Utilitzem cookies pròpies i de tercers per millorar els nostres serveis (política de cookies). Acceptes les cookies a efectes analítics i/o de marketing?

SubCurses

8RESULTATS

Cursa El Pont de Vilomara i Rocafort

10K

06 novembre 2016
X

AUTENTICACIÓ D'USUARI

Si us plau, introdueix el teu email i contrasenya de xipgroc.cat per poder descarregar el diploma amb foto.

Encara no ets usuari de xipgroc.cat?

Registra't

Has oblidat la contrasenya?

9
FILTRES

=

9
CATEGORIES

a s i y

T. real: 00:33:44

T. oficial: 00:33:44

Inici real: 11:00:21

Hora meta: 11:34:05

Cat:M3

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:23 min/km

Club: club rios running mataró

k5: 0:16:22

Hora k5 : 11:16:43

Pos k5 : 1

-

Meta: 0:33:44

Hora meta: 11:34:05

Pos meta : 1

Z

0:36:53
00:33:44
0:30:35
i
Just Sociats Asensio
00:34:02 (Tr: 0:34:02)
Guillem Fernández Bruch
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
Roger Camprubi Gallet
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
Miguel Gonzalez Parra
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
Alberto Gutierrez Paez
00:36:34 (Tr: 0:36:33)
i
Juan manuel Vico Mateo
00:36:53 (Tr: 0:36:53)

T. real: 00:34:02

T. oficial: 00:34:02

Inici real: 11:00:21

Hora meta: 11:34:23

Cat:M3

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:25 min/km

Club: ca.manresa

k5: 0:16:23

Hora k5 : 11:16:44

Pos k5 : 2

-

Meta: 0:34:02

Hora meta: 11:34:23

Pos meta : 2

Z

0:36:53
00:34:02
0:31:10
i
Enrique Luque Martin
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
Guillem Fernández Bruch
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
Roger Camprubi Gallet
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
Miguel Gonzalez Parra
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
Alberto Gutierrez Paez
00:36:34 (Tr: 0:36:33)
i
Juan manuel Vico Mateo
00:36:53 (Tr: 0:36:53)

T. real: 00:34:48

T. oficial: 00:34:48

Inici real: 11:00:21

Hora meta: 11:35:09

Cat:M3

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:29 min/km

Club: jab berga

k5: 0:16:30

Hora k5 : 11:16:51

Pos k5 : 4

-

Meta: 0:34:48

Hora meta: 11:35:09

Pos meta : 3

X 1 posició

0:36:53
00:34:48
0:32:43
i
Enrique Luque Martin
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
i
Just Sociats Asensio
00:34:02 (Tr: 0:34:02)
Roger Camprubi Gallet
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
Miguel Gonzalez Parra
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
Alberto Gutierrez Paez
00:36:34 (Tr: 0:36:33)
i
Juan manuel Vico Mateo
00:36:53 (Tr: 0:36:53)

T. real: 00:35:32

T. oficial: 00:35:32

Inici real: 11:00:21

Hora meta: 11:35:53

Cat:M2

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:34 min/km

Club: club atletic berga

k5: 0:16:30

Hora k5 : 11:16:51

Pos k5 : 3

-

Meta: 0:35:32

Hora meta: 11:35:53

Pos meta : 4

Y 1 posició

0:37:20
00:35:32
0:33:44
i
Enrique Luque Martin
00:33:44 (Tr: 0:33:44)
i
Just Sociats Asensio
00:34:02 (Tr: 0:34:02)
Guillem Fernández Bruch
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
Miguel Gonzalez Parra
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
Alberto Gutierrez Paez
00:36:34 (Tr: 0:36:33)
i
Juan manuel Vico Mateo
00:36:53 (Tr: 0:36:53)
i
Antoni Puig Izquierdo
00:37:19 (Tr: 0:37:18)

