Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa de Parets del Vallès

5K

28 maig 2017

10K 21,5K 5K

X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=
a s i y

T. real: 00:17:25

T. oficial: 00:17:25

Inici real: 09:29:42

Hora meta: 09:47:07

Cat:M

Pos. categoria: 1

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: c.a. mollet

0:19:38
00:17:25
0:15:13
Janne Pietiläinen
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
Alberto Viera Marmol
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Carlos Gámez Ruiz
00:18:08 (Tr: 0:18:08)
i
Lluis Olive Pi
00:18:25 (Tr: 0:18:25)
Jose francisco Gonzalez Bonilla
00:19:16 (Tr: 0:19:16)
i
Joan Pol Ivorra Idaïez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)

T. real: 00:17:46

T. oficial: 00:17:46

Inici real: 09:29:42

Hora meta: 09:47:28

Cat:M

Pos. categoria: 2

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: corredors finlandeses de parets

0:19:38
00:17:46
0:15:55
i
Juan miguel Lopez Sanchez
00:17:25 (Tr: 0:17:25)
Alberto Viera Marmol
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Carlos Gámez Ruiz
00:18:08 (Tr: 0:18:08)
i
Lluis Olive Pi
00:18:25 (Tr: 0:18:25)
Jose francisco Gonzalez Bonilla
00:19:16 (Tr: 0:19:16)
i
Joan Pol Ivorra Idaïez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)

T. real: 00:17:53

T. oficial: 00:17:53

Inici real: 09:29:42

Hora meta: 09:47:35

Cat:M

Pos. categoria: 3

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 3:35 min/km

Club: rios running les franqueses

0:19:38
00:17:53
0:16:07
i
Juan miguel Lopez Sanchez
00:17:25 (Tr: 0:17:25)
Janne Pietiläinen
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
Carlos Gámez Ruiz
00:18:08 (Tr: 0:18:08)
i
Lluis Olive Pi
00:18:25 (Tr: 0:18:25)
Jose francisco Gonzalez Bonilla
00:19:16 (Tr: 0:19:16)
i
Joan Pol Ivorra Idaïez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)

T. real: 00:18:08

T. oficial: 00:18:08

Inici real: 09:29:42

Hora meta: 09:47:50

Cat:M

Pos. categoria: 4

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: fondister llobregat

0:19:38
00:18:08
0:16:39
i
Juan miguel Lopez Sanchez
00:17:25 (Tr: 0:17:25)
Janne Pietiläinen
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
Alberto Viera Marmol
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
i
Lluis Olive Pi
00:18:25 (Tr: 0:18:25)
Jose francisco Gonzalez Bonilla
00:19:16 (Tr: 0:19:16)
i
Joan Pol Ivorra Idaïez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)

T. real: 00:18:25

T. oficial: 00:18:25

Inici real: 09:29:42

Hora meta: 09:48:07

Cat:M

Pos. categoria: 5

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 3:41 min/km

Club: c.a. mollet

0:20:11
00:18:25
0:16:38
i
Juan miguel Lopez Sanchez
00:17:25 (Tr: 0:17:25)
Janne Pietiläinen
00:17:46 (Tr: 0:17:46)
Alberto Viera Marmol
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Carlos Gámez Ruiz
00:18:08 (Tr: 0:18:08)
Jose francisco Gonzalez Bonilla
00:19:16 (Tr: 0:19:16)
i
Joan Pol Ivorra Idaïez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
Andrés García Rodríguez
00:20:11 (Tr: 0:20:11)

T. real: 00:19:16

T. oficial: 00:19:16

Inici real: 09:29:42

Hora meta: 09:48:58

Cat:M

Pos. categoria: 6

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 3:52 min/km

Club:

0:20:39
00:19:16
0:17:53
Alberto Viera Marmol
00:17:53 (Tr: 0:17:53)
Carlos Gámez Ruiz
00:18:08 (Tr: 0:18:08)
i
Lluis Olive Pi
00:18:25 (Tr: 0:18:25)
i
Joan Pol Ivorra Idaïez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
Andrés García Rodríguez
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
i
Marc Sala Fargas
00:20:29 (Tr: 0:20:27)
i
Mart­ Ullar Calvo
00:20:39 (Tr: 0:20:39)

T. real: 00:19:38

T. oficial: 00:19:38

Inici real: 09:29:42

Hora meta: 09:49:20

Cat:M

Pos. categoria: 7

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: c.a. parets

0:21:07
00:19:38
0:18:08
Carlos Gámez Ruiz
00:18:08 (Tr: 0:18:08)
i
Lluis Olive Pi
00:18:25 (Tr: 0:18:25)
Jose francisco Gonzalez Bonilla
00:19:16 (Tr: 0:19:16)
Andrés García Rodríguez
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
i
Marc Sala Fargas
00:20:29 (Tr: 0:20:27)
i
Mart­ Ullar Calvo
00:20:39 (Tr: 0:20:39)

T. real: 00:20:11

T. oficial: 00:20:11

Inici real: 09:29:42

Hora meta: 09:49:53

Cat:M

Pos. categoria: 8

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 4:03 min/km

Club: c.a.molllet.

