Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

CURSA POPULAR DEL MASNOU 2021

5K

20 juny 2021
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:26:21

Inici real: 08:39:36

Hora meta: 09:05:56

Cat:F

Pos. categoria: 44

Inici cursa:8:34:36

Sexe:F

Ritme: 5:17 min/km

Club: serra marina alella

1:27:44
00:31:20
743:34:56
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
Pau Millet Lopez
00:27:52 (Tr: 0:26:45)
i
Jorge Garriga Saura
01:27:44 (Tr: 0:26:46)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Francesc Diaz Plata
00:28:29 (Tr: 0:27:25)
Enric Piferrer Vidal
00:28:33 (Tr: 0:27:26)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:26:22

Inici real: 08:39:44

Hora meta: 09:06:06

Cat:F

Pos. categoria: 45

Inici cursa:8:34:36

Sexe:F

Ritme: 5:17 min/km

Club: at cardanyola

1:27:44
00:31:30
743:35:16
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
Pau Millet Lopez
00:27:52 (Tr: 0:26:45)
i
Jorge Garriga Saura
01:27:44 (Tr: 0:26:46)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Francesc Diaz Plata
00:28:29 (Tr: 0:27:25)
Enric Piferrer Vidal
00:28:33 (Tr: 0:27:26)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:26:29

Inici real: 08:38:22

Hora meta: 09:04:50

Cat:M

Pos. categoria: 198

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:18 min/km

Club:

1:27:44
00:30:14
743:32:43
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
Pau Millet Lopez
00:27:52 (Tr: 0:26:45)
i
Jorge Garriga Saura
01:27:44 (Tr: 0:26:46)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Francesc Diaz Plata
00:28:29 (Tr: 0:27:25)
Enric Piferrer Vidal
00:28:33 (Tr: 0:27:26)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:26:30

Inici real: 08:38:15

Hora meta: 09:04:44

Cat:F

Pos. categoria: 46

Inici cursa:8:34:36

Sexe:F

Ritme: 5:18 min/km

Club:

1:27:44
00:30:08
743:32:33
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
Pau Millet Lopez
00:27:52 (Tr: 0:26:45)
i
Jorge Garriga Saura
01:27:44 (Tr: 0:26:46)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Francesc Diaz Plata
00:28:29 (Tr: 0:27:25)
Enric Piferrer Vidal
00:28:33 (Tr: 0:27:26)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:26:31

Inici real: 08:38:14

Hora meta: 09:04:45

Cat:F

Pos. categoria: 47

Inici cursa:8:34:36

Sexe:F

Ritme: 5:19 min/km

Club:

0:30:36
00:30:09
0:29:41
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)

T. real: 00:26:45

Inici real: 08:35:43

Hora meta: 09:02:28

Cat:M

Pos. categoria: 199

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:21 min/km

Club: club nautic masnou

1:27:54
00:27:52
743:27:50
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
i
Jorge Garriga Saura
01:27:44 (Tr: 0:26:46)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Marina meritxel Pérez Alonso
01:27:54 (Tr: 0:26:50)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Francesc Diaz Plata
00:28:29 (Tr: 0:27:25)
Enric Piferrer Vidal
00:28:33 (Tr: 0:27:26)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:26:46

Inici real: 09:35:34

Hora meta: 10:02:20

Cat:M

Pos. categoria: 200

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club:

2:25:20
01:27:44
0:30:08
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Marina meritxel Pérez Alonso
01:27:54 (Tr: 0:26:50)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Edgardo hugo Brest
01:28:02 (Tr: 0:26:59)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
i
Elena Mironova
01:28:32 (Tr: 0:27:35)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)

T. real: 00:26:48

Inici real: 08:38:25

Hora meta: 09:05:12

Cat:M

Pos. categoria: 201

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:22 min/km

Club: serra marina alella

1:28:02
00:30:36
743:33:11
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
Pau Millet Lopez
00:27:52 (Tr: 0:26:45)
i
Jorge Garriga Saura
01:27:44 (Tr: 0:26:46)
i
Marina meritxel Pérez Alonso
01:27:54 (Tr: 0:26:50)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Edgardo hugo Brest
01:28:02 (Tr: 0:26:59)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Francesc Diaz Plata
00:28:29 (Tr: 0:27:25)
Enric Piferrer Vidal
00:28:33 (Tr: 0:27:26)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:26:50

Inici real: 09:35:40

Hora meta: 10:02:30

Cat:F

Pos. categoria: 48

Inici cursa:8:34:36

Sexe:F

Ritme: 5:22 min/km

Club:

2:27:56
01:27:54
0:27:52
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
Pau Millet Lopez
00:27:52 (Tr: 0:26:45)
i
Jorge Garriga Saura
01:27:44 (Tr: 0:26:46)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Edgardo hugo Brest
01:28:02 (Tr: 0:26:59)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Francesc Diaz Plata
00:28:29 (Tr: 0:27:25)
Enric Piferrer Vidal
00:28:33 (Tr: 0:27:26)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
i
Elena Mironova
01:28:32 (Tr: 0:27:35)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:26:51

