia
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
Mario Guillen Martinez
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
i
Albert Cortés Rovira
01:27:27 (Tr: 1:27:27)
Antonio Pons Martínez
01:27:31 (Tr: 1:27:31)
i
Sylvain Gleizes
01:27:33 (Tr: 1:27:33)
Jordi Sanchis I Domènech
01:27:44 (Tr: 1:27:44)
i
Pierre Jaillet
01:29:26 (Tr: 1:29:26)
Adriá Luque Serrano
01:29:34 (Tr: 1:29:34)
Alberto Alonso Arroyo
01:30:00 (Tr: 1:30:00)

T. real: 01:29:26

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:38:41

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 82.55 segons/100Metres

Club: usse natation

1:31:27
01:29:26
1:27:26
Mario Guillen Martinez
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
i
Albert Cortés Rovira
01:27:27 (Tr: 1:27:27)
Antonio Pons Martínez
01:27:31 (Tr: 1:27:31)
i
Sylvain Gleizes
01:27:33 (Tr: 1:27:33)
Jordi Sanchis I Domènech
01:27:44 (Tr: 1:27:44)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
Adriá Luque Serrano
01:29:34 (Tr: 1:29:34)
Alberto Alonso Arroyo
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:31:27 (Tr: 1:31:27)

T. real: 01:29:34

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:38:49

Cat:JnM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 82.66 segons/100Metres

Club: geieg

1:31:53
01:29:34
1:27:14
Mario Guillen Martinez
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
i
Albert Cortés Rovira
01:27:27 (Tr: 1:27:27)
Antonio Pons Martínez
01:27:31 (Tr: 1:27:31)
i
Sylvain Gleizes
01:27:33 (Tr: 1:27:33)
Jordi Sanchis I Domènech
01:27:44 (Tr: 1:27:44)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
i
Pierre Jaillet
01:29:26 (Tr: 1:29:26)
Alberto Alonso Arroyo
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Jean Schulze
01:31:53 (Tr: 1:31:53)

T. real: 01:30:00

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:39:15

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 83.07 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:32:10
01:30:00
1:27:50
i
Jordi Diaz Martin
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
i
Pierre Jaillet
01:29:26 (Tr: 1:29:26)
Adriá Luque Serrano
01:29:34 (Tr: 1:29:34)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Jean Schulze
01:31:53 (Tr: 1:31:53)
i
Cassagne Pierre
01:31:57 (Tr: 1:31:57)

T. real: 01:31:27

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:40:42

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 84.4 segons/100Metres

Club: clib natacio badalona

1:55:19
01:31:27
1:07:34
i
Manuel Lires Sueldo
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
i
Damian Blaum
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Pol Gil
01:19:27 (Tr: 1:19:27)
i
Guillermo Matas Velasco
01:25:32 (Tr: 1:25:32)
i
Laura Rodríguez Santaularia
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
Mario Guillen Martinez
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
i
Albert Cortés Rovira
01:27:27 (Tr: 1:27:27)
Antonio Pons Martínez
01:27:31 (Tr: 1:27:31)
i
Sylvain Gleizes
01:27:33 (Tr: 1:27:33)
Jordi Sanchis I Domènech
01:27:44 (Tr: 1:27:44)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
i
Pierre Jaillet
01:29:26 (Tr: 1:29:26)
Adriá Luque Serrano
01:29:34 (Tr: 1:29:34)
Alberto Alonso Arroyo
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
i
Jean Schulze
01:31:53 (Tr: 1:31:53)
i
Cassagne Pierre
01:31:57 (Tr: 1:31:57)
i
Jose Roque Mauricio
01:55:19 (Tr: 1:32:02)
i
Minerva Pujol Ulied
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
Marc Curto Chulbi
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
i
Pol Eguino Guitart
01:32:18 (Tr: 1:32:18)
i
Alex Perez Merino
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
i
David Penades Ylla
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Toni Manzaneque Guitart
01:33:02 (Tr: 1:33:02)
Marc Franquet Casademont
01:33:38 (Tr: 1:33:38)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:33:45 (Tr: 1:33:45)
Anna Serra Balaguero
01:33:47 (Tr: 1:33:47)

