Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Milles Nocturnes Cerdanyola

10K

18 novembre 2017

10K 1K 3K 5K Mini

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:42:52

T. oficial: 00:42:59

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 20:42:53

Cat:M2

Pos. categoria: 40

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: gasss triatlo

0:43:20
00:42:59
0:42:37
David Garcia Badia
00:43:01 (Tr: 0:42:57)
Andres Marin Medialdea
00:43:04 (Tr: 0:42:57)
i
Jhon mario Barco Castañeda
00:43:06 (Tr: 0:43:01)
Jesus manuel Cabeza Cabanela
00:43:11 (Tr: 0:43:08)
Angelo Gonzales Ferring
00:43:15 (Tr: 0:43:07)
i
Carlos Ruiz Sierra
00:43:20 (Tr: 0:43:11)

T. real: 00:42:57

T. oficial: 00:43:01

Inici real: 19:59:59

Hora meta: 20:42:55

Cat:M3

Pos. categoria: 40

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club:

0:43:20
00:43:01
0:42:42
i
Daniel Gutierrez Moya
00:42:59 (Tr: 0:42:52)
Andres Marin Medialdea
00:43:04 (Tr: 0:42:57)
i
Jhon mario Barco Castañeda
00:43:06 (Tr: 0:43:01)
Jesus manuel Cabeza Cabanela
00:43:11 (Tr: 0:43:08)
Angelo Gonzales Ferring
00:43:15 (Tr: 0:43:07)
i
Carlos Ruiz Sierra
00:43:20 (Tr: 0:43:11)

T. real: 00:42:57

T. oficial: 00:43:04

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 20:42:58

Cat:M2

Pos. categoria: 41

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:43:20
00:43:04
0:42:47
i
Daniel Gutierrez Moya
00:42:59 (Tr: 0:42:52)
David Garcia Badia
00:43:01 (Tr: 0:42:57)
i
Jhon mario Barco Castañeda
00:43:06 (Tr: 0:43:01)
Jesus manuel Cabeza Cabanela
00:43:11 (Tr: 0:43:08)
Angelo Gonzales Ferring
00:43:15 (Tr: 0:43:07)
i
Carlos Ruiz Sierra
00:43:20 (Tr: 0:43:11)

T. real: 00:43:01

T. oficial: 00:43:06

Inici real: 20:00:00

Hora meta: 20:43:00

Cat:M2

Pos. categoria: 42

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club: gasss triatlo

0:43:20
00:43:06
0:42:52
i
Daniel Gutierrez Moya
00:42:59 (Tr: 0:42:52)
David Garcia Badia
00:43:01 (Tr: 0:42:57)
Andres Marin Medialdea
00:43:04 (Tr: 0:42:57)
Jesus manuel Cabeza Cabanela
00:43:11 (Tr: 0:43:08)
Angelo Gonzales Ferring
00:43:15 (Tr: 0:43:07)
i
Carlos Ruiz Sierra
00:43:20 (Tr: 0:43:11)

T. real: 00:43:08

T. oficial: 00:43:11

Inici real: 19:59:58

Hora meta: 20:43:05

Cat:M3

Pos. categoria: 41

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club: u.g.e. badalona

0:43:21
00:43:11
0:43:01
David Garcia Badia
00:43:01 (Tr: 0:42:57)
Andres Marin Medialdea
00:43:04 (Tr: 0:42:57)
i
Jhon mario Barco Castañeda
00:43:06 (Tr: 0:43:01)
Angelo Gonzales Ferring
00:43:15 (Tr: 0:43:07)
i
Carlos Ruiz Sierra
00:43:20 (Tr: 0:43:11)
Tonino Rivas Cobos
00:43:20 (Tr: 0:43:15)

T. real: 00:43:07

T. oficial: 00:43:15

Inici real: 20:00:03

Hora meta: 20:43:09

Cat:M2

Pos. categoria: 43

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club: terrassasports-ciclostruj

0:43:28
00:43:15
0:43:01
David Garcia Badia
00:43:01 (Tr: 0:42:57)
Andres Marin Medialdea
00:43:04 (Tr: 0:42:57)
i
Jhon mario Barco Castañeda
00:43:06 (Tr: 0:43:01)
Jesus manuel Cabeza Cabanela
00:43:11 (Tr: 0:43:08)
i
Carlos Ruiz Sierra
00:43:20 (Tr: 0:43:11)
Tonino Rivas Cobos
00:43:20 (Tr: 0:43:15)
i
Tony Vallejos Matilla
00:43:28 (Tr: 0:43:16)

T. real: 00:43:11

T. oficial: 00:43:20

Inici real: 20:00:04

Hora meta: 20:43:14

Cat:M2

Pos. categoria: 44

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: tritraines

0:43:34
00:43:20
0:43:06
i
Jhon mario Barco Castañeda
00:43:06 (Tr: 0:43:01)
Jesus manuel Cabeza Cabanela
00:43:11 (Tr: 0:43:08)
Angelo Gonzales Ferring
00:43:15 (Tr: 0:43:07)
Tonino Rivas Cobos
00:43:20 (Tr: 0:43:15)
i
Tony Vallejos Matilla
00:43:28 (Tr: 0:43:16)
i
Javier Serrano Cruz
00:43:31 (Tr: 0:43:09)
David T. Verdiell
00:43:32 (Tr: 0:43:17)
i
Manuel Lara Pascual
00:43:34 (Tr: 0:43:28)

T. real: 00:43:15

T. oficial: 00:43:20

Inici real: 20:00:00

Hora meta: 20:43:14

Cat:M3

Pos. categoria: 42

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: fun runners club esportiu

0:43:32
00:43:20
0:43:09
Jesus manuel Cabeza Cabanela
00:43:11 (Tr: 0:43:08)
Angelo Gonzales Ferring
00:43:15 (Tr: 0:43:07)
i
Carlos Ruiz Sierra
00:43:20 (Tr: 0:43:11)
i
Tony Vallejos Matilla
00:43:28 (Tr: 0:43:16)
i
Javier Serrano Cruz
00:43:31 (Tr: 0:43:09)
David T. Verdiell
00:43:32 (Tr: 0:43:17)

T. real: 00:43:16

T. oficial: 00:43:28

Inici real: 20:00:07

Hora meta: 20:43:22

Cat:M3

Pos. categoria: 43

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club: ripollet unio a.

