L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 682 | Javier Navarro Guillén | 0:21:44 | |||
T. real: 00:21:44 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:18:44 Cat:M30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 86.87 segons/100Metres Club: triatlo palleja
558910
0:25:58
00:21:44
0:17:30
i
Albert Puig Garrich
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Carla Campo Casajus
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Joel Blanca Artero
00:23:09 (Tr: 0:23:09)
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58) |
|||||||
2 | 2 | 942 |
i
|
Albert Puig Garrich | 0:23:06 | ||
T. real: 00:23:06 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:20:06 Cat:NoNeM Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 92.37 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
377630
0:25:58
00:23:06
0:20:14
Javier Navarro Guillén
00:21:44 (Tr: 0:21:44)
i
Carla Campo Casajus
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Joel Blanca Artero
00:23:09 (Tr: 0:23:09)
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58) |
|||||||
3 | 1 | 957 |
i
|
Carla Campo Casajus | 0:23:06 | ||
T. real: 00:23:06 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:20:06 Cat:NoNeF Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:57:00 Sexe:F Ritme: 92.38 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
377080
0:25:58
00:23:06
0:20:15
Javier Navarro Guillén
00:21:44 (Tr: 0:21:44)
i
Albert Puig Garrich
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Joel Blanca Artero
00:23:09 (Tr: 0:23:09)
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58) |
|||||||
4 | 3 | 737 |
i
|
Joel Blanca Artero | 0:23:09 | ||
T. real: 00:23:09 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:20:09 Cat:M18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 92.57 segons/100Metres Club: c.n. sabadell
370810
0:25:58
00:23:09
0:20:21
Javier Navarro Guillén
00:21:44 (Tr: 0:21:44)
i
Albert Puig Garrich
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Carla Campo Casajus
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58) |
|||||||
5 | 4 | 669 | Zigor Alesanco Salcedo | 0:24:00 | |||
T. real: 00:24:00 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:21:00 Cat:M40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 95.99 segons/100Metres Club:
296010
0:26:15
00:24:00
0:21:46
i
Albert Puig Garrich
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Carla Campo Casajus
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Joel Blanca Artero
00:23:09 (Tr: 0:23:09)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)
i
Cristian Diaz Porcuna
00:26:15 (Tr: 0:26:15) |
|||||||
6 | 5 | 840 |
i
|
Iago Rodríguez Peña | 0:25:39 | ||
T. real: 00:25:39 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:22:39 Cat:NoNeM Pos. categoria: 2 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 102.59 segons/100Metres Club: c.e. mediterrani
336710
0:28:12
00:25:39
0:23:06
i
Carla Campo Casajus
00:23:06 (Tr: 0:23:06)
i
Joel Blanca Artero
00:23:09 (Tr: 0:23:09)
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)
i
Cristian Diaz Porcuna
00:26:15 (Tr: 0:26:15)
i
Ryzhov Yury
00:26:27 (Tr: 0:26:27)
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11)
i
Ruth De La Fuente Simon
00:28:12 (Tr: 0:28:12) |
|||||||
7 | 6 | 956 |
i
|
Jean Rolland | 0:25:58 | ||
T. real: 00:25:58 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:22:58 Cat:NoNeM Pos. categoria: 3 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 103.81 segons/100Metres Club: us colomiers natation sportive
370810
0:28:46
00:25:58
0:23:09
