Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

CURSA POPULAR DEL MASNOU 2021

5K

20 juny 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:15:21

Inici real: 09:32:03

Hora meta: 09:47:23

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:05 min/km

Club: lleida u.a.

1:14:34
01:12:47
1:11:01
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)

T. real: 00:15:34

Inici real: 09:32:03

Hora meta: 09:47:36

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:07 min/km

Club:

1:14:34
01:13:00
1:11:27
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)

T. real: 00:15:59

Inici real: 09:32:03

Hora meta: 09:48:02

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: rayoteam

1:14:34
01:13:26
1:12:17
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)

T. real: 00:16:23

Inici real: 09:32:05

Hora meta: 09:48:27

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: club triatló granollers

1:14:55
01:13:51
1:12:47
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)

T. real: 00:16:52

Inici real: 09:32:03

Hora meta: 09:48:54

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: ironwill barcelona

1:15:35
01:14:18
1:13:00
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)

T. real: 00:16:59

Inici real: 08:34:38

Hora meta: 08:51:36

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:24 min/km

Club: piri vilassar de mar

1:16:42
00:17:00
743:17:18
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
Eduardo Campanario
00:17:13 (Tr: 0:17:10)
i
Eric Claramunt Ayza
01:16:42 (Tr: 0:17:11)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Roger Zurita Lopez
00:17:49 (Tr: 0:17:44)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
David Angel Rodriguez
00:17:50 (Tr: 0:17:46)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Manel Raimundi Oller
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Rafa Puerto Casals
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)
Sergio Burgos Urbano
00:18:24 (Tr: 0:18:22)
Antonio Bravo Minero
00:20:46 (Tr: 0:18:24)
Marc Hernández
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Victor Olivares Cantarero
00:18:33 (Tr: 0:18:32)
David Delgado Madurell
01:15:59 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:17:07

Inici real: 09:32:04

Hora meta: 09:49:10

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: la sansi

1:15:17
01:14:34
1:13:51
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)

T. real: 00:17:10

Inici real: 08:34:39

Hora meta: 08:51:49

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:26 min/km

Club: prat triatlo

1:18:26
00:17:13
743:16:00
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Pau Vilaplana Vilar
00:17:00 (Tr: 0:16:59)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
i
Eric Claramunt Ayza
01:16:42 (Tr: 0:17:11)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
i
David Piñol Garcia
01:18:26 (Tr: 0:17:30)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Roger Zurita Lopez
00:17:49 (Tr: 0:17:44)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
David Angel Rodriguez
00:17:50 (Tr: 0:17:46)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Marc Guerrero Plaza
01:17:31 (Tr: 0:18:02)
Manel Raimundi Oller
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Rafa Puerto Casals
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)
Sergio Burgos Urbano
00:18:24 (Tr: 0:18:22)
Antonio Bravo Minero
00:20:46 (Tr: 0:18:24)
Marc Hernández
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Victor Olivares Cantarero
00:18:33 (Tr: 0:18:32)
David Delgado Madurell
01:15:59 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:17:11

Inici real: 09:34:07

Hora meta: 09:51:18

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:27 min/km

Club: c.n.mataro

2:16:23
01:16:42
0:17:00
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Pau Vilaplana Vilar
00:17:00 (Tr: 0:16:59)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
Eduardo Campanario
00:17:13 (Tr: 0:17:10)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
i
David Piñol Garcia
01:18:26 (Tr: 0:17:30)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Roger Zurita Lopez
00:17:49 (Tr: 0:17:44)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
David Angel Rodriguez
00:17:50 (Tr: 0:17:46)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Marc Guerrero Plaza
01:17:31 (Tr: 0:18:02)
Manel Raimundi Oller
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Rafa Puerto Casals
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)
Sergio Burgos Urbano
00:18:24 (Tr: 0:18:22)
Antonio Bravo Minero
00:20:46 (Tr: 0:18:24)
Marc Hernández
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Victor Olivares Cantarero
00:18:33 (Tr: 0:18:32)
David Delgado Madurell
01:15:59 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:17:27

Inici real: 09:32:03

Hora meta: 09:49:29

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club:

1:15:12
01:14:53
1:14:34
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)

T. real: 00:17:30

Inici real: 09:35:32

Hora meta: 09:53:02

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: amics atletisme andorra

2:19:39
01:18:26
0:17:13
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
Eduardo Campanario
00:17:13 (Tr: 0:17:10)
i
Eric Claramunt Ayza
01:16:42 (Tr: 0:17:11)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Roger Zurita Lopez
00:17:49 (Tr: 0:17:44)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
David Angel Rodriguez
00:17:50 (Tr: 0:17:46)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Marc Guerrero Plaza
01:17:31 (Tr: 0:18:02)
Manel Raimundi Oller
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Rafa Puerto Casals
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)
Sergio Burgos Urbano
00:18:24 (Tr: 0:18:22)
Antonio Bravo Minero
00:20:46 (Tr: 0:18:24)
Marc Hernández
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Victor Olivares Cantarero
00:18:33 (Tr: 0:18:32)
David Delgado Madurell
01:15:59 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:17:36

