Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa del Foc Olesa de Montserrat

5k

16 juny 2019

10k 1200 400 5k 800 Milla

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:15:43

T. oficial: 00:15:43

Inici real: 09:04:37

Hora meta: 09:20:20

Cat:SenM

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:09 min/km

Club: club atletisme olesa

0:18:13
00:15:43
0:13:13
i
Achraf El Gharouns
00:15:55 (Tr: 0:15:55)
i
Sancho Ayala Abad
00:16:19 (Tr: 0:16:19)
Oscar Morillo Almendros
00:17:45 (Tr: 0:17:44)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Luis Sevilla Hervás
00:18:12 (Tr: 0:18:10)
Iván Escudero Sánchez
00:18:13 (Tr: 0:18:13)

T. real: 00:15:55

T. oficial: 00:15:55

Inici real: 09:04:37

Hora meta: 09:20:32

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:11 min/km

Club:

0:18:13
00:15:55
0:13:36
Albert Ollé Aldeguer
00:15:43 (Tr: 0:15:43)
i
Sancho Ayala Abad
00:16:19 (Tr: 0:16:19)
Oscar Morillo Almendros
00:17:45 (Tr: 0:17:44)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Luis Sevilla Hervás
00:18:12 (Tr: 0:18:10)
Iván Escudero Sánchez
00:18:13 (Tr: 0:18:13)

T. real: 00:16:19

T. oficial: 00:16:19

Inici real: 09:04:37

Hora meta: 09:20:56

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:16 min/km

Club: fondistes solsones

0:18:13
00:16:19
0:14:24
Albert Ollé Aldeguer
00:15:43 (Tr: 0:15:43)
i
Achraf El Gharouns
00:15:55 (Tr: 0:15:55)
Oscar Morillo Almendros
00:17:45 (Tr: 0:17:44)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Luis Sevilla Hervás
00:18:12 (Tr: 0:18:10)
Iván Escudero Sánchez
00:18:13 (Tr: 0:18:13)

T. real: 00:17:44

T. oficial: 00:17:45

Inici real: 09:04:38

Hora meta: 09:22:22

Cat:M1

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:33 min/km

Club: ace bombers barcelona

0:19:47
00:17:45
0:15:43
Albert Ollé Aldeguer
00:15:43 (Tr: 0:15:43)
i
Achraf El Gharouns
00:15:55 (Tr: 0:15:55)
i
Sancho Ayala Abad
00:16:19 (Tr: 0:16:19)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Luis Sevilla Hervás
00:18:12 (Tr: 0:18:10)
Iván Escudero Sánchez
00:18:13 (Tr: 0:18:13)
i
Domènec Bruguera Mora
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Jose manuel Reina Fernandez
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Xavi Domènech Gassol
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
Jesus Linares Garrido
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Christian Reig Gandia
00:18:50 (Tr: 0:18:50)
i
Ester Guerrero Muñoz
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
José antonio Hernández Matas
00:18:55 (Tr: 0:18:55)
Carlos Lacort Artero
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
Toni Rus Fernández
00:19:17 (Tr: 0:19:17)
Federico Haba Martínez
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Carlos Martinez Belmonte
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:19:42 (Tr: 0:19:39)
Antoni Navarro Duran
00:19:45 (Tr: 0:19:39)

T. real: 00:17:53

T. oficial: 00:17:53

Inici real: 09:04:37

Hora meta: 09:22:30

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club:

0:19:52
00:17:53
0:15:55
i
Achraf El Gharouns
00:15:55 (Tr: 0:15:55)
i
Sancho Ayala Abad
00:16:19 (Tr: 0:16:19)
Oscar Morillo Almendros
00:17:45 (Tr: 0:17:44)
Luis Sevilla Hervás
00:18:12 (Tr: 0:18:10)
Iván Escudero Sánchez
00:18:13 (Tr: 0:18:13)
i
Domènec Bruguera Mora
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Jose manuel Reina Fernandez
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Xavi Domènech Gassol
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
Jesus Linares Garrido
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Christian Reig Gandia
00:18:50 (Tr: 0:18:50)
i
Ester Guerrero Muñoz
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
José antonio Hernández Matas
00:18:55 (Tr: 0:18:55)
Carlos Lacort Artero
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
Toni Rus Fernández
00:19:17 (Tr: 0:19:17)
Federico Haba Martínez
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Carlos Martinez Belmonte
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:19:42 (Tr: 0:19:39)
Antoni Navarro Duran
00:19:45 (Tr: 0:19:39)

