Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Eivissa

12K

15 octubre 2022

1,5K 12K 6K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 02:48:23

Inici real: 08:42:29

Hora meta: 11:30:51

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 84.19 segons/100Metres

Club: c.n. sant feliu

3:36:46
03:30:51
3:24:57
i
Santi Pellejero Gacia
03:35:47 (Tr: 2:53:23)
i
Jordi Diaz Martin
03:35:58 (Tr: 2:53:33)
i
Cedric Gramusset
03:36:27 (Tr: 2:54:05)
Mario Guillen Martinez
03:36:29 (Tr: 2:54:07)
i
Albert Cortés Rovira
03:36:35 (Tr: 2:54:10)
i
Sylvain Gleizes
03:36:46 (Tr: 2:54:24)

T. real: 02:53:23

Inici real: 08:42:24

Hora meta: 11:35:47

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 86.69 segons/100Metres

Club: sptrainer swim

3:40:42
03:35:47
3:30:51
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
03:30:51 (Tr: 2:48:23)
i
Jordi Diaz Martin
03:35:58 (Tr: 2:53:33)
i
Cedric Gramusset
03:36:27 (Tr: 2:54:05)
Mario Guillen Martinez
03:36:29 (Tr: 2:54:07)
i
Albert Cortés Rovira
03:36:35 (Tr: 2:54:10)
i
Sylvain Gleizes
03:36:46 (Tr: 2:54:24)
Antonio Pons
03:39:08 (Tr: 2:56:47)
i
Jaillet Pierre
03:40:30 (Tr: 2:58:07)

T. real: 02:53:33

Inici real: 08:42:25

Hora meta: 11:35:58

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 86.77 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

3:41:04
03:35:58
3:30:51
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
03:30:51 (Tr: 2:48:23)
i
Santi Pellejero Gacia
03:35:47 (Tr: 2:53:23)
i
Cedric Gramusset
03:36:27 (Tr: 2:54:05)
Mario Guillen Martinez
03:36:29 (Tr: 2:54:07)
i
Albert Cortés Rovira
03:36:35 (Tr: 2:54:10)
i
Sylvain Gleizes
03:36:46 (Tr: 2:54:24)
Antonio Pons
03:39:08 (Tr: 2:56:47)
i
Jaillet Pierre
03:40:30 (Tr: 2:58:07)

T. real: 02:54:05

Inici real: 08:42:22

Hora meta: 11:36:27

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 87.03 segons/100Metres

Club: usse natation

3:42:03
03:36:27
3:30:51
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
03:30:51 (Tr: 2:48:23)
i
Santi Pellejero Gacia
03:35:47 (Tr: 2:53:23)
i
Jordi Diaz Martin
03:35:58 (Tr: 2:53:33)
Mario Guillen Martinez
03:36:29 (Tr: 2:54:07)
i
Albert Cortés Rovira
03:36:35 (Tr: 2:54:10)
i
Sylvain Gleizes
03:36:46 (Tr: 2:54:24)
Antonio Pons
03:39:08 (Tr: 2:56:47)
i
Jaillet Pierre
03:40:30 (Tr: 2:58:07)

T. real: 02:54:07

Inici real: 08:42:22

Hora meta: 11:36:29

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 87.06 segons/100Metres

Club: club natacio terrassa

3:39:08
03:36:29
3:33:50
i
Santi Pellejero Gacia
03:35:47 (Tr: 2:53:23)
i
Jordi Diaz Martin
03:35:58 (Tr: 2:53:33)
i
Cedric Gramusset
03:36:27 (Tr: 2:54:05)
i
Albert Cortés Rovira
03:36:35 (Tr: 2:54:10)
i
Sylvain Gleizes
03:36:46 (Tr: 2:54:24)
Antonio Pons
03:39:08 (Tr: 2:56:47)

T. real: 02:54:10

Inici real: 08:42:25

Hora meta: 11:36:35

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 87.08 segons/100Metres

Club: ce marnaton

3:40:30
03:36:35
3:32:40
i
Santi Pellejero Gacia
03:35:47 (Tr: 2:53:23)
i
Jordi Diaz Martin
03:35:58 (Tr: 2:53:33)
i
Cedric Gramusset
03:36:27 (Tr: 2:54:05)
Mario Guillen Martinez
03:36:29 (Tr: 2:54:07)
i
Sylvain Gleizes
03:36:46 (Tr: 2:54:24)
Antonio Pons
03:39:08 (Tr: 2:56:47)
i
Jaillet Pierre
03:40:30 (Tr: 2:58:07)