T. real: 01:31:53

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:41:08

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 84.81 segons/100Metres

Club: usc natation sportive

1:34:13
01:31:53
1:29:34
Adriá Luque Serrano
01:29:34 (Tr: 1:29:34)
Alberto Alonso Arroyo
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Cassagne Pierre
01:31:57 (Tr: 1:31:57)
i
Minerva Pujol Ulied
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
Marc Curto Chulbi
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
i
Pol Eguino Guitart
01:32:18 (Tr: 1:32:18)
i
Alex Perez Merino
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
i
David Penades Ylla
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Toni Manzaneque Guitart
01:33:02 (Tr: 1:33:02)
Marc Franquet Casademont
01:33:38 (Tr: 1:33:38)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:33:45 (Tr: 1:33:45)
Anna Serra Balaguero
01:33:47 (Tr: 1:33:47)

T. real: 01:31:57

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:41:12

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 84.87 segons/100Metres

Club: us colomiers natation sportive

1:33:55
01:31:57
1:30:00
Alberto Alonso Arroyo
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Jean Schulze
01:31:53 (Tr: 1:31:53)
i
Minerva Pujol Ulied
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
Marc Curto Chulbi
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
i
Pol Eguino Guitart
01:32:18 (Tr: 1:32:18)
i
Alex Perez Merino
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
i
David Penades Ylla
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Toni Manzaneque Guitart
01:33:02 (Tr: 1:33:02)
Marc Franquet Casademont
01:33:38 (Tr: 1:33:38)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:33:45 (Tr: 1:33:45)
Anna Serra Balaguero
01:33:47 (Tr: 1:33:47)

T. real: 01:32:02

Inici real: 09:32:32

Hora meta: 11:04:34

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 84.95 segons/100Metres

Club:

2:19:12
01:55:19
1:31:27
Joan francesc Morcillo Espuny
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Jean Schulze
01:31:53 (Tr: 1:31:53)
i
Cassagne Pierre
01:31:57 (Tr: 1:31:57)
i
Minerva Pujol Ulied
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
Marc Curto Chulbi
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
i
Pol Eguino Guitart
01:32:18 (Tr: 1:32:18)
i
Alex Perez Merino
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
i
David Penades Ylla
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Toni Manzaneque Guitart
01:33:02 (Tr: 1:33:02)
i
Antoine Chappert
01:56:34 (Tr: 1:33:17)
Marc Franquet Casademont
01:33:38 (Tr: 1:33:38)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:33:45 (Tr: 1:33:45)
Anna Serra Balaguero
01:33:47 (Tr: 1:33:47)

T. real: 01:32:15

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:41:30

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:09:15

Sexe:F

Ritme: 85.15 segons/100Metres

Club:

1:32:37
01:32:15
1:31:53
i
Jean Schulze
01:31:53 (Tr: 1:31:53)
i
Cassagne Pierre
01:31:57 (Tr: 1:31:57)
Marc Curto Chulbi
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
i
Pol Eguino Guitart
01:32:18 (Tr: 1:32:18)
i
Alex Perez Merino
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
i
David Penades Ylla
01:32:34 (Tr: 1:32:34)

T. real: 01:32:15

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:41:30

Cat:M30

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 85.15 segons/100Metres

Club: c.n. radikal swim

1:32:34
01:32:15
1:31:56
i
Cassagne Pierre
01:31:57 (Tr: 1:31:57)
i
Minerva Pujol Ulied
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
i
Pol Eguino Guitart
01:32:18 (Tr: 1:32:18)
i
Alex Perez Merino
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
i
David Penades Ylla
01:32:34 (Tr: 1:32:34)

T. real: 01:32:18

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:41:33

Cat:M30

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 85.2 segons/100Metres

Club:

1:33:02
01:32:18
1:31:35
i
Jean Schulze
01:31:53 (Tr: 1:31:53)
i
Cassagne Pierre
01:31:57 (Tr: 1:31:57)
i
Minerva Pujol Ulied
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
Marc Curto Chulbi
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
i
Alex Perez Merino
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
i
David Penades Ylla
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Toni Manzaneque Guitart
01:33:02 (Tr: 1:33:02)

T. real: 01:32:29

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:41:44

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 85.36 segons/100Metres

Club:

1:56:34
01:32:29
1:08:24
i
Manuel Lires Sueldo
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
01:19:00 (Tr: 1:19:00)
i
Damian Blaum
01:19:15 (Tr: 1:19:15)
i
Pol Gil
01:19:27 (Tr: 1:19:27)
i
Guillermo Matas Velasco
01:25:32 (Tr: 1:25:32)
i
Laura Rodríguez Santaularia
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
i
Estel Galo Nogueira
01:27:03 (Tr: 1:27:03)
Mario Guillen Martinez
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
i
Albert Cortés Rovira
01:27:27 (Tr: 1:27:27)
Antonio Pons Martínez
01:27:31 (Tr: 1:27:31)
i
Sylvain Gleizes
01:27:33 (Tr: 1:27:33)
Jordi Sanchis I Domènech
01:27:44 (Tr: 1:27:44)
i
Jordi Diaz Martin
01:27:50 (Tr: 1:27:50)
i
Pierre Jaillet
01:29:26 (Tr: 1:29:26)
Adriá Luque Serrano
01:29:34 (Tr: 1:29:34)
Alberto Alonso Arroyo
01:30:00 (Tr: 1:30:00)
Joan francesc Morcillo Espuny
01:31:27 (Tr: 1:31:27)
i
Jean Schulze
01:31:53 (Tr: 1:31:53)
i
Cassagne Pierre
01:31:57 (Tr: 1:31:57)
i
Jose Roque Mauricio
01:55:19 (Tr: 1:32:02)
i
Minerva Pujol Ulied
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
Marc Curto Chulbi
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
i
Pol Eguino Guitart
01:32:18 (Tr: 1:32:18)
i
David Penades Ylla
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Toni Manzaneque Guitart
01:33:02 (Tr: 1:33:02)
i
Antoine Chappert
01:56:34 (Tr: 1:33:17)
Marc Franquet Casademont
01:33:38 (Tr: 1:33:38)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:33:45 (Tr: 1:33:45)
Anna Serra Balaguero
01:33:47 (Tr: 1:33:47)

T. real: 01:32:34

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:41:49

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 85.44 segons/100Metres

Club: cn vic etb

1:33:38
01:32:34
1:31:30
i
Jean Schulze
01:31:53 (Tr: 1:31:53)
i
Cassagne Pierre
01:31:57 (Tr: 1:31:57)
i
Minerva Pujol Ulied
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
Marc Curto Chulbi
01:32:15 (Tr: 1:32:15)
i
Pol Eguino Guitart
01:32:18 (Tr: 1:32:18)
i
Alex Perez Merino
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
i
Toni Manzaneque Guitart
01:33:02 (Tr: 1:33:02)
Marc Franquet Casademont
01:33:38 (Tr: 1:33:38)

T. real: 01:33:02

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:42:17

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 85.87 segons/100Metres

Club:

1:33:46
01:33:02
1:32:18
i
Pol Eguino Guitart
01:32:18 (Tr: 1:32:18)
i
Alex Perez Merino
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
i
David Penades Ylla
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
Marc Franquet Casademont
01:33:38 (Tr: 1:33:38)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:33:45 (Tr: 1:33:45)

T. real: 01:33:17

Inici real: 09:32:32

Hora meta: 11:05:49

Cat:M30

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 86.1 segons/100Metres

Club: les dauphins du toec

2:20:38
01:56:34
1:32:29
i
Jose Roque Mauricio
01:55:19 (Tr: 1:32:02)
i
Alex Perez Merino
01:32:29 (Tr: 1:32:29)
i
David Penades Ylla
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Toni Manzaneque Guitart
01:33:02 (Tr: 1:33:02)
Marc Franquet Casademont
01:33:38 (Tr: 1:33:38)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:33:45 (Tr: 1:33:45)
Anna Serra Balaguero
01:33:47 (Tr: 1:33:47)

T. real: 01:33:38

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:42:53

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 86.43 segons/100Metres

Club: club natació molins de rei

1:34:43
01:33:38
1:32:34
i
David Penades Ylla
01:32:34 (Tr: 1:32:34)
i
Toni Manzaneque Guitart
01:33:02 (Tr: 1:33:02)
i
Youssef Ismael Aguirre
01:33:45 (Tr: 1:33:45)
Anna Serra Balaguero
01:33:47 (Tr: 1:33:47)

T. real: 01:33:45

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:43:00

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:09:15

Sexe:M

Ritme: 86.52 segons/100Metres

Club: c e marnaton

1:34:27
01:33:45
1:33:02
i
Toni Manzaneque Guitart
01:33:02 (Tr: 1:33:02)
Marc Franquet Casademont
01:33:38 (Tr: 1:33:38)
Anna Serra Balaguero
01:33:47 (Tr: 1:33:47)

T. real: 01:33:47

Inici real: 09:09:15

Hora meta: 10:43:02

Cat:W18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:09:15

Sexe:F

Ritme: 86.56 segons/100Metres

Club: club natació terrassa

1:33:49
01:33:47
1:33:45