Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Marnaton eDreams Sant Feliu

6K

26 juny 2021

1,5K 12K 6K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 01:18:17

Inici real: 10:15:58

Hora meta: 11:34:14

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 78.28 segons/100Metres

Club: sp trainer swim - head

1:24:13
01:18:29
1:12:45
i
Nathan Barthe
01:18:29 (Tr: 1:18:21)
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)

T. real: 01:18:21

Inici real: 10:15:54

Hora meta: 11:34:14

Cat:JnM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 78.34 segons/100Metres

Club: albi triathlon

1:24:13
01:18:29
1:12:45
i
Santi Pellejero Gacia
01:18:29 (Tr: 1:18:17)
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)

T. real: 01:22:08

Inici real: 10:16:00

Hora meta: 11:38:08

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 82.12 segons/100Metres

Club: fundacio claror

1:26:17
01:22:23
1:18:29
i
Santi Pellejero Gacia
01:18:29 (Tr: 1:18:17)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)

T. real: 01:22:55

Inici real: 10:15:56

Hora meta: 11:38:50

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 82.9 segons/100Metres

Club: cn líhospitalet

1:27:41
01:23:05
1:18:29
i
Santi Pellejero Gacia
01:18:29 (Tr: 1:18:17)
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)

T. real: 01:23:09

Inici real: 10:16:01

Hora meta: 11:39:10

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 83.15 segons/100Metres

Club: aquamasters

1:28:21
01:23:25
1:18:29
i
Santi Pellejero Gacia
01:18:29 (Tr: 1:18:17)
i
Nathan Barthe
01:18:29 (Tr: 1:18:21)
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)

T. real: 01:23:37

Inici real: 10:16:15

Hora meta: 11:39:51

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 83.6 segons/100Metres

Club:

1:25:50
01:24:06
1:22:23
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)

T. real: 01:23:54

Inici real: 10:16:04

Hora meta: 11:39:58

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 83.9 segons/100Metres

Club: cee sant gervasi triatlû

1:25:37
01:24:13
1:22:49
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)

T. real: 01:24:25

Inici real: 10:15:59

Hora meta: 11:40:23

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 84.41 segons/100Metres

Club: ce marnaton

1:28:44
01:24:38
1:20:33
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)
i
Francisco jose Perez Hernandwz
01:28:44 (Tr: 1:28:35)

T. real: 01:25:24

Inici real: 10:15:55

Hora meta: 11:41:18

Cat:M18

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 85.39 segons/100Metres

Club: club natacio barcelona

1:28:56
01:25:33
1:22:10
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)
i
Francisco jose Perez Hernandwz
01:28:44 (Tr: 1:28:35)
i
Massimo Testone
01:28:56 (Tr: 1:28:45)

T. real: 01:25:30

Inici real: 10:15:53

Hora meta: 11:41:22

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 85.49 segons/100Metres

Club:

1:29:43
01:25:37
1:21:31
i
Sylvain Gleizes
01:22:23 (Tr: 1:22:08)
Cristian Rodriguez Ramos
01:23:05 (Tr: 1:22:55)
i
Dani Morales Robert
01:23:25 (Tr: 1:23:09)
i
Pau Castro Niubó
01:24:06 (Tr: 1:23:37)
Alberto Toribio Echegoyen
01:24:13 (Tr: 1:23:54)
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
i
Francisco jose Perez Hernandwz
01:28:44 (Tr: 1:28:35)
i
Massimo Testone
01:28:56 (Tr: 1:28:45)
i
Unai Amenabar Larrañaga
01:29:43 (Tr: 1:29:29)

T. real: 01:28:35

Inici real: 10:15:54

Hora meta: 11:44:29

Cat:M40

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 88.58 segons/100Metres

Club: club nautico santa eulalia

1:32:49
01:28:44
1:24:38
Alberto Alonso Arroyo
01:24:38 (Tr: 1:24:25)
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)
i
Massimo Testone
01:28:56 (Tr: 1:28:45)
i
Unai Amenabar Larrañaga
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Jorge Martí Perez
01:31:12 (Tr: 1:31:01)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:31:23 (Tr: 1:31:13)
i
Nahuel Miranda
01:31:31 (Tr: 1:31:22)

