Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

Milles Nocturnes Cerdanyola

10K

18 novembre 2017

10K 1K 3K 5K Mini

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:44:17

T. oficial: 00:44:25

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:44:19

Cat:M2

Pos. categoria: 54

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club: at cerdanyola

0:44:56
00:44:25
0:43:53
Rad Bruinsma Oudwater
00:44:26 (Tr: 0:44:19)
i
Octavi Fonseca Vaquer
00:44:40 (Tr: 0:44:03)
i
Alex Dot Piulachs
00:44:41 (Tr: 0:44:24)
i
Marc Perez Llopart
00:44:43 (Tr: 0:44:25)
Santi Gomez Ruiz
00:44:44 (Tr: 0:44:36)
Núria Salvat Rovira
00:44:56 (Tr: 0:44:44)

T. real: 00:44:19

T. oficial: 00:44:26

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:44:20

Cat:M4

Pos. categoria: 8

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:26 min/km

Club: c.a.coty

0:44:56
00:44:26
0:43:55
Iván Barril Sánchez
00:44:25 (Tr: 0:44:17)
i
Octavi Fonseca Vaquer
00:44:40 (Tr: 0:44:03)
i
Alex Dot Piulachs
00:44:41 (Tr: 0:44:24)
i
Marc Perez Llopart
00:44:43 (Tr: 0:44:25)
Santi Gomez Ruiz
00:44:44 (Tr: 0:44:36)
Núria Salvat Rovira
00:44:56 (Tr: 0:44:44)

T. real: 00:44:03

T. oficial: 00:44:40

Inici real: 20:00:31

Hora meta: 20:44:34

Cat:M2

Pos. categoria: 55

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: qrt team

0:44:56
00:44:40
0:44:24
Iván Barril Sánchez
00:44:25 (Tr: 0:44:17)
Rad Bruinsma Oudwater
00:44:26 (Tr: 0:44:19)
i
Alex Dot Piulachs
00:44:41 (Tr: 0:44:24)
i
Marc Perez Llopart
00:44:43 (Tr: 0:44:25)
Santi Gomez Ruiz
00:44:44 (Tr: 0:44:36)
Núria Salvat Rovira
00:44:56 (Tr: 0:44:44)

T. real: 00:44:24

T. oficial: 00:44:41

Inici real: 20:00:12

Hora meta: 20:44:35

Cat:M3

Pos. categoria: 49

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club: at cerdanyola

0:44:58
00:44:41
0:44:25
Iván Barril Sánchez
00:44:25 (Tr: 0:44:17)
Rad Bruinsma Oudwater
00:44:26 (Tr: 0:44:19)
i
Octavi Fonseca Vaquer
00:44:40 (Tr: 0:44:03)
i
Marc Perez Llopart
00:44:43 (Tr: 0:44:25)
Santi Gomez Ruiz
00:44:44 (Tr: 0:44:36)
Núria Salvat Rovira
00:44:56 (Tr: 0:44:44)

T. real: 00:44:25

T. oficial: 00:44:43

Inici real: 20:00:12

Hora meta: 20:44:37

Cat:M3

Pos. categoria: 50

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club:

0:44:59
00:44:43
0:44:26
Rad Bruinsma Oudwater
00:44:26 (Tr: 0:44:19)
i
Octavi Fonseca Vaquer
00:44:40 (Tr: 0:44:03)
i
Alex Dot Piulachs
00:44:41 (Tr: 0:44:24)
Santi Gomez Ruiz
00:44:44 (Tr: 0:44:36)
Núria Salvat Rovira
00:44:56 (Tr: 0:44:44)
i
Albert Brunet I Balcells
00:44:59 (Tr: 0:44:47)

T. real: 00:44:36

T. oficial: 00:44:44

Inici real: 20:00:02

Hora meta: 20:44:38

Cat:M5

Pos. categoria: 3

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club: at cerdanyola

0:45:00
00:44:44
0:44:28
i
Octavi Fonseca Vaquer
00:44:40 (Tr: 0:44:03)
i
Alex Dot Piulachs
00:44:41 (Tr: 0:44:24)
i
Marc Perez Llopart
00:44:43 (Tr: 0:44:25)
Núria Salvat Rovira
00:44:56 (Tr: 0:44:44)
i
Albert Brunet I Balcells
00:44:59 (Tr: 0:44:47)
Alberto Gimeno Castejon
00:45:00 (Tr: 0:44:38)

T. real: 00:44:44

T. oficial: 00:44:56

Inici real: 20:00:06

Hora meta: 20:44:50

Cat:F2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:19:59:54

Sexe:F

Ritme: 4:29 min/km

Club: runners sant adria

0:45:11
00:44:56
0:44:41
i
Alex Dot Piulachs
00:44:41 (Tr: 0:44:24)
i
Marc Perez Llopart
00:44:43 (Tr: 0:44:25)
Santi Gomez Ruiz
00:44:44 (Tr: 0:44:36)
i
Albert Brunet I Balcells
00:44:59 (Tr: 0:44:47)
Alberto Gimeno Castejon
00:45:00 (Tr: 0:44:38)
i
David López Ribas
00:45:00 (Tr: 0:44:48)
i
José Agra Cecilia
00:45:02 (Tr: 0:44:56)
Fede Martinez Rodriguez
00:45:04 (Tr: 0:44:59)
Jairo Benito Luque
00:45:04 (Tr: 0:44:54)
i
Íñigo Rubio Eizmendi
00:45:06 (Tr: 0:45:01)
Pere Mas Riera
00:45:06 (Tr: 0:44:59)

T. real: 00:44:47

T. oficial: 00:44:59

Inici real: 20:00:07

Hora meta: 20:44:53

Cat:M2

Pos. categoria: 56

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club:

0:45:15
00:44:59
0:44:43
i
Marc Perez Llopart
00:44:43 (Tr: 0:44:25)
Santi Gomez Ruiz
00:44:44 (Tr: 0:44:36)
Núria Salvat Rovira
00:44:56 (Tr: 0:44:44)
Alberto Gimeno Castejon
00:45:00 (Tr: 0:44:38)
i
David López Ribas
00:45:00 (Tr: 0:44:48)
i
José Agra Cecilia
00:45:02 (Tr: 0:44:56)
Fede Martinez Rodriguez
00:45:04 (Tr: 0:44:59)
Jairo Benito Luque
00:45:04 (Tr: 0:44:54)
i
Íñigo Rubio Eizmendi
00:45:06 (Tr: 0:45:01)
Pere Mas Riera
00:45:06 (Tr: 0:44:59)

T. real: 00:44:38

T. oficial: 00:45:00

Inici real: 20:00:16

Hora meta: 20:44:54

Cat:M2

Pos. categoria: 57

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club:

0:45:16
00:45:00
0:44:44
Santi Gomez Ruiz
00:44:44 (Tr: 0:44:36)
Núria Salvat Rovira
00:44:56 (Tr: 0:44:44)
i
Albert Brunet I Balcells
00:44:59 (Tr: 0:44:47)
i
David López Ribas
00:45:00 (Tr: 0:44:48)
i
José Agra Cecilia
00:45:02 (Tr: 0:44:56)
Fede Martinez Rodriguez
00:45:04 (Tr: 0:44:59)
Jairo Benito Luque
00:45:04 (Tr: 0:44:54)
i
Íñigo Rubio Eizmendi
00:45:06 (Tr: 0:45:01)
Pere Mas Riera
00:45:06 (Tr: 0:44:59)

T. real: 00:44:48

T. oficial: 00:45:00

Inici real: 20:00:07

Hora meta: 20:44:54

Cat:M3

Pos. categoria: 51

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club: innoqua team

0:45:04
00:45:00
0:44:56
Núria Salvat Rovira
00:44:56 (Tr: 0:44:44)
i
Albert Brunet I Balcells
00:44:59 (Tr: 0:44:47)
Alberto Gimeno Castejon
00:45:00 (Tr: 0:44:38)
i
José Agra Cecilia
00:45:02 (Tr: 0:44:56)
Fede Martinez Rodriguez
00:45:04 (Tr: 0:44:59)
Jairo Benito Luque
00:45:04 (Tr: 0:44:54)

T. real: 00:44:56

T. oficial: 00:45:02

Inici real: 20:00:00

Hora meta: 20:44:56

Cat:M3

Pos. categoria: 52

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:45:06
00:45:02
0:44:58
i
Albert Brunet I Balcells
00:44:59 (Tr: 0:44:47)
Alberto Gimeno Castejon
00:45:00 (Tr: 0:44:38)
i
David López Ribas
00:45:00 (Tr: 0:44:48)
Fede Martinez Rodriguez
00:45:04 (Tr: 0:44:59)
Jairo Benito Luque
00:45:04 (Tr: 0:44:54)
i
Íñigo Rubio Eizmendi
00:45:06 (Tr: 0:45:01)

T. real: 00:44:59

T. oficial: 00:45:04

Inici real: 19:59:59

Hora meta: 20:44:58

Cat:M3

Pos. categoria: 53

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: gasss triatlo

0:45:08
00:45:04
0:45:00
Alberto Gimeno Castejon
00:45:00 (Tr: 0:44:38)
i
David López Ribas
00:45:00 (Tr: 0:44:48)
i
José Agra Cecilia
00:45:02 (Tr: 0:44:56)
Jairo Benito Luque
00:45:04 (Tr: 0:44:54)
i
Íñigo Rubio Eizmendi
00:45:06 (Tr: 0:45:01)
Pere Mas Riera
00:45:06 (Tr: 0:44:59)

T. real: 00:44:54

T. oficial: 00:45:04

Inici real: 20:00:05

Hora meta: 20:44:58

Cat:M2

Pos. categoria: 58

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: born to run

0:45:09
00:45:04
0:45:00
i
David López Ribas
00:45:00 (Tr: 0:44:48)
i
José Agra Cecilia
00:45:02 (Tr: 0:44:56)
Fede Martinez Rodriguez
00:45:04 (Tr: 0:44:59)
i
Íñigo Rubio Eizmendi
00:45:06 (Tr: 0:45:01)
Pere Mas Riera
00:45:06 (Tr: 0:44:59)

T. real: 00:45:01

T. oficial: 00:45:06

Inici real: 20:00:00

Hora meta: 20:45:00

Cat:M3

Pos. categoria: 54

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:31 min/km

Club: club gasss triatlo

0:45:09
00:45:06
0:45:02
i
José Agra Cecilia
00:45:02 (Tr: 0:44:56)
Fede Martinez Rodriguez
00:45:04 (Tr: 0:44:59)
Jairo Benito Luque
00:45:04 (Tr: 0:44:54)
Pere Mas Riera
00:45:06 (Tr: 0:44:59)

T. real: 00:44:59

T. oficial: 00:45:06

Inici real: 20:00:01

Hora meta: 20:45:00

Cat:M2

Pos. categoria: 59

Inici cursa:19:59:54

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:45:08
00:45:06
0:45:04
Fede Martinez Rodriguez
00:45:04 (Tr: 0:44:59)
Jairo Benito Luque
00:45:04 (Tr: 0:44:54)
i
Íñigo Rubio Eizmendi
00:45:06 (Tr: 0:45:01)