i
Joel Blanca Artero
00:23:09 (Tr: 0:23:09)
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Cristian Diaz Porcuna
00:26:15 (Tr: 0:26:15)
i
Ryzhov Yury
00:26:27 (Tr: 0:26:27)
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11)
i
Ruth De La Fuente Simon
00:28:12 (Tr: 0:28:12)
i
Xavier Guich Vargas
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Iuliia Piatigorskaia
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
Ignasi Figueras Nart
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Isabel Ortega Vives
00:28:33 (Tr: 0:28:33) |
|||||||
8 | 7 | 943 |
i
|
Cristian Diaz Porcuna | 0:26:15 | ||
T. real: 00:26:15 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:23:15 Cat:NoNeM Pos. categoria: 4 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 104.96 segons/100Metres Club: club natacio lleida
296010
0:28:29
00:26:15
0:24:00
Zigor Alesanco Salcedo
00:24:00 (Tr: 0:24:00)
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)
i
Ryzhov Yury
00:26:27 (Tr: 0:26:27)
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11)
i
Ruth De La Fuente Simon
00:28:12 (Tr: 0:28:12)
i
Xavier Guich Vargas
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Iuliia Piatigorskaia
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
Ignasi Figueras Nart
00:28:22 (Tr: 0:28:22) |
|||||||
9 | 8 | 951 |
i
|
Ryzhov Yury | 0:26:27 | ||
T. real: 00:26:27 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:23:27 Cat:M40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 105.76 segons/100Metres Club: energyswim
147070
0:27:34
00:26:27
0:25:20
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)
i
Cristian Diaz Porcuna
00:26:15 (Tr: 0:26:15)
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34) |
|||||||
10 | 9 | 672 | Javier Güemes Heras | 0:26:40 | |||
T. real: 00:26:40 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:23:40 Cat:M50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 106.61 segons/100Metres Club: àccura- i3triathlon
134090
0:27:41
00:26:40
0:25:39
i
Iago Rodríguez Peña
00:25:39 (Tr: 0:25:39)
i
Jean Rolland
00:25:58 (Tr: 0:25:58)
i
Cristian Diaz Porcuna
00:26:15 (Tr: 0:26:15)
i
Ryzhov Yury
00:26:27 (Tr: 0:26:27)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41) |
|||||||
11 | 2 | 939 |
i
|
Mariona Bosch | 0:27:14 | ||
T. real: 00:27:14 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:24:14 Cat:W18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:57:00 Sexe:F Ritme: 108.92 segons/100Metres Club: cn granollers
130680
0:28:14
00:27:14
0:26:15
i
Cristian Diaz Porcuna
00:26:15 (Tr: 0:26:15)
i
Ryzhov Yury
00:26:27 (Tr: 0:26:27)
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11)
i
Ruth De La Fuente Simon
00:28:12 (Tr: 0:28:12) |
|||||||
12 | 10 | 676 |
i
|
Nicolas Bremon | 0:27:34 | ||
T. real: 00:27:34 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:24:34 Cat:M18 Pos. categoria: 2 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 110.21 segons/100Metres Club: club natación valladoreix
147070
0:28:41
00:27:34
0:26:27
i
Ryzhov Yury
00:26:27 (Tr: 0:26:27)
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11)
i
Ruth De La Fuente Simon
00:28:12 (Tr: 0:28:12)
i
Xavier Guich Vargas
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Iuliia Piatigorskaia
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
Ignasi Figueras Nart
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Isabel Ortega Vives
00:28:33 (Tr: 0:28:33) |
|||||||
13 | 3 | 666 |
i
|
Laura Alcázar Muñoz | 0:27:41 | ||
