Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

San Silvestre del Masnou

Dones

26 desembre 2015

Dones Homes

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:16:27

T. oficial: 00:16:27

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:05:49

Cat:F2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 3:18 min/km

Club: estonia

400m.: 0:01:06

Hora 400m. : 09:50:28

Pos 400m. : 1

-

1900m.: 0:05:59

Hora 1900m. : 09:55:21

Pos 1900m. : 1

Z

Meta: 0:16:27

Hora meta: 10:05:49

Pos meta : 1

Z

0:19:26
00:16:27
0:13:28
i
Jelena Abele
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Aniria Mata Sastre
00:17:55 (Tr: 0:17:55)
i
Wafaa Azdaou Slaiti
00:18:38 (Tr: 0:18:38)
i
Marta Castillejo González
00:19:08 (Tr: 0:19:08)
Laura Vilchez Sequera
00:19:19 (Tr: 0:19:19)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:26 (Tr: 0:19:26)

T. real: 00:17:14

T. oficial: 00:17:14

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:06:36

Cat:F2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 3:27 min/km

Club: letonia

400m.: 0:01:09

Hora 400m. : 09:50:31

Pos 400m. : 2

-

1900m.: 0:06:14

Hora 1900m. : 09:55:36

Pos 1900m. : 2

Z

Meta: 0:17:14

Hora meta: 10:06:36

Pos meta : 2

Z

0:19:26
00:17:14
0:15:02
i
Jekaterina Patjuk
00:16:27 (Tr: 0:16:27)
i
Aniria Mata Sastre
00:17:55 (Tr: 0:17:55)
i
Wafaa Azdaou Slaiti
00:18:38 (Tr: 0:18:38)
i
Marta Castillejo González
00:19:08 (Tr: 0:19:08)
Laura Vilchez Sequera
00:19:19 (Tr: 0:19:19)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:26 (Tr: 0:19:26)

T. real: 00:17:55

T. oficial: 00:17:55

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:07:17

Cat:F1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 3:35 min/km

Club: c.a. manresa

400m.: 0:01:11

Hora 400m. : 09:50:33

Pos 400m. : 4

-

1900m.: 0:06:32

Hora 1900m. : 09:55:54

Pos 1900m. : 3

X 1 posició

Meta: 0:17:55

Hora meta: 10:07:17

Pos meta : 3

Z

0:19:26
00:17:55
0:16:23
i
Jekaterina Patjuk
00:16:27 (Tr: 0:16:27)
i
Jelena Abele
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Wafaa Azdaou Slaiti
00:18:38 (Tr: 0:18:38)
i
Marta Castillejo González
00:19:08 (Tr: 0:19:08)
Laura Vilchez Sequera
00:19:19 (Tr: 0:19:19)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:26 (Tr: 0:19:26)

T. real: 00:18:38

T. oficial: 00:18:38

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:08:00

Cat:F2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 3:44 min/km

Club:

400m.: 0:01:11

Hora 400m. : 09:50:33

Pos 400m. : 5

-

1900m.: 0:06:34

Hora 1900m. : 09:55:56

Pos 1900m. : 4

X 1 posició

Meta: 0:18:38

Hora meta: 10:08:00

Pos meta : 4

Z

0:20:50
00:18:38
0:16:27
i
Jekaterina Patjuk
00:16:27 (Tr: 0:16:27)
i
Jelena Abele
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Aniria Mata Sastre
00:17:55 (Tr: 0:17:55)
i
Marta Castillejo González
00:19:08 (Tr: 0:19:08)
Laura Vilchez Sequera
00:19:19 (Tr: 0:19:19)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:26 (Tr: 0:19:26)
i
María Ruiz Peyró
00:19:30 (Tr: 0:19:30)
i
Sílvia Felipo
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:02 (Tr: 0:20:02)
i
Marta Martin Alegre
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Carlota Rodes Bach
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Esther Tomas Sanchez
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Sylvie Dinis
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
i
Naiara González Hidalgo
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
Imma Moner Ecija
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Gisela Castillo Villuela
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
Kristina Krentzien
00:20:45 (Tr: 0:20:45)
i
Laia Tomás Martínez
00:20:48 (Tr: 0:20:48)