T. real: 01:28:45

Inici real: 10:15:56

Hora meta: 11:44:41

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 88.75 segons/100Metres

Club:

1:32:19
01:28:56
1:25:33
Marc Ferri Martinez
01:25:33 (Tr: 1:25:24)
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)
i
Francisco jose Perez Hernandwz
01:28:44 (Tr: 1:28:35)
i
Unai Amenabar Larrañaga
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Jorge Martí Perez
01:31:12 (Tr: 1:31:01)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:31:23 (Tr: 1:31:13)
i
Nahuel Miranda
01:31:31 (Tr: 1:31:22)

T. real: 01:29:29

Inici real: 10:15:59

Hora meta: 11:45:28

Cat:M18

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 89.48 segons/100Metres

Club: zubiaurre ie

1:33:49
01:29:43
1:25:37
Alex Perez Merino
01:25:37 (Tr: 1:25:30)
i
Francisco jose Perez Hernandwz
01:28:44 (Tr: 1:28:35)
i
Massimo Testone
01:28:56 (Tr: 1:28:45)
i
Jorge Martí Perez
01:31:12 (Tr: 1:31:01)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:31:23 (Tr: 1:31:13)
i
Nahuel Miranda
01:31:31 (Tr: 1:31:22)
Zigor Alesanco Salcedo
01:33:32 (Tr: 1:33:18)
i
Joan Xambo Carreras
01:33:42 (Tr: 1:33:31)

T. real: 01:31:01

Inici real: 10:15:56

Hora meta: 11:46:57

Cat:JnM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 91.02 segons/100Metres

Club: cn ferca san jose

1:34:01
01:31:12
1:28:23
i
Francisco jose Perez Hernandwz
01:28:44 (Tr: 1:28:35)
i
Massimo Testone
01:28:56 (Tr: 1:28:45)
i
Unai Amenabar Larrañaga
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:31:23 (Tr: 1:31:13)
i
Nahuel Miranda
01:31:31 (Tr: 1:31:22)
i
Josep maria Lopez Travé
01:34:01 (Tr: 1:31:51)
Zigor Alesanco Salcedo
01:33:32 (Tr: 1:33:18)
i
Joan Xambo Carreras
01:33:42 (Tr: 1:33:31)

T. real: 01:31:13

Inici real: 10:15:56

Hora meta: 11:47:08

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 91.21 segons/100Metres

Club: club marnaton

1:33:50
01:31:23
1:28:56
i
Massimo Testone
01:28:56 (Tr: 1:28:45)
i
Unai Amenabar Larrañaga
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Jorge Martí Perez
01:31:12 (Tr: 1:31:01)
i
Nahuel Miranda
01:31:31 (Tr: 1:31:22)
Zigor Alesanco Salcedo
01:33:32 (Tr: 1:33:18)
i
Joan Xambo Carreras
01:33:42 (Tr: 1:33:31)

T. real: 01:31:22

Inici real: 10:15:55

Hora meta: 11:47:16

Cat:M40

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 91.35 segons/100Metres

Club: club nautico santa eulalia

1:34:19
01:31:31
1:28:43
i
Francisco jose Perez Hernandwz
01:28:44 (Tr: 1:28:35)
i
Massimo Testone
01:28:56 (Tr: 1:28:45)
i
Unai Amenabar Larrañaga
01:29:43 (Tr: 1:29:29)
i
Jorge Martí Perez
01:31:12 (Tr: 1:31:01)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:31:23 (Tr: 1:31:13)
i
Josep maria Lopez Travé
01:34:01 (Tr: 1:31:51)
Zigor Alesanco Salcedo
01:33:32 (Tr: 1:33:18)
Jordi Ribas Estevan
01:34:19 (Tr: 1:33:30)
i
Joan Xambo Carreras
01:33:42 (Tr: 1:33:31)
Jordi Obrador Pons
01:34:12 (Tr: 1:34:03)