0:43:42
00:43:28
0:43:15
Angelo Gonzales Ferring
00:43:15 (Tr: 0:43:07)
i
Carlos Ruiz Sierra
00:43:20 (Tr: 0:43:11)
Tonino Rivas Cobos
00:43:20 (Tr: 0:43:15)
i
Javier Serrano Cruz
00:43:31 (Tr: 0:43:09)
David T. Verdiell
00:43:32 (Tr: 0:43:17)
i
Manuel Lara Pascual
00:43:34 (Tr: 0:43:28)
Laura Teruzzi
00:43:38 (Tr: 0:43:35)
Rafa Ojeda Garcia
00:43:38 (Tr: 0:43:25)
Núria Ramos Estudillo
00:43:41 (Tr: 0:43:38)

T. real: 00:43:09

T. oficial: 00:43:31

Inici real: 20:00:17

Hora meta: 20:43:25

Cat:M2

Pos. categoria: 45

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:19 min/km

Club:

0:43:42
00:43:31
0:43:20
i
Carlos Ruiz Sierra
00:43:20 (Tr: 0:43:11)
Tonino Rivas Cobos
00:43:20 (Tr: 0:43:15)
i
Tony Vallejos Matilla
00:43:28 (Tr: 0:43:16)
David T. Verdiell
00:43:32 (Tr: 0:43:17)
i
Manuel Lara Pascual
00:43:34 (Tr: 0:43:28)
Laura Teruzzi
00:43:38 (Tr: 0:43:35)
Rafa Ojeda Garcia
00:43:38 (Tr: 0:43:25)
Núria Ramos Estudillo
00:43:41 (Tr: 0:43:38)

T. real: 00:43:17

T. oficial: 00:43:32

Inici real: 20:00:09

Hora meta: 20:43:26

Cat:M2

Pos. categoria: 46

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:20 min/km

Club:

0:43:43
00:43:32
0:43:20
Tonino Rivas Cobos
00:43:20 (Tr: 0:43:15)
i
Tony Vallejos Matilla
00:43:28 (Tr: 0:43:16)
i
Javier Serrano Cruz
00:43:31 (Tr: 0:43:09)
i
Manuel Lara Pascual
00:43:34 (Tr: 0:43:28)
Laura Teruzzi
00:43:38 (Tr: 0:43:35)
Rafa Ojeda Garcia
00:43:38 (Tr: 0:43:25)
Núria Ramos Estudillo
00:43:41 (Tr: 0:43:38)

T. real: 00:43:28

T. oficial: 00:43:34

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 20:43:28

Cat:M2

Pos. categoria: 47

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club: ce penedes costa daurada

0:43:41
00:43:34
0:43:26
i
Tony Vallejos Matilla
00:43:28 (Tr: 0:43:16)
i
Javier Serrano Cruz
00:43:31 (Tr: 0:43:09)
David T. Verdiell
00:43:32 (Tr: 0:43:17)
Laura Teruzzi
00:43:38 (Tr: 0:43:35)
Rafa Ojeda Garcia
00:43:38 (Tr: 0:43:25)
Núria Ramos Estudillo
00:43:41 (Tr: 0:43:38)

T. real: 00:43:35

T. oficial: 00:43:38

Inici real: 19:59:57

Hora meta: 20:43:32

Cat:F4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:19:59:54

Sexe:F

Ritme: 4:22 min/km

Club: runners sant adria

0:43:44
00:43:38
0:43:31
i
Javier Serrano Cruz
00:43:31 (Tr: 0:43:09)
David T. Verdiell
00:43:32 (Tr: 0:43:17)
i
Manuel Lara Pascual
00:43:34 (Tr: 0:43:28)
Rafa Ojeda Garcia
00:43:38 (Tr: 0:43:25)
Núria Ramos Estudillo
00:43:41 (Tr: 0:43:38)

T. real: 00:43:25

T. oficial: 00:43:38

Inici real: 20:00:07

Hora meta: 20:43:32

Cat:M2

Pos. categoria: 48

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:21 min/km

Club:

0:43:45
00:43:38
0:43:32
David T. Verdiell
00:43:32 (Tr: 0:43:17)
i
Manuel Lara Pascual
00:43:34 (Tr: 0:43:28)
Laura Teruzzi
00:43:38 (Tr: 0:43:35)
Núria Ramos Estudillo
00:43:41 (Tr: 0:43:38)

T. real: 00:43:38

T. oficial: 00:43:41

Inici real: 19:59:58

Hora meta: 20:43:35

Cat:F3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:19:59:54

Sexe:F

Ritme: 4:22 min/km

Club: runners sant adria

0:43:48
00:43:41
0:43:34
i
Manuel Lara Pascual
00:43:34 (Tr: 0:43:28)
Laura Teruzzi
00:43:38 (Tr: 0:43:35)
Rafa Ojeda Garcia
00:43:38 (Tr: 0:43:25)