Inici real: 09:32:06

Hora meta: 09:49:41

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: fisio monasterio

1:15:12
01:15:05
1:14:58
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)

T. real: 00:17:37

Inici real: 09:32:03

Hora meta: 09:49:39

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: u.g.e. badalona

1:15:13
01:15:03
1:14:53
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)

T. real: 00:17:44

Inici real: 08:34:41

Hora meta: 08:52:25

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: bcteam

1:15:15
00:17:49
743:20:22
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Pau Vilaplana Vilar
00:17:00 (Tr: 0:16:59)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
Eduardo Campanario
00:17:13 (Tr: 0:17:10)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
David Angel Rodriguez
00:17:50 (Tr: 0:17:46)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Manel Raimundi Oller
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
Rafa Puerto Casals
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Sergio Burgos Urbano
00:18:24 (Tr: 0:18:22)
Antonio Bravo Minero
00:20:46 (Tr: 0:18:24)
Marc Hernández
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Victor Olivares Cantarero
00:18:33 (Tr: 0:18:32)

T. real: 00:17:45

Inici real: 09:32:03

Hora meta: 09:49:48

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: club atlètic granollers

1:17:31
01:15:12
1:12:52
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
i
Eric Claramunt Ayza
01:16:42 (Tr: 0:17:11)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Marc Guerrero Plaza
01:17:31 (Tr: 0:18:02)
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)
David Delgado Madurell
01:15:59 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:17:46

Inici real: 08:34:41

Hora meta: 08:52:26

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: c.a. spiridon

0:18:03
00:17:50
0:17:37
Roger Zurita Lopez
00:17:49 (Tr: 0:17:44)
Manel Raimundi Oller
00:18:03 (Tr: 0:18:03)

T. real: 00:17:47

Inici real: 09:32:05

Hora meta: 09:49:51

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: cornella atletic

2:12:42
01:15:15
0:17:49
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
i
Eric Claramunt Ayza
01:16:42 (Tr: 0:17:11)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
i
David Piñol Garcia
01:18:26 (Tr: 0:17:30)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Roger Zurita Lopez
00:17:49 (Tr: 0:17:44)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
David Angel Rodriguez
00:17:50 (Tr: 0:17:46)
Marc Guerrero Plaza
01:17:31 (Tr: 0:18:02)
Manel Raimundi Oller
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Rafa Puerto Casals
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)
Sergio Burgos Urbano
00:18:24 (Tr: 0:18:22)
Antonio Bravo Minero
00:20:46 (Tr: 0:18:24)
Marc Hernández
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Victor Olivares Cantarero
00:18:33 (Tr: 0:18:32)
David Delgado Madurell
01:15:59 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:18:02

Inici real: 09:34:05

Hora meta: 09:52:07

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: l’hospitalet

1:19:51
01:17:31
1:15:12
i
Eric Claramunt Ayza
01:16:42 (Tr: 0:17:11)
i
David Piñol Garcia
01:18:26 (Tr: 0:17:30)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)
David Delgado Madurell
01:15:59 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:18:03

Inici real: 08:34:36

Hora meta: 08:52:39

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:37 min/km

Club: atlètic congost

1:15:43
00:18:03
743:20:23
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Pau Vilaplana Vilar
00:17:00 (Tr: 0:16:59)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
Eduardo Campanario
00:17:13 (Tr: 0:17:10)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Roger Zurita Lopez
00:17:49 (Tr: 0:17:44)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
David Angel Rodriguez
00:17:50 (Tr: 0:17:46)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Rafa Puerto Casals
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Sergio Burgos Urbano
00:18:24 (Tr: 0:18:22)
Antonio Bravo Minero
00:20:46 (Tr: 0:18:24)
Marc Hernández
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Victor Olivares Cantarero
00:18:33 (Tr: 0:18:32)

T. real: 00:18:07

Inici real: 09:32:05

Hora meta: 09:50:12

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: konsports

1:15:56
01:15:36
1:15:15
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)

T. real: 00:18:09

Inici real: 09:32:05

Hora meta: 09:50:14

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: adidas runners barcelona

1:15:45
01:15:38
1:15:30
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)

T. real: 00:18:14

Inici real: 09:32:05

Hora meta: 09:50:19

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: casticaceres _runigclub

2:13:23
01:15:43
0:18:03
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
i
Eric Claramunt Ayza
01:16:42 (Tr: 0:17:11)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
i
David Piñol Garcia
01:18:26 (Tr: 0:17:30)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Marc Guerrero Plaza
01:17:31 (Tr: 0:18:02)
Manel Raimundi Oller
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
Rafa Puerto Casals
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)
Sergio Burgos Urbano
00:18:24 (Tr: 0:18:22)
Antonio Bravo Minero
00:20:46 (Tr: 0:18:24)
Marc Hernández
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Victor Olivares Cantarero
00:18:33 (Tr: 0:18:32)
David Delgado Madurell
01:15:59 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:18:15

