Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis. Si continues navegant, estàs acceptant la nostra política de cookies

SubCurses

8RESULTATS

OPENWATER COMBO CNC

AIGÜES OBERTES

25 maig 2019

AIGÜES OBERTES KIDs

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

a s i y

T. real: 00:23:53

T. oficial: 00:23:53

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:27:10

Cat:F16

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:03:17

Sexe:F

Ritme: 79.57 segons/100Metres

Club:

0:26:16
00:23:53
0:21:30
i
Gerard Roura Clemente
00:24:32 (Tr: 0:24:32)
i
Oscar Sole Puertolas
00:25:56 (Tr: 0:25:56)
26658 kn9esgg
Marc Curto
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
22466 df56932
Clara Gabriel Gómez
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
20132 dr1d3h1
Manuele Butti
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Sergi Roure Cuspinera
00:26:16 (Tr: 0:26:16)

T. real: 00:24:32

T. oficial: 00:24:32

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:27:49

Cat:M16

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:03:17

Sexe:M

Ritme: 81.75 segons/100Metres

Club:

0:26:16
00:24:32
0:22:48
i
Claudia Giralt Pidemont
00:23:53 (Tr: 0:23:53)
i
Oscar Sole Puertolas
00:25:56 (Tr: 0:25:56)
26658 kn9esgg
Marc Curto
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
22466 df56932
Clara Gabriel Gómez
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
20132 dr1d3h1
Manuele Butti
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Sergi Roure Cuspinera
00:26:16 (Tr: 0:26:16)

T. real: 00:25:56

T. oficial: 00:25:56

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:29:13

Cat:M40

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:03:17

Sexe:M

Ritme: 86.42 segons/100Metres

Club:

0:27:59
00:25:56
0:23:53
i
Claudia Giralt Pidemont
00:23:53 (Tr: 0:23:53)
i
Gerard Roura Clemente
00:24:32 (Tr: 0:24:32)
26658 kn9esgg
Marc Curto
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
22466 df56932
Clara Gabriel Gómez
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
20132 dr1d3h1
Manuele Butti
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Sergi Roure Cuspinera
00:26:16 (Tr: 0:26:16)
i
Lucia Gomez Rivera
00:26:44 (Tr: 0:26:44)
4341 dk9fsyb
Borja Alvarez Vivas
00:26:50 (Tr: 0:26:50)
27896 dk4rf4c
Roger Tatje
00:26:57 (Tr: 0:26:57)
38977 hd3wp6e
Zigor Alesanco Salcedo
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Victor Pottier Ibáñez
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
i
Leo Serra Thomas
00:27:30 (Tr: 0:27:30)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
00:27:33 (Tr: 0:27:33)

T. real: 00:25:59

T. oficial: 00:25:59

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:29:16

Cat:M30

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:03:17

Sexe:M

Ritme: 86.58 segons/100Metres

Club:

0:28:05
00:25:59
0:23:53
i
Claudia Giralt Pidemont
00:23:53 (Tr: 0:23:53)
i
Gerard Roura Clemente
00:24:32 (Tr: 0:24:32)
i
Oscar Sole Puertolas
00:25:56 (Tr: 0:25:56)
22466 df56932
Clara Gabriel Gómez
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
20132 dr1d3h1
Manuele Butti
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Sergi Roure Cuspinera
00:26:16 (Tr: 0:26:16)
i
Lucia Gomez Rivera
00:26:44 (Tr: 0:26:44)
4341 dk9fsyb
Borja Alvarez Vivas
00:26:50 (Tr: 0:26:50)
27896 dk4rf4c
Roger Tatje
00:26:57 (Tr: 0:26:57)
38977 hd3wp6e
Zigor Alesanco Salcedo
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Victor Pottier Ibáñez
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
i
Leo Serra Thomas
00:27:30 (Tr: 0:27:30)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
00:27:33 (Tr: 0:27:33)

T. real: 00:26:00

T. oficial: 00:26:00

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:29:17

Cat:F15

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:03:17

Sexe:F

Ritme: 86.65 segons/100Metres

Club:

0:27:28
00:26:00
0:24:32
i
Gerard Roura Clemente
00:24:32 (Tr: 0:24:32)
i
Oscar Sole Puertolas
00:25:56 (Tr: 0:25:56)
26658 kn9esgg
Marc Curto
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
20132 dr1d3h1
Manuele Butti
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Sergi Roure Cuspinera
00:26:16 (Tr: 0:26:16)
i
Lucia Gomez Rivera
00:26:44 (Tr: 0:26:44)
4341 dk9fsyb
Borja Alvarez Vivas
00:26:50 (Tr: 0:26:50)
27896 dk4rf4c
Roger Tatje
00:26:57 (Tr: 0:26:57)
38977 hd3wp6e
Zigor Alesanco Salcedo
00:26:59 (Tr: 0:26:59)

T. real: 00:26:05

T. oficial: 00:26:05

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:29:22

Cat:M30

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:03:17

Sexe:M

Ritme: 86.92 segons/100Metres

Club:

0:26:50
00:26:05
0:25:20
i
Oscar Sole Puertolas
00:25:56 (Tr: 0:25:56)
26658 kn9esgg
Marc Curto
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
22466 df56932
Clara Gabriel Gómez
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
i
Sergi Roure Cuspinera
00:26:16 (Tr: 0:26:16)
i
Lucia Gomez Rivera
00:26:44 (Tr: 0:26:44)
4341 dk9fsyb
Borja Alvarez Vivas
00:26:50 (Tr: 0:26:50)

T. real: 00:26:16

T. oficial: 00:26:16

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:29:33

Cat:M40

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:03:17

Sexe:M

Ritme: 87.52 segons/100Metres

Club:

0:26:57
00:26:16
0:25:35
i
Oscar Sole Puertolas
00:25:56 (Tr: 0:25:56)
26658 kn9esgg
Marc Curto
00:25:59 (Tr: 0:25:59)
22466 df56932
Clara Gabriel Gómez
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
20132 dr1d3h1
Manuele Butti
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Lucia Gomez Rivera
00:26:44 (Tr: 0:26:44)
4341 dk9fsyb
Borja Alvarez Vivas
00:26:50 (Tr: 0:26:50)
27896 dk4rf4c
Roger Tatje
00:26:57 (Tr: 0:26:57)

T. real: 00:26:44

T. oficial: 00:26:44

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:30:01

Cat:F16

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:03:17

Sexe:F

Ritme: 89.08 segons/100Metres

Club:

0:27:28
00:26:44
0:26:00
22466 df56932
Clara Gabriel Gómez
00:26:00 (Tr: 0:26:00)
20132 dr1d3h1
Manuele Butti
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Sergi Roure Cuspinera
00:26:16 (Tr: 0:26:16)
4341 dk9fsyb
Borja Alvarez Vivas
00:26:50 (Tr: 0:26:50)
27896 dk4rf4c
Roger Tatje
00:26:57 (Tr: 0:26:57)
38977 hd3wp6e
Zigor Alesanco Salcedo
00:26:59 (Tr: 0:26:59)

T. real: 00:26:50

T. oficial: 00:26:50

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:30:07

Cat:M30

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:03:17

Sexe:M

Ritme: 89.41 segons/100Metres

Club: fasttergirls & company

0:27:34
00:26:50
0:26:05
20132 dr1d3h1
Manuele Butti
00:26:05 (Tr: 0:26:05)
i
Sergi Roure Cuspinera
00:26:16 (Tr: 0:26:16)
i
Lucia Gomez Rivera
00:26:44 (Tr: 0:26:44)
27896 dk4rf4c
Roger Tatje
00:26:57 (Tr: 0:26:57)
38977 hd3wp6e
Zigor Alesanco Salcedo
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Victor Pottier Ibáñez
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
i
Leo Serra Thomas
00:27:30 (Tr: 0:27:30)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
00:27:33 (Tr: 0:27:33)

