Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

10K 5k

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:15:57

T. oficial: 00:15:57

Inici real: 10:30:11

Hora meta: 10:46:07

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:12 min/km

Club: lleida u.a.

0:17:39
00:15:57
0:14:16
i
Alfred Rodriguez
00:16:22 (Tr: 0:16:21)
David Duran Zafra
00:16:30 (Tr: 0:16:29)
i
Houssein El Achhab
00:17:17 (Tr: 0:17:17)
i
Eric Bello Oliver
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
José l. Martín Peláez
00:17:26 (Tr: 0:17:25)
i
Miquel Pedrosa Palazon
00:17:39 (Tr: 0:17:37)

T. real: 00:16:21

T. oficial: 00:16:22

Inici real: 10:30:11

Hora meta: 10:46:32

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:17 min/km

Club: ca alcoi

0:17:39
00:16:22
0:15:06
David Campo Garcia
00:15:57 (Tr: 0:15:57)
David Duran Zafra
00:16:30 (Tr: 0:16:29)
i
Houssein El Achhab
00:17:17 (Tr: 0:17:17)
i
Eric Bello Oliver
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
José l. Martín Peláez
00:17:26 (Tr: 0:17:25)
i
Miquel Pedrosa Palazon
00:17:39 (Tr: 0:17:37)

T. real: 00:16:29

T. oficial: 00:16:30

Inici real: 10:30:11

Hora meta: 10:46:40

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:18 min/km

Club: ironwill solideo

0:17:39
00:16:30
0:15:21
David Campo Garcia
00:15:57 (Tr: 0:15:57)
i
Alfred Rodriguez
00:16:22 (Tr: 0:16:21)
i
Houssein El Achhab
00:17:17 (Tr: 0:17:17)
i
Eric Bello Oliver
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
José l. Martín Peláez
00:17:26 (Tr: 0:17:25)
i
Miquel Pedrosa Palazon
00:17:39 (Tr: 0:17:37)

T. real: 00:17:17

T. oficial: 00:17:17

Inici real: 10:30:10

Hora meta: 10:47:27

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:28 min/km

Club: club atlètic mollet

0:18:36
00:17:17
0:15:57
David Campo Garcia
00:15:57 (Tr: 0:15:57)
i
Alfred Rodriguez
00:16:22 (Tr: 0:16:21)
David Duran Zafra
00:16:30 (Tr: 0:16:29)
i
Eric Bello Oliver
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
José l. Martín Peláez
00:17:26 (Tr: 0:17:25)
i
Miquel Pedrosa Palazon
00:17:39 (Tr: 0:17:37)
Joan Puig Layron
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
Miquel Avellaneda Luque
00:18:09 (Tr: 0:18:08)
i
Alfonso Ruiz Gutiérrez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
i
Roger Subirón Folguera
00:18:30 (Tr: 0:18:29)

T. real: 00:17:24

T. oficial: 00:17:24

Inici real: 10:30:11

Hora meta: 10:47:34

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: mollet del vallés

0:18:27
00:17:24
0:16:22
i
Alfred Rodriguez
00:16:22 (Tr: 0:16:21)
David Duran Zafra
00:16:30 (Tr: 0:16:29)
i
Houssein El Achhab
00:17:17 (Tr: 0:17:17)
José l. Martín Peláez
00:17:26 (Tr: 0:17:25)
i
Miquel Pedrosa Palazon
00:17:39 (Tr: 0:17:37)
Joan Puig Layron
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
Miquel Avellaneda Luque
00:18:09 (Tr: 0:18:08)
i
Alfonso Ruiz Gutiérrez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)

T. real: 00:17:25

T. oficial: 00:17:26

Inici real: 10:30:12

Hora meta: 10:47:36

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: c.a mollet

0:18:23
00:17:26
0:16:30
David Duran Zafra
00:16:30 (Tr: 0:16:29)
i
Houssein El Achhab
00:17:17 (Tr: 0:17:17)
i
Eric Bello Oliver
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
i
Miquel Pedrosa Palazon
00:17:39 (Tr: 0:17:37)
Joan Puig Layron
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
Miquel Avellaneda Luque
00:18:09 (Tr: 0:18:08)
i
Alfonso Ruiz Gutiérrez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)