T. real: 00:19:08

T. oficial: 00:19:08

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:08:30

Cat:F1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 3:50 min/km

Club: f.c.barcelona

400m.: 0:01:13

Hora 400m. : 09:50:35

Pos 400m. : 6

-

1900m.: 0:06:57

Hora 1900m. : 09:56:19

Pos 1900m. : 5

X 1 posició

Meta: 0:19:08

Hora meta: 10:08:30

Pos meta : 5

Z

0:21:02
00:19:08
0:17:14
i
Jelena Abele
00:17:14 (Tr: 0:17:14)
i
Aniria Mata Sastre
00:17:55 (Tr: 0:17:55)
i
Wafaa Azdaou Slaiti
00:18:38 (Tr: 0:18:38)
Laura Vilchez Sequera
00:19:19 (Tr: 0:19:19)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:26 (Tr: 0:19:26)
i
María Ruiz Peyró
00:19:30 (Tr: 0:19:30)
i
Sílvia Felipo
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:02 (Tr: 0:20:02)
i
Marta Martin Alegre
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Carlota Rodes Bach
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Esther Tomas Sanchez
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Sylvie Dinis
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
i
Naiara González Hidalgo
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
Imma Moner Ecija
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Gisela Castillo Villuela
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
Kristina Krentzien
00:20:45 (Tr: 0:20:45)
i
Laia Tomás Martínez
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Laila Vivas Glaser
00:20:50 (Tr: 0:20:50)
i
Mireia Suñé Galán
00:20:54 (Tr: 0:20:54)
i
Tatiana Acero Bailen
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Paula Lopez Castillo
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Beatriz Dominguez Ruiz
00:21:01 (Tr: 0:21:01)

T. real: 00:19:19

T. oficial: 00:19:19

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:08:41

Cat:F2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 3:52 min/km

Club: slop.cat sabadell

400m.: 0:01:18

Hora 400m. : 09:50:40

Pos 400m. : 12

-

1900m.: 0:07:09

Hora 1900m. : 09:56:31

Pos 1900m. : 6

X 6 posicions

Meta: 0:19:19

Hora meta: 10:08:41

Pos meta : 6

Z

0:20:43
00:19:19
0:17:55
i
Aniria Mata Sastre
00:17:55 (Tr: 0:17:55)
i
Wafaa Azdaou Slaiti
00:18:38 (Tr: 0:18:38)
i
Marta Castillejo González
00:19:08 (Tr: 0:19:08)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:26 (Tr: 0:19:26)
i
María Ruiz Peyró
00:19:30 (Tr: 0:19:30)
i
Sílvia Felipo
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:02 (Tr: 0:20:02)
i
Marta Martin Alegre
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Carlota Rodes Bach
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Esther Tomas Sanchez
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Sylvie Dinis
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
i
Naiara González Hidalgo
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
Imma Moner Ecija
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Gisela Castillo Villuela
00:20:38 (Tr: 0:20:36)

T. real: 00:19:26

T. oficial: 00:19:26

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:08:48

Cat:F3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 3:54 min/km

Club: la sansi

400m.: 0:01:18

Hora 400m. : 09:50:40

Pos 400m. : 11

-

1900m.: 0:07:12

Hora 1900m. : 09:56:34

Pos 1900m. : 10

X 1 posició

Meta: 0:19:26

Hora meta: 10:08:48

Pos meta : 7

X 3 posicions

0:20:13
00:19:26
0:18:38
i
Wafaa Azdaou Slaiti
00:18:38 (Tr: 0:18:38)
i
Marta Castillejo González
00:19:08 (Tr: 0:19:08)
Laura Vilchez Sequera
00:19:19 (Tr: 0:19:19)
i
María Ruiz Peyró
00:19:30 (Tr: 0:19:30)
i
Sílvia Felipo
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:02 (Tr: 0:20:02)
i
Marta Martin Alegre
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Carlota Rodes Bach
00:20:08 (Tr: 0:20:08)

