Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

1,5K 12K 6k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:21:44

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:18:44

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:57:00

Sexe:M

Ritme: 86.87 segons/100Metres

Club: triatlo palleja

0:25:58
00:21:44
0:17:30
i
Albert Puig Garrich
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Carla Campo Casajus
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Joel Blanca Artero
00:23:09 (Tr: 0:23:09)
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)

T. real: 00:23:06

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:20:06

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:57:00

Sexe:M

Ritme: 92.37 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

0:25:58
00:23:06
0:20:14
Javier Navarro Guillén
00:21:44 (Tr: 0:21:44)
i
Carla Campo Casajus
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Joel Blanca Artero
00:23:09 (Tr: 0:23:09)
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)

T. real: 00:23:06

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:20:06

Cat:NoNeF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:57:00

Sexe:F

Ritme: 92.38 segons/100Metres

Club: c.n. terrassa

0:25:58
00:23:06
0:20:15
Javier Navarro Guillén
00:21:44 (Tr: 0:21:44)
i
Albert Puig Garrich
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Joel Blanca Artero
00:23:09 (Tr: 0:23:09)
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)

T. real: 00:23:09

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:20:09

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:57:00

Sexe:M

Ritme: 92.57 segons/100Metres

Club: c.n. sabadell

0:25:58
00:23:09
0:20:21
Javier Navarro Guillén
00:21:44 (Tr: 0:21:44)
i
Albert Puig Garrich
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Carla Campo Casajus
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)

T. real: 00:24:00

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:21:00

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:57:00

Sexe:M

Ritme: 95.99 segons/100Metres

Club:

0:26:15
00:24:00
0:21:46
i
Albert Puig Garrich
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Carla Campo Casajus
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Joel Blanca Artero
00:23:09 (Tr: 0:23:09)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)
i
Cristian Diaz Porcuna
00:26:15 (Tr: 0:26:15)

T. real: 00:25:39

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:22:39

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:57:00

Sexe:M

Ritme: 102.59 segons/100Metres

Club: c.e. mediterrani

0:28:12
00:25:39
0:23:06
i
Carla Campo Casajus
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Joel Blanca Artero
00:23:09 (Tr: 0:23:09)
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)
i
Cristian Diaz Porcuna
00:26:15 (Tr: 0:26:15)
i
Ryzhov Yury
00:26:27 (Tr: 0:26:27)
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)

T. real: 00:25:58

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:22:58

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:57:00

Sexe:M

Ritme: 103.81 segons/100Metres

Club: us colomiers natation sportive

0:28:46
00:25:58
0:23:09
i
Joel Blanca Artero
00:23:09 (Tr: 0:23:09)
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Cristian Diaz Porcuna
00:26:15 (Tr: 0:26:15)
i
Ryzhov Yury
00:26:27 (Tr: 0:26:27)
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)

T. real: 00:26:15

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:23:15

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:12:57:00

Sexe:M

Ritme: 104.96 segons/100Metres

Club: club natacio lleida

0:28:29
00:26:15
0:24:00
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)
i
Ryzhov Yury
00:26:27 (Tr: 0:26:27)
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)

T. real: 00:26:27

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:23:27

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:57:00

Sexe:M

Ritme: 105.76 segons/100Metres

Club: energyswim

0:27:34
00:26:27
0:25:20
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)
i
Cristian Diaz Porcuna
00:26:15 (Tr: 0:26:15)
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)

T. real: 00:26:40

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:23:40

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:57:00

Sexe:M

Ritme: 106.61 segons/100Metres

Club: àccura- i3triathlon

0:27:41
00:26:40
0:25:39
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)
i
Cristian Diaz Porcuna
00:26:15 (Tr: 0:26:15)
i
Ryzhov Yury
00:26:27 (Tr: 0:26:27)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)

T. real: 00:27:14

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:24:14

Cat:W18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:57:00

Sexe:F

Ritme: 108.92 segons/100Metres

Club: cn granollers

0:28:14
00:27:14
0:26:15
i
Cristian Diaz Porcuna
00:26:15 (Tr: 0:26:15)
i
Ryzhov Yury
00:26:27 (Tr: 0:26:27)
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)

T. real: 00:27:34

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:24:34

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:12:57:00

Sexe:M

Ritme: 110.21 segons/100Metres

Club: club natación valladoreix

0:28:41
00:27:34
0:26:27
i
Ryzhov Yury
00:26:27 (Tr: 0:26:27)
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)

T. real: 00:27:41

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:24:41

Cat:W40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:57:00

Sexe:F

Ritme: 110.68 segons/100Metres

Club: zurich sport club

0:28:42
00:27:41
0:26:40
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)

T. real: 00:27:42

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:24:42

Cat:M18

Pos. categoria: 3

Inici cursa:12:57:00

Sexe:M

Ritme: 110.75 segons/100Metres

Club:

0:28:09
00:27:42
0:27:14
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)

T. real: 00:28:00

Inici real: 12:57:00

Hora meta: 13:25:00

Cat:JnF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:12:57:00

Sexe:F

Ritme: 111.99 segons/100Metres

Club: u.e.horta

0:28:27
00:28:00
0:27:34
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)