T. real: 00:36:17

T. oficial: 00:36:17

Inici real: 11:00:21

Hora meta: 11:36:38

Cat:M4

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:38 min/km

Club: tigres

k5: 0:17:25

Hora k5 : 11:17:46

Pos k5 : 6

-

Meta: 0:36:17

Hora meta: 11:36:38

Pos meta : 5

X 1 posició

0:38:33
00:36:17
0:34:02
i
Just Sociats Asensio
00:34:02 (Tr: 0:34:02)
Guillem Fernández Bruch
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
Roger Camprubi Gallet
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
Alberto Gutierrez Paez
00:36:34 (Tr: 0:36:33)
i
Juan manuel Vico Mateo
00:36:53 (Tr: 0:36:53)
i
Antoni Puig Izquierdo
00:37:19 (Tr: 0:37:18)
Sergi Ariaca Campeny
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Ruben Jimenez Donoso
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Franc Espunya Fuster
00:37:50 (Tr: 0:37:49)
Ivan Escolà Gandia
00:37:51 (Tr: 0:37:49)
i
Carlos Carrillo Carrasco
00:38:01 (Tr: 0:38:00)
i
Albert Sabater Diaz-guerra
00:38:04 (Tr: 0:38:02)
Alberto Lopez Prieto
00:38:10 (Tr: 0:38:09)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Jesus Sorroche Gomera
00:38:21 (Tr: 0:38:20)
i
Jordi Fabra Pardo
00:38:26 (Tr: 0:38:25)

T. real: 00:36:33

T. oficial: 00:36:34

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 11:36:55

Cat:M3

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:40 min/km

Club: rios running les franqueses

k5: 0:17:20

Hora k5 : 11:17:42

Pos k5 : 5

-

Meta: 0:36:33

Hora meta: 11:36:55

Pos meta : 6

Y 1 posició

0:38:19
00:36:34
0:34:48
Guillem Fernández Bruch
00:34:48 (Tr: 0:34:48)
Roger Camprubi Gallet
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
Miguel Gonzalez Parra
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
i
Juan manuel Vico Mateo
00:36:53 (Tr: 0:36:53)
i
Antoni Puig Izquierdo
00:37:19 (Tr: 0:37:18)
Sergi Ariaca Campeny
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Ruben Jimenez Donoso
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Franc Espunya Fuster
00:37:50 (Tr: 0:37:49)
Ivan Escolà Gandia
00:37:51 (Tr: 0:37:49)
i
Carlos Carrillo Carrasco
00:38:01 (Tr: 0:38:00)
i
Albert Sabater Diaz-guerra
00:38:04 (Tr: 0:38:02)
Alberto Lopez Prieto
00:38:10 (Tr: 0:38:09)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:13 (Tr: 0:38:12)

T. real: 00:36:53

T. oficial: 00:36:53

Inici real: 11:00:21

Hora meta: 11:37:14

Cat:M4

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:42 min/km

Club: nemrapid running club

k5: 0:17:40

Hora k5 : 11:18:01

Pos k5 : 9

-

Meta: 0:36:53

Hora meta: 11:37:14

Pos meta : 7

X 2 posicions

0:38:15
00:36:53
0:35:32
Roger Camprubi Gallet
00:35:32 (Tr: 0:35:32)
Miguel Gonzalez Parra
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
Alberto Gutierrez Paez
00:36:34 (Tr: 0:36:33)
i
Antoni Puig Izquierdo
00:37:19 (Tr: 0:37:18)
Sergi Ariaca Campeny
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Ruben Jimenez Donoso
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Franc Espunya Fuster
00:37:50 (Tr: 0:37:49)
Ivan Escolà Gandia
00:37:51 (Tr: 0:37:49)
i
Carlos Carrillo Carrasco
00:38:01 (Tr: 0:38:00)
i
Albert Sabater Diaz-guerra
00:38:04 (Tr: 0:38:02)
Alberto Lopez Prieto
00:38:10 (Tr: 0:38:09)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:13 (Tr: 0:38:12)

