Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Milles Nocturnes Cerdanyola

5K

18 novembre 2017

10K 1K 3K 5K Mini

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:15:59

T. oficial: 00:15:59

Inici real: 19:59:54

Hora meta: 20:15:53

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: rockets a.e

0:16:56
00:15:59
0:15:02
Francisco Castellano Torrico
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
Alex Nuñez Leal
00:16:25 (Tr: 0:16:24)
Albert Fernández Cano
00:16:27 (Tr: 0:16:25)
i
Bernat Corominas Olucha
00:16:29 (Tr: 0:16:29)
Victor Aguilera Revuelta
00:16:45 (Tr: 0:16:44)
Marc Arriaza Bosch
00:16:56 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:17

T. oficial: 00:16:17

Inici real: 19:59:55

Hora meta: 20:16:11

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club: at cerdanyola

0:16:56
00:16:17
0:15:38
Rodrigo Torres
00:15:59 (Tr: 0:15:59)
Alex Nuñez Leal
00:16:25 (Tr: 0:16:24)
Albert Fernández Cano
00:16:27 (Tr: 0:16:25)
i
Bernat Corominas Olucha
00:16:29 (Tr: 0:16:29)
Victor Aguilera Revuelta
00:16:45 (Tr: 0:16:44)
Marc Arriaza Bosch
00:16:56 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:24

T. oficial: 00:16:25

Inici real: 19:59:55

Hora meta: 20:16:19

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: running les franqueses-in

0:16:56
00:16:25
0:15:54
Rodrigo Torres
00:15:59 (Tr: 0:15:59)
Francisco Castellano Torrico
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
Albert Fernández Cano
00:16:27 (Tr: 0:16:25)
i
Bernat Corominas Olucha
00:16:29 (Tr: 0:16:29)
Victor Aguilera Revuelta
00:16:45 (Tr: 0:16:44)
Marc Arriaza Bosch
00:16:56 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:25

T. oficial: 00:16:27

Inici real: 19:59:56

Hora meta: 20:16:21

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: unió atlètica barberà

0:16:56
00:16:27
0:15:57
Rodrigo Torres
00:15:59 (Tr: 0:15:59)
Francisco Castellano Torrico
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
Alex Nuñez Leal
00:16:25 (Tr: 0:16:24)
i
Bernat Corominas Olucha
00:16:29 (Tr: 0:16:29)
Victor Aguilera Revuelta
00:16:45 (Tr: 0:16:44)
Marc Arriaza Bosch
00:16:56 (Tr: 0:16:55)

T. real: 00:16:29

T. oficial: 00:16:29

Inici real: 19:59:54

Hora meta: 20:16:23

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:18 min/km

Club: rockets a.e

0:17:28
00:16:29
0:15:31
Rodrigo Torres
00:15:59 (Tr: 0:15:59)
Francisco Castellano Torrico
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
Alex Nuñez Leal
00:16:25 (Tr: 0:16:24)
Albert Fernández Cano
00:16:27 (Tr: 0:16:25)
Victor Aguilera Revuelta
00:16:45 (Tr: 0:16:44)
Marc Arriaza Bosch
00:16:56 (Tr: 0:16:55)
Uri Rocher Dolz
00:17:28 (Tr: 0:17:28)

T. real: 00:16:44

T. oficial: 00:16:45

Inici real: 19:59:55

Hora meta: 20:16:39

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:21 min/km

Club: rockets a.e

0:17:36
00:16:45
0:15:53
Rodrigo Torres
00:15:59 (Tr: 0:15:59)
Francisco Castellano Torrico
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
Alex Nuñez Leal
00:16:25 (Tr: 0:16:24)
Albert Fernández Cano
00:16:27 (Tr: 0:16:25)
i
Bernat Corominas Olucha
00:16:29 (Tr: 0:16:29)
Marc Arriaza Bosch
00:16:56 (Tr: 0:16:55)
Uri Rocher Dolz
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
i
David Martinez Merodio
00:17:36 (Tr: 0:17:36)

T. real: 00:16:55

T. oficial: 00:16:56

Inici real: 19:59:55

Hora meta: 20:16:50

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: club triatlo badia

0:17:48
00:16:56
0:16:04
Francisco Castellano Torrico
00:16:17 (Tr: 0:16:17)
Alex Nuñez Leal
00:16:25 (Tr: 0:16:24)
Albert Fernández Cano
00:16:27 (Tr: 0:16:25)
i
Bernat Corominas Olucha
00:16:29 (Tr: 0:16:29)
Victor Aguilera Revuelta
00:16:45 (Tr: 0:16:44)
Uri Rocher Dolz
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
i
David Martinez Merodio
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
David Fasienda Bernalte
00:17:48 (Tr: 0:17:47)