T. real: 01:31:51

Inici real: 10:17:55

Hora meta: 11:49:46

Cat:M40

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 91.84 segons/100Metres

Club: cn vic etb

1:36:49
01:34:01
1:31:12
i
Jorge Martí Perez
01:31:12 (Tr: 1:31:01)
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:31:23 (Tr: 1:31:13)
i
Nahuel Miranda
01:31:31 (Tr: 1:31:22)
Zigor Alesanco Salcedo
01:33:32 (Tr: 1:33:18)
Jordi Ribas Estevan
01:34:19 (Tr: 1:33:30)
i
Joan Xambo Carreras
01:33:42 (Tr: 1:33:31)
Jordi Obrador Pons
01:34:12 (Tr: 1:34:03)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:31 (Tr: 1:34:16)
i
Victor manuel Diaz Mendoza
01:35:10 (Tr: 1:34:48)
i
Sergi Bermejo Barnils
01:35:45 (Tr: 1:35:16)
Albert Font Pijuan
01:36:45 (Tr: 1:35:32)
i
Xavi Casorrán Solano
01:36:00 (Tr: 1:35:34)

T. real: 01:33:18

Inici real: 10:16:00

Hora meta: 11:49:17

Cat:M40

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 93.29 segons/100Metres

Club: cronoswim

1:35:40
01:33:32
1:31:23
i
Guillermo Sagnier Guimon
01:31:23 (Tr: 1:31:13)
i
Nahuel Miranda
01:31:31 (Tr: 1:31:22)
i
Josep maria Lopez Travé
01:34:01 (Tr: 1:31:51)
Jordi Ribas Estevan
01:34:19 (Tr: 1:33:30)
i
Joan Xambo Carreras
01:33:42 (Tr: 1:33:31)
Jordi Obrador Pons
01:34:12 (Tr: 1:34:03)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:31 (Tr: 1:34:16)
i
Victor manuel Diaz Mendoza
01:35:10 (Tr: 1:34:48)

T. real: 01:33:30

Inici real: 10:16:34

Hora meta: 11:50:04

Cat:M50

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 93.5 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:37:07
01:34:19
1:31:31
i
Nahuel Miranda
01:31:31 (Tr: 1:31:22)
i
Josep maria Lopez Travé
01:34:01 (Tr: 1:31:51)
Zigor Alesanco Salcedo
01:33:32 (Tr: 1:33:18)
i
Joan Xambo Carreras
01:33:42 (Tr: 1:33:31)
Jordi Obrador Pons
01:34:12 (Tr: 1:34:03)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:31 (Tr: 1:34:16)
i
Victor manuel Diaz Mendoza
01:35:10 (Tr: 1:34:48)
i
Sergi Bermejo Barnils
01:35:45 (Tr: 1:35:16)
Albert Font Pijuan
01:36:45 (Tr: 1:35:32)
i
Xavi Casorrán Solano
01:36:00 (Tr: 1:35:34)

T. real: 01:33:31

Inici real: 10:15:57

Hora meta: 11:49:27

Cat:M50

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 93.51 segons/100Metres

Club: club natacio molins de rei

1:35:10
01:33:42
1:32:15
i
Josep maria Lopez Travé
01:34:01 (Tr: 1:31:51)
Zigor Alesanco Salcedo
01:33:32 (Tr: 1:33:18)
Jordi Ribas Estevan
01:34:19 (Tr: 1:33:30)
Jordi Obrador Pons
01:34:12 (Tr: 1:34:03)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:31 (Tr: 1:34:16)
i
Victor manuel Diaz Mendoza
01:35:10 (Tr: 1:34:48)

