L'Usuari s'obliga a abstenir-se d'utilitzar el Servei amb fins o efectes il·lícits, contraris al que estableixen les Condicions Generals, lesius dels drets i interessos de tercers, o que de qualsevol forma puguin danyar, inutilitzar, sobrecarregar o deteriorar el servei o impedir la normal utilització o gaudi del Servei per part dels Usuaris. Queda prohibida la còpia de les base de dades de resultats de competicions per a usos comercials propis no autoritzats expressament per CHAMPIONCHIP.
Avis legal
aPos. | Sexe | sDorsal | iNom | y | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 235 |
i
|
Marcel Camprubí Pijuan | 1:17:12 | ||
T. real: 01:17:12 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:39:12 Cat:M18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 77.2 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
517550
1:21:07
01:17:12
1:13:17
i
Sylvain Gleizes
01:18:28 (Tr: 1:18:28)
i
Pierre Jaillet
01:18:46 (Tr: 1:18:46)
Alberto Alonso Arroyo
01:18:55 (Tr: 1:18:55)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:19:35 (Tr: 1:19:35)
i
Cédric Gramusset
01:21:00 (Tr: 1:21:00)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:21:07 (Tr: 1:21:07) |
|||||||
2 | 2 | 521 |
i
|
Sylvain Gleizes | 1:18:28 | ||
T. real: 01:18:28 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:40:28 Cat:M40 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 78.46 segons/100Metres Club: fundacio claror
350350
1:21:07
01:18:28
1:15:49
i
Marcel Camprubí Pijuan
01:17:12 (Tr: 1:17:12)
i
Pierre Jaillet
01:18:46 (Tr: 1:18:46)
Alberto Alonso Arroyo
01:18:55 (Tr: 1:18:55)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:19:35 (Tr: 1:19:35)
i
Cédric Gramusset
01:21:00 (Tr: 1:21:00)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:21:07 (Tr: 1:21:07) |
|||||||
3 | 3 | 519 |
i
|
Pierre Jaillet | 1:18:46 | ||
T. real: 01:18:46 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:40:46 Cat:M40 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 78.76 segons/100Metres Club: usse natation
310530
1:21:07
01:18:46
1:16:25
i
Marcel Camprubí Pijuan
01:17:12 (Tr: 1:17:12)
i
Sylvain Gleizes
01:18:28 (Tr: 1:18:28)
Alberto Alonso Arroyo
01:18:55 (Tr: 1:18:55)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:19:35 (Tr: 1:19:35)
i
Cédric Gramusset
01:21:00 (Tr: 1:21:00)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:21:07 (Tr: 1:21:07) |
|||||||
4 | 4 | 337 | Alberto Alonso Arroyo | 1:18:55 | |||
T. real: 01:18:55 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:40:55 Cat:M30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 78.91 segons/100Metres Club:
291390
1:21:07
01:18:55
1:16:43
i
Marcel Camprubí Pijuan
01:17:12 (Tr: 1:17:12)
i
Sylvain Gleizes
01:18:28 (Tr: 1:18:28)
i
Pierre Jaillet
01:18:46 (Tr: 1:18:46)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:19:35 (Tr: 1:19:35)
i
Cédric Gramusset
01:21:00 (Tr: 1:21:00)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:21:07 (Tr: 1:21:07) |
|||||||
5 | 5 | 604 |
i
|
Eduard Mirapeix Camí | 1:19:35 | ||
T. real: 01:19:35 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:41:35 Cat:M40 Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 79.57 segons/100Metres Club: swimmik
230450
1:21:19
01:19:35
1:17:50
i
Sylvain Gleizes
01:18:28 (Tr: 1:18:28)
i
Pierre Jaillet
