Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa Santa Margarida i els Monjos

5K

15 octubre 2022

10K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:16:54

T. oficial: 00:16:54

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:47:29

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: independent

0:19:08
00:16:54
0:14:39
i
Pau Valdepeñas Valderrama
00:17:03 (Tr: 0:17:03)
i
Àlex Gálvez Morató
00:17:50 (Tr: 0:17:50)
i
Victor Lasquíbar Garcés
00:18:14 (Tr: 0:18:14)
i
Marc Mañe Gil
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Ariaca Campeny
00:18:30 (Tr: 0:18:30)
i
Adria Felipe
00:19:08 (Tr: 0:19:07)

T. real: 00:17:03

T. oficial: 00:17:03

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:47:38

Cat:JuvM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: club esportiu penedès

0:19:08
00:17:03
0:14:57
i
Toni Fernandez Bosch
00:16:54 (Tr: 0:16:54)
i
Àlex Gálvez Morató
00:17:50 (Tr: 0:17:50)
i
Victor Lasquíbar Garcés
00:18:14 (Tr: 0:18:14)
i
Marc Mañe Gil
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Ariaca Campeny
00:18:30 (Tr: 0:18:30)
i
Adria Felipe
00:19:08 (Tr: 0:19:07)

T. real: 00:17:50

T. oficial: 00:17:50

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:48:25

Cat:JuvM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: esportiu penedès

0:19:08
00:17:50
0:16:31
i
Toni Fernandez Bosch
00:16:54 (Tr: 0:16:54)
i
Pau Valdepeñas Valderrama
00:17:03 (Tr: 0:17:03)
i
Victor Lasquíbar Garcés
00:18:14 (Tr: 0:18:14)
i
Marc Mañe Gil
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Ariaca Campeny
00:18:30 (Tr: 0:18:30)
i
Adria Felipe
00:19:08 (Tr: 0:19:07)

T. real: 00:18:14

T. oficial: 00:18:14

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:48:49

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club: ca atletes vng

0:19:34
00:18:14
0:16:54
i
Toni Fernandez Bosch
00:16:54 (Tr: 0:16:54)
i
Pau Valdepeñas Valderrama
00:17:03 (Tr: 0:17:03)
i
Àlex Gálvez Morató
00:17:50 (Tr: 0:17:50)
i
Marc Mañe Gil
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Ariaca Campeny
00:18:30 (Tr: 0:18:30)
i
Adria Felipe
00:19:08 (Tr: 0:19:07)
i
Sam Linares Fordham
00:19:14 (Tr: 0:19:14)

T. real: 00:18:21

T. oficial: 00:18:21

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:48:56

Cat:JuvM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: esportiu penedes

0:19:40
00:18:21
0:17:03
i
Pau Valdepeñas Valderrama
00:17:03 (Tr: 0:17:03)
i
Àlex Gálvez Morató
00:17:50 (Tr: 0:17:50)
i
Victor Lasquíbar Garcés
00:18:14 (Tr: 0:18:14)
Sergi Ariaca Campeny
00:18:30 (Tr: 0:18:30)
i
Adria Felipe
00:19:08 (Tr: 0:19:07)
i
Sam Linares Fordham
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Oriol Rovira I Arbalat
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Sergi Mañe Gil
00:19:38 (Tr: 0:19:38)

T. real: 00:18:30

T. oficial: 00:18:30

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:49:05

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: ironwill solideo

0:19:37
00:18:30
0:17:23
i
Àlex Gálvez Morató
00:17:50 (Tr: 0:17:50)
i
Victor Lasquíbar Garcés
00:18:14 (Tr: 0:18:14)
i
Marc Mañe Gil
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
i
Adria Felipe
00:19:08 (Tr: 0:19:07)
i
Sam Linares Fordham
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Oriol Rovira I Arbalat
00:19:37 (Tr: 0:19:37)

T. real: 00:19:07

T. oficial: 00:19:08

Inici real: 09:30:37

Hora meta: 09:49:43

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club: transtriatlon

0:20:03
00:19:08
0:18:14
i
Victor Lasquíbar Garcés
00:18:14 (Tr: 0:18:14)
i
Marc Mañe Gil
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Ariaca Campeny
00:18:30 (Tr: 0:18:30)
i
Sam Linares Fordham
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Oriol Rovira I Arbalat
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Sergi Mañe Gil
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Allal El Gamous
00:19:49 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:14

T. oficial: 00:19:14

Inici real: 09:30:36

Hora meta: 09:49:49

Cat:CadM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: transtriatlo

0:20:08
00:19:14
0:18:21
i
Marc Mañe Gil
00:18:21 (Tr: 0:18:21)
Sergi Ariaca Campeny
00:18:30 (Tr: 0:18:30)
i
Adria Felipe
00:19:08 (Tr: 0:19:07)
i
Oriol Rovira I Arbalat
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Sergi Mañe Gil
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Allal El Gamous
00:19:49 (Tr: 0:19:49)