T. real: 02:54:24

Inici real: 08:42:23

Hora meta: 11:36:46

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 87.19 segons/100Metres

Club: fundacio claror

3:44:16
03:36:46
3:29:17
i
Rafael Cabanillas Quintanilla
03:30:51 (Tr: 2:48:23)
i
Santi Pellejero Gacia
03:35:47 (Tr: 2:53:23)
i
Jordi Diaz Martin
03:35:58 (Tr: 2:53:33)
i
Cedric Gramusset
03:36:27 (Tr: 2:54:05)
Mario Guillen Martinez
03:36:29 (Tr: 2:54:07)
i
Albert Cortés Rovira
03:36:35 (Tr: 2:54:10)
Antonio Pons
03:39:08 (Tr: 2:56:47)
i
Jaillet Pierre
03:40:30 (Tr: 2:58:07)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:16 (Tr: 3:01:47)

T. real: 02:56:47

Inici real: 08:42:21

Hora meta: 11:39:08

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 88.39 segons/100Metres

Club:

3:45:18
03:39:08
3:32:57
i
Santi Pellejero Gacia
03:35:47 (Tr: 2:53:23)
i
Jordi Diaz Martin
03:35:58 (Tr: 2:53:33)
i
Cedric Gramusset
03:36:27 (Tr: 2:54:05)
Mario Guillen Martinez
03:36:29 (Tr: 2:54:07)
i
Albert Cortés Rovira
03:36:35 (Tr: 2:54:10)
i
Sylvain Gleizes
03:36:46 (Tr: 2:54:24)
i
Jaillet Pierre
03:40:30 (Tr: 2:58:07)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:16 (Tr: 3:01:47)
Alex Perez Merino
03:45:18 (Tr: 3:03:00)
i
Albert Arribas
03:45:17 (Tr: 3:17:04)

T. real: 02:58:07

Inici real: 08:42:23

Hora meta: 11:40:30

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 89.06 segons/100Metres

Club: usse natation

3:45:31
03:40:30
3:35:28
i
Santi Pellejero Gacia
03:35:47 (Tr: 2:53:23)
i
Jordi Diaz Martin
03:35:58 (Tr: 2:53:33)
i
Cedric Gramusset
03:36:27 (Tr: 2:54:05)
Mario Guillen Martinez
03:36:29 (Tr: 2:54:07)
i
Albert Cortés Rovira
03:36:35 (Tr: 2:54:10)
i
Sylvain Gleizes
03:36:46 (Tr: 2:54:24)
Antonio Pons
03:39:08 (Tr: 2:56:47)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:16 (Tr: 3:01:47)
Alex Perez Merino
03:45:18 (Tr: 3:03:00)
Xesco Carriere Jordana
03:45:31 (Tr: 3:03:08)
i
Albert Arribas
03:45:17 (Tr: 3:17:04)

T. real: 03:01:47

Inici real: 08:42:29

Hora meta: 11:44:16

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 90.89 segons/100Metres

Club: club natacio badalona

3:51:45
03:44:16
3:36:46
i
Sylvain Gleizes
03:36:46 (Tr: 2:54:24)
Antonio Pons
03:39:08 (Tr: 2:56:47)
i
Jaillet Pierre
03:40:30 (Tr: 2:58:07)
Alex Perez Merino
03:45:18 (Tr: 3:03:00)
Xesco Carriere Jordana
03:45:31 (Tr: 3:03:08)
Federico Bernades
03:45:32 (Tr: 3:03:11)
i
Youssef Ismael Aguirre
03:45:32 (Tr: 3:03:13)
i
Mireia Gómez Albareda
03:48:50 (Tr: 3:06:34)
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Albert Arribas
03:45:17 (Tr: 3:17:04)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:48:51 (Tr: 3:20:36)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)

T. real: 03:03:00

Inici real: 08:42:19

Hora meta: 11:45:18

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 91.5 segons/100Metres

Club: geieg

3:51:29
03:45:18
3:39:08
Antonio Pons
03:39:08 (Tr: 2:56:47)
i
Jaillet Pierre
03:40:30 (Tr: 2:58:07)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:16 (Tr: 3:01:47)
Xesco Carriere Jordana
03:45:31 (Tr: 3:03:08)
Federico Bernades
03:45:32 (Tr: 3:03:11)
i
Youssef Ismael Aguirre
03:45:32 (Tr: 3:03:13)
i
Mireia Gómez Albareda
03:48:50 (Tr: 3:06:34)
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Albert Arribas
03:45:17 (Tr: 3:17:04)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:48:51 (Tr: 3:20:36)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)