T. real: 00:26:57

T. oficial: 00:26:57

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:30:14

Cat:M16

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:03:17

Sexe:M

Ritme: 89.8 segons/100Metres

Club:

0:27:38
00:26:57
0:26:16
i
Sergi Roure Cuspinera
00:26:16 (Tr: 0:26:16)
i
Lucia Gomez Rivera
00:26:44 (Tr: 0:26:44)
4341 dk9fsyb
Borja Alvarez Vivas
00:26:50 (Tr: 0:26:50)
38977 hd3wp6e
Zigor Alesanco Salcedo
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Victor Pottier Ibáñez
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
i
Leo Serra Thomas
00:27:30 (Tr: 0:27:30)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
00:27:33 (Tr: 0:27:33)

T. real: 00:26:59

T. oficial: 00:26:59

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:30:16

Cat:M40

Pos. categoria: 3

Inici cursa:10:03:17

Sexe:M

Ritme: 89.9 segons/100Metres

Club: fasttergirls & company

0:27:33
00:26:59
0:26:25
i
Lucia Gomez Rivera
00:26:44 (Tr: 0:26:44)
4341 dk9fsyb
Borja Alvarez Vivas
00:26:50 (Tr: 0:26:50)
27896 dk4rf4c
Roger Tatje
00:26:57 (Tr: 0:26:57)
i
Victor Pottier Ibáñez
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
i
Leo Serra Thomas
00:27:30 (Tr: 0:27:30)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
00:27:33 (Tr: 0:27:33)

T. real: 00:27:29

T. oficial: 00:27:29

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:30:46

Cat:M15

Pos. categoria: 1

Inici cursa:10:03:17

Sexe:M

Ritme: 91.58 segons/100Metres

Club: club natacio catalunya-3

0:28:08
00:27:29
0:26:50
4341 dk9fsyb
Borja Alvarez Vivas
00:26:50 (Tr: 0:26:50)
27896 dk4rf4c
Roger Tatje
00:26:57 (Tr: 0:26:57)
38977 hd3wp6e
Zigor Alesanco Salcedo
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Leo Serra Thomas
00:27:30 (Tr: 0:27:30)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
00:27:33 (Tr: 0:27:33)
i
Mauro Smyth
00:28:05 (Tr: 0:28:05)

T. real: 00:27:30

T. oficial: 00:27:30

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:30:47

Cat:M15

Pos. categoria: 2

Inici cursa:10:03:17

Sexe:M

Ritme: 91.64 segons/100Metres

Club: club natacio catalunya-3

0:28:05
00:27:30
0:26:55
27896 dk4rf4c
Roger Tatje
00:26:57 (Tr: 0:26:57)
38977 hd3wp6e
Zigor Alesanco Salcedo
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Victor Pottier Ibáñez
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
00:27:33 (Tr: 0:27:33)
i
Mauro Smyth
00:28:05 (Tr: 0:28:05)

T. real: 00:27:33

T. oficial: 00:27:33

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:30:50

Cat:M40

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:03:17

Sexe:M

Ritme: 91.78 segons/100Metres

Club:

0:28:06
00:27:33
0:26:59
38977 hd3wp6e
Zigor Alesanco Salcedo
00:26:59 (Tr: 0:26:59)
i
Victor Pottier Ibáñez
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
i
Leo Serra Thomas
00:27:30 (Tr: 0:27:30)
i
Mauro Smyth
00:28:05 (Tr: 0:28:05)

T. real: 00:28:05

T. oficial: 00:28:05

Inici real: 10:03:17

Hora meta: 10:31:22

Cat:M30

Pos. categoria: 4

Inici cursa:10:03:17

Sexe:M

Ritme: 93.6 segons/100Metres

Club:

0:28:41
00:28:05
0:27:29
i
Victor Pottier Ibáñez
00:27:29 (Tr: 0:27:29)
i
Leo Serra Thomas
00:27:30 (Tr: 0:27:30)
i
Alejandro Flores Gonzalez-coronado
00:27:33 (Tr: 0:27:33)