T. real: 00:37:18

T. oficial: 00:37:19

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 11:37:40

Cat:M3

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:44 min/km

Club: fartlek santpedor

k5: 0:17:52

Hora k5 : 11:18:14

Pos k5 : 12

-

Meta: 0:37:18

Hora meta: 11:37:40

Pos meta : 8

X 4 posicions

0:38:21
00:37:19
0:36:17
Miguel Gonzalez Parra
00:36:17 (Tr: 0:36:17)
Alberto Gutierrez Paez
00:36:34 (Tr: 0:36:33)
i
Juan manuel Vico Mateo
00:36:53 (Tr: 0:36:53)
Sergi Ariaca Campeny
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Ruben Jimenez Donoso
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Franc Espunya Fuster
00:37:50 (Tr: 0:37:49)
Ivan Escolà Gandia
00:37:51 (Tr: 0:37:49)
i
Carlos Carrillo Carrasco
00:38:01 (Tr: 0:38:00)
i
Albert Sabater Diaz-guerra
00:38:04 (Tr: 0:38:02)
Alberto Lopez Prieto
00:38:10 (Tr: 0:38:09)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:13 (Tr: 0:38:12)

T. real: 00:37:25

T. oficial: 00:37:25

Inici real: 11:00:21

Hora meta: 11:37:46

Cat:M2

Pos. categoria: 2

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club:

k5: 0:17:35

Hora k5 : 11:17:56

Pos k5 : 7

-

Meta: 0:37:25

Hora meta: 11:37:46

Pos meta : 9

Y 2 posicions

0:38:17
00:37:25
0:36:34
Alberto Gutierrez Paez
00:36:34 (Tr: 0:36:33)
i
Juan manuel Vico Mateo
00:36:53 (Tr: 0:36:53)
i
Antoni Puig Izquierdo
00:37:19 (Tr: 0:37:18)
Ruben Jimenez Donoso
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Franc Espunya Fuster
00:37:50 (Tr: 0:37:49)
Ivan Escolà Gandia
00:37:51 (Tr: 0:37:49)
i
Carlos Carrillo Carrasco
00:38:01 (Tr: 0:38:00)
i
Albert Sabater Diaz-guerra
00:38:04 (Tr: 0:38:02)
Alberto Lopez Prieto
00:38:10 (Tr: 0:38:09)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:13 (Tr: 0:38:12)

T. real: 00:37:25

T. oficial: 00:37:25

Inici real: 11:00:21

Hora meta: 11:37:46

Cat:M3

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:45 min/km

Club: maimakansu

k5: 0:17:36

Hora k5 : 11:17:57

Pos k5 : 8

-

Meta: 0:37:25

Hora meta: 11:37:46

Pos meta : 10

Y 2 posicions

0:38:01
00:37:25
0:36:50
i
Juan manuel Vico Mateo
00:36:53 (Tr: 0:36:53)
i
Antoni Puig Izquierdo
00:37:19 (Tr: 0:37:18)
Sergi Ariaca Campeny
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Franc Espunya Fuster
00:37:50 (Tr: 0:37:49)
Ivan Escolà Gandia
00:37:51 (Tr: 0:37:49)
i
Carlos Carrillo Carrasco
00:38:01 (Tr: 0:38:00)

T. real: 00:37:49

T. oficial: 00:37:50

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:38:11

Cat:M3

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: jab berga

k5: 0:17:51

Hora k5 : 11:18:14

Pos k5 : 11

-

Meta: 0:37:49

Hora meta: 11:38:11

Pos meta : 11

Z

0:38:22
00:37:50
0:37:19
i
Antoni Puig Izquierdo
00:37:19 (Tr: 0:37:18)
Sergi Ariaca Campeny
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Ruben Jimenez Donoso
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Ivan Escolà Gandia
00:37:51 (Tr: 0:37:49)
i
Carlos Carrillo Carrasco
00:38:01 (Tr: 0:38:00)
i
Albert Sabater Diaz-guerra
00:38:04 (Tr: 0:38:02)
Alberto Lopez Prieto
00:38:10 (Tr: 0:38:09)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Jesus Sorroche Gomera
00:38:21 (Tr: 0:38:20)

T. real: 00:37:49

T. oficial: 00:37:51

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:38:12

Cat:M4

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:47 min/km

Club: corredors.cat

k5: 0:18:05

Hora k5 : 11:18:27

Pos k5 : 14

-

Meta: 0:37:49

Hora meta: 11:38:12

Pos meta : 12

X 2 posicions

0:38:16
00:37:51
0:37:25
Sergi Ariaca Campeny
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Ruben Jimenez Donoso
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Franc Espunya Fuster
00:37:50 (Tr: 0:37:49)
i
Carlos Carrillo Carrasco
00:38:01 (Tr: 0:38:00)
i
Albert Sabater Diaz-guerra
00:38:04 (Tr: 0:38:02)
Alberto Lopez Prieto
00:38:10 (Tr: 0:38:09)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:13 (Tr: 0:38:12)