T. real: 00:17:37

T. oficial: 00:17:39

Inici real: 10:30:12

Hora meta: 10:47:49

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:32 min/km

Club: club atètic granollers

0:18:15
00:17:39
0:17:03
i
Houssein El Achhab
00:17:17 (Tr: 0:17:17)
i
Eric Bello Oliver
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
José l. Martín Peláez
00:17:26 (Tr: 0:17:25)
Joan Puig Layron
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
Miquel Avellaneda Luque
00:18:09 (Tr: 0:18:08)
i
Alfonso Ruiz Gutiérrez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)

T. real: 00:17:46

T. oficial: 00:17:48

Inici real: 10:30:12

Hora meta: 10:47:58

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: mogoda trail

0:18:30
00:17:48
0:17:06
i
Houssein El Achhab
00:17:17 (Tr: 0:17:17)
i
Eric Bello Oliver
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
José l. Martín Peláez
00:17:26 (Tr: 0:17:25)
i
Miquel Pedrosa Palazon
00:17:39 (Tr: 0:17:37)
Miquel Avellaneda Luque
00:18:09 (Tr: 0:18:08)
i
Alfonso Ruiz Gutiérrez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
i
Roger Subirón Folguera
00:18:30 (Tr: 0:18:29)

T. real: 00:18:08

T. oficial: 00:18:09

Inici real: 10:30:11

Hora meta: 10:48:19

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: club atletic mollet

0:19:01
00:18:09
0:17:16
i
Houssein El Achhab
00:17:17 (Tr: 0:17:17)
i
Eric Bello Oliver
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
José l. Martín Peláez
00:17:26 (Tr: 0:17:25)
i
Miquel Pedrosa Palazon
00:17:39 (Tr: 0:17:37)
Joan Puig Layron
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
i
Alfonso Ruiz Gutiérrez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
i
Roger Subirón Folguera
00:18:30 (Tr: 0:18:29)
Adria Rodriguez Sola
00:19:01 (Tr: 0:19:00)

T. real: 00:18:12

T. oficial: 00:18:15

Inici real: 10:30:13

Hora meta: 10:48:25

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: c.t a corre-cuita

0:19:25
00:18:15
0:17:04
i
Houssein El Achhab
00:17:17 (Tr: 0:17:17)
i
Eric Bello Oliver
00:17:24 (Tr: 0:17:24)
José l. Martín Peláez
00:17:26 (Tr: 0:17:25)
i
Miquel Pedrosa Palazon
00:17:39 (Tr: 0:17:37)
Joan Puig Layron
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
Miquel Avellaneda Luque
00:18:09 (Tr: 0:18:08)
i
Roger Subirón Folguera
00:18:30 (Tr: 0:18:29)
Adria Rodriguez Sola
00:19:01 (Tr: 0:19:00)
Sergi Carballo Ferrer
00:19:25 (Tr: 0:19:20)

T. real: 00:18:29

T. oficial: 00:18:30

Inici real: 10:30:11

Hora meta: 10:48:40

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club:

0:19:27
00:18:30
0:17:34
i
Miquel Pedrosa Palazon
00:17:39 (Tr: 0:17:37)
Joan Puig Layron
00:17:48 (Tr: 0:17:46)
Miquel Avellaneda Luque
00:18:09 (Tr: 0:18:08)
i
Alfonso Ruiz Gutiérrez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
Adria Rodriguez Sola
00:19:01 (Tr: 0:19:00)
Sergi Carballo Ferrer
00:19:25 (Tr: 0:19:20)
Antonio fco. Moreno Cano
00:19:27 (Tr: 0:19:23)