T. real: 00:19:37

T. oficial: 00:19:37

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:50:12

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:20:45
00:19:37
0:18:30
Sergi Ariaca Campeny
00:18:30 (Tr: 0:18:30)
i
Adria Felipe
00:19:08 (Tr: 0:19:07)
i
Sam Linares Fordham
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Sergi Mañe Gil
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Allal El Gamous
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
i
Martí Pon Inglada
00:20:17 (Tr: 0:20:16)
Rebeca Suárez González
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Andoni Pon Inglada
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
Joan carles Diez Martin
00:20:30 (Tr: 0:20:30)
i
Alex Ferret Sole
00:20:42 (Tr: 0:20:42)

T. real: 00:19:38

T. oficial: 00:19:38

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:50:13

Cat:JuvM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: esportiu penedes

0:20:22
00:19:38
0:18:54
i
Adria Felipe
00:19:08 (Tr: 0:19:07)
i
Sam Linares Fordham
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Oriol Rovira I Arbalat
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Allal El Gamous
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
i
Martí Pon Inglada
00:20:17 (Tr: 0:20:16)
Rebeca Suárez González
00:20:22 (Tr: 0:20:22)

T. real: 00:19:49

T. oficial: 00:19:49

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:50:24

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 3:58 min/km

Club:

0:20:29
00:19:49
0:19:08
i
Adria Felipe
00:19:08 (Tr: 0:19:07)
i
Sam Linares Fordham
00:19:14 (Tr: 0:19:14)
i
Oriol Rovira I Arbalat
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Sergi Mañe Gil
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Martí Pon Inglada
00:20:17 (Tr: 0:20:16)
Rebeca Suárez González
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Andoni Pon Inglada
00:20:29 (Tr: 0:20:29)

T. real: 00:20:16

T. oficial: 00:20:17

Inici real: 09:30:36

Hora meta: 09:50:52

Cat:CadM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: dinami-k

0:20:56
00:20:17
0:19:37
i
Oriol Rovira I Arbalat
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Sergi Mañe Gil
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Allal El Gamous
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
Rebeca Suárez González
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Andoni Pon Inglada
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
Joan carles Diez Martin
00:20:30 (Tr: 0:20:30)
i
Alex Ferret Sole
00:20:42 (Tr: 0:20:42)

T. real: 00:20:22

T. oficial: 00:20:22

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:50:57

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:30:35

Sexe:F

Ritme: 4:05 min/km

Club: lasansi

0:21:06
00:20:22
0:19:38
i
Sergi Mañe Gil
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Allal El Gamous
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
i
Martí Pon Inglada
00:20:17 (Tr: 0:20:16)
i
Andoni Pon Inglada
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
Joan carles Diez Martin
00:20:30 (Tr: 0:20:30)
i
Alex Ferret Sole
00:20:42 (Tr: 0:20:42)

T. real: 00:20:29

T. oficial: 00:20:29

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:51:04

Cat:CadM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: dinami-k

0:21:10
00:20:29
0:19:49
i
Allal El Gamous
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
i
Martí Pon Inglada
00:20:17 (Tr: 0:20:16)
Rebeca Suárez González
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
Joan carles Diez Martin
00:20:30 (Tr: 0:20:30)
i
Alex Ferret Sole
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Enrique Bellvert Zaragoza
00:21:10 (Tr: 0:21:07)

T. real: 00:20:30

T. oficial: 00:20:30

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:51:05

Cat:SenM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club: corredors.cat

0:21:27
00:20:30
0:19:32
i
Oriol Rovira I Arbalat
00:19:37 (Tr: 0:19:37)
i
Sergi Mañe Gil
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Allal El Gamous
00:19:49 (Tr: 0:19:49)
i
Martí Pon Inglada
00:20:17 (Tr: 0:20:16)
Rebeca Suárez González
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Andoni Pon Inglada
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
i
Alex Ferret Sole
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Enrique Bellvert Zaragoza
00:21:10 (Tr: 0:21:07)
i
Ayoub El Attar
00:21:27 (Tr: 0:21:27)

T. real: 00:20:42

T. oficial: 00:20:42

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:51:17

Cat:SenM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:09 min/km

Club: correm per la terra

0:21:28
00:20:42
0:19:57
i
Martí Pon Inglada
00:20:17 (Tr: 0:20:16)
Rebeca Suárez González
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Andoni Pon Inglada
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
Joan carles Diez Martin
00:20:30 (Tr: 0:20:30)
i
Enrique Bellvert Zaragoza
00:21:10 (Tr: 0:21:07)
i
Ayoub El Attar
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Oriol Escribano Ortega
00:21:28 (Tr: 0:21:28)