T. real: 01:34:03

Inici real: 10:15:55

Hora meta: 11:49:57

Cat:M40

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 94.04 segons/100Metres

Club: cn palafrugell

1:35:45
01:34:12
1:32:40
i
Josep maria Lopez Travé
01:34:01 (Tr: 1:31:51)
Zigor Alesanco Salcedo
01:33:32 (Tr: 1:33:18)
Jordi Ribas Estevan
01:34:19 (Tr: 1:33:30)
i
Joan Xambo Carreras
01:33:42 (Tr: 1:33:31)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:31 (Tr: 1:34:16)
i
Victor manuel Diaz Mendoza
01:35:10 (Tr: 1:34:48)
i
Sergi Bermejo Barnils
01:35:45 (Tr: 1:35:16)

T. real: 01:34:16

Inici real: 10:16:01

Hora meta: 11:50:16

Cat:W30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:45

Sexe:F

Ritme: 94.25 segons/100Metres

Club: club nataciû terrassa

1:36:45
01:34:31
1:32:17
i
Josep maria Lopez Travé
01:34:01 (Tr: 1:31:51)
Zigor Alesanco Salcedo
01:33:32 (Tr: 1:33:18)
Jordi Ribas Estevan
01:34:19 (Tr: 1:33:30)
i
Joan Xambo Carreras
01:33:42 (Tr: 1:33:31)
Jordi Obrador Pons
01:34:12 (Tr: 1:34:03)
i
Victor manuel Diaz Mendoza
01:35:10 (Tr: 1:34:48)
i
Sergi Bermejo Barnils
01:35:45 (Tr: 1:35:16)
Albert Font Pijuan
01:36:45 (Tr: 1:35:32)
i
Xavi Casorrán Solano
01:36:00 (Tr: 1:35:34)

T. real: 01:34:48

Inici real: 10:16:07

Hora meta: 11:50:55

Cat:M40

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 94.79 segons/100Metres

Club: club nadadores playa de sardina

1:36:37
01:35:10
1:33:42
i
Josep maria Lopez Travé
01:34:01 (Tr: 1:31:51)
Jordi Ribas Estevan
01:34:19 (Tr: 1:33:30)
i
Joan Xambo Carreras
01:33:42 (Tr: 1:33:31)
Jordi Obrador Pons
01:34:12 (Tr: 1:34:03)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:31 (Tr: 1:34:16)
i
Sergi Bermejo Barnils
01:35:45 (Tr: 1:35:16)
i
Xavi Casorrán Solano
01:36:00 (Tr: 1:35:34)

T. real: 01:35:16

Inici real: 10:16:14

Hora meta: 11:51:30

Cat:M40

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 95.27 segons/100Metres

Club:

1:37:59
01:35:45
1:33:31
i
Josep maria Lopez Travé
01:34:01 (Tr: 1:31:51)
Zigor Alesanco Salcedo
01:33:32 (Tr: 1:33:18)
Jordi Ribas Estevan
01:34:19 (Tr: 1:33:30)
i
Joan Xambo Carreras
01:33:42 (Tr: 1:33:31)
Jordi Obrador Pons
01:34:12 (Tr: 1:34:03)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:31 (Tr: 1:34:16)
i
Victor manuel Diaz Mendoza
01:35:10 (Tr: 1:34:48)
Albert Font Pijuan
01:36:45 (Tr: 1:35:32)
i
Xavi Casorrán Solano
01:36:00 (Tr: 1:35:34)
Sergi Sanesteban Domenech
01:37:59 (Tr: 1:36:13)
i
Bittor Elizalde Azkue
01:37:10 (Tr: 1:36:37)

T. real: 01:35:32

Inici real: 10:16:59

Hora meta: 11:52:30

Cat:NoNeM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 95.52 segons/100Metres

Club: barcelona swimmers

1:39:00
01:36:45
1:34:31
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:31 (Tr: 1:34:16)
i
Victor manuel Diaz Mendoza
01:35:10 (Tr: 1:34:48)
i
Sergi Bermejo Barnils
01:35:45 (Tr: 1:35:16)
i
Xavi Casorrán Solano
01:36:00 (Tr: 1:35:34)
Sergi Sanesteban Domenech
01:37:59 (Tr: 1:36:13)
i
Bittor Elizalde Azkue
01:37:10 (Tr: 1:36:37)