T. real: 00:19:00

T. oficial: 00:19:01

Inici real: 10:30:12

Hora meta: 10:49:11

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: camollet

0:19:53
00:19:01
0:18:09
Miquel Avellaneda Luque
00:18:09 (Tr: 0:18:08)
i
Alfonso Ruiz Gutiérrez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
i
Roger Subirón Folguera
00:18:30 (Tr: 0:18:29)
Sergi Carballo Ferrer
00:19:25 (Tr: 0:19:20)
Antonio fco. Moreno Cano
00:19:27 (Tr: 0:19:23)
i
Jaume Godall Roca
00:19:31 (Tr: 0:19:27)
Raul Martínez Gutiérrez
00:19:31 (Tr: 0:19:30)
David Leo Heredia
00:19:36 (Tr: 0:19:35)
i
Jordi Sol González
00:19:41 (Tr: 0:19:36)
i
Moussa Dar
00:19:45 (Tr: 0:19:44)
i
Manuel Tirado Merida
00:19:50 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:20

T. oficial: 00:19:25

Inici real: 10:30:16

Hora meta: 10:49:35

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: ca parets

0:20:36
00:19:25
0:18:15
i
Alfonso Ruiz Gutiérrez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
i
Roger Subirón Folguera
00:18:30 (Tr: 0:18:29)
Adria Rodriguez Sola
00:19:01 (Tr: 0:19:00)
Antonio fco. Moreno Cano
00:19:27 (Tr: 0:19:23)
i
Jaume Godall Roca
00:19:31 (Tr: 0:19:27)
Raul Martínez Gutiérrez
00:19:31 (Tr: 0:19:30)
David Leo Heredia
00:19:36 (Tr: 0:19:35)
i
Jordi Sol González
00:19:41 (Tr: 0:19:36)
i
Moussa Dar
00:19:45 (Tr: 0:19:44)
i
Manuel Tirado Merida
00:19:50 (Tr: 0:19:49)
Jose antonio Diez De Los Rios Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:54)
Víctor Miguel Figuer
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Ruben Martin Sanchez
00:20:26 (Tr: 0:20:24)

T. real: 00:19:23

T. oficial: 00:19:27

Inici real: 10:30:14

Hora meta: 10:49:37

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: club atlètic palau

0:20:23
00:19:27
0:18:30
i
Roger Subirón Folguera
00:18:30 (Tr: 0:18:29)
Adria Rodriguez Sola
00:19:01 (Tr: 0:19:00)
Sergi Carballo Ferrer
00:19:25 (Tr: 0:19:20)
i
Jaume Godall Roca
00:19:31 (Tr: 0:19:27)
Raul Martínez Gutiérrez
00:19:31 (Tr: 0:19:30)
David Leo Heredia
00:19:36 (Tr: 0:19:35)
i
Jordi Sol González
00:19:41 (Tr: 0:19:36)
i
Moussa Dar
00:19:45 (Tr: 0:19:44)
i
Manuel Tirado Merida
00:19:50 (Tr: 0:19:49)
Jose antonio Diez De Los Rios Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:54)
Víctor Miguel Figuer
00:20:04 (Tr: 0:20:04)

T. real: 00:19:27

T. oficial: 00:19:31

Inici real: 10:30:14

Hora meta: 10:49:41

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: lauritaclub

0:20:00
00:19:31
0:19:01
Adria Rodriguez Sola
00:19:01 (Tr: 0:19:00)
Sergi Carballo Ferrer
00:19:25 (Tr: 0:19:20)
Antonio fco. Moreno Cano
00:19:27 (Tr: 0:19:23)
Raul Martínez Gutiérrez
00:19:31 (Tr: 0:19:30)
David Leo Heredia
00:19:36 (Tr: 0:19:35)
i
Jordi Sol González
00:19:41 (Tr: 0:19:36)
i
Moussa Dar
00:19:45 (Tr: 0:19:44)
i
Manuel Tirado Merida
00:19:50 (Tr: 0:19:49)
Jose antonio Diez De Los Rios Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:54)

T. real: 00:19:30

T. oficial: 00:19:31

Inici real: 10:30:11

Hora meta: 10:49:41

Cat:M

Pos. categoria: 16

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club:

0:19:45
00:19:31
0:19:16
Sergi Carballo Ferrer
00:19:25 (Tr: 0:19:20)
Antonio fco. Moreno Cano
00:19:27 (Tr: 0:19:23)
i
Jaume Godall Roca
00:19:31 (Tr: 0:19:27)
David Leo Heredia
00:19:36 (Tr: 0:19:35)
i
Jordi Sol González
00:19:41 (Tr: 0:19:36)
i
Moussa Dar
00:19:45 (Tr: 0:19:44)