T. real: 00:18:10

T. oficial: 00:18:12

Inici real: 09:04:39

Hora meta: 09:22:49

Cat:SenM

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: c.a.olesa

0:20:05
00:18:12
0:16:19
i
Sancho Ayala Abad
00:16:19 (Tr: 0:16:19)
Oscar Morillo Almendros
00:17:45 (Tr: 0:17:44)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Iván Escudero Sánchez
00:18:13 (Tr: 0:18:13)
i
Domènec Bruguera Mora
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Jose manuel Reina Fernandez
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Xavi Domènech Gassol
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
Jesus Linares Garrido
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Christian Reig Gandia
00:18:50 (Tr: 0:18:50)
i
Ester Guerrero Muñoz
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
José antonio Hernández Matas
00:18:55 (Tr: 0:18:55)
Carlos Lacort Artero
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
Toni Rus Fernández
00:19:17 (Tr: 0:19:17)
Federico Haba Martínez
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Carlos Martinez Belmonte
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:19:42 (Tr: 0:19:39)
Antoni Navarro Duran
00:19:45 (Tr: 0:19:39)
i
Albert Collado Voltà
00:19:54 (Tr: 0:19:51)

T. real: 00:18:13

T. oficial: 00:18:13

Inici real: 09:04:37

Hora meta: 09:22:50

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:39 min/km

Club:

0:18:42
00:18:13
0:17:45
Oscar Morillo Almendros
00:17:45 (Tr: 0:17:44)
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Luis Sevilla Hervás
00:18:12 (Tr: 0:18:10)
i
Domènec Bruguera Mora
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Jose manuel Reina Fernandez
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Xavi Domènech Gassol
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
Jesus Linares Garrido
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:18:38 (Tr: 0:18:37)

T. real: 00:18:27

T. oficial: 00:18:27

Inici real: 09:04:37

Hora meta: 09:23:04

Cat:M1

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club:

0:19:00
00:18:27
0:17:53
i
Arturo Chueca Esteruelas
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Luis Sevilla Hervás
00:18:12 (Tr: 0:18:10)
Iván Escudero Sánchez
00:18:13 (Tr: 0:18:13)
i
Jose manuel Reina Fernandez
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Xavi Domènech Gassol
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
Jesus Linares Garrido
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Christian Reig Gandia
00:18:50 (Tr: 0:18:50)
i
Ester Guerrero Muñoz
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
José antonio Hernández Matas
00:18:55 (Tr: 0:18:55)

T. real: 00:18:31

T. oficial: 00:18:34

Inici real: 09:04:40

Hora meta: 09:23:11

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club:

0:18:56
00:18:34
0:18:12
Luis Sevilla Hervás
00:18:12 (Tr: 0:18:10)
Iván Escudero Sánchez
00:18:13 (Tr: 0:18:13)
i
Domènec Bruguera Mora
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
Xavi Domènech Gassol
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
Jesus Linares Garrido
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Christian Reig Gandia
00:18:50 (Tr: 0:18:50)
i
Ester Guerrero Muñoz
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
José antonio Hernández Matas
00:18:55 (Tr: 0:18:55)

T. real: 00:18:35

T. oficial: 00:18:35

Inici real: 09:04:37

Hora meta: 09:23:12

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:43 min/km

Club: peytur runners

0:18:57
00:18:35
0:18:13
Iván Escudero Sánchez
00:18:13 (Tr: 0:18:13)
i
Domènec Bruguera Mora
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Jose manuel Reina Fernandez
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Jesus Linares Garrido
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Christian Reig Gandia
00:18:50 (Tr: 0:18:50)
i
Ester Guerrero Muñoz
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
José antonio Hernández Matas
00:18:55 (Tr: 0:18:55)

T. real: 00:18:36

T. oficial: 00:18:37

Inici real: 09:04:39

Hora meta: 09:23:14

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: cao olesa

0:18:52
00:18:37
0:18:23
i
Domènec Bruguera Mora
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Jose manuel Reina Fernandez
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Xavi Domènech Gassol
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Christian Reig Gandia
00:18:50 (Tr: 0:18:50)
i
Ester Guerrero Muñoz
00:18:52 (Tr: 0:18:52)