T. real: 00:27:41 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:24:41 Cat:W40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:57:00 Sexe:F Ritme: 110.68 segons/100Metres Club: zurich sport club
134090
0:28:42
00:27:41
0:26:40
Javier Güemes Heras
00:26:40 (Tr: 0:26:40)
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11)
i
Ruth De La Fuente Simon
00:28:12 (Tr: 0:28:12)
i
Xavier Guich Vargas
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Iuliia Piatigorskaia
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
Ignasi Figueras Nart
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Isabel Ortega Vives
00:28:33 (Tr: 0:28:33) |
|||||||
14 | 11 | 802 |
i
|
Jordi Ferrer Carretero | 0:27:42 | ||
T. real: 00:27:42 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:24:42 Cat:M18 Pos. categoria: 3 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 110.75 segons/100Metres Club:
64900
0:28:11
00:27:42
0:27:12
i
Mariona Bosch
00:27:14 (Tr: 0:27:14)
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11) |
|||||||
15 | 4 | 853 |
i
|
Aone Landa Gil | 0:28:00 | ||
T. real: 00:28:00 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:25:00 Cat:JnF Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:57:00 Sexe:F Ritme: 111.99 segons/100Metres Club: u.e.horta
58520
0:28:27
00:28:00
0:27:34
i
Nicolas Bremon
00:27:34 (Tr: 0:27:34)
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11)
i
Ruth De La Fuente Simon
00:28:12 (Tr: 0:28:12)
i
Xavier Guich Vargas
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Iuliia Piatigorskaia
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
Ignasi Figueras Nart
00:28:22 (Tr: 0:28:22) |
|||||||
16 | 5 | 721 | Maria Faine Porta | 0:28:02 | |||
T. real: 00:28:02 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:25:02 Cat:W30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:57:00 Sexe:F Ritme: 112.12 segons/100Metres Club: cube manresa
47630
0:28:24
00:28:02
0:27:41
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11)
i
Ruth De La Fuente Simon
00:28:12 (Tr: 0:28:12)
i
Xavier Guich Vargas
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Iuliia Piatigorskaia
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
Ignasi Figueras Nart
00:28:22 (Tr: 0:28:22) |
|||||||
17 | 12 | 917 |
i
|
Tomás Esquirol Herrero | 0:28:11 | ||
T. real: 00:28:11 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:25:11 Cat:JnM Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 112.71 segons/100Metres Club:
64900
0:28:41
00:28:11
0:27:42
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Ruth De La Fuente Simon
00:28:12 (Tr: 0:28:12)
i
Xavier Guich Vargas
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Iuliia Piatigorskaia
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
Ignasi Figueras Nart
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Isabel Ortega Vives
00:28:33 (Tr: 0:28:33) |
|||||||
18 | 6 | 787 |
i
|
Ruth De La Fuente Simon | 0:28:12 | ||
T. real: 00:28:12 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:25:12 Cat:W30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:12:57:00 Sexe:F Ritme: 112.76 segons/100Metres Club:
25520
0:28:23
00:28:12
0:28:00
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11)
i
Xavier Guich Vargas
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Iuliia Piatigorskaia
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
Ignasi Figueras Nart
00:28:22 (Tr: 0:28:22) |
|||||||
19 | 13 | 814 |
i
|
Xavier Guich Vargas | 0:28:22 | ||
T. real: 00:28:22 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:25:22 Cat:NoNeM Pos. categoria: 5 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 113.43 segons/100Metres Club: club natació premià