T. real: 00:19:35

T. oficial: 00:19:36

Inici real: 10:30:12

Hora meta: 10:49:46

Cat:M

Pos. categoria: 17

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club:

0:19:50
00:19:36
0:19:22
Sergi Carballo Ferrer
00:19:25 (Tr: 0:19:20)
Antonio fco. Moreno Cano
00:19:27 (Tr: 0:19:23)
i
Jaume Godall Roca
00:19:31 (Tr: 0:19:27)
Raul Martínez Gutiérrez
00:19:31 (Tr: 0:19:30)
i
Jordi Sol González
00:19:41 (Tr: 0:19:36)
i
Moussa Dar
00:19:45 (Tr: 0:19:44)
i
Manuel Tirado Merida
00:19:50 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:36

T. oficial: 00:19:41

Inici real: 10:30:15

Hora meta: 10:49:51

Cat:M

Pos. categoria: 18

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:19:56
00:19:41
0:19:26
Antonio fco. Moreno Cano
00:19:27 (Tr: 0:19:23)
i
Jaume Godall Roca
00:19:31 (Tr: 0:19:27)
Raul Martínez Gutiérrez
00:19:31 (Tr: 0:19:30)
David Leo Heredia
00:19:36 (Tr: 0:19:35)
i
Moussa Dar
00:19:45 (Tr: 0:19:44)
i
Manuel Tirado Merida
00:19:50 (Tr: 0:19:49)
Jose antonio Diez De Los Rios Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:54)

T. real: 00:19:44

T. oficial: 00:19:45

Inici real: 10:30:12

Hora meta: 10:49:55

Cat:M

Pos. categoria: 19

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club: cegub

0:20:04
00:19:45
0:19:27
i
Jaume Godall Roca
00:19:31 (Tr: 0:19:27)
Raul Martínez Gutiérrez
00:19:31 (Tr: 0:19:30)
David Leo Heredia
00:19:36 (Tr: 0:19:35)
i
Jordi Sol González
00:19:41 (Tr: 0:19:36)
i
Manuel Tirado Merida
00:19:50 (Tr: 0:19:49)
Jose antonio Diez De Los Rios Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:54)
Víctor Miguel Figuer
00:20:04 (Tr: 0:20:04)

T. real: 00:19:49

T. oficial: 00:19:50

Inici real: 10:30:12

Hora meta: 10:50:00

Cat:M

Pos. categoria: 20

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club: club atlètic mollet

0:20:26
00:19:50
0:19:15
Sergi Carballo Ferrer
00:19:25 (Tr: 0:19:20)
Antonio fco. Moreno Cano
00:19:27 (Tr: 0:19:23)
i
Jaume Godall Roca
00:19:31 (Tr: 0:19:27)
Raul Martínez Gutiérrez
00:19:31 (Tr: 0:19:30)
David Leo Heredia
00:19:36 (Tr: 0:19:35)
i
Jordi Sol González
00:19:41 (Tr: 0:19:36)
i
Moussa Dar
00:19:45 (Tr: 0:19:44)
Jose antonio Diez De Los Rios Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:54)
Víctor Miguel Figuer
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Ruben Martin Sanchez
00:20:26 (Tr: 0:20:24)

T. real: 00:19:54

T. oficial: 00:19:56

Inici real: 10:30:13

Hora meta: 10:50:06

Cat:M

Pos. categoria: 21

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: c.e. picornell

0:21:44
00:19:56
0:18:08
Miquel Avellaneda Luque
00:18:09 (Tr: 0:18:08)
i
Alfonso Ruiz Gutiérrez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
i
Roger Subirón Folguera
00:18:30 (Tr: 0:18:29)
Adria Rodriguez Sola
00:19:01 (Tr: 0:19:00)
Sergi Carballo Ferrer
00:19:25 (Tr: 0:19:20)
Antonio fco. Moreno Cano
00:19:27 (Tr: 0:19:23)
i
Jaume Godall Roca
00:19:31 (Tr: 0:19:27)
Raul Martínez Gutiérrez
00:19:31 (Tr: 0:19:30)
David Leo Heredia
00:19:36 (Tr: 0:19:35)
i
Jordi Sol González
00:19:41 (Tr: 0:19:36)
i
Moussa Dar
00:19:45 (Tr: 0:19:44)
i
Manuel Tirado Merida
00:19:50 (Tr: 0:19:49)
Víctor Miguel Figuer
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Ruben Martin Sanchez
00:20:26 (Tr: 0:20:24)
Ariadna Fernández Roig
00:21:44 (Tr: 0:21:42)