0:21:58
00:20:11
0:18:25
i
Lluis Olive Pi
00:18:25 (Tr: 0:18:25)
Jose francisco Gonzalez Bonilla
00:19:16 (Tr: 0:19:16)
i
Joan Pol Ivorra Idaïez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
i
Marc Sala Fargas
00:20:29 (Tr: 0:20:27)
i
Mart­ Ullar Calvo
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Albert De La Torre Jiménez
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
José antonio Lacueva Gómez
00:21:21 (Tr: 0:21:17)
i
Joel Codina Valls
00:21:53 (Tr: 0:21:53)

T. real: 00:20:27

T. oficial: 00:20:29

Inici real: 09:29:44

Hora meta: 09:50:11

Cat:M

Pos. categoria: 9

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 4:06 min/km

Club:

0:21:41
00:20:29
0:19:16
Jose francisco Gonzalez Bonilla
00:19:16 (Tr: 0:19:16)
i
Joan Pol Ivorra Idaïez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
Andrés García Rodríguez
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
i
Mart­ Ullar Calvo
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Albert De La Torre Jiménez
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
José antonio Lacueva Gómez
00:21:21 (Tr: 0:21:17)

T. real: 00:20:39

T. oficial: 00:20:39

Inici real: 09:29:43

Hora meta: 09:50:21

Cat:M

Pos. categoria: 10

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 4:08 min/km

Club: c.a. parets

0:21:53
00:20:39
0:19:25
i
Joan Pol Ivorra Idaïez
00:19:38 (Tr: 0:19:38)
Andrés García Rodríguez
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
i
Marc Sala Fargas
00:20:29 (Tr: 0:20:27)
Albert De La Torre Jiménez
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
José antonio Lacueva Gómez
00:21:21 (Tr: 0:21:17)
i
Joel Codina Valls
00:21:53 (Tr: 0:21:53)

T. real: 00:21:09

T. oficial: 00:21:09

Inici real: 09:29:43

Hora meta: 09:50:51

Cat:M

Pos. categoria: 11

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 4:14 min/km

Club: club triatló parets

0:22:07
00:21:09
0:20:11
Andrés García Rodríguez
00:20:11 (Tr: 0:20:11)
i
Marc Sala Fargas
00:20:29 (Tr: 0:20:27)
i
Mart­ Ullar Calvo
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
i
José antonio Lacueva Gómez
00:21:21 (Tr: 0:21:17)
i
Joel Codina Valls
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
i
Ferran Corbera Lacal
00:22:04 (Tr: 0:22:04)

T. real: 00:21:17

T. oficial: 00:21:21

Inici real: 09:29:47

Hora meta: 09:51:03

Cat:M

Pos. categoria: 12

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 4:16 min/km

Club: pistateam

0:22:20
00:21:21
0:20:23
i
Marc Sala Fargas
00:20:29 (Tr: 0:20:27)
i
Mart­ Ullar Calvo
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Albert De La Torre Jiménez
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
Joel Codina Valls
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
i
Ferran Corbera Lacal
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
Dani Gallego Albaladejo
00:22:20 (Tr: 0:22:19)

T. real: 00:21:53

T. oficial: 00:21:53

Inici real: 09:29:42

Hora meta: 09:51:35

Cat:M

Pos. categoria: 13

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 4:23 min/km

Club: les tortugues

0:23:07
00:21:53
0:20:39
i
Mart­ Ullar Calvo
00:20:39 (Tr: 0:20:39)
Albert De La Torre Jiménez
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
José antonio Lacueva Gómez
00:21:21 (Tr: 0:21:17)
i
Ferran Corbera Lacal
00:22:04 (Tr: 0:22:04)
Dani Gallego Albaladejo
00:22:20 (Tr: 0:22:19)

T. real: 00:22:04

T. oficial: 00:22:04

Inici real: 09:29:42

Hora meta: 09:51:46

Cat:M

Pos. categoria: 14

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 4:25 min/km

Club: c.a. parets

0:22:59
00:22:04
0:21:09
Albert De La Torre Jiménez
00:21:09 (Tr: 0:21:09)
i
José antonio Lacueva Gómez
00:21:21 (Tr: 0:21:17)
i
Joel Codina Valls
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
Dani Gallego Albaladejo
00:22:20 (Tr: 0:22:19)

T. real: 00:22:19

T. oficial: 00:22:20

Inici real: 09:29:44

Hora meta: 09:52:02

Cat:M

Pos. categoria: 15

Inici cursa:9:29:42

Sexe:M

Ritme: 4:28 min/km

Club: club triatló parets

0:23:18
00:22:20
0:21:21
i
José antonio Lacueva Gómez
00:21:21 (Tr: 0:21:17)
i
Joel Codina Valls
00:21:53 (Tr: 0:21:53)
i
Ferran Corbera Lacal
00:22:04 (Tr: 0:22:04)