T. real: 00:19:30

T. oficial: 00:19:30

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:08:52

Cat:F2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 3:54 min/km

Club: terrassasports-ciclostrujillo

400m.: 0:01:18

Hora 400m. : 09:50:40

Pos 400m. : 13

-

1900m.: 0:07:10

Hora 1900m. : 09:56:32

Pos 1900m. : 8

X 5 posicions

Meta: 0:19:30

Hora meta: 10:08:52

Pos meta : 8

Z

0:20:04
00:19:30
0:18:56
i
Marta Castillejo González
00:19:08 (Tr: 0:19:08)
Laura Vilchez Sequera
00:19:19 (Tr: 0:19:19)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:26 (Tr: 0:19:26)
i
Sílvia Felipo
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:02 (Tr: 0:20:02)
i
Marta Martin Alegre
00:20:04 (Tr: 0:20:04)

T. real: 00:19:52

T. oficial: 00:19:52

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:09:14

Cat:F4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 3:59 min/km

Club: andorra

400m.: 0:01:21

Hora 400m. : 09:50:43

Pos 400m. : 26

-

1900m.: 0:07:19

Hora 1900m. : 09:56:41

Pos 1900m. : 12

X 14 posicions

Meta: 0:19:52

Hora meta: 10:09:14

Pos meta : 10

X 2 posicions

0:20:25
00:19:52
0:19:19
Laura Vilchez Sequera
00:19:19 (Tr: 0:19:19)
Sonia Gallego Espinosa
00:19:26 (Tr: 0:19:26)
i
María Ruiz Peyró
00:19:30 (Tr: 0:19:30)
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:02 (Tr: 0:20:02)
i
Marta Martin Alegre
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Carlota Rodes Bach
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Esther Tomas Sanchez
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Sylvie Dinis
00:20:23 (Tr: 0:20:23)

T. real: 00:20:02

T. oficial: 00:20:02

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:09:24

Cat:F3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:01 min/km

Club: g.a. lluisos mataro

400m.: 0:01:21

Hora 400m. : 09:50:43

Pos 400m. : 28

-

1900m.: 0:07:24

Hora 1900m. : 09:56:46

Pos 1900m. : 17

X 11 posicions

Meta: 0:20:02

Hora meta: 10:09:24

Pos meta : 11

X 6 posicions

0:20:37
00:20:02
0:19:26
Sonia Gallego Espinosa
00:19:26 (Tr: 0:19:26)
i
María Ruiz Peyró
00:19:30 (Tr: 0:19:30)
i
Sílvia Felipo
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
Marta Martin Alegre
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Carlota Rodes Bach
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Esther Tomas Sanchez
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Sylvie Dinis
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
i
Naiara González Hidalgo
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
Imma Moner Ecija
00:20:35 (Tr: 0:20:35)

T. real: 00:20:04

T. oficial: 00:20:04

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:09:26

Cat:F2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:01 min/km

Club:

400m.: 0:01:18

Hora 400m. : 09:50:40

Pos 400m. : 10

-

1900m.: 0:07:09

Hora 1900m. : 09:56:31

Pos 1900m. : 7

X 3 posicions

Meta: 0:20:04

Hora meta: 10:09:26

Pos meta : 12

Y 5 posicions

0:20:37
00:20:04
0:19:30
i
María Ruiz Peyró
00:19:30 (Tr: 0:19:30)
i
Sílvia Felipo
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:02 (Tr: 0:20:02)
i
Carlota Rodes Bach
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Esther Tomas Sanchez
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Sylvie Dinis
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
i
Naiara González Hidalgo
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
Imma Moner Ecija
00:20:35 (Tr: 0:20:35)

T. real: 00:20:08

T. oficial: 00:20:08

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:09:30

Cat:F1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:02 min/km

Club:

400m.: 0:01:20

Hora 400m. : 09:50:42

Pos 400m. : 19

-

1900m.: 0:07:21

Hora 1900m. : 09:56:43

Pos 1900m. : 14

X 5 posicions

Meta: 0:20:08

Hora meta: 10:09:30

Pos meta : 13

X 1 posició

0:20:28
00:20:08
0:19:48
i
Sílvia Felipo
00:19:52 (Tr: 0:19:52)
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:02 (Tr: 0:20:02)
i
Marta Martin Alegre
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Esther Tomas Sanchez
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Sylvie Dinis
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
i
Naiara González Hidalgo
00:20:28 (Tr: 0:20:28)