T. real: 03:03:08

Inici real: 08:42:24

Hora meta: 11:45:31

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 91.56 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

3:50:33
03:45:31
3:40:30
i
Jaillet Pierre
03:40:30 (Tr: 2:58:07)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:16 (Tr: 3:01:47)
Alex Perez Merino
03:45:18 (Tr: 3:03:00)
Federico Bernades
03:45:32 (Tr: 3:03:11)
i
Youssef Ismael Aguirre
03:45:32 (Tr: 3:03:13)
i
Mireia Gómez Albareda
03:48:50 (Tr: 3:06:34)
i
Albert Arribas
03:45:17 (Tr: 3:17:04)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:48:51 (Tr: 3:20:36)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)

T. real: 03:03:11

Inici real: 08:42:21

Hora meta: 11:45:32

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 91.59 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

3:50:43
03:45:32
3:40:20
i
Jaillet Pierre
03:40:30 (Tr: 2:58:07)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:16 (Tr: 3:01:47)
Alex Perez Merino
03:45:18 (Tr: 3:03:00)
Xesco Carriere Jordana
03:45:31 (Tr: 3:03:08)
i
Mireia Gómez Albareda
03:48:50 (Tr: 3:06:34)
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Albert Arribas
03:45:17 (Tr: 3:17:04)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:48:51 (Tr: 3:20:36)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)

T. real: 03:03:13

Inici real: 08:42:19

Hora meta: 11:45:32

Cat:M50

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 91.6 segons/100Metres

Club: club marnaton

3:45:45
03:45:32
3:45:18
Alex Perez Merino
03:45:18 (Tr: 3:03:00)
Xesco Carriere Jordana
03:45:31 (Tr: 3:03:08)

T. real: 03:06:34

Inici real: 08:42:16

Hora meta: 11:48:50

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 93.28 segons/100Metres

Club: c.n.sabadell

3:52:08
03:48:50
3:45:31
Xesco Carriere Jordana
03:45:31 (Tr: 3:03:08)
Federico Bernades
03:45:32 (Tr: 3:03:11)
i
Youssef Ismael Aguirre
03:45:32 (Tr: 3:03:13)
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:48:51 (Tr: 3:20:36)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)
i
Nahuel Miranda
03:52:00 (Tr: 3:23:48)
i
Roque luis Pastor Bañon
03:52:02 (Tr: 3:23:49)

T. real: 03:08:23

Inici real: 08:42:20

Hora meta: 11:50:43

Cat:W40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 94.19 segons/100Metres

Club: geieg

3:55:55
03:50:43
3:45:32
Federico Bernades
03:45:32 (Tr: 3:03:11)
i
Youssef Ismael Aguirre
03:45:32 (Tr: 3:03:13)
i
Mireia Gómez Albareda
03:48:50 (Tr: 3:06:34)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:48:51 (Tr: 3:20:36)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)
i
Nahuel Miranda
03:52:00 (Tr: 3:23:48)
i
Roque luis Pastor Bañon
03:52:02 (Tr: 3:23:49)
i
Marc Thiery
03:55:41 (Tr: 3:27:26)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
03:55:44 (Tr: 3:27:30)
i
Kepa Jauregui Maiza
03:53:53 (Tr: 3:39:34)

T. real: 03:17:04

Inici real: 08:28:14

Hora meta: 11:45:17

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 98.53 segons/100Metres

Club: cemarnaton

3:51:00
03:45:17
3:39:35
i
Jaillet Pierre
03:40:30 (Tr: 2:58:07)
Joan francesc Morcillo Espuny
03:44:16 (Tr: 3:01:47)
Alex Perez Merino
03:45:18 (Tr: 3:03:00)
Xesco Carriere Jordana
03:45:31 (Tr: 3:03:08)
Federico Bernades
03:45:32 (Tr: 3:03:11)
i
Youssef Ismael Aguirre
03:45:32 (Tr: 3:03:13)
i
Mireia Gómez Albareda
03:48:50 (Tr: 3:06:34)
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:48:51 (Tr: 3:20:36)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)

T. real: 03:20:36

Inici real: 08:28:15

Hora meta: 11:48:51

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 100.29 segons/100Metres

Club: marnaton

3:51:01
03:48:51
3:46:41
i
Mireia Gómez Albareda
03:48:50 (Tr: 3:06:34)
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)