T. real: 00:21:07

T. oficial: 00:21:10

Inici real: 09:30:39

Hora meta: 09:51:45

Cat:SenM

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club:

0:21:52
00:21:10
0:20:28
i
Andoni Pon Inglada
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
Joan carles Diez Martin
00:20:30 (Tr: 0:20:30)
i
Alex Ferret Sole
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Ayoub El Attar
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Oriol Escribano Ortega
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Eric Garcia Perez
00:21:52 (Tr: 0:21:51)

T. real: 00:21:27

T. oficial: 00:21:27

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:52:02

Cat:JuvM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club:

0:22:27
00:21:27
0:20:28
i
Andoni Pon Inglada
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
Joan carles Diez Martin
00:20:30 (Tr: 0:20:30)
i
Alex Ferret Sole
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Enrique Bellvert Zaragoza
00:21:10 (Tr: 0:21:07)
i
Oriol Escribano Ortega
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Eric Garcia Perez
00:21:52 (Tr: 0:21:51)
i
Carolina Menéndez Suárez
00:22:27 (Tr: 0:22:25)

T. real: 00:21:28

T. oficial: 00:21:28

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:52:03

Cat:JuvM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:18 min/km

Club: kpt team

0:22:43
00:21:28
0:20:12
i
Martí Pon Inglada
00:20:17 (Tr: 0:20:16)
Rebeca Suárez González
00:20:22 (Tr: 0:20:22)
i
Andoni Pon Inglada
00:20:29 (Tr: 0:20:29)
Joan carles Diez Martin
00:20:30 (Tr: 0:20:30)
i
Alex Ferret Sole
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Enrique Bellvert Zaragoza
00:21:10 (Tr: 0:21:07)
i
Ayoub El Attar
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Eric Garcia Perez
00:21:52 (Tr: 0:21:51)
i
Carolina Menéndez Suárez
00:22:27 (Tr: 0:22:25)
Pedro Reinante Díaz
00:22:43 (Tr: 0:22:43)

T. real: 00:21:51

T. oficial: 00:21:52

Inici real: 09:30:36

Hora meta: 09:52:27

Cat:SenM

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club:

0:23:08
00:21:52
0:20:35
i
Alex Ferret Sole
00:20:42 (Tr: 0:20:42)
i
Enrique Bellvert Zaragoza
00:21:10 (Tr: 0:21:07)
i
Ayoub El Attar
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Oriol Escribano Ortega
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Carolina Menéndez Suárez
00:22:27 (Tr: 0:22:25)
Pedro Reinante Díaz
00:22:43 (Tr: 0:22:43)
i
Ruslan Volosyn
00:23:08 (Tr: 0:23:08)

T. real: 00:22:25

T. oficial: 00:22:27

Inici real: 09:30:38

Hora meta: 09:53:02

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:30:35

Sexe:F

Ritme: 4:29 min/km

Club: runners el vendrell

0:23:27
00:22:27
0:21:27
i
Ayoub El Attar
00:21:27 (Tr: 0:21:27)
i
Oriol Escribano Ortega
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Eric Garcia Perez
00:21:52 (Tr: 0:21:51)
Pedro Reinante Díaz
00:22:43 (Tr: 0:22:43)
i
Ruslan Volosyn
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Genís Carrillo Garcia
00:23:17 (Tr: 0:23:13)
i
Joan Gonzalez Figueras
00:23:23 (Tr: 0:23:21)

T. real: 00:22:43

T. oficial: 00:22:43

Inici real: 09:30:35

Hora meta: 09:53:18

Cat:SenM

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:33 min/km

Club: atletisme pallejà

0:23:58
00:22:43
0:21:28
i
Oriol Escribano Ortega
00:21:28 (Tr: 0:21:28)
i
Eric Garcia Perez
00:21:52 (Tr: 0:21:51)
i
Carolina Menéndez Suárez
00:22:27 (Tr: 0:22:25)
i
Ruslan Volosyn
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Genís Carrillo Garcia
00:23:17 (Tr: 0:23:13)
i
Joan Gonzalez Figueras
00:23:23 (Tr: 0:23:21)
Macarena Sanchez Santiago
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Antonio Bermejo Conejo
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Daniel Lopez Amorós
00:23:57 (Tr: 0:23:53)

T. real: 00:23:08

T. oficial: 00:23:08

Inici real: 09:30:36

Hora meta: 09:53:43

Cat:JuvM

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:38 min/km

Club:

0:24:25
00:23:08
0:21:52
i
Eric Garcia Perez
00:21:52 (Tr: 0:21:51)
i
Carolina Menéndez Suárez
00:22:27 (Tr: 0:22:25)
Pedro Reinante Díaz
00:22:43 (Tr: 0:22:43)
Genís Carrillo Garcia
00:23:17 (Tr: 0:23:13)
i
Joan Gonzalez Figueras
00:23:23 (Tr: 0:23:21)
Macarena Sanchez Santiago
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Antonio Bermejo Conejo
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Daniel Lopez Amorós
00:23:57 (Tr: 0:23:53)
i
Simon Barrado Sanchez
00:23:58 (Tr: 0:23:57)

T. real: 00:23:13

T. oficial: 00:23:17

Inici real: 09:30:40

Hora meta: 09:53:52

Cat:SenM

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:39 min/km

Club: runners calimocho

0:24:07
00:23:17
0:22:27
i
Carolina Menéndez Suárez
00:22:27 (Tr: 0:22:25)
Pedro Reinante Díaz
00:22:43 (Tr: 0:22:43)
i
Ruslan Volosyn
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
i
Joan Gonzalez Figueras
00:23:23 (Tr: 0:23:21)
Macarena Sanchez Santiago
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Antonio Bermejo Conejo
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Daniel Lopez Amorós
00:23:57 (Tr: 0:23:53)
i
Simon Barrado Sanchez
00:23:58 (Tr: 0:23:57)

T. real: 00:23:21

T. oficial: 00:23:23

Inici real: 09:30:37

Hora meta: 09:53:58

Cat:SenM

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:41 min/km

Club:

0:24:03
00:23:23
0:22:43
Pedro Reinante Díaz
00:22:43 (Tr: 0:22:43)
i
Ruslan Volosyn
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Genís Carrillo Garcia
00:23:17 (Tr: 0:23:13)
Macarena Sanchez Santiago
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Antonio Bermejo Conejo
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Daniel Lopez Amorós
00:23:57 (Tr: 0:23:53)
i
Simon Barrado Sanchez
00:23:58 (Tr: 0:23:57)

T. real: 00:23:39

T. oficial: 00:23:41

Inici real: 09:30:38

Hora meta: 09:54:16

Cat:SenF

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:30:35

Sexe:F

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:24:13
00:23:41
0:23:08
i
Ruslan Volosyn
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Genís Carrillo Garcia
00:23:17 (Tr: 0:23:13)
i
Joan Gonzalez Figueras
00:23:23 (Tr: 0:23:21)
Antonio Bermejo Conejo
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Daniel Lopez Amorós
00:23:57 (Tr: 0:23:53)
i
Simon Barrado Sanchez
00:23:58 (Tr: 0:23:57)

T. real: 00:23:39

T. oficial: 00:23:41

Inici real: 09:30:38

Hora meta: 09:54:16

Cat:SenM

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:44 min/km

Club:

0:24:26
00:23:41
0:22:56
i
Ruslan Volosyn
00:23:08 (Tr: 0:23:08)
Genís Carrillo Garcia
00:23:17 (Tr: 0:23:13)
i
Joan Gonzalez Figueras
00:23:23 (Tr: 0:23:21)
Macarena Sanchez Santiago
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Daniel Lopez Amorós
00:23:57 (Tr: 0:23:53)
i
Simon Barrado Sanchez
00:23:58 (Tr: 0:23:57)
i
Jordi Magriña
00:24:26 (Tr: 0:24:25)

T. real: 00:23:53

T. oficial: 00:23:57

Inici real: 09:30:40

Hora meta: 09:54:32

Cat:SenM

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:47 min/km

Club: born to run

0:24:31
00:23:57
0:23:23
i
Joan Gonzalez Figueras
00:23:23 (Tr: 0:23:21)
Macarena Sanchez Santiago
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Antonio Bermejo Conejo
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
i
Simon Barrado Sanchez
00:23:58 (Tr: 0:23:57)
i
Jordi Magriña
00:24:26 (Tr: 0:24:25)

T. real: 00:23:57

T. oficial: 00:23:58

Inici real: 09:30:37

Hora meta: 09:54:33

Cat:SenM

Pos. categoria: 16

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:48 min/km

Club: d.penedes

0:24:26
00:23:58
0:23:31
Macarena Sanchez Santiago
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Antonio Bermejo Conejo
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Daniel Lopez Amorós
00:23:57 (Tr: 0:23:53)
i
Jordi Magriña
00:24:26 (Tr: 0:24:25)

T. real: 00:24:25

T. oficial: 00:24:26

Inici real: 09:30:36

Hora meta: 09:55:01

Cat:JuvM

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:30:35

Sexe:M

Ritme: 4:53 min/km

Club:

0:25:10
00:24:26
0:23:41
Antonio Bermejo Conejo
00:23:41 (Tr: 0:23:39)
Daniel Lopez Amorós
00:23:57 (Tr: 0:23:53)
i
Simon Barrado Sanchez
00:23:58 (Tr: 0:23:57)