T. real: 00:20:04

T. oficial: 00:20:04

Inici real: 10:30:10

Hora meta: 10:50:14

Cat:M

Pos. categoria: 22

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 4:01 min/km

Club:

0:22:12
00:20:04
0:17:56
Miquel Avellaneda Luque
00:18:09 (Tr: 0:18:08)
i
Alfonso Ruiz Gutiérrez
00:18:15 (Tr: 0:18:12)
i
Roger Subirón Folguera
00:18:30 (Tr: 0:18:29)
Adria Rodriguez Sola
00:19:01 (Tr: 0:19:00)
Sergi Carballo Ferrer
00:19:25 (Tr: 0:19:20)
Antonio fco. Moreno Cano
00:19:27 (Tr: 0:19:23)
i
Jaume Godall Roca
00:19:31 (Tr: 0:19:27)
Raul Martínez Gutiérrez
00:19:31 (Tr: 0:19:30)
David Leo Heredia
00:19:36 (Tr: 0:19:35)
i
Jordi Sol González
00:19:41 (Tr: 0:19:36)
i
Moussa Dar
00:19:45 (Tr: 0:19:44)
i
Manuel Tirado Merida
00:19:50 (Tr: 0:19:49)
Jose antonio Diez De Los Rios Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:54)
i
Ruben Martin Sanchez
00:20:26 (Tr: 0:20:24)
Ariadna Fernández Roig
00:21:44 (Tr: 0:21:42)
i
Mario Giménez Santolaria
00:22:12 (Tr: 0:21:52)

T. real: 00:20:24

T. oficial: 00:20:26

Inici real: 10:30:13

Hora meta: 10:50:36

Cat:M

Pos. categoria: 23

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 4:05 min/km

Club:

0:22:13
00:20:26
0:18:38
Adria Rodriguez Sola
00:19:01 (Tr: 0:19:00)
Sergi Carballo Ferrer
00:19:25 (Tr: 0:19:20)
Antonio fco. Moreno Cano
00:19:27 (Tr: 0:19:23)
i
Jaume Godall Roca
00:19:31 (Tr: 0:19:27)
Raul Martínez Gutiérrez
00:19:31 (Tr: 0:19:30)
David Leo Heredia
00:19:36 (Tr: 0:19:35)
i
Jordi Sol González
00:19:41 (Tr: 0:19:36)
i
Moussa Dar
00:19:45 (Tr: 0:19:44)
i
Manuel Tirado Merida
00:19:50 (Tr: 0:19:49)
Jose antonio Diez De Los Rios Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:54)
Víctor Miguel Figuer
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
Ariadna Fernández Roig
00:21:44 (Tr: 0:21:42)
i
Mario Giménez Santolaria
00:22:12 (Tr: 0:21:52)
Raúl Valledor
00:22:13 (Tr: 0:22:13)

T. real: 00:21:42

T. oficial: 00:21:44

Inici real: 10:30:13

Hora meta: 10:51:54

Cat:F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:30:10

Sexe:F

Ritme: 4:21 min/km

Club: ironwill solideo

0:23:33
00:21:44
0:19:56
Jose antonio Diez De Los Rios Garcia
00:19:56 (Tr: 0:19:54)
Víctor Miguel Figuer
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Ruben Martin Sanchez
00:20:26 (Tr: 0:20:24)
i
Mario Giménez Santolaria
00:22:12 (Tr: 0:21:52)
Raúl Valledor
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
Gustavo medina Vázquez
00:22:30 (Tr: 0:22:25)
i
Martí Alcalá Camps
00:22:34 (Tr: 0:22:28)
Gustavo Alcala Ordoñez
00:22:35 (Tr: 0:22:28)
i
Eloy Gomez Tomé
00:22:35 (Tr: 0:22:26)