T. real: 03:22:15

Inici real: 08:28:16

Hora meta: 11:50:30

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 101.12 segons/100Metres

Club: les dauphins du toec

3:52:00
03:50:30
3:49:00
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)
i
Nahuel Miranda
03:52:00 (Tr: 3:23:48)

T. real: 03:22:46

Inici real: 08:28:15

Hora meta: 11:51:00

Cat:W40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 101.38 segons/100Metres

Club: club natacio terrassa

3:56:42
03:51:00
3:45:17
Alex Perez Merino
03:45:18 (Tr: 3:03:00)
Xesco Carriere Jordana
03:45:31 (Tr: 3:03:08)
Federico Bernades
03:45:32 (Tr: 3:03:11)
i
Youssef Ismael Aguirre
03:45:32 (Tr: 3:03:13)
i
Mireia Gómez Albareda
03:48:50 (Tr: 3:06:34)
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Albert Arribas
03:45:17 (Tr: 3:17:04)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:48:51 (Tr: 3:20:36)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)
i
Nahuel Miranda
03:52:00 (Tr: 3:23:48)
i
Roque luis Pastor Bañon
03:52:02 (Tr: 3:23:49)
i
Marc Thiery
03:55:41 (Tr: 3:27:26)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
03:55:44 (Tr: 3:27:30)
i
Kepa Jauregui Maiza
03:53:53 (Tr: 3:39:34)

T. real: 03:22:47

Inici real: 08:28:14

Hora meta: 11:51:01

Cat:M50

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 101.39 segons/100Metres

Club:

3:55:41
03:51:01
3:46:20
i
Mireia Gómez Albareda
03:48:50 (Tr: 3:06:34)
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:48:51 (Tr: 3:20:36)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)
i
Nahuel Miranda
03:52:00 (Tr: 3:23:48)
i
Roque luis Pastor Bañon
03:52:02 (Tr: 3:23:49)
i
Marc Thiery
03:55:41 (Tr: 3:27:26)
i
Kepa Jauregui Maiza
03:53:53 (Tr: 3:39:34)

T. real: 03:23:48

Inici real: 08:28:13

Hora meta: 11:52:00

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 101.89 segons/100Metres

Club:

3:55:44
03:52:00
3:48:17
i
Mireia Gómez Albareda
03:48:50 (Tr: 3:06:34)
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:48:51 (Tr: 3:20:36)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)
i
Roque luis Pastor Bañon
03:52:02 (Tr: 3:23:49)
i
Marc Thiery
03:55:41 (Tr: 3:27:26)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
03:55:44 (Tr: 3:27:30)
i
Kepa Jauregui Maiza
03:53:53 (Tr: 3:39:34)

T. real: 03:23:49

Inici real: 08:28:14

Hora meta: 11:52:02

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 101.9 segons/100Metres

Club:

3:53:53
03:52:02
3:50:12
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)
i
Nahuel Miranda
03:52:00 (Tr: 3:23:48)
i
Kepa Jauregui Maiza
03:53:53 (Tr: 3:39:34)

T. real: 03:27:26

Inici real: 08:28:16

Hora meta: 11:55:41

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 103.71 segons/100Metres

Club:

4:00:22
03:55:41
3:51:01
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)
i
Nahuel Miranda
03:52:00 (Tr: 3:23:48)
i
Roque luis Pastor Bañon
03:52:02 (Tr: 3:23:49)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
03:55:44 (Tr: 3:27:30)
i
Kepa Jauregui Maiza
03:53:53 (Tr: 3:39:34)
Josep ma Serra Majem
03:57:17 (Tr: 3:42:52)
i
Didac Marsà
03:57:19 (Tr: 3:42:54)
Julià Rebés Ventura
03:57:21 (Tr: 3:43:00)

T. real: 03:27:30

Inici real: 08:28:14

Hora meta: 11:55:44

Cat:W50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 103.75 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

3:59:27
03:55:44
3:52:00
i
Nahuel Miranda
03:52:00 (Tr: 3:23:48)
i
Roque luis Pastor Bañon
03:52:02 (Tr: 3:23:49)
i
Marc Thiery
03:55:41 (Tr: 3:27:26)
i
Kepa Jauregui Maiza
03:53:53 (Tr: 3:39:34)
Josep ma Serra Majem
03:57:17 (Tr: 3:42:52)
i
Didac Marsà
03:57:19 (Tr: 3:42:54)
Julià Rebés Ventura
03:57:21 (Tr: 3:43:00)