43230
0:28:42
00:28:22
0:28:02
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11)
i
Ruth De La Fuente Simon
00:28:12 (Tr: 0:28:12)
i
Iuliia Piatigorskaia
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
Ignasi Figueras Nart
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Isabel Ortega Vives
00:28:33 (Tr: 0:28:33) |
|||||||
20 | 7 | 906 |
i
|
Iuliia Piatigorskaia | 0:28:22 | ||
T. real: 00:28:22 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:25:22 Cat:W40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:12:57:00 Sexe:F Ritme: 113.45 segons/100Metres Club:
64680
0:28:52
00:28:22
0:27:53
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11)
i
Ruth De La Fuente Simon
00:28:12 (Tr: 0:28:12)
i
Xavier Guich Vargas
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
Ignasi Figueras Nart
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Isabel Ortega Vives
00:28:33 (Tr: 0:28:33)
i
Robert Mayoral Serrano
00:28:52 (Tr: 0:28:52) |
|||||||
21 | 14 | 712 | Ignasi Figueras Nart | 0:28:22 | |||
T. real: 00:28:22 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:25:22 Cat:NoNeM Pos. categoria: 6 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 113.46 segons/100Metres Club:
102300
0:29:09
00:28:22
0:27:36
i
Laura Alcázar Muñoz
00:27:41 (Tr: 0:27:41)
i
Jordi Ferrer Carretero
00:27:42 (Tr: 0:27:42)
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11)
i
Ruth De La Fuente Simon
00:28:12 (Tr: 0:28:12)
i
Xavier Guich Vargas
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Iuliia Piatigorskaia
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Isabel Ortega Vives
00:28:33 (Tr: 0:28:33)
i
Robert Mayoral Serrano
00:28:52 (Tr: 0:28:52)
i
Luna Curty Moreno
00:29:09 (Tr: 0:29:09) |
|||||||
22 | 8 | 784 |
i
|
Isabel Ortega Vives | 0:28:33 | ||
T. real: 00:28:33 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:25:33 Cat:W40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:12:57:00 Sexe:F Ritme: 114.15 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
88880
0:29:13
00:28:33
0:27:52
i
Aone Landa Gil
00:28:00 (Tr: 0:28:00)
Maria Faine Porta
00:28:02 (Tr: 0:28:02)
i
Tomás Esquirol Herrero
00:28:11 (Tr: 0:28:11)
i
Ruth De La Fuente Simon
00:28:12 (Tr: 0:28:12)
i
Xavier Guich Vargas
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Iuliia Piatigorskaia
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
Ignasi Figueras Nart
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Robert Mayoral Serrano
00:28:52 (Tr: 0:28:52)
i
Luna Curty Moreno
00:29:09 (Tr: 0:29:09)
i
Laura Guarch Sánchez
00:29:13 (Tr: 0:29:13) |
|||||||
23 | 15 | 736 |
i
|
Robert Mayoral Serrano | 0:28:52 | ||
T. real: 00:28:52 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:25:52 Cat:NoNeM Pos. categoria: 7 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 115.41 segons/100Metres Club: c.n. sabadell
64680
0:29:21
00:28:52
0:28:22
i
Iuliia Piatigorskaia
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
Ignasi Figueras Nart
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Isabel Ortega Vives
00:28:33 (Tr: 0:28:33)
i
Luna Curty Moreno
00:29:09 (Tr: 0:29:09)
i
Laura Guarch Sánchez
00:29:13 (Tr: 0:29:13)
i
Benito Gentile
00:29:14 (Tr: 0:29:14)
i
Alberto González Solaz
00:29:19 (Tr: 0:29:19) |
|||||||
24 | 9 | 937 |
i
|
Luna Curty Moreno | 0:29:09 | ||
T. real: 00:29:09 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:26:09 Cat:JnF Pos. categoria: 2 Inici cursa:12:57:00 Sexe:F Ritme: 116.56 segons/100Metres Club: c.e. mediterrani
102300
0:29:55
00:29:09
0:28:22