T. real: 00:18:37

T. oficial: 00:18:38

Inici real: 09:04:38

Hora meta: 09:23:15

Cat:SenF

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:04:37

Sexe:F

Ritme: 3:44 min/km

Club: club natació terrassa

0:18:55
00:18:38
0:18:21
i
Domènec Bruguera Mora
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Jose manuel Reina Fernandez
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Xavi Domènech Gassol
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
Jesus Linares Garrido
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
Christian Reig Gandia
00:18:50 (Tr: 0:18:50)
i
Ester Guerrero Muñoz
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
José antonio Hernández Matas
00:18:55 (Tr: 0:18:55)

T. real: 00:18:50

T. oficial: 00:18:50

Inici real: 09:04:37

Hora meta: 09:23:27

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:46 min/km

Club:

0:19:16
00:18:50
0:18:24
i
Domènec Bruguera Mora
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Jose manuel Reina Fernandez
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Xavi Domènech Gassol
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
Jesus Linares Garrido
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
i
Ester Guerrero Muñoz
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
José antonio Hernández Matas
00:18:55 (Tr: 0:18:55)
Carlos Lacort Artero
00:19:16 (Tr: 0:19:13)

T. real: 00:18:52

T. oficial: 00:18:52

Inici real: 09:04:38

Hora meta: 09:23:29

Cat:SenF

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:04:37

Sexe:F

Ritme: 3:47 min/km

Club: avinent manresa

0:19:17
00:18:52
0:18:27
i
Jose manuel Reina Fernandez
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Xavi Domènech Gassol
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
Jesus Linares Garrido
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Christian Reig Gandia
00:18:50 (Tr: 0:18:50)
José antonio Hernández Matas
00:18:55 (Tr: 0:18:55)
Carlos Lacort Artero
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
Toni Rus Fernández
00:19:17 (Tr: 0:19:17)

T. real: 00:18:55

T. oficial: 00:18:55

Inici real: 09:04:37

Hora meta: 09:23:32

Cat:M1

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: martorell atletic club

0:19:38
00:18:55
0:18:12
Luis Sevilla Hervás
00:18:12 (Tr: 0:18:10)
Iván Escudero Sánchez
00:18:13 (Tr: 0:18:13)
i
Domènec Bruguera Mora
00:18:27 (Tr: 0:18:27)
i
Jose manuel Reina Fernandez
00:18:34 (Tr: 0:18:31)
Xavi Domènech Gassol
00:18:35 (Tr: 0:18:35)
Jesus Linares Garrido
00:18:37 (Tr: 0:18:36)
i
Montserrat Estany De Pouplana
00:18:38 (Tr: 0:18:37)
Christian Reig Gandia
00:18:50 (Tr: 0:18:50)
i
Ester Guerrero Muñoz
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
Carlos Lacort Artero
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
Toni Rus Fernández
00:19:17 (Tr: 0:19:17)
Federico Haba Martínez
00:19:38 (Tr: 0:19:35)

T. real: 00:19:13

T. oficial: 00:19:16

Inici real: 09:04:40

Hora meta: 09:23:53

Cat:M2

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: c. a. olesa

0:19:41
00:19:16
0:18:50
Christian Reig Gandia
00:18:50 (Tr: 0:18:50)
i
Ester Guerrero Muñoz
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
José antonio Hernández Matas
00:18:55 (Tr: 0:18:55)
Toni Rus Fernández
00:19:17 (Tr: 0:19:17)
Federico Haba Martínez
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Carlos Martinez Belmonte
00:19:40 (Tr: 0:19:40)

T. real: 00:19:17

T. oficial: 00:19:17

Inici real: 09:04:37

Hora meta: 09:23:54

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club: z5

0:19:42
00:19:17
0:18:51
i
Ester Guerrero Muñoz
00:18:52 (Tr: 0:18:52)
José antonio Hernández Matas
00:18:55 (Tr: 0:18:55)
Carlos Lacort Artero
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
Federico Haba Martínez
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Carlos Martinez Belmonte
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:19:42 (Tr: 0:19:39)