T. real: 00:17:28

T. oficial: 00:17:28

Inici real: 19:59:55

Hora meta: 20:17:22

Cat:M2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:30 min/km

Club: club gasss triatlo

0:18:26
00:17:28
0:16:29
i
Bernat Corominas Olucha
00:16:29 (Tr: 0:16:29)
Victor Aguilera Revuelta
00:16:45 (Tr: 0:16:44)
Marc Arriaza Bosch
00:16:56 (Tr: 0:16:55)
i
David Martinez Merodio
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
David Fasienda Bernalte
00:17:48 (Tr: 0:17:47)
i
Rubén López Castillo
00:18:14 (Tr: 0:18:13)
Manuel armando Peñafiel Rebutti
00:18:17 (Tr: 0:18:13)

T. real: 00:17:36

T. oficial: 00:17:36

Inici real: 19:59:54

Hora meta: 20:17:30

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: c.n.catalunya

0:18:28
00:17:36
0:16:45
Victor Aguilera Revuelta
00:16:45 (Tr: 0:16:44)
Marc Arriaza Bosch
00:16:56 (Tr: 0:16:55)
Uri Rocher Dolz
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
i
David Fasienda Bernalte
00:17:48 (Tr: 0:17:47)
i
Rubén López Castillo
00:18:14 (Tr: 0:18:13)
Manuel armando Peñafiel Rebutti
00:18:17 (Tr: 0:18:13)
i
Eloy Chaguaceda Donoso
00:18:27 (Tr: 0:18:26)

T. real: 00:17:47

T. oficial: 00:17:48

Inici real: 19:59:56

Hora meta: 20:17:42

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: ripollet unio a.

0:18:40
00:17:48
0:16:56
Marc Arriaza Bosch
00:16:56 (Tr: 0:16:55)
Uri Rocher Dolz
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
i
David Martinez Merodio
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
Rubén López Castillo
00:18:14 (Tr: 0:18:13)
Manuel armando Peñafiel Rebutti
00:18:17 (Tr: 0:18:13)
i
Eloy Chaguaceda Donoso
00:18:27 (Tr: 0:18:26)
i
Oriol Monclus Morral
00:18:36 (Tr: 0:18:31)

T. real: 00:18:13

T. oficial: 00:18:14

Inici real: 19:59:56

Hora meta: 20:18:08

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: at cerdanyola

0:19:01
00:18:14
0:17:28
Uri Rocher Dolz
00:17:28 (Tr: 0:17:28)
i
David Martinez Merodio
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
David Fasienda Bernalte
00:17:48 (Tr: 0:17:47)
Manuel armando Peñafiel Rebutti
00:18:17 (Tr: 0:18:13)
i
Eloy Chaguaceda Donoso
00:18:27 (Tr: 0:18:26)
i
Oriol Monclus Morral
00:18:36 (Tr: 0:18:31)
Marta Romance Oms
00:18:41 (Tr: 0:18:40)

T. real: 00:18:13

T. oficial: 00:18:17

Inici real: 19:59:58

Hora meta: 20:18:11

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: ecuador club de atletismo

0:18:58
00:18:17
0:17:36
i
David Martinez Merodio
00:17:36 (Tr: 0:17:36)
i
David Fasienda Bernalte
00:17:48 (Tr: 0:17:47)
i
Rubén López Castillo
00:18:14 (Tr: 0:18:13)
i
Eloy Chaguaceda Donoso
00:18:27 (Tr: 0:18:26)
i
Oriol Monclus Morral
00:18:36 (Tr: 0:18:31)
Marta Romance Oms
00:18:41 (Tr: 0:18:40)

T. real: 00:18:26

T. oficial: 00:18:27

Inici real: 19:59:56

Hora meta: 20:18:21

Cat:M1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: at cerdanyola

0:19:05
00:18:27
0:17:48
i
David Fasienda Bernalte
00:17:48 (Tr: 0:17:47)
i
Rubén López Castillo
00:18:14 (Tr: 0:18:13)
Manuel armando Peñafiel Rebutti
00:18:17 (Tr: 0:18:13)
i
Oriol Monclus Morral
00:18:36 (Tr: 0:18:31)
Marta Romance Oms
00:18:41 (Tr: 0:18:40)

T. real: 00:18:31

T. oficial: 00:18:36

Inici real: 19:59:59

Hora meta: 20:18:30

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: ripollet unio a.

0:18:58
00:18:36
0:18:14
i
Rubén López Castillo
00:18:14 (Tr: 0:18:13)
Manuel armando Peñafiel Rebutti
00:18:17 (Tr: 0:18:13)
i
Eloy Chaguaceda Donoso
00:18:27 (Tr: 0:18:26)
Marta Romance Oms
00:18:41 (Tr: 0:18:40)

T. real: 00:18:40

T. oficial: 00:18:41

Inici real: 19:59:55

Hora meta: 20:18:35

Cat:F1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:19:59:54

Sexe:F

Ritme: 3:44 min/km

Club: a.e.rockets

0:19:04
00:18:41
0:18:17
Manuel armando Peñafiel Rebutti
00:18:17 (Tr: 0:18:13)
i
Eloy Chaguaceda Donoso
00:18:27 (Tr: 0:18:26)
i
Oriol Monclus Morral
00:18:36 (Tr: 0:18:31)