T. real: 00:20:19

T. oficial: 00:20:19

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:09:41

Cat:F4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:04 min/km

Club: c.a.laitania

400m.: 0:01:20

Hora 400m. : 09:50:42

Pos 400m. : 24

-

1900m.: 0:07:24

Hora 1900m. : 09:56:46

Pos 1900m. : 18

X 6 posicions

Meta: 0:20:19

Hora meta: 10:09:41

Pos meta : 14

X 4 posicions

0:20:37
00:20:19
0:20:02
i
M.helena Gaeta Monleón
00:20:02 (Tr: 0:20:02)
i
Marta Martin Alegre
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Carlota Rodes Bach
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Sylvie Dinis
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
i
Naiara González Hidalgo
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
Imma Moner Ecija
00:20:35 (Tr: 0:20:35)

T. real: 00:20:23

T. oficial: 00:20:23

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:09:45

Cat:F3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:05 min/km

Club: ampa ceip lluis millet

400m.: 0:01:24

Hora 400m. : 09:50:46

Pos 400m. : 38

-

1900m.: 0:07:31

Hora 1900m. : 09:56:53

Pos 1900m. : 25

X 13 posicions

Meta: 0:20:23

Hora meta: 10:09:45

Pos meta : 15

X 10 posicions

0:20:42
00:20:23
0:20:04
i
Marta Martin Alegre
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Carlota Rodes Bach
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Esther Tomas Sanchez
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Naiara González Hidalgo
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
Imma Moner Ecija
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Gisela Castillo Villuela
00:20:38 (Tr: 0:20:36)

T. real: 00:20:28

T. oficial: 00:20:28

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:09:50

Cat:F3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:06 min/km

Club: c.e. sistrells

400m.: 0:01:09

Hora 400m. : 09:50:31

Pos 400m. : 3

-

1900m.: 0:07:11

Hora 1900m. : 09:56:33

Pos 1900m. : 9

Y 6 posicions

Meta: 0:20:28

Hora meta: 10:09:50

Pos meta : 16

Y 7 posicions

0:20:48
00:20:28
0:20:08
i
Carlota Rodes Bach
00:20:08 (Tr: 0:20:08)
i
Esther Tomas Sanchez
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Sylvie Dinis
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
Imma Moner Ecija
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Gisela Castillo Villuela
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
Kristina Krentzien
00:20:45 (Tr: 0:20:45)

T. real: 00:20:35

T. oficial: 00:20:35

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:09:57

Cat:F3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:07 min/km

Club: ríos running les franqueses

400m.: 0:01:23

Hora 400m. : 09:50:45

Pos 400m. : 36

-

1900m.: 0:07:32

Hora 1900m. : 09:56:54

Pos 1900m. : 26

X 10 posicions

Meta: 0:20:35

Hora meta: 10:09:57

Pos meta : 17

X 9 posicions

0:20:51
00:20:35
0:20:19
i
Esther Tomas Sanchez
00:20:19 (Tr: 0:20:19)
i
Sylvie Dinis
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
i
Naiara González Hidalgo
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
i
Gisela Castillo Villuela
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
Kristina Krentzien
00:20:45 (Tr: 0:20:45)
i
Laia Tomás Martínez
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Laila Vivas Glaser
00:20:50 (Tr: 0:20:50)

T. real: 00:20:36

T. oficial: 00:20:38

Inici real: 09:49:24

Hora meta: 10:10:00

Cat:F2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:08 min/km

Club: tot suma

400m.: 0:01:32

Hora 400m. : 09:50:56

Pos 400m. : 76

-

1900m.: 0:07:54

Hora 1900m. : 09:57:17

Pos 1900m. : 36

X 40 posicions

Meta: 0:20:36

Hora meta: 10:10:00

Pos meta : 18

X 18 posicions

0:20:53
00:20:38
0:20:23
i
Sylvie Dinis
00:20:23 (Tr: 0:20:23)
i
Naiara González Hidalgo
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
Imma Moner Ecija
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
Kristina Krentzien
00:20:45 (Tr: 0:20:45)
i
Laia Tomás Martínez
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Laila Vivas Glaser
00:20:50 (Tr: 0:20:50)