Inici real: 08:34:36

Hora meta: 08:52:51

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: the_excuse_run

0:18:24
00:18:15
0:18:07
Sergio Burgos Urbano
00:18:24 (Tr: 0:18:22)

T. real: 00:18:16

Inici real: 09:32:06

Hora meta: 09:50:21

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club:

1:15:53
01:15:45
1:15:38
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)

T. real: 00:18:18

Inici real: 09:32:02

Hora meta: 09:50:20

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: la blanca

1:15:46
01:15:44
1:15:42
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)

T. real: 00:18:22

Inici real: 08:34:38

Hora meta: 08:53:00

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: club atlètic tmb

0:18:33
00:18:24
0:18:14
Rafa Puerto Casals
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Victor Olivares Cantarero
00:18:33 (Tr: 0:18:32)

T. real: 00:18:24

Inici real: 08:36:59

Hora meta: 08:55:22

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club:

1:15:59
00:20:46
743:25:33
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Pau Vilaplana Vilar
00:17:00 (Tr: 0:16:59)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
Eduardo Campanario
00:17:13 (Tr: 0:17:10)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Roger Zurita Lopez
00:17:49 (Tr: 0:17:44)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
David Angel Rodriguez
00:17:50 (Tr: 0:17:46)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Manel Raimundi Oller
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Rafa Puerto Casals
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)
Sergio Burgos Urbano
00:18:24 (Tr: 0:18:22)
Marc Hernández
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Victor Olivares Cantarero
00:18:33 (Tr: 0:18:32)
David Delgado Madurell
01:15:59 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:18:31

Inici real: 08:34:39

Hora meta: 08:53:10

Cat:M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club:

1:15:59
00:18:34
743:21:08
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Pau Vilaplana Vilar
00:17:00 (Tr: 0:16:59)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
Eduardo Campanario
00:17:13 (Tr: 0:17:10)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Roger Zurita Lopez
00:17:49 (Tr: 0:17:44)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
David Angel Rodriguez
00:17:50 (Tr: 0:17:46)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Manel Raimundi Oller
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Rafa Puerto Casals
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)
Sergio Burgos Urbano
00:18:24 (Tr: 0:18:22)
Antonio Bravo Minero
00:20:46 (Tr: 0:18:24)
Victor Olivares Cantarero
00:18:33 (Tr: 0:18:32)
David Delgado Madurell
01:15:59 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:18:32

Inici real: 08:34:37

Hora meta: 08:53:09

Cat:M

Pos. categoria: 29

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: unió atlética terrassa

1:15:59
00:18:33
743:21:07
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Pau Vilaplana Vilar
00:17:00 (Tr: 0:16:59)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
Eduardo Campanario
00:17:13 (Tr: 0:17:10)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Roger Zurita Lopez
00:17:49 (Tr: 0:17:44)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
David Angel Rodriguez
00:17:50 (Tr: 0:17:46)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Manel Raimundi Oller
00:18:03 (Tr: 0:18:03)
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Rafa Puerto Casals
00:18:15 (Tr: 0:18:15)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)
Sergio Burgos Urbano
00:18:24 (Tr: 0:18:22)
Antonio Bravo Minero
00:20:46 (Tr: 0:18:24)
Marc Hernández
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
David Delgado Madurell
01:15:59 (Tr: 0:18:33)

T. real: 00:18:33

Inici real: 09:32:03

Hora meta: 09:50:35

Cat:M

Pos. categoria: 30

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club:

2:11:13
01:15:59
0:20:46
David Campo Garcia
01:12:47 (Tr: 0:15:21)
i
Youssef Ez Zayati
01:13:00 (Tr: 0:15:34)
Pau Capdevila Vera
01:13:26 (Tr: 0:15:59)
i
Albert Majó Rodrigo
01:13:51 (Tr: 0:16:23)
Esteban Ferre Nicolas
01:14:18 (Tr: 0:16:52)
Jose luis Cruz Infantes
01:14:34 (Tr: 0:17:07)
i
Eric Claramunt Ayza
01:16:42 (Tr: 0:17:11)
i
Tomas moisés Silva Marrero
01:14:53 (Tr: 0:17:27)
i
David Piñol Garcia
01:18:26 (Tr: 0:17:30)
David Villar Cirujeda
01:15:05 (Tr: 0:17:36)
Bruno Paz Palanques
01:15:03 (Tr: 0:17:37)
Francesc Marsol Font
01:15:12 (Tr: 0:17:45)
i
Enric Gonzalez Atxera
01:15:15 (Tr: 0:17:47)
Marc Guerrero Plaza
01:17:31 (Tr: 0:18:02)
Carlos Gámez Ruiz
01:15:36 (Tr: 0:18:07)
Albert Guirado Sànchez
01:15:38 (Tr: 0:18:09)
i
David Gil Moldes
01:15:43 (Tr: 0:18:14)
Víctor Brull Prats
01:15:45 (Tr: 0:18:16)
i
Driss Lakhouaja
01:15:44 (Tr: 0:18:18)
Antonio Bravo Minero
00:20:46 (Tr: 0:18:24)