T. real: 03:39:34

Inici real: 08:14:19

Hora meta: 11:53:53

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 109.78 segons/100Metres

Club: c.n. menditxo

3:57:21
03:53:53
3:50:24
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)
i
Nahuel Miranda
03:52:00 (Tr: 3:23:48)
i
Roque luis Pastor Bañon
03:52:02 (Tr: 3:23:49)
i
Marc Thiery
03:55:41 (Tr: 3:27:26)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
03:55:44 (Tr: 3:27:30)
Josep ma Serra Majem
03:57:17 (Tr: 3:42:52)
i
Didac Marsà
03:57:19 (Tr: 3:42:54)
Julià Rebés Ventura
03:57:21 (Tr: 3:43:00)

T. real: 03:42:52

Inici real: 08:14:25

Hora meta: 11:57:17

Cat:M60

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 111.43 segons/100Metres

Club: cemarnaton

4:06:01
03:57:17
3:48:33
i
Mireia Gómez Albareda
03:48:50 (Tr: 3:06:34)
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:48:51 (Tr: 3:20:36)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)
i
Nahuel Miranda
03:52:00 (Tr: 3:23:48)
i
Roque luis Pastor Bañon
03:52:02 (Tr: 3:23:49)
i
Marc Thiery
03:55:41 (Tr: 3:27:26)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
03:55:44 (Tr: 3:27:30)
i
Kepa Jauregui Maiza
03:53:53 (Tr: 3:39:34)
i
Didac Marsà
03:57:19 (Tr: 3:42:54)
Julià Rebés Ventura
03:57:21 (Tr: 3:43:00)
i
Cristina Vallet
04:06:01 (Tr: 3:51:42)

T. real: 03:42:54

Inici real: 08:14:25

Hora meta: 11:57:19

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 111.45 segons/100Metres

Club:

4:06:01
03:57:19
3:48:37
i
Mireia Gómez Albareda
03:48:50 (Tr: 3:06:34)
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:48:51 (Tr: 3:20:36)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)
i
Nahuel Miranda
03:52:00 (Tr: 3:23:48)
i
Roque luis Pastor Bañon
03:52:02 (Tr: 3:23:49)
i
Marc Thiery
03:55:41 (Tr: 3:27:26)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
03:55:44 (Tr: 3:27:30)
i
Kepa Jauregui Maiza
03:53:53 (Tr: 3:39:34)
Josep ma Serra Majem
03:57:17 (Tr: 3:42:52)
Julià Rebés Ventura
03:57:21 (Tr: 3:43:00)
i
Cristina Vallet
04:06:01 (Tr: 3:51:42)

T. real: 03:43:00

Inici real: 08:14:22

Hora meta: 11:57:21

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:00:00

Sexe:M

Ritme: 111.49 segons/100Metres

Club:

4:06:01
03:57:21
3:48:41
i
Mireia Gómez Albareda
03:48:50 (Tr: 3:06:34)
i
Minerva Pujol Ulied
03:50:43 (Tr: 3:08:23)
i
Guillermo Sagnier Guimon
03:48:51 (Tr: 3:20:36)
i
Nicolas Collot
03:50:30 (Tr: 3:22:15)
i
Sonia Rojas Farreras
03:51:00 (Tr: 3:22:46)
i
Jordi Rigual Martinez
03:51:01 (Tr: 3:22:47)
i
Nahuel Miranda
03:52:00 (Tr: 3:23:48)
i
Roque luis Pastor Bañon
03:52:02 (Tr: 3:23:49)
i
Marc Thiery
03:55:41 (Tr: 3:27:26)
i
Lourdes Alsina Manrique De Lara
03:55:44 (Tr: 3:27:30)
i
Kepa Jauregui Maiza
03:53:53 (Tr: 3:39:34)
Josep ma Serra Majem
03:57:17 (Tr: 3:42:52)
i
Didac Marsà
03:57:19 (Tr: 3:42:54)
i
Cristina Vallet
04:06:01 (Tr: 3:51:42)

T. real: 03:51:42

Inici real: 08:14:20

Hora meta: 12:06:01

Cat:W50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:00:00

Sexe:F

Ritme: 115.84 segons/100Metres

Club: c.e.marnaton

4:14:45
04:06:01
3:57:17
Josep ma Serra Majem
03:57:17 (Tr: 3:42:52)
i
Didac Marsà
03:57:19 (Tr: 3:42:54)
Julià Rebés Ventura
03:57:21 (Tr: 3:43:00)