T. real: 00:38:00

T. oficial: 00:38:01

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:38:22

Cat:M3

Pos. categoria: 8

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:48 min/km

Club: j.a.montcada

k5: 0:18:07

Hora k5 : 11:18:30

Pos k5 : 15

-

Meta: 0:38:00

Hora meta: 11:38:22

Pos meta : 13

X 2 posicions

0:38:37
00:38:01
0:37:25
Ruben Jimenez Donoso
00:37:25 (Tr: 0:37:25)
Franc Espunya Fuster
00:37:50 (Tr: 0:37:49)
Ivan Escolà Gandia
00:37:51 (Tr: 0:37:49)
i
Albert Sabater Diaz-guerra
00:38:04 (Tr: 0:38:02)
Alberto Lopez Prieto
00:38:10 (Tr: 0:38:09)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Jesus Sorroche Gomera
00:38:21 (Tr: 0:38:20)
i
Jordi Fabra Pardo
00:38:26 (Tr: 0:38:25)

T. real: 00:38:02

T. oficial: 00:38:04

Inici real: 11:00:24

Hora meta: 11:38:25

Cat:M3

Pos. categoria: 9

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: club atlètic igualada

k5: 0:18:08

Hora k5 : 11:18:31

Pos k5 : 16

-

Meta: 0:38:02

Hora meta: 11:38:25

Pos meta : 14

X 2 posicions

0:38:21
00:38:04
0:37:47
Franc Espunya Fuster
00:37:50 (Tr: 0:37:49)
Ivan Escolà Gandia
00:37:51 (Tr: 0:37:49)
i
Carlos Carrillo Carrasco
00:38:01 (Tr: 0:38:00)
Alberto Lopez Prieto
00:38:10 (Tr: 0:38:09)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Jesus Sorroche Gomera
00:38:21 (Tr: 0:38:20)

T. real: 00:38:09

T. oficial: 00:38:10

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 11:38:31

Cat:M4

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:49 min/km

Club: duscholux

k5: 0:17:54

Hora k5 : 11:18:16

Pos k5 : 13

-

Meta: 0:38:09

Hora meta: 11:38:31

Pos meta : 15

Y 2 posicions

0:38:29
00:38:10
0:37:51
Ivan Escolà Gandia
00:37:51 (Tr: 0:37:49)
i
Carlos Carrillo Carrasco
00:38:01 (Tr: 0:38:00)
i
Albert Sabater Diaz-guerra
00:38:04 (Tr: 0:38:02)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Jesus Sorroche Gomera
00:38:21 (Tr: 0:38:20)
i
Jordi Fabra Pardo
00:38:26 (Tr: 0:38:25)

T. real: 00:38:12

T. oficial: 00:38:13

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 11:38:34

Cat:M3

Pos. categoria: 10

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club:

k5: 0:18:19

Hora k5 : 11:18:41

Pos k5 : 18

-

Meta: 0:38:12

Hora meta: 11:38:34

Pos meta : 16

X 2 posicions

0:38:43
00:38:13
0:37:44
Franc Espunya Fuster
00:37:50 (Tr: 0:37:49)
Ivan Escolà Gandia
00:37:51 (Tr: 0:37:49)
i
Carlos Carrillo Carrasco
00:38:01 (Tr: 0:38:00)
i
Albert Sabater Diaz-guerra
00:38:04 (Tr: 0:38:02)
Alberto Lopez Prieto
00:38:10 (Tr: 0:38:09)
i
Jesus Sorroche Gomera
00:38:21 (Tr: 0:38:20)
i
Jordi Fabra Pardo
00:38:26 (Tr: 0:38:25)
Pau Carranza Sangrà
00:38:43 (Tr: 0:38:42)