T. real: 00:21:52

T. oficial: 00:22:12

Inici real: 10:30:31

Hora meta: 10:52:22

Cat:MA

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: cf mollet ue

0:24:20
00:22:12
0:20:04
Víctor Miguel Figuer
00:20:04 (Tr: 0:20:04)
i
Ruben Martin Sanchez
00:20:26 (Tr: 0:20:24)
Ariadna Fernández Roig
00:21:44 (Tr: 0:21:42)
Raúl Valledor
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
Gustavo medina Vázquez
00:22:30 (Tr: 0:22:25)
i
Martí Alcalá Camps
00:22:34 (Tr: 0:22:28)
Gustavo Alcala Ordoñez
00:22:35 (Tr: 0:22:28)
i
Eloy Gomez Tomé
00:22:35 (Tr: 0:22:26)

T. real: 00:22:13

T. oficial: 00:22:13

Inici real: 10:30:10

Hora meta: 10:52:23

Cat:M

Pos. categoria: 24

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 4:27 min/km

Club: escola sant gervasi coope

0:24:01
00:22:13
0:20:26
i
Ruben Martin Sanchez
00:20:26 (Tr: 0:20:24)
Ariadna Fernández Roig
00:21:44 (Tr: 0:21:42)
i
Mario Giménez Santolaria
00:22:12 (Tr: 0:21:52)
i
Gustavo medina Vázquez
00:22:30 (Tr: 0:22:25)
i
Martí Alcalá Camps
00:22:34 (Tr: 0:22:28)
Gustavo Alcala Ordoñez
00:22:35 (Tr: 0:22:28)
i
Eloy Gomez Tomé
00:22:35 (Tr: 0:22:26)

T. real: 00:22:25

T. oficial: 00:22:30

Inici real: 10:30:15

Hora meta: 10:52:40

Cat:M

Pos. categoria: 25

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 4:29 min/km

Club:

0:23:15
00:22:30
0:21:44
Ariadna Fernández Roig
00:21:44 (Tr: 0:21:42)
i
Mario Giménez Santolaria
00:22:12 (Tr: 0:21:52)
Raúl Valledor
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
Martí Alcalá Camps
00:22:34 (Tr: 0:22:28)
Gustavo Alcala Ordoñez
00:22:35 (Tr: 0:22:28)
i
Eloy Gomez Tomé
00:22:35 (Tr: 0:22:26)

T. real: 00:22:28

T. oficial: 00:22:34

Inici real: 10:30:17

Hora meta: 10:52:44

Cat:M

Pos. categoria: 26

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: cee sant gervasi triatló

0:22:57
00:22:34
0:22:12
i
Mario Giménez Santolaria
00:22:12 (Tr: 0:21:52)
Raúl Valledor
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
Gustavo medina Vázquez
00:22:30 (Tr: 0:22:25)
Gustavo Alcala Ordoñez
00:22:35 (Tr: 0:22:28)
i
Eloy Gomez Tomé
00:22:35 (Tr: 0:22:26)

T. real: 00:22:28

T. oficial: 00:22:35

Inici real: 10:30:17

Hora meta: 10:52:45

Cat:M

Pos. categoria: 27

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club: cee sant gervasi triatlo

0:22:56
00:22:35
0:22:13
Raúl Valledor
00:22:13 (Tr: 0:22:13)
i
Gustavo medina Vázquez
00:22:30 (Tr: 0:22:25)
i
Martí Alcalá Camps
00:22:34 (Tr: 0:22:28)
i
Eloy Gomez Tomé
00:22:35 (Tr: 0:22:26)

T. real: 00:22:26

T. oficial: 00:22:35

Inici real: 10:30:19

Hora meta: 10:52:45

Cat:M

Pos. categoria: 28

Inici cursa:10:30:10

Sexe:M

Ritme: 4:30 min/km

Club:

0:22:40
00:22:35
0:22:30
i
Gustavo medina Vázquez
00:22:30 (Tr: 0:22:25)
i
Martí Alcalá Camps
00:22:34 (Tr: 0:22:28)
Gustavo Alcala Ordoñez
00:22:35 (Tr: 0:22:28)