T. real: 00:19:35

T. oficial: 00:19:38

Inici real: 09:04:40

Hora meta: 09:24:15

Cat:M2

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: optims club triatlo

0:20:21
00:19:38
0:18:55
José antonio Hernández Matas
00:18:55 (Tr: 0:18:55)
Carlos Lacort Artero
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
Toni Rus Fernández
00:19:17 (Tr: 0:19:17)
Carlos Martinez Belmonte
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:19:42 (Tr: 0:19:39)
Antoni Navarro Duran
00:19:45 (Tr: 0:19:39)
i
Albert Collado Voltà
00:19:54 (Tr: 0:19:51)
Txell Jarque Pujals
00:20:11 (Tr: 0:20:11)

T. real: 00:19:40

T. oficial: 00:19:40

Inici real: 09:04:37

Hora meta: 09:24:17

Cat:SenM

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: club atletisme olesa

0:20:05
00:19:40
0:19:16
Carlos Lacort Artero
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
Toni Rus Fernández
00:19:17 (Tr: 0:19:17)
Federico Haba Martínez
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:19:42 (Tr: 0:19:39)
Antoni Navarro Duran
00:19:45 (Tr: 0:19:39)
i
Albert Collado Voltà
00:19:54 (Tr: 0:19:51)

T. real: 00:19:39

T. oficial: 00:19:42

Inici real: 09:04:40

Hora meta: 09:24:19

Cat:M2

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:20:11
00:19:42
0:19:13
Carlos Lacort Artero
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
Toni Rus Fernández
00:19:17 (Tr: 0:19:17)
Federico Haba Martínez
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Carlos Martinez Belmonte
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Antoni Navarro Duran
00:19:45 (Tr: 0:19:39)
i
Albert Collado Voltà
00:19:54 (Tr: 0:19:51)
Txell Jarque Pujals
00:20:11 (Tr: 0:20:11)

T. real: 00:19:39

T. oficial: 00:19:45

Inici real: 09:04:44

Hora meta: 09:24:22

Cat:M2

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

0:20:24
00:19:45
0:19:06
Carlos Lacort Artero
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
Toni Rus Fernández
00:19:17 (Tr: 0:19:17)
Federico Haba Martínez
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Carlos Martinez Belmonte
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:19:42 (Tr: 0:19:39)
i
Albert Collado Voltà
00:19:54 (Tr: 0:19:51)
Txell Jarque Pujals
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
Xavi Crespo Fernandez
00:20:24 (Tr: 0:20:19)

T. real: 00:19:51

T. oficial: 00:19:54

Inici real: 09:04:40

Hora meta: 09:24:31

Cat:SenM

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: cao olesa

0:20:43
00:19:54
0:19:05
Carlos Lacort Artero
00:19:16 (Tr: 0:19:13)
Toni Rus Fernández
00:19:17 (Tr: 0:19:17)
Federico Haba Martínez
00:19:38 (Tr: 0:19:35)
Carlos Martinez Belmonte
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:19:42 (Tr: 0:19:39)
Antoni Navarro Duran
00:19:45 (Tr: 0:19:39)
Txell Jarque Pujals
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
Xavi Crespo Fernandez
00:20:24 (Tr: 0:20:19)
i
Efren Revollo Villca
00:20:43 (Tr: 0:20:38)

T. real: 00:20:11

T. oficial: 00:20:11

Inici real: 09:04:38

Hora meta: 09:24:48

Cat:Sb23F

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:04:37

Sexe:F

Ritme: 4:03 min/km

Club: katoa barcelona

0:20:44
00:20:11
0:19:39
Carlos Martinez Belmonte
00:19:40 (Tr: 0:19:40)
Jeronimo Castillejo Arenas
00:19:42 (Tr: 0:19:39)
Antoni Navarro Duran
00:19:45 (Tr: 0:19:39)
i
Albert Collado Voltà
00:19:54 (Tr: 0:19:51)
Xavi Crespo Fernandez
00:20:24 (Tr: 0:20:19)
i
Efren Revollo Villca
00:20:43 (Tr: 0:20:38)
Antonio Ribell Girbau
00:20:44 (Tr: 0:20:36)