T. real: 00:38:20

T. oficial: 00:38:21

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:38:42

Cat:M3

Pos. categoria: 11

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:50 min/km

Club:

k5: 0:18:31

Hora k5 : 11:18:53

Pos k5 : 23

-

Meta: 0:38:20

Hora meta: 11:38:42

Pos meta : 17

X 6 posicions

0:38:48
00:38:21
0:37:54
i
Carlos Carrillo Carrasco
00:38:01 (Tr: 0:38:00)
i
Albert Sabater Diaz-guerra
00:38:04 (Tr: 0:38:02)
Alberto Lopez Prieto
00:38:10 (Tr: 0:38:09)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Jordi Fabra Pardo
00:38:26 (Tr: 0:38:25)
Pau Carranza Sangrà
00:38:43 (Tr: 0:38:42)
i
Isaac Puig López
00:38:48 (Tr: 0:38:47)

T. real: 00:38:25

T. oficial: 00:38:26

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 11:38:47

Cat:M3

Pos. categoria: 12

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:51 min/km

Club: unió atlètica terrassa

k5: 0:18:20

Hora k5 : 11:18:42

Pos k5 : 19

-

Meta: 0:38:25

Hora meta: 11:38:47

Pos meta : 18

X 1 posició

0:38:52
00:38:26
0:38:00
i
Carlos Carrillo Carrasco
00:38:01 (Tr: 0:38:00)
i
Albert Sabater Diaz-guerra
00:38:04 (Tr: 0:38:02)
Alberto Lopez Prieto
00:38:10 (Tr: 0:38:09)
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Jesus Sorroche Gomera
00:38:21 (Tr: 0:38:20)
Pau Carranza Sangrà
00:38:43 (Tr: 0:38:42)
i
Isaac Puig López
00:38:48 (Tr: 0:38:47)
Roger De La Guerra Grao
00:38:52 (Tr: 0:38:51)

T. real: 00:38:42

T. oficial: 00:38:43

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 11:39:04

Cat:M2

Pos. categoria: 3

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: club atletisme ascó ribera d'ebre

k5: 0:17:48

Hora k5 : 11:18:10

Pos k5 : 10

-

Meta: 0:38:42

Hora meta: 11:39:04

Pos meta : 19

Y 9 posicions

0:39:13
00:38:43
0:38:13
Daniel Sanchez Ocaña
00:38:13 (Tr: 0:38:12)
i
Jesus Sorroche Gomera
00:38:21 (Tr: 0:38:20)
i
Jordi Fabra Pardo
00:38:26 (Tr: 0:38:25)
i
Isaac Puig López
00:38:48 (Tr: 0:38:47)
Roger De La Guerra Grao
00:38:52 (Tr: 0:38:51)
i
Antonio Pérez Álvarez
00:38:55 (Tr: 0:38:53)
Ismael Molina Escribano
00:39:09 (Tr: 0:39:06)

T. real: 00:38:47

T. oficial: 00:38:48

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:39:09

Cat:M2

Pos. categoria: 4

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:53 min/km

Club: club esportiu cube manresa

k5: 0:18:19

Hora k5 : 11:18:41

Pos k5 : 17

-

Meta: 0:38:47

Hora meta: 11:39:09

Pos meta : 20

Y 3 posicions

0:39:15
00:38:48
0:38:21
i
Jesus Sorroche Gomera
00:38:21 (Tr: 0:38:20)
i
Jordi Fabra Pardo
00:38:26 (Tr: 0:38:25)
Pau Carranza Sangrà
00:38:43 (Tr: 0:38:42)
Roger De La Guerra Grao
00:38:52 (Tr: 0:38:51)
i
Antonio Pérez Álvarez
00:38:55 (Tr: 0:38:53)
Ismael Molina Escribano
00:39:09 (Tr: 0:39:06)
i
Albert Llorens Ayllon
00:39:13 (Tr: 0:39:12)

T. real: 00:38:51

T. oficial: 00:38:52

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:39:13

Cat:M3

Pos. categoria: 13

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: runners sant adria

k5: 0:18:25

Hora k5 : 11:18:48

Pos k5 : 22

-

Meta: 0:38:51

Hora meta: 11:39:13

Pos meta : 21

X 1 posició

0:39:18
00:38:52
0:38:26
i
Jordi Fabra Pardo
00:38:26 (Tr: 0:38:25)
Pau Carranza Sangrà
00:38:43 (Tr: 0:38:42)
i
Isaac Puig López
00:38:48 (Tr: 0:38:47)
i
Antonio Pérez Álvarez
00:38:55 (Tr: 0:38:53)
Ismael Molina Escribano
00:39:09 (Tr: 0:39:06)
i
Albert Llorens Ayllon
00:39:13 (Tr: 0:39:12)
Robert Troy Fernandez
00:39:18 (Tr: 0:39:17)

T. real: 00:38:53

T. oficial: 00:38:55

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:39:16

Cat:M6

Pos. categoria: 1

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:54 min/km

Club: cao

k5: 0:18:34

Hora k5 : 11:18:56

Pos k5 : 24

-

Meta: 0:38:53

Hora meta: 11:39:16

Pos meta : 22

X 2 posicions

0:39:18
00:38:55
0:38:31
Pau Carranza Sangrà
00:38:43 (Tr: 0:38:42)
i
Isaac Puig López
00:38:48 (Tr: 0:38:47)
Roger De La Guerra Grao
00:38:52 (Tr: 0:38:51)
Ismael Molina Escribano
00:39:09 (Tr: 0:39:06)
i
Albert Llorens Ayllon
00:39:13 (Tr: 0:39:12)
Robert Troy Fernandez
00:39:18 (Tr: 0:39:17)

T. real: 00:39:06

T. oficial: 00:39:09

Inici real: 11:00:24

Hora meta: 11:39:30

Cat:M3

Pos. categoria: 14

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:55 min/km

Club: born to run

k5: No data

Hora k5: No data

Pos k5 : -

-

Meta: 0:39:06

Hora meta: 11:39:30

Pos meta : 23

-

0:39:30
00:39:09
0:38:47
i
Isaac Puig López
00:38:48 (Tr: 0:38:47)
Roger De La Guerra Grao
00:38:52 (Tr: 0:38:51)
i
Antonio Pérez Álvarez
00:38:55 (Tr: 0:38:53)
i
Albert Llorens Ayllon
00:39:13 (Tr: 0:39:12)
Robert Troy Fernandez
00:39:18 (Tr: 0:39:17)
David Gonzalez Dominguez
00:39:30 (Tr: 0:39:28)

T. real: 00:39:12

T. oficial: 00:39:13

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:39:34

Cat:M3

Pos. categoria: 15

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club:

k5: 0:18:25

Hora k5 : 11:18:48

Pos k5 : 21

-

Meta: 0:39:12

Hora meta: 11:39:34

Pos meta : 24

Y 3 posicions

0:39:43
00:39:13
0:38:44
i
Isaac Puig López
00:38:48 (Tr: 0:38:47)
Roger De La Guerra Grao
00:38:52 (Tr: 0:38:51)
i
Antonio Pérez Álvarez
00:38:55 (Tr: 0:38:53)
Ismael Molina Escribano
00:39:09 (Tr: 0:39:06)
Robert Troy Fernandez
00:39:18 (Tr: 0:39:17)
David Gonzalez Dominguez
00:39:30 (Tr: 0:39:28)
i
Miquel angel Sanz Sierra
00:39:43 (Tr: 0:39:42)

T. real: 00:39:17

T. oficial: 00:39:18

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:39:39

Cat:M4

Pos. categoria: 5

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:56 min/km

Club: red runners

k5: 0:18:24

Hora k5 : 11:18:46

Pos k5 : 20

-

Meta: 0:39:17

Hora meta: 11:39:39

Pos meta : 25

Y 5 posicions

0:39:45
00:39:18
0:38:51
Roger De La Guerra Grao
00:38:52 (Tr: 0:38:51)
i
Antonio Pérez Álvarez
00:38:55 (Tr: 0:38:53)
Ismael Molina Escribano
00:39:09 (Tr: 0:39:06)
i
Albert Llorens Ayllon
00:39:13 (Tr: 0:39:12)
David Gonzalez Dominguez
00:39:30 (Tr: 0:39:28)
i
Miquel angel Sanz Sierra
00:39:43 (Tr: 0:39:42)
Daniel Amado Olba
00:39:45 (Tr: 0:39:45)

T. real: 00:39:28

T. oficial: 00:39:30

Inici real: 11:00:24

Hora meta: 11:39:51

Cat:M4

Pos. categoria: 6

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:57 min/km

Club:

k5: 0:18:51

Hora k5 : 11:19:14

Pos k5 : 28

-

Meta: 0:39:28

Hora meta: 11:39:51

Pos meta : 26

X 2 posicions

0:39:52
00:39:30
0:39:09
Ismael Molina Escribano
00:39:09 (Tr: 0:39:06)
i
Albert Llorens Ayllon
00:39:13 (Tr: 0:39:12)
Robert Troy Fernandez
00:39:18 (Tr: 0:39:17)
i
Miquel angel Sanz Sierra
00:39:43 (Tr: 0:39:42)
Daniel Amado Olba
00:39:45 (Tr: 0:39:45)
i
Sergi Caballero Del Pozo
00:39:46 (Tr: 0:39:46)

T. real: 00:39:42

T. oficial: 00:39:43

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:40:04

Cat:M4

Pos. categoria: 7

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: ceac

k5: 0:18:45

Hora k5 : 11:19:08

Pos k5 : 26

-

Meta: 0:39:42

Hora meta: 11:40:04

Pos meta : 27

Y 1 posició

0:40:13
00:39:43
0:39:13
i
Albert Llorens Ayllon
00:39:13 (Tr: 0:39:12)
Robert Troy Fernandez
00:39:18 (Tr: 0:39:17)
David Gonzalez Dominguez
00:39:30 (Tr: 0:39:28)
Daniel Amado Olba
00:39:45 (Tr: 0:39:45)
i
Sergi Caballero Del Pozo
00:39:46 (Tr: 0:39:46)
i
Sergio Monteagudo Urango
00:39:54 (Tr: 0:39:53)

T. real: 00:39:45

T. oficial: 00:39:45

Inici real: 11:00:21

Hora meta: 11:40:06

Cat:M3

Pos. categoria: 16

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: runners sant adrià

k5: 0:18:50

Hora k5 : 11:19:11

Pos k5 : 27

-

Meta: 0:39:45

Hora meta: 11:40:06

Pos meta : 28

Y 1 posició

0:40:11
00:39:45
0:39:18
Robert Troy Fernandez
00:39:18 (Tr: 0:39:17)
David Gonzalez Dominguez
00:39:30 (Tr: 0:39:28)
i
Miquel angel Sanz Sierra
00:39:43 (Tr: 0:39:42)
i
Sergi Caballero Del Pozo
00:39:46 (Tr: 0:39:46)
i
Sergio Monteagudo Urango
00:39:54 (Tr: 0:39:53)

T. real: 00:39:46

T. oficial: 00:39:46

Inici real: 11:00:22

Hora meta: 11:40:07

Cat:M3

Pos. categoria: 17

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 3:59 min/km

Club: c.atlètic montblanc

k5: 0:18:45

Hora k5 : 11:19:07

Pos k5 : 25

-

Meta: 0:39:46

Hora meta: 11:40:07

Pos meta : 29

Y 4 posicions

0:40:02
00:39:46
0:39:30
David Gonzalez Dominguez
00:39:30 (Tr: 0:39:28)
i
Miquel angel Sanz Sierra
00:39:43 (Tr: 0:39:42)
Daniel Amado Olba
00:39:45 (Tr: 0:39:45)
i
Sergio Monteagudo Urango
00:39:54 (Tr: 0:39:53)

T. real: 00:39:53

T. oficial: 00:39:54

Inici real: 11:00:23

Hora meta: 11:40:15

Cat:M3

Pos. categoria: 18

Inici cursa:11:00:21

Sexe:M

Ritme: 4:00 min/km

Club:

k5: 0:19:02

Hora k5 : 11:19:25

Pos k5 : 29

-

Meta: 0:39:53

Hora meta: 11:40:15

Pos meta : 30

Y 1 posició

0:40:05
00:39:54
0:39:43
i
Miquel angel Sanz Sierra
00:39:43 (Tr: 0:39:42)
Daniel Amado Olba
00:39:45 (Tr: 0:39:45)
i
Sergi Caballero Del Pozo
00:39:46 (Tr: 0:39:46)