T. real: 01:35:34

Inici real: 10:16:11

Hora meta: 11:51:45

Cat:M50

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 95.56 segons/100Metres

Club: club triatl” castellfollit

1:39:43
01:36:00
1:32:16
i
Josep maria Lopez Travé
01:34:01 (Tr: 1:31:51)
Zigor Alesanco Salcedo
01:33:32 (Tr: 1:33:18)
Jordi Ribas Estevan
01:34:19 (Tr: 1:33:30)
i
Joan Xambo Carreras
01:33:42 (Tr: 1:33:31)
Jordi Obrador Pons
01:34:12 (Tr: 1:34:03)
i
Sonia Rojas Farreras
01:34:31 (Tr: 1:34:16)
i
Victor manuel Diaz Mendoza
01:35:10 (Tr: 1:34:48)
i
Sergi Bermejo Barnils
01:35:45 (Tr: 1:35:16)
Albert Font Pijuan
01:36:45 (Tr: 1:35:32)
Sergi Sanesteban Domenech
01:37:59 (Tr: 1:36:13)
i
Bittor Elizalde Azkue
01:37:10 (Tr: 1:36:37)
i
Francesc Gibert Gebìs
01:39:43 (Tr: 1:37:31)
i
Federico Bernades Carulla
01:39:09 (Tr: 1:37:44)

T. real: 01:36:13

Inici real: 10:17:31

Hora meta: 11:53:44

Cat:M40

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 96.22 segons/100Metres

Club:

1:40:13
01:37:59
1:35:45
i
Sergi Bermejo Barnils
01:35:45 (Tr: 1:35:16)
Albert Font Pijuan
01:36:45 (Tr: 1:35:32)
i
Xavi Casorrán Solano
01:36:00 (Tr: 1:35:34)
i
Bittor Elizalde Azkue
01:37:10 (Tr: 1:36:37)
i
Francesc Gibert Gebìs
01:39:43 (Tr: 1:37:31)
i
Federico Bernades Carulla
01:39:09 (Tr: 1:37:44)

T. real: 01:36:37

Inici real: 10:16:18

Hora meta: 11:52:55

Cat:M60

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 96.61 segons/100Metres

Club: zubiaurre ie

1:39:09
01:37:10
1:35:10
i
Sergi Bermejo Barnils
01:35:45 (Tr: 1:35:16)
Albert Font Pijuan
01:36:45 (Tr: 1:35:32)
i
Xavi Casorrán Solano
01:36:00 (Tr: 1:35:34)
Sergi Sanesteban Domenech
01:37:59 (Tr: 1:36:13)
i
Federico Bernades Carulla
01:39:09 (Tr: 1:37:44)

T. real: 01:37:31

Inici real: 10:17:58

Hora meta: 11:55:28

Cat:M40

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 97.51 segons/100Metres

Club: cn vic-etb

1:43:27
01:39:43
1:36:00
Albert Font Pijuan
01:36:45 (Tr: 1:35:32)
i
Xavi Casorrán Solano
01:36:00 (Tr: 1:35:34)
Sergi Sanesteban Domenech
01:37:59 (Tr: 1:36:13)
i
Bittor Elizalde Azkue
01:37:10 (Tr: 1:36:37)
i
Federico Bernades Carulla
01:39:09 (Tr: 1:37:44)

T. real: 01:37:44

Inici real: 10:17:11

Hora meta: 11:54:54

Cat:M50

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:15:45

Sexe:M

Ritme: 97.72 segons/100Metres

Club: c e marnaton

1:40:19
01:39:09
1:37:59
Sergi Sanesteban Domenech
01:37:59 (Tr: 1:36:13)
i
Francesc Gibert Gebìs
01:39:43 (Tr: 1:37:31)