T. real: 00:20:19

T. oficial: 00:20:24

Inici real: 09:04:43

Hora meta: 09:25:01

Cat:M1

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 4:04 min/km

Club: los martes

0:21:03
00:20:24
0:19:45
Antoni Navarro Duran
00:19:45 (Tr: 0:19:39)
i
Albert Collado Voltà
00:19:54 (Tr: 0:19:51)
Txell Jarque Pujals
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
i
Efren Revollo Villca
00:20:43 (Tr: 0:20:38)
Antonio Ribell Girbau
00:20:44 (Tr: 0:20:36)
i
Rubén Almansa Reyes
00:20:47 (Tr: 0:20:31)

T. real: 00:20:38

T. oficial: 00:20:43

Inici real: 09:04:42

Hora meta: 09:25:20

Cat:SenM

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: los martes

0:21:31
00:20:43
0:19:54
i
Albert Collado Voltà
00:19:54 (Tr: 0:19:51)
Txell Jarque Pujals
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
Xavi Crespo Fernandez
00:20:24 (Tr: 0:20:19)
Antonio Ribell Girbau
00:20:44 (Tr: 0:20:36)
i
Rubén Almansa Reyes
00:20:47 (Tr: 0:20:31)
David Francisco Castro
00:21:04 (Tr: 0:20:57)
i
Daniel Toca Roberto
00:21:08 (Tr: 0:21:06)
i
Marc Canals Torres
00:21:09 (Tr: 0:21:08)

T. real: 00:20:36

T. oficial: 00:20:44

Inici real: 09:04:46

Hora meta: 09:25:21

Cat:M2

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: matiners team

0:21:16
00:20:44
0:20:11
Txell Jarque Pujals
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
Xavi Crespo Fernandez
00:20:24 (Tr: 0:20:19)
i
Efren Revollo Villca
00:20:43 (Tr: 0:20:38)
i
Rubén Almansa Reyes
00:20:47 (Tr: 0:20:31)
David Francisco Castro
00:21:04 (Tr: 0:20:57)
i
Daniel Toca Roberto
00:21:08 (Tr: 0:21:06)
i
Marc Canals Torres
00:21:09 (Tr: 0:21:08)

T. real: 00:20:31

T. oficial: 00:20:47

Inici real: 09:04:54

Hora meta: 09:25:24

Cat:SenM

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 4:07 min/km

Club:

0:21:11
00:20:47
0:20:24
Xavi Crespo Fernandez
00:20:24 (Tr: 0:20:19)
i
Efren Revollo Villca
00:20:43 (Tr: 0:20:38)
Antonio Ribell Girbau
00:20:44 (Tr: 0:20:36)
David Francisco Castro
00:21:04 (Tr: 0:20:57)
i
Daniel Toca Roberto
00:21:08 (Tr: 0:21:06)
i
Marc Canals Torres
00:21:09 (Tr: 0:21:08)

T. real: 00:20:57

T. oficial: 00:21:04

Inici real: 09:04:45

Hora meta: 09:25:41

Cat:M1

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 4:12 min/km

Club: martorell a.c.

0:21:26
00:21:04
0:20:43
i
Efren Revollo Villca
00:20:43 (Tr: 0:20:38)
Antonio Ribell Girbau
00:20:44 (Tr: 0:20:36)
i
Rubén Almansa Reyes
00:20:47 (Tr: 0:20:31)
i
Daniel Toca Roberto
00:21:08 (Tr: 0:21:06)
i
Marc Canals Torres
00:21:09 (Tr: 0:21:08)

T. real: 00:21:06

T. oficial: 00:21:08

Inici real: 09:04:40

Hora meta: 09:25:45

Cat:Sb23M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club:

0:21:32
00:21:08
0:20:44
Antonio Ribell Girbau
00:20:44 (Tr: 0:20:36)
i
Rubén Almansa Reyes
00:20:47 (Tr: 0:20:31)
David Francisco Castro
00:21:04 (Tr: 0:20:57)
i
Marc Canals Torres
00:21:09 (Tr: 0:21:08)

T. real: 00:21:08

T. oficial: 00:21:09

Inici real: 09:04:39

Hora meta: 09:25:46

Cat:M2

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:04:37

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: cai popular

0:21:31
00:21:09
0:20:47
i
Rubén Almansa Reyes
00:20:47 (Tr: 0:20:31)
David Francisco Castro
00:21:04 (Tr: 0:20:57)
i
Daniel Toca Roberto
00:21:08 (Tr: 0:21:06)