T. real: 00:20:45

T. oficial: 00:20:45

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:10:07

Cat:F3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:09 min/km

Club: canb

400m.: 0:01:13

Hora 400m. : 09:50:35

Pos 400m. : 7

-

1900m.: 0:07:15

Hora 1900m. : 09:56:37

Pos 1900m. : 11

Y 4 posicions

Meta: 0:20:45

Hora meta: 10:10:07

Pos meta : 19

Y 8 posicions

0:21:02
00:20:45
0:20:28
i
Naiara González Hidalgo
00:20:28 (Tr: 0:20:28)
Imma Moner Ecija
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Gisela Castillo Villuela
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
i
Laia Tomás Martínez
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Laila Vivas Glaser
00:20:50 (Tr: 0:20:50)
i
Mireia Suñé Galán
00:20:54 (Tr: 0:20:54)
i
Tatiana Acero Bailen
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Paula Lopez Castillo
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Beatriz Dominguez Ruiz
00:21:01 (Tr: 0:21:01)

T. real: 00:20:48

T. oficial: 00:20:48

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:10:10

Cat:F1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:10 min/km

Club: c. a. laietània

400m.: 0:01:16

Hora 400m. : 09:50:38

Pos 400m. : 8

-

1900m.: 0:07:21

Hora 1900m. : 09:56:43

Pos 1900m. : 13

Y 5 posicions

Meta: 0:20:48

Hora meta: 10:10:10

Pos meta : 20

Y 7 posicions

0:21:01
00:20:48
0:20:35
Imma Moner Ecija
00:20:35 (Tr: 0:20:35)
i
Gisela Castillo Villuela
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
Kristina Krentzien
00:20:45 (Tr: 0:20:45)
i
Laila Vivas Glaser
00:20:50 (Tr: 0:20:50)
i
Mireia Suñé Galán
00:20:54 (Tr: 0:20:54)
i
Tatiana Acero Bailen
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Paula Lopez Castillo
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Beatriz Dominguez Ruiz
00:21:01 (Tr: 0:21:01)

T. real: 00:20:50

T. oficial: 00:20:50

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:10:12

Cat:F1

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:10 min/km

Club: g.a. lluisos mataro

400m.: 0:01:21

Hora 400m. : 09:50:43

Pos 400m. : 29

-

1900m.: 0:07:24

Hora 1900m. : 09:56:46

Pos 1900m. : 16

X 13 posicions

Meta: 0:20:50

Hora meta: 10:10:12

Pos meta : 21

Y 5 posicions

0:21:03
00:20:50
0:20:38
i
Gisela Castillo Villuela
00:20:38 (Tr: 0:20:36)
Kristina Krentzien
00:20:45 (Tr: 0:20:45)
i
Laia Tomás Martínez
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Mireia Suñé Galán
00:20:54 (Tr: 0:20:54)
i
Tatiana Acero Bailen
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Paula Lopez Castillo
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Beatriz Dominguez Ruiz
00:21:01 (Tr: 0:21:01)

T. real: 00:20:54

T. oficial: 00:20:54

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:10:16

Cat:F1

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:11 min/km

Club: f.c.barcelona

400m.: 0:01:18

Hora 400m. : 09:50:40

Pos 400m. : 14

-

1900m.: 0:07:25

Hora 1900m. : 09:56:47

Pos 1900m. : 20

Y 6 posicions

Meta: 0:20:54

Hora meta: 10:10:16

Pos meta : 22

Y 2 posicions

0:21:02
00:20:54
0:20:45
Kristina Krentzien
00:20:45 (Tr: 0:20:45)
i
Laia Tomás Martínez
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Laila Vivas Glaser
00:20:50 (Tr: 0:20:50)
i
Tatiana Acero Bailen
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Paula Lopez Castillo
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Beatriz Dominguez Ruiz
00:21:01 (Tr: 0:21:01)

T. real: 00:20:55

T. oficial: 00:20:55

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:10:17

Cat:F2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:11 min/km

Club:

400m.: 0:01:19

Hora 400m. : 09:50:41

Pos 400m. : 15

-

1900m.: 0:07:25

Hora 1900m. : 09:56:47

Pos 1900m. : 21

Y 6 posicions

Meta: 0:20:55

Hora meta: 10:10:17

Pos meta : 23

Y 2 posicions

0:21:05
00:20:55
0:20:45
Kristina Krentzien
00:20:45 (Tr: 0:20:45)
i
Laia Tomás Martínez
00:20:48 (Tr: 0:20:48)
i
Laila Vivas Glaser
00:20:50 (Tr: 0:20:50)
i
Mireia Suñé Galán
00:20:54 (Tr: 0:20:54)
Paula Lopez Castillo
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Beatriz Dominguez Ruiz
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
Lucía Martínez Montesinos
00:21:05 (Tr: 0:21:05)

T. real: 00:20:58

T. oficial: 00:20:58

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:10:20

Cat:F1

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:12 min/km

Club: sant boi

400m.: 0:01:20

Hora 400m. : 09:50:42

Pos 400m. : 25

-

1900m.: 0:07:24

Hora 1900m. : 09:56:46

Pos 1900m. : 19

X 6 posicions

Meta: 0:20:58

Hora meta: 10:10:20

Pos meta : 24

Y 5 posicions

0:21:06
00:20:58
0:20:49
i
Laila Vivas Glaser
00:20:50 (Tr: 0:20:50)
i
Mireia Suñé Galán
00:20:54 (Tr: 0:20:54)
i
Tatiana Acero Bailen
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
i
Beatriz Dominguez Ruiz
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
Lucía Martínez Montesinos
00:21:05 (Tr: 0:21:05)
i
Mariona Pujol Puighermanal
00:21:06 (Tr: 0:20:55)

T. real: 00:21:01

T. oficial: 00:21:01

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:10:23

Cat:F4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:13 min/km

Club: g.a. lluisos mataro

400m.: 0:01:21

Hora 400m. : 09:50:43

Pos 400m. : 30

-

1900m.: 0:07:35

Hora 1900m. : 09:56:57

Pos 1900m. : 27

X 3 posicions

Meta: 0:21:01

Hora meta: 10:10:23

Pos meta : 25

X 2 posicions

0:21:08
00:21:01
0:20:54
i
Mireia Suñé Galán
00:20:54 (Tr: 0:20:54)
i
Tatiana Acero Bailen
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Paula Lopez Castillo
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
Lucía Martínez Montesinos
00:21:05 (Tr: 0:21:05)
i
Mariona Pujol Puighermanal
00:21:06 (Tr: 0:20:55)
Assumpta Vilà Mainar
00:21:07 (Tr: 0:21:07)

T. real: 00:21:05

T. oficial: 00:21:05

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:10:27

Cat:F3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:13 min/km

Club: cies domingo catalan

400m.: 0:01:22

Hora 400m. : 09:50:44

Pos 400m. : 31

-

1900m.: 0:07:28

Hora 1900m. : 09:56:50

Pos 1900m. : 22

X 9 posicions

Meta: 0:21:05

Hora meta: 10:10:27

Pos meta : 26

Y 4 posicions

0:21:15
00:21:05
0:20:55
i
Tatiana Acero Bailen
00:20:55 (Tr: 0:20:55)
Paula Lopez Castillo
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Beatriz Dominguez Ruiz
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
i
Mariona Pujol Puighermanal
00:21:06 (Tr: 0:20:55)
Assumpta Vilà Mainar
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
Sofia Gaggiotti Marre
00:21:08 (Tr: 0:21:08)
i
Pili Rodriguez Galdran
00:21:10 (Tr: 0:21:10)
Raquel Fabregat Marcos
00:21:13 (Tr: 0:21:13)

T. real: 00:20:55

T. oficial: 00:21:06

Inici real: 09:49:34

Hora meta: 10:10:28

Cat:F2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:11 min/km

Club: piri

400m.: 0:01:27

Hora 400m. : 09:51:01

Pos 400m. : 83

-

1900m.: 0:07:44

Hora 1900m. : 09:57:18

Pos 1900m. : 37

X 46 posicions

Meta: 0:20:55

Hora meta: 10:10:28

Pos meta : 27

X 10 posicions

0:21:15
00:21:06
0:20:58
Paula Lopez Castillo
00:20:58 (Tr: 0:20:58)
i
Beatriz Dominguez Ruiz
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
Lucía Martínez Montesinos
00:21:05 (Tr: 0:21:05)
Assumpta Vilà Mainar
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
Sofia Gaggiotti Marre
00:21:08 (Tr: 0:21:08)
i
Pili Rodriguez Galdran
00:21:10 (Tr: 0:21:10)
Raquel Fabregat Marcos
00:21:13 (Tr: 0:21:13)

T. real: 00:21:07

T. oficial: 00:21:07

Inici real: 09:49:23

Hora meta: 10:10:29

Cat:F3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club: calam

400m.: 0:01:27

Hora 400m. : 09:50:49

Pos 400m. : 47

-

1900m.: 0:07:52

Hora 1900m. : 09:57:15

Pos 1900m. : 33

X 14 posicions

Meta: 0:21:07

Hora meta: 10:10:29

Pos meta : 28

X 5 posicions

0:21:14
00:21:07
0:21:01
i
Beatriz Dominguez Ruiz
00:21:01 (Tr: 0:21:01)
Lucía Martínez Montesinos
00:21:05 (Tr: 0:21:05)
i
Mariona Pujol Puighermanal
00:21:06 (Tr: 0:20:55)
Sofia Gaggiotti Marre
00:21:08 (Tr: 0:21:08)
i
Pili Rodriguez Galdran
00:21:10 (Tr: 0:21:10)
Raquel Fabregat Marcos
00:21:13 (Tr: 0:21:13)

T. real: 00:21:08

T. oficial: 00:21:08

Inici real: 09:49:23

Hora meta: 10:10:30

Cat:F2

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club:

400m.: 0:01:20

Hora 400m. : 09:50:43

Pos 400m. : 27

-

1900m.: 0:07:29

Hora 1900m. : 09:56:51

Pos 1900m. : 24

X 3 posicions

Meta: 0:21:08

Hora meta: 10:10:30

Pos meta : 29

Y 5 posicions

0:21:13
00:21:08
0:21:02
Lucía Martínez Montesinos
00:21:05 (Tr: 0:21:05)
i
Mariona Pujol Puighermanal
00:21:06 (Tr: 0:20:55)
Assumpta Vilà Mainar
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
i
Pili Rodriguez Galdran
00:21:10 (Tr: 0:21:10)
Raquel Fabregat Marcos
00:21:13 (Tr: 0:21:13)

T. real: 00:21:10

T. oficial: 00:21:10

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:10:32

Cat:F2

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:14 min/km

Club: cebadalona

400m.: 0:01:17

Hora 400m. : 09:50:39

Pos 400m. : 9

-

1900m.: 0:07:29

Hora 1900m. : 09:56:51

Pos 1900m. : 23

Y 14 posicions

Meta: 0:21:10

Hora meta: 10:10:32

Pos meta : 30

Y 7 posicions

0:21:15
00:21:10
0:21:06
i
Mariona Pujol Puighermanal
00:21:06 (Tr: 0:20:55)
Assumpta Vilà Mainar
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
Sofia Gaggiotti Marre
00:21:08 (Tr: 0:21:08)
Raquel Fabregat Marcos
00:21:13 (Tr: 0:21:13)

T. real: 00:21:13

T. oficial: 00:21:13

Inici real: 09:49:22

Hora meta: 10:10:35

Cat:F3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:49:22

Sexe:F

Ritme: 4:15 min/km

Club:

400m.: 0:01:20

Hora 400m. : 09:50:42

Pos 400m. : 22

-

1900m.: 0:07:40

Hora 1900m. : 09:57:02

Pos 1900m. : 29

Y 7 posicions

Meta: 0:21:13

Hora meta: 10:10:35

Pos meta : 31

Y 2 posicions

0:21:20
00:21:13
0:21:07
Assumpta Vilà Mainar
00:21:07 (Tr: 0:21:07)
Sofia Gaggiotti Marre
00:21:08 (Tr: 0:21:08)
i
Pili Rodriguez Galdran
00:21:10 (Tr: 0:21:10)