01:18:46 (Tr: 1:18:46)
Alberto Alonso Arroyo
01:18:55 (Tr: 1:18:55)
i
Cédric Gramusset
01:21:00 (Tr: 1:21:00)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:21:07 (Tr: 1:21:07)
i
Jorge Sanguino Sarmiento
01:21:19 (Tr: 1:21:19) |
|||||||
6 | 6 | 522 |
i
|
Cédric Gramusset | 1:21:00 | ||
T. real: 01:21:00 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:43:00 Cat:M40 Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 80.99 segons/100Metres Club: us saint egreve
293480
1:23:13
01:21:00
1:18:46
i
Pierre Jaillet
01:18:46 (Tr: 1:18:46)
Alberto Alonso Arroyo
01:18:55 (Tr: 1:18:55)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:19:35 (Tr: 1:19:35)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:21:07 (Tr: 1:21:07)
i
Jorge Sanguino Sarmiento
01:21:19 (Tr: 1:21:19)
Marc Curto Chulbi
01:21:37 (Tr: 1:21:37)
Dani Morales Robert
01:22:57 (Tr: 1:22:57) |
|||||||
7 | 7 | 398 |
i
|
Marià Guàrdia Oliver | 1:21:07 | ||
T. real: 01:21:07 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:43:07 Cat:M40 Pos. categoria: 5 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 81.12 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
291390
1:23:20
01:21:07
1:18:55
Alberto Alonso Arroyo
01:18:55 (Tr: 1:18:55)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:19:35 (Tr: 1:19:35)
i
Cédric Gramusset
01:21:00 (Tr: 1:21:00)
i
Jorge Sanguino Sarmiento
01:21:19 (Tr: 1:21:19)
Marc Curto Chulbi
01:21:37 (Tr: 1:21:37)
Dani Morales Robert
01:22:57 (Tr: 1:22:57) |
|||||||
8 | 8 | 492 |
i
|
Jorge Sanguino Sarmiento | 1:21:19 | ||
T. real: 01:21:19 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:43:19 Cat:M40 Pos. categoria: 6 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 81.31 segons/100Metres Club: swim emotions
498740
1:25:06
01:21:19
1:17:33
i
Sylvain Gleizes
01:18:28 (Tr: 1:18:28)
i
Pierre Jaillet
01:18:46 (Tr: 1:18:46)
Alberto Alonso Arroyo
01:18:55 (Tr: 1:18:55)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:19:35 (Tr: 1:19:35)
i
Cédric Gramusset
01:21:00 (Tr: 1:21:00)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:21:07 (Tr: 1:21:07)
Marc Curto Chulbi
01:21:37 (Tr: 1:21:37)
Dani Morales Robert
01:22:57 (Tr: 1:22:57)
i
Jordi Pou
01:25:06 (Tr: 1:25:06) |
|||||||
9 | 9 | 229 | Marc Curto Chulbi | 1:21:37 | |||
T. real: 01:21:37 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:43:37 Cat:M30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 81.61 segons/100Metres Club: cn radikal swim
479380
1:25:15
01:21:37
1:17:59
i
Sylvain Gleizes
01:18:28 (Tr: 1:18:28)
i
Pierre Jaillet
01:18:46 (Tr: 1:18:46)
Alberto Alonso Arroyo
01:18:55 (Tr: 1:18:55)
i
Eduard Mirapeix Camí
01:19:35 (Tr: 1:19:35)
i
Cédric Gramusset
01:21:00 (Tr: 1:21:00)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:21:07 (Tr: 1:21:07)
i
Jorge Sanguino Sarmiento
01:21:19 (Tr: 1:21:19)
Dani Morales Robert
01:22:57 (Tr: 1:22:57)
i
Jordi Pou
01:25:06 (Tr: 1:25:06)
Marc Franquet Casademont
01:25:15 (Tr: 1:25:15) |
|||||||
10 | 10 | 266 | Dani Morales Robert | 1:22:57 | |||
T. real: 01:22:57 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:44:57 Cat:NoNeM Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 82.94 segons/100Metres Club:
310970
1:25:18
01:22:57
1:20:36
i
Cédric Gramusset
01:21:00 (Tr: 1:21:00)
i
Marià Guàrdia Oliver
01:21:07 (Tr: 1:21:07)
i
Jorge Sanguino Sarmiento
01:21:19 (Tr: 1:21:19)
Marc Curto Chulbi
01:21:37 (Tr: 1:21:37)
i
Jordi Pou
01:25:06 (Tr: 1:25:06)
Marc Franquet Casademont
01:25:15 (Tr: 1:25:15)
David Jiménez Esteve
01:25:18 (Tr: 1:25:18) |
|||||||
11 | 11 | 480 |
i
|
Jordi Pou | 1:25:06 | ||
T. real: 01:25:06 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:47:06 Cat:M40 Pos. categoria: 7 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 85.09 segons/100Metres Club:
498740
1:28:53
01:25:06
1:21:19
i
Jorge Sanguino Sarmiento
01:21:19 (Tr: 1:21:19)
Marc Curto Chulbi
01:21:37 (Tr: 1:21:37)
Dani Morales Robert
01:22:57 (Tr: 1:22:57)
Marc Franquet Casademont
01:25:15 (Tr: 1:25:15)
David Jiménez Esteve
01:25:18 (Tr: 1:25:18)
i
Pierre Koeune
01:25:21 (Tr: 1:25:21)
i
Marc Mondange
01:25:25 (Tr: 1:25:25)
i
Aina Conca Ruzafa
01:26:13 (Tr: 1:26:13)
Daniel Contreras Pérez
01:27:07 (Tr: 1:27:07)
Alberto Toribio Echegoyen
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Lola Balbuena Esparza
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
Sergi Cuadras Mezquida
01:28:37 (Tr: 1:28:37)
i
Jaume Soler Sanz
01:28:43 (Tr: 1:28:43)
i
Alba Muñoz Valverde
01:28:50 (Tr: 1:28:50) |
|||||||
12 | 12 | 263 | Marc Franquet Casademont | 1:25:15 | |||
T. real: 01:25:15 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:47:15 Cat:M40 Pos. categoria: 8 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 85.24 segons/100Metres Club: club natació molins de rei
479380
1:28:53
01:25:15
1:21:37
Marc Curto Chulbi
01:21:37 (Tr: 1:21:37)
Dani Morales Robert
01:22:57 (Tr: 1:22:57)
i
Jordi Pou
01:25:06 (Tr: 1:25:06)
David Jiménez Esteve
01:25:18 (Tr: 1:25:18)
i
Pierre Koeune
01:25:21 (Tr: 1:25:21)
i
Marc Mondange
01:25:25 (Tr: 1:25:25)
i
Aina Conca Ruzafa
01:26:13 (Tr: 1:26:13)
Daniel Contreras Pérez
01:27:07 (Tr: 1:27:07)
Alberto Toribio Echegoyen
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Lola Balbuena Esparza
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
Sergi Cuadras Mezquida
01:28:37 (Tr: 1:28:37)
i
Jaume Soler Sanz
01:28:43 (Tr: 1:28:43)
i
Alba Muñoz Valverde
01:28:50 (Tr: 1:28:50) |
|||||||
13 | 13 | 387 | David Jiménez Esteve | 1:25:18 | |||
T. real: 01:25:18 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:47:18 Cat:M40 Pos. categoria: 9 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 85.3 segons/100Metres Club: club natació piera
310970
1:27:40
01:25:18
1:22:57
Dani Morales Robert
01:22:57 (Tr: 1:22:57)
i
Jordi Pou
01:25:06 (Tr: 1:25:06)
Marc Franquet Casademont
01:25:15 (Tr: 1:25:15)
i
Pierre Koeune
01:25:21 (Tr: 1:25:21)
i
Marc Mondange
01:25:25 (Tr: 1:25:25)
i
Aina Conca Ruzafa
01:26:13 (Tr: 1:26:13)
Daniel Contreras Pérez
01:27:07 (Tr: 1:27:07)
Alberto Toribio Echegoyen
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Lola Balbuena Esparza
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
01:27:26 (Tr: 1:27:26) |
|||||||
14 | 14 | 464 |
i
|
Pierre Koeune | 1:25:21 | ||
T. real: 01:25:21 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:47:21 Cat:M40 Pos. categoria: 10 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 85.34 segons/100Metres Club: us carmaux
233200
1:27:07
01:25:21
1:23:35
i
Jordi Pou
01:25:06 (Tr: 1:25:06)
Marc Franquet Casademont
01:25:15 (Tr: 1:25:15)
David Jiménez Esteve
01:25:18 (Tr: 1:25:18)
i
Marc Mondange
01:25:25 (Tr: 1:25:25)
i
Aina Conca Ruzafa
01:26:13 (Tr: 1:26:13)
Daniel Contreras Pérez
01:27:07 (Tr: 1:27:07) |
|||||||
15 | 15 | 454 |
i
|
Marc Mondange | 1:25:25 | ||
T. real: 01:25:25 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:47:25 Cat:M40 Pos. categoria: 11 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 85.4 segons/100Metres Club: us colomiers natation sportive
255640
1:27:21
01:25:25
1:23:28
i
Jordi Pou
01:25:06 (Tr: 1:25:06)
Marc Franquet Casademont
01:25:15 (Tr: 1:25:15)
David Jiménez Esteve
01:25:18 (Tr: 1:25:18)
i
Pierre Koeune
01:25:21 (Tr: 1:25:21)
i
Aina Conca Ruzafa
01:26:13 (Tr: 1:26:13)
Daniel Contreras Pérez
01:27:07 (Tr: 1:27:07)
Alberto Toribio Echegoyen
01:27:21 (Tr: 1:27:21) |
|||||||
16 | 1 | 515 |
i
|
Aina Conca Ruzafa | 1:26:13 | ||
T. real: 01:26:13 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:48:13 Cat:W30 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:22:00 Sexe:F Ritme: 86.2 segons/100Metres Club:
150480
1:27:21
01:26:13
1:25:04
i
Jordi Pou
01:25:06 (Tr: 1:25:06)
Marc Franquet Casademont
01:25:15 (Tr: 1:25:15)
David Jiménez Esteve
01:25:18 (Tr: 1:25:18)
i
Pierre Koeune
01:25:21 (Tr: 1:25:21)
i
Marc Mondange
01:25:25 (Tr: 1:25:25)
Daniel Contreras Pérez
01:27:07 (Tr: 1:27:07)
Alberto Toribio Echegoyen
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Lola Balbuena Esparza
01:27:21 (Tr: 1:27:21) |
|||||||
17 | 16 | 324 | Daniel Contreras Pérez | 1:27:07 | |||
T. real: 01:27:07 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:49:07 Cat:M40 Pos. categoria: 12 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 87.11 segons/100Metres Club: swim emotions
233200
1:28:53
01:27:07
1:25:21
i
Pierre Koeune
01:25:21 (Tr: 1:25:21)
i
Marc Mondange
01:25:25 (Tr: 1:25:25)
i
Aina Conca Ruzafa
01:26:13 (Tr: 1:26:13)
Alberto Toribio Echegoyen
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Lola Balbuena Esparza
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
Sergi Cuadras Mezquida
01:28:37 (Tr: 1:28:37)
i
Jaume Soler Sanz
01:28:43 (Tr: 1:28:43)
i
Alba Muñoz Valverde
01:28:50 (Tr: 1:28:50) |
|||||||
18 | 17 | 306 | Alberto Toribio Echegoyen | 1:27:21 | |||
T. real: 01:27:21 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:49:21 Cat:M40 Pos. categoria: 13 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 87.34 segons/100Metres Club: cee sant gervasi triatló
255640
1:29:17
01:27:21
1:25:25
i
Marc Mondange
01:25:25 (Tr: 1:25:25)
i
Aina Conca Ruzafa
01:26:13 (Tr: 1:26:13)
Daniel Contreras Pérez
01:27:07 (Tr: 1:27:07)
i
Lola Balbuena Esparza
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
Sergi Cuadras Mezquida
01:28:37 (Tr: 1:28:37)
i
Jaume Soler Sanz
01:28:43 (Tr: 1:28:43)
i
Alba Muñoz Valverde
01:28:50 (Tr: 1:28:50) |
|||||||
19 | 2 | 575 |
i
|
Lola Balbuena Esparza | 1:27:21 | ||
T. real: 01:27:21 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:49:21 Cat:W60 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:22:00 Sexe:F Ritme: 87.34 segons/100Metres Club: c n sabadell
181060
1:28:43
01:27:21
1:25:59
i
Aina Conca Ruzafa
01:26:13 (Tr: 1:26:13)
Daniel Contreras Pérez
01:27:07 (Tr: 1:27:07)
Alberto Toribio Echegoyen
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
Sergi Cuadras Mezquida
01:28:37 (Tr: 1:28:37)
i
Jaume Soler Sanz
01:28:43 (Tr: 1:28:43) |
|||||||
20 | 3 | 393 |
i
|
Cassandra Gimeno Grauwinkel | 1:27:26 | ||
T. real: 01:27:26 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:49:26 Cat:W30 Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:22:00 Sexe:F Ritme: 87.43 segons/100Metres Club: club natacio granollers
184910
1:28:50
01:27:26
1:26:02
i
Aina Conca Ruzafa
01:26:13 (Tr: 1:26:13)
Daniel Contreras Pérez
01:27:07 (Tr: 1:27:07)
Alberto Toribio Echegoyen
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Lola Balbuena Esparza
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
Sergi Cuadras Mezquida
01:28:37 (Tr: 1:28:37)
i
Jaume Soler Sanz
01:28:43 (Tr: 1:28:43)
i
Alba Muñoz Valverde
01:28:50 (Tr: 1:28:50) |
|||||||
21 | 18 | 221 | Sergi Cuadras Mezquida | 1:28:37 | |||
T. real: 01:28:37 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:50:37 Cat:M40 Pos. categoria: 14 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 88.61 segons/100Metres Club:
167860
1:29:53
01:28:37
1:27:21
Alberto Toribio Echegoyen
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Lola Balbuena Esparza
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
i
Jaume Soler Sanz
01:28:43 (Tr: 1:28:43)
i
Alba Muñoz Valverde
01:28:50 (Tr: 1:28:50)
Manel Vaca Lopez
01:29:25 (Tr: 1:29:25)
i
Yoann Codina
01:29:32 (Tr: 1:29:32) |
|||||||
22 | 19 | 567 |
i
|
Jaume Soler Sanz | 1:28:43 | ||
T. real: 01:28:43 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:50:43 Cat:JnM Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 88.71 segons/100Metres Club: cn piera
181060
1:30:06
01:28:43
1:27:21
i
Lola Balbuena Esparza
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
Sergi Cuadras Mezquida
01:28:37 (Tr: 1:28:37)
i
Alba Muñoz Valverde
01:28:50 (Tr: 1:28:50)
Manel Vaca Lopez
01:29:25 (Tr: 1:29:25)
i
Yoann Codina
01:29:32 (Tr: 1:29:32) |
|||||||
23 | 4 | 523 |
i
|
Alba Muñoz Valverde | 1:28:50 | ||
T. real: 01:28:50 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:50:50 Cat:JnF Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:22:00 Sexe:F Ritme: 88.83 segons/100Metres Club: club esportiu natació cabrera de ma
192500
1:30:18
01:28:50
1:27:23
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
Sergi Cuadras Mezquida
01:28:37 (Tr: 1:28:37)
i
Jaume Soler Sanz
01:28:43 (Tr: 1:28:43)
Manel Vaca Lopez
01:29:25 (Tr: 1:29:25)
i
Yoann Codina
01:29:32 (Tr: 1:29:32)
i
Marina González León
01:30:18 (Tr: 1:30:18) |
|||||||
24 | 20 | 386 | Manel Vaca Lopez | 1:29:25 | |||
T. real: 01:29:25 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:51:25 Cat:M30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 89.41 segons/100Metres Club:
337810
1:31:58
01:29:25
1:26:51
Daniel Contreras Pérez
01:27:07 (Tr: 1:27:07)
Alberto Toribio Echegoyen
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Lola Balbuena Esparza
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
Sergi Cuadras Mezquida
01:28:37 (Tr: 1:28:37)
i
Jaume Soler Sanz
01:28:43 (Tr: 1:28:43)
i
Alba Muñoz Valverde
01:28:50 (Tr: 1:28:50)
i
Yoann Codina
01:29:32 (Tr: 1:29:32)
i
Marina González León
01:30:18 (Tr: 1:30:18)
i
Sonia Rojas Farreras
01:31:58 (Tr: 1:31:58) |
|||||||
25 | 21 | 466 |
i
|
Yoann Codina | 1:29:32 | ||
