Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Sant Feliu

6K

26 juny 2021

1,5K 12K 6K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:18:17

Inici real: 10:15:58

Hora meta: 11:34:14

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 78.28 segons/100Metres

Club: sp trainer swim - head

1:24:13
01:18:29
1:12:45
i
Nathan Barthe
01:18:29 (Tr: 1:18:21)
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)

T. real: 01:18:21

Inici real: 10:15:54

Hora meta: 11:34:14

Cat:JnM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 78.34 segons/100Metres

Club: albi triathlon

1:24:13
01:18:29
1:12:45
i
Santi Pellejero Gacia
01:18:29 (Tr: 1:18:17)
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)

T. real: 01:22:08

Inici real: 10:16:00

Hora meta: 11:38:08

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 82.12 segons/100Metres

Club: fundacio claror

1:26:17
01:22:23
1:18:29
i
Santi Pellejero Gacia
01:18:29 (Tr: 1:18:17)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
i
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)

T. real: 01:22:55

Inici real: 10:15:56

Hora meta: 11:38:50

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 82.9 segons/100Metres

Club: cn líhospitalet

1:27:41
01:23:05
1:18:29
i
Santi Pellejero Gacia
01:18:29 (Tr: 1:18:17)
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
i
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)

T. real: 01:23:09

Inici real: 10:16:01

Hora meta: 11:39:10

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 83.15 segons/100Metres

Club: aquamasters

1:28:21
01:23:25
1:18:29
i
Santi Pellejero Gacia
01:18:29 (Tr: 1:18:17)
i
Nathan Barthe
01:18:29 (Tr: 1:18:21)
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
i
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)

T. real: 01:23:37

Inici real: 10:16:15

Hora meta: 11:39:51

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 83.6 segons/100Metres

Club:

1:25:50
01:24:06
1:22:23
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
i
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)

T. real: 01:23:54

Inici real: 10:16:04

Hora meta: 11:39:58

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 83.9 segons/100Metres

Club: cee sant gervasi triatlû

1:25:37
01:24:13
1:22:49
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
i
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)

T. real: 01:24:25

Inici real: 10:15:59

Hora meta: 11:40:23

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 84.41 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:28:44
01:24:38
1:20:33
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
i
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)
i
Francisco jose Perez Hernandwz
01:28:44 (Tr: 1:28:35)

T. real: 01:25:24

Inici real: 10:15:55

Hora meta: 11:41:18

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 85.39 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

1:28:56
01:25:33
1:22:10
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
i
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)
i
Francisco jose Perez Hernandwz
01:28:44 (Tr: 1:28:35)
i
Massimo Testone
01:28:56 (Tr: 1:28:45)

T. real: 01:25:30

Inici real: 10:15:53

Hora meta: 11:41:22

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 85.49 segons/100Metres

Club:

1:29:43
01:25:37
1:21:31
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
i
Francisco jose Perez Hernandwz
01:28:44 (Tr: 1:28:35)
i
Massimo Testone
01:28:56 (Tr: 1:28:45)
i
Unai Amenabar Larrañaga
01:29:43 (Tr: 1:29:29)

T. real: 01:28:35

Inici real: 10:15:54

Hora meta: 11:44:29

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 88.58 segons/100Metres

Club: club nautico santa eulalia

1:32:49
01:28:44
1:24:38
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
i
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)
i
Massimo Testone
01:28:56 (Tr: 1:28:45)
i
Unai Amenabar Larrañaga
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Jorge Martí Perez
01:31:12 (Tr: 1:31:01)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:31:23 (Tr: 1:31:13)

T. real: 01:28:45

Inici real: 10:15:56

Hora meta: 11:44:41

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 88.75 segons/100Metres

Club:

1:32:19
01:28:56
1:25:33
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
i
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)
i
Francisco jose Perez Hernandwz
01:28:44 (Tr: 1:28:35)
i
Unai Amenabar Larrañaga
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Jorge Martí Perez
01:31:12 (Tr: 1:31:01)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:31:23 (Tr: 1:31:13)

T. real: 01:29:29

Inici real: 10:15:59

Hora meta: 11:45:28

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 89.48 segons/100Metres

Club: zubiaurre ie

1:33:49
01:29:43
1:25:37
i
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)
i
Francisco jose Perez Hernandwz
01:28:44 (Tr: 1:28:35)
i
Massimo Testone
01:28:56 (Tr: 1:28:45)
i
Jorge Martí Perez
01:31:12 (Tr: 1:31:01)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:31:23 (Tr: 1:31:13)

T. real: 01:31:01

Inici real: 10:15:56

Hora meta: 11:46:57

Cat:JnM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 91.02 segons/100Metres

Club: cn ferca san jose

1:33:41
01:31:12
1:28:44
i
Francisco jose Perez Hernandwz
01:28:44 (Tr: 1:28:35)
i
Massimo Testone
01:28:56 (Tr: 1:28:45)
i
Unai Amenabar Larrañaga
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:31:23 (Tr: 1:31:13)

T. real: 01:31:13

Inici real: 10:15:56

Hora meta: 11:47:08

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 91.21 segons/100Metres

Club: club marnaton

1:33:50
01:31:23
1:28:56
i
Massimo Testone
01:28:56 (Tr: 1:28:45)
i
Unai Amenabar Larrañaga
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Jorge Martí Perez
01:31:12 (Tr: 1:31:01)