Inici real: 08:39:41

Hora meta: 09:06:32

Cat:F

Pos. categoria: 49

Inici cursa:8:34:36

Sexe:F

Ritme: 5:23 min/km

Club: #edc

1:26:45
00:31:56
743:37:06
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
Pau Millet Lopez
00:27:52 (Tr: 0:26:45)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Francesc Diaz Plata
00:28:29 (Tr: 0:27:25)
Enric Piferrer Vidal
00:28:33 (Tr: 0:27:26)
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:26:59

Inici real: 09:35:40

Hora meta: 10:02:38

Cat:M

Pos. categoria: 202

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:24 min/km

Club:

2:25:28
01:28:02
0:30:36
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
i
Jorge Garriga Saura
01:27:44 (Tr: 0:26:46)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Marina meritxel Pérez Alonso
01:27:54 (Tr: 0:26:50)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
i
Elena Mironova
01:28:32 (Tr: 0:27:35)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)

T. real: 00:27:06

Inici real: 08:38:29

Hora meta: 09:05:34

Cat:M

Pos. categoria: 203

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club:

0:31:00
00:30:58
0:30:56
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)

T. real: 00:27:08

Inici real: 09:34:14

Hora meta: 10:01:21

Cat:M

Pos. categoria: 204

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:26 min/km

Club: andrew's team

2:21:35
01:26:45
0:31:56
i
Jorge Garriga Saura
01:27:44 (Tr: 0:26:46)
i
Marina meritxel Pérez Alonso
01:27:54 (Tr: 0:26:50)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Edgardo hugo Brest
01:28:02 (Tr: 0:26:59)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
i
Elena Mironova
01:28:32 (Tr: 0:27:35)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)

T. real: 00:27:11

Inici real: 09:34:12

Hora meta: 10:01:23

Cat:M

Pos. categoria: 205

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club: xics runners

1:26:49
01:26:47
1:26:45
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)

T. real: 00:27:11

Inici real: 08:37:02

Hora meta: 09:04:13

Cat:M

Pos. categoria: 206

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:27 min/km

Club:

1:26:59
00:29:37
743:32:14
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
Pau Millet Lopez
00:27:52 (Tr: 0:26:45)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Francesc Diaz Plata
00:28:29 (Tr: 0:27:25)
Enric Piferrer Vidal
00:28:33 (Tr: 0:27:26)
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:27:19

Inici real: 08:38:16

Hora meta: 09:05:35

Cat:F

Pos. categoria: 50

Inici cursa:8:34:36

Sexe:F

Ritme: 5:28 min/km

Club:

0:31:01
00:30:59
0:30:57
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)

T. real: 00:27:24

Inici real: 08:38:17

Hora meta: 09:05:41

Cat:M

Pos. categoria: 207

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:29 min/km

Club:

0:31:07
00:31:05
0:31:03

T. real: 00:27:25

Inici real: 09:34:10

Hora meta: 10:01:35

Cat:F

Pos. categoria: 51

Inici cursa:8:34:36

Sexe:F

Ritme: 5:29 min/km

Club:

2:24:21
01:26:59
0:29:37
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
i
Jorge Garriga Saura
01:27:44 (Tr: 0:26:46)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Marina meritxel Pérez Alonso
01:27:54 (Tr: 0:26:50)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Edgardo hugo Brest
01:28:02 (Tr: 0:26:59)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
i
Elena Mironova
01:28:32 (Tr: 0:27:35)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)

T. real: 00:27:25

Inici real: 08:35:40

Hora meta: 09:03:05

Cat:M

Pos. categoria: 208

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:29 min/km

Club: c.a.montornès

0:28:33
00:28:29
0:28:24
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)

T. real: 00:27:26

Inici real: 08:35:43

Hora meta: 09:03:09

Cat:M

Pos. categoria: 209

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club:

0:29:54
00:28:33
0:27:12
Pau Millet Lopez
00:27:52 (Tr: 0:26:45)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Francesc Diaz Plata
00:28:29 (Tr: 0:27:25)
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:27:27

Inici real: 09:34:10

Hora meta: 10:01:36

Cat:M

Pos. categoria: 210

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club:

1:27:02
01:27:00
1:26:58
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)

T. real: 00:27:27

Inici real: 08:35:43

Hora meta: 09:03:09

Cat:M

Pos. categoria: 211

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:30 min/km

Club: runners espanyol

0:29:53
00:28:33
0:27:13
Pau Millet Lopez
00:27:52 (Tr: 0:26:45)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Francesc Diaz Plata
00:28:29 (Tr: 0:27:25)
Enric Piferrer Vidal
00:28:33 (Tr: 0:27:26)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:27:31

Inici real: 08:37:00

Hora meta: 09:04:30

Cat:M

Pos. categoria: 212

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club:

1:27:09
00:29:54
743:32:40
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
Pau Millet Lopez
00:27:52 (Tr: 0:26:45)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Francesc Diaz Plata
00:28:29 (Tr: 0:27:25)
Enric Piferrer Vidal
00:28:33 (Tr: 0:27:26)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:27:32

Inici real: 08:37:00

Hora meta: 09:04:31

Cat:M

Pos. categoria: 213

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:31 min/km

Club: club esportiu canet de ma

1:28:32
00:29:55
743:31:19
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
Pau Millet Lopez
00:27:52 (Tr: 0:26:45)
i
Jorge Garriga Saura
01:27:44 (Tr: 0:26:46)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Marina meritxel Pérez Alonso
01:27:54 (Tr: 0:26:50)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Edgardo hugo Brest
01:28:02 (Tr: 0:26:59)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Francesc Diaz Plata
00:28:29 (Tr: 0:27:25)
Enric Piferrer Vidal
00:28:33 (Tr: 0:27:26)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Ivet Yagües Bosch
00:29:53 (Tr: 0:27:32)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
i
Elena Mironova
01:28:32 (Tr: 0:27:35)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:27:32

Inici real: 08:36:57

Hora meta: 09:04:29

Cat:F

Pos. categoria: 52

Inici cursa:8:34:36

Sexe:F

Ritme: 5:31 min/km

Club:

0:31:14
00:29:53
0:28:33
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Raúl Reca Gómez
00:29:37 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Enric Piferrer Vidal
00:28:33 (Tr: 0:27:26)
Victor García Vela
00:28:33 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Jordi Motlló Porqueras
00:28:40 (Tr: 0:27:36)
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:27:35

Inici real: 09:34:11

Hora meta: 10:01:45

Cat:F

Pos. categoria: 53

Inici cursa:8:34:36

Sexe:F

Ritme: 5:31 min/km

Club:

2:24:23
01:27:09
0:29:54
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
i
Jorge Garriga Saura
01:27:44 (Tr: 0:26:46)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Marina meritxel Pérez Alonso
01:27:54 (Tr: 0:26:50)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Edgardo hugo Brest
01:28:02 (Tr: 0:26:59)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Raül Domínguez Jiménez
00:29:54 (Tr: 0:27:31)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
i
Elena Mironova
01:28:32 (Tr: 0:27:35)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)

T. real: 00:27:35

Inici real: 09:35:33

Hora meta: 10:03:08

Cat:F

Pos. categoria: 54

Inici cursa:8:34:36

Sexe:F

Ritme: 5:31 min/km

Club:

2:27:08
01:28:32
0:29:55
i
Uma Farré López
00:31:20 (Tr: 0:26:21)
i
Laia Pons
00:31:30 (Tr: 0:26:22)
Rogelio jr Martinez
00:30:14 (Tr: 0:26:29)
i
Diana Orellana Codina
00:30:08 (Tr: 0:26:30)
i
Marta Santiuste Ferré
00:30:09 (Tr: 0:26:31)
i
Jorge Garriga Saura
01:27:44 (Tr: 0:26:46)
i
Miquel Marquès Bravo
00:30:36 (Tr: 0:26:48)
i
Marina meritxel Pérez Alonso
01:27:54 (Tr: 0:26:50)
i
Silvia Barragan Sagredo
00:31:56 (Tr: 0:26:51)
i
Edgardo hugo Brest
01:28:02 (Tr: 0:26:59)
i
Jordi Roselló Pujol
00:30:58 (Tr: 0:27:06)
Andres Rivero Fernandez
01:26:45 (Tr: 0:27:08)
Albert López Pardo
01:26:47 (Tr: 0:27:11)
Natalia Alonso Pascual
00:30:59 (Tr: 0:27:19)
Pablo Chimenti
00:31:05 (Tr: 0:27:24)
Eva Monteagudo
01:26:59 (Tr: 0:27:25)
Guillaume Lejeune
01:27:00 (Tr: 0:27:27)
Toni Rubio Giménez
00:29:55 (Tr: 0:27:32)
Auka Paradis Garay
01:27:09 (Tr: 0:27:35)
Alex Casquete
01:26:07 (Tr: 0:27:36)

T. real: 00:27:36

Inici real: 08:35:41

Hora meta: 09:03:16

Cat:M

Pos. categoria: 214

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:32 min/km

Club: córrer per no fugir

0:28:44
00:28:40
0:28:36
i
Mireia Lalanza Martinez
00:28:44 (Tr: 0:27:38)

T. real: 00:27:36

Inici real: 09:33:08

Hora meta: 10:00:43

Cat:M

Pos. categoria: 215

Inici cursa:8:34:36

Sexe:M

Ritme: 5:32 min/km

Club: plain concepts

1:26:09
01:26:07
1:26:05

T. real: 00:27:38

Inici real: 08:35:43

Hora meta: 09:03:20

Cat:F

Pos. categoria: 55

Inici cursa:8:34:36

Sexe:F

Ritme: 5:32 min/km

Club: adekua

0:28:46
00:28:44
0:28:42