T. real: 01:29:32 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:51:32 Cat:M30 Pos. categoria: 4 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 89.53 segons/100Metres Club: castres sport nautique
340890
1:32:07
01:29:32
1:26:57
Daniel Contreras Pérez
01:27:07 (Tr: 1:27:07)
Alberto Toribio Echegoyen
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Lola Balbuena Esparza
01:27:21 (Tr: 1:27:21)
i
Cassandra Gimeno Grauwinkel
01:27:26 (Tr: 1:27:26)
Sergi Cuadras Mezquida
01:28:37 (Tr: 1:28:37)
i
Jaume Soler Sanz
01:28:43 (Tr: 1:28:43)
i
Alba Muñoz Valverde
01:28:50 (Tr: 1:28:50)
Manel Vaca Lopez
01:29:25 (Tr: 1:29:25)
i
Marina González León
01:30:18 (Tr: 1:30:18)
i
Sonia Rojas Farreras
01:31:58 (Tr: 1:31:58)
Joan Canet Sans
01:32:07 (Tr: 1:32:07) |
|||||||
26 | 5 | 273 |
i
|
Marina González León | 1:30:18 | ||
T. real: 01:30:18 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:52:18 Cat:W18 Pos. categoria: 1 Inici cursa:10:22:00 Sexe:F Ritme: 90.29 segons/100Metres Club: tricet10
294800
1:32:32
01:30:18
1:28:04
Sergi Cuadras Mezquida
01:28:37 (Tr: 1:28:37)
i
Jaume Soler Sanz
01:28:43 (Tr: 1:28:43)
i
Alba Muñoz Valverde
01:28:50 (Tr: 1:28:50)
Manel Vaca Lopez
01:29:25 (Tr: 1:29:25)
i
Yoann Codina
01:29:32 (Tr: 1:29:32)
i
Sonia Rojas Farreras
01:31:58 (Tr: 1:31:58)
Joan Canet Sans
01:32:07 (Tr: 1:32:07)
i
Dídac Sopesens Hernández
01:32:32 (Tr: 1:32:32) |
|||||||
27 | 6 | 343 |
i
|
Sonia Rojas Farreras | 1:31:58 | ||
T. real: 01:31:58 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:53:58 Cat:W30 Pos. categoria: 3 Inici cursa:10:22:00 Sexe:F Ritme: 91.97 segons/100Metres Club: c.n. terrassa
337810
1:34:32
01:31:58
1:29:25
Manel Vaca Lopez
01:29:25 (Tr: 1:29:25)
i
Yoann Codina
01:29:32 (Tr: 1:29:32)
i
Marina González León
01:30:18 (Tr: 1:30:18)
Joan Canet Sans
01:32:07 (Tr: 1:32:07)
i
Dídac Sopesens Hernández
01:32:32 (Tr: 1:32:32)
i
Eduard Navarro Xutgla
01:33:21 (Tr: 1:33:21) |
|||||||
28 | 22 | 255 | Joan Canet Sans | 1:32:07 | |||
T. real: 01:32:07 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:54:07 Cat:M40 Pos. categoria: 15 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 92.11 segons/100Metres Club: club natacio granollers
340890
1:34:42
01:32:07
1:29:32
i
Yoann Codina
01:29:32 (Tr: 1:29:32)
i
Marina González León
01:30:18 (Tr: 1:30:18)
i
Sonia Rojas Farreras
01:31:58 (Tr: 1:31:58)
i
Dídac Sopesens Hernández
01:32:32 (Tr: 1:32:32)
i
Eduard Navarro Xutgla
01:33:21 (Tr: 1:33:21) |
|||||||
29 | 23 | 589 |
i
|
Dídac Sopesens Hernández | 1:32:32 | ||
T. real: 01:32:32 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:54:32 Cat:JnM Pos. categoria: 2 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 92.52 segons/100Metres Club: c.n. barcelona
294800
1:34:46
01:32:32
1:30:18
i
Marina González León
01:30:18 (Tr: 1:30:18)
i
Sonia Rojas Farreras
01:31:58 (Tr: 1:31:58)
Joan Canet Sans
01:32:07 (Tr: 1:32:07)
i
Eduard Navarro Xutgla
01:33:21 (Tr: 1:33:21) |
|||||||
30 | 24 | 248 |
i
|
Eduard Navarro Xutgla | 1:33:21 | ||
T. real: 01:33:21 Inici real: 10:22:00 Hora meta: 11:55:21 Cat:M40 Pos. categoria: 16 Inici cursa:10:22:00 Sexe:M Ritme: 93.34 segons/100Metres Club:
181610
1:34:44
01:33:21
1:31:58
i
Sonia Rojas Farreras
01:31:58 (Tr: 1:31:58)
Joan Canet Sans
01:32:07 (Tr: 1:32:07)
i
Dídac Sopesens Hernández
01:32:32 (Tr: 1:32:32) |
|||||||