Ignasi Figueras Nart
00:28:22 (Tr: 0:28:22)
i
Isabel Ortega Vives
00:28:33 (Tr: 0:28:33)
i
Robert Mayoral Serrano
00:28:52 (Tr: 0:28:52)
i
Laura Guarch Sánchez
00:29:13 (Tr: 0:29:13)
i
Benito Gentile
00:29:14 (Tr: 0:29:14)
i
Alberto González Solaz
00:29:19 (Tr: 0:29:19)
i
Guillermo Rey Carlon
00:29:22 (Tr: 0:29:22)
i
David Monleon Carmona
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carlota Comas
00:29:42 (Tr: 0:29:42) |
|||||||
25 | 10 | 805 |
i
|
Laura Guarch Sánchez | 0:29:13 | ||
T. real: 00:29:13 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:26:13 Cat:W50 Pos. categoria: 1 Inici cursa:12:57:00 Sexe:F Ritme: 116.85 segons/100Metres Club:
88880
0:29:54
00:29:13
0:28:33
i
Isabel Ortega Vives
00:28:33 (Tr: 0:28:33)
i
Robert Mayoral Serrano
00:28:52 (Tr: 0:28:52)
i
Luna Curty Moreno
00:29:09 (Tr: 0:29:09)
i
Benito Gentile
00:29:14 (Tr: 0:29:14)
i
Alberto González Solaz
00:29:19 (Tr: 0:29:19)
i
Guillermo Rey Carlon
00:29:22 (Tr: 0:29:22)
i
David Monleon Carmona
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carlota Comas
00:29:42 (Tr: 0:29:42) |
|||||||
26 | 16 | 982 |
i
|
Benito Gentile | 0:29:14 | ||
T. real: 00:29:14 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:26:14 Cat:M40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 116.93 segons/100Metres Club:
50380
0:29:37
00:29:14
0:28:52
i
Robert Mayoral Serrano
00:28:52 (Tr: 0:28:52)
i
Luna Curty Moreno
00:29:09 (Tr: 0:29:09)
i
Laura Guarch Sánchez
00:29:13 (Tr: 0:29:13)
i
Alberto González Solaz
00:29:19 (Tr: 0:29:19)
i
Guillermo Rey Carlon
00:29:22 (Tr: 0:29:22)
i
David Monleon Carmona
00:29:35 (Tr: 0:29:35) |
|||||||
27 | 17 | 946 |
i
|
Alberto González Solaz | 0:29:19 | ||
T. real: 00:29:19 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:26:19 Cat:NoNeM Pos. categoria: 8 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 117.22 segons/100Metres Club:
50050
0:29:42
00:29:19
0:28:56
i
Luna Curty Moreno
00:29:09 (Tr: 0:29:09)
i
Laura Guarch Sánchez
00:29:13 (Tr: 0:29:13)
i
Benito Gentile
00:29:14 (Tr: 0:29:14)
i
Guillermo Rey Carlon
00:29:22 (Tr: 0:29:22)
i
David Monleon Carmona
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carlota Comas
00:29:42 (Tr: 0:29:42) |
|||||||
28 | 18 | 769 |
i
|
Guillermo Rey Carlon | 0:29:22 | ||
T. real: 00:29:22 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:26:22 Cat:M18 Pos. categoria: 4 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 117.43 segons/100Metres Club:
43340
0:29:42
00:29:22
0:29:02
i
Luna Curty Moreno
00:29:09 (Tr: 0:29:09)
i
Laura Guarch Sánchez
00:29:13 (Tr: 0:29:13)
i
Benito Gentile
00:29:14 (Tr: 0:29:14)
i
Alberto González Solaz
00:29:19 (Tr: 0:29:19)
i
David Monleon Carmona
00:29:35 (Tr: 0:29:35)
i
Carlota Comas
00:29:42 (Tr: 0:29:42) |
|||||||
29 | 19 | 981 |
i
|
David Monleon Carmona | 0:29:35 | ||
T. real: 00:29:35 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:26:35 Cat:NoNeM Pos. categoria: 9 Inici cursa:12:57:00 Sexe:M Ritme: 118.33 segons/100Metres Club:
46090
0:29:56
00:29:35
0:29:14
i
Benito Gentile
00:29:14 (Tr: 0:29:14)
i
Alberto González Solaz
00:29:19 (Tr: 0:29:19)
i
Guillermo Rey Carlon
00:29:22 (Tr: 0:29:22)
i
Carlota Comas
00:29:42 (Tr: 0:29:42) |
|||||||
30 | 11 | 870 |
i
|
Carlota Comas | 0:29:42 | ||
T. real: 00:29:42 Inici real: 12:57:00 Hora meta: 13:26:42 Cat:NoNeF Pos. categoria: 2 Inici cursa:12:57:00 Sexe:F Ritme: 118.74 segons/100Metres Club: club marnaton
50050
0:30:04
00:29:42
0:29:19
i
Alberto González Solaz
00:29:19 (Tr: 0:29:19)
i
Guillermo Rey Carlon
00:29:22 (Tr: 0:29:22)
i
David Monleon Carmona
00:29:35 (